Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.02.22. 20:33:01
Ahogy már Byzon is mondta, az attól függ...
Ha a "második találkozóról" szól a kérdés, ma már valóban négyekről beszélhetünk, de a találkozó idején Szlovákia és Csehország még Csehszlovákia néven futott, így az csak tulajdonképpen három ország. Az eredeti királytalálkozó résztvevői pedig Csehország, Lengyelország és Magyarország királyai voltak, tehát ígyis úgyis Ausztria a helyes válasz.
Dátum: 2009.02.22. 17:02:18
Ha neked ennyi minden érdektelen, akkor egyáltalán minek foglalkozol a kvízzel?
Dátum: 2009.02.22. 16:59:05
Még keleten se mindenhol, mert édesanyám szabolcsi leány, de még az életben nem hallottam borsós brassóiról, pedig az egyik kedvenc húsételem.
Dátum: 2009.02.22. 16:33:56
Csak kiegészíteném, hogy a Benjamin egy angol név, a magyar név Benjámin.
Igen, láttam, hogy már el is tűnt abból a szöviből.
Szerinted miért hajtanak rá annyian minden egyes olimpián?
Pontosan ezért akadok ki azokon, akik elvárnák, hogy kapásból megválaszolható, egyszerű kérdések legyenek, és minden egyes alkalommal beközlik, hogy a nyertesnek csak szerencséje volt, mert könnyebb kérdéseket kapott.
Amúgy nem is akkora táp, lényegében medálonként +1 pont a spektrálisra, ami ráadásul csak a helyes válaszoknál jár.
Valamint a helyedben Drakoonnak is írnék, hogy SA csak egy frusztrált játékos, nem kell komolyan venni, nyugodtan visszaléphet hozzátok építeni. Ha a ti haverotok, akkor miért építse ennek a marhának a szövetségét?
Ez amit művel, olyan szintű rágalmazás, vagyis netikett sértés, amiért jár neki egy pár napos pihenő. Nevetséges, és felháborító, főleg azok után, hogy itt a fórumon elmagyaráztuk neki többen is, semmi szabálytalan nincs abban, hogy valaki a 3 világból a békésnek kikiáltotton csak vadászik és épít, a többin harcol. Az meg egyenesen nevetséges, hogy
Ha komolyan gondolod a legjobb építész szerepét a Világ3-ban, kérlek csatlakozz hozzám.
Így nálam csak erre összpontosíthatsz, anélkül, hogy a tisztességtelen előnyhöz juttatnál más szövetséget.
...
...
Én a Tisztességes játék híve vagyok, és Te?

Saját magát hazudtolja meg!
Dátum: 2009.02.22. 15:05:39
A 112-nek valóban 11 a 10%-a, de a 102-nek csak 10, és 102+10=112.
Dátum: 2009.02.22. 14:41:49
Pedig ez kb olyan köztudott információ, mint hogy Ronald Reagan amerikai elnök politikusi pályája előtt színész volt, vagy hogy Munkácsy Mihály mielőtt festő lett, azelőtt asztalos volt.
Kivételesen nincs igazad. Az enyémek a 10% mellé adnak még kettőt, nem a 10% 2%-ával növelik a bevételt. Most ellenőriztem, az utolsó néhány vadászatomon 374 - 40; 511 - 54; 436 - 46, csak hogy néhány példával szolgáljak.
Kezdő ha nagyon akarja meg tudja nézni, bár nagy valószínűséggel nem találja meg a Kvízolimpia menüjét. Viszont az tény hogy az első helyezett 3 db 1%-os medált kap, nem 1 db 3%-ost.
Dátum: 2009.02.22. 13:15:42
Ép-m átlagban nekem sincs, viszont sűrűn vagyok, tehát nálam is lehet próbálkozni.
Dátum: 2009.02.22. 11:34:51
Milyen az, aki arrogáns?
Dicsekvő
Élvhajhász
Pimasz
Raccsoló

A lekezelő megfelelőbb kifejezés lenne.
Melyik állat nem Ausztráliában él?
Nincs a felsoroltak között a helyes válasz.
A kacsacsőrű emlős.
A koala.
A kengurú.

Szerinte mind ott él. Szerintem nincs olyan állat hogy kengurú.
Hány Holdja van a Földnek?
7
4
2
1

Mennyi 1+1?
Ki írta a Vörös oroszlán című könyvet?
Gárdonyi Géza
Szepes Mária
Ady Endre
Balogh Béla

A könyv címe A Vörös Oroszlán.
Ki a Devil May Cry sorozat két hőse?
Dante és Hero
Dante és Nero
Kázmér és Huba
Sante és Tedy

Ez ugye anime, és ugye nem kell tudni?
Olyan formában már volt érintve a téma, hogy a Nyugat melyik írója nem munkatáborban halt meg? És rossz válaszként szerepelt Rejtő is, de az szinte biztos hogy a kérdést ebben a topicban láttam, spec-nek, vagy lex-nek értékelve, tehát a már szerepelt kilőve. Egy vesszőhibát látok, de azért megint túlzás a törölni. A kérdés tehát príma, a hiba nem az ön készülékében van.
Dátum: 2009.02.22. 01:52:39
Jó éjszakát Atre!
Dátum: 2009.02.22. 01:45:38
Akik jogosan, a hülyeségeik miatt lettek kizárva, világos, hogy semmilyen kompenzációt nem érdemelnének. De biztos van olyan is, hisz többen panaszkodtak fórumon is, hogy JÓ kérdéseik lettek visszadobva néhány csökött agyú miatt, vagy relatíve egyszerű kérdéseik estek ki 25%-on. Ha javítunk a rendszeren, nekik a kérdéseik minőségének függvényében járna kompenzáció.
Nem csak te, de még nincs minden veszve.
Dátum: 2009.02.22. 01:03:34
Persze nem beszélek komolyan! Jó éjszakát!
Dátum: 2009.02.22. 01:02:43
Pedig a szivassuk egymást ahol lehet, oda is pont belefér. Meg esetleg ízléstől függően még a csépelés is, az megy a kínzókamra motívumhoz is.
Dátum: 2009.02.22. 00:41:00
Byzon tudod, egy bizonyos kor felett már több örömöt nyújt a pia mint a szex. Atre már ilyen.