Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Idézet: sunai - 2009.03.08. 09:46:57
Feltett kérdés: Melyik nem terrorszervezet?

Al Quaida
Rote Armee Fraktion
IRA
PSZÁF

Ez szerintetek olyan rettenetesen bonyolult????? Ha csak azok a kerdesek mennek at, hogy 'Melyik tevékenység van a felsoroltak közül az Egyéb szekcióban", meg "Hogy hívták Christiano Ronaldo anyjat?", akkor mi az, hogy műveltség?:????????????????????????????????


Nézzük sorba.
Al Quaida nevű terrorszervezet nem létezik, azt al-Qaedának, vagy al-Qaidának hívják.
A RAF egy több mint 10 éve feloszlott csoport, harminc év alatt összesen nem volt annyi áldozatuk, mint manapság egy-egy merényletnek.
Az IRA, bár sokan terroristacsoportnak nevezik, több csoport, melyek a "két" Írország egységesítéséért, függetlenségéért küzdenek különböző módokon. Ezek szerint Petőfiék is terroristák voltak?
PSZÁF - Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete; Idióta válasz, ha a másik 3 lehetőségbe nem tudnék belekötni,ezért akkor is rossz válasz értékelést kapnál
Dátum: 2009.03.08. 09:00:26
Attól lehet, hogy akkor nézted meg, miután elküldted az állatod gyakorolni, és a TP-t nem a gyakorlás lejártakor,hanem a gyakorlás elkezdésekor írja jóvá.
Dátum: 2009.03.08. 08:34:04
Ha nincsen befogott állatod, akkor nincsen Állatok menüsor sem. A menülista viszont csak akkor frissül, mikor legközelebb belépsz. Majd ha fogsz be állatot, visszakapod.
Dátum: 2009.03.08. 00:54:52
Kérd le a jelszavad az e-mail címedre, az e-mailod csak akkor tudták megváltoztatni, ha a titkos kérdésre is tudták a választ, amit regisztrációnál adtad meg. HA lekérted az új jelszót, be tudsz lépni, és újra megváltoztatni valami bonyolultabbra a jelszavadat.
Dátum: 2009.03.07. 23:31:52
Jó éjt Telk!
Dátum: 2009.03.07. 23:26:05
Lehet, hogy nem kellett volna "lenyúlni" az ötletemet, és kiírni, a karilapodra, hogy támadj meg, és átveheted a jutalmat.

Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.02. 15:04:02
Világ3-on esküszöm Drakin lesz a nevem, már csak poénból is!

Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.02. 16:40:35
Majd kigyúrom magam, és kiírom bemutatkozásnak, hogy támadj meg és átveheted a jutalmat!
Dátum: 2009.03.07. 23:23:08
Félreérted, cirip azért értékelte helyesírás hibásra, mert egyrészt valóban az, másrészt még nem találkozott vele a kvízek során.
Egyébként van olyan indok hogy már szerepelt.
Dátum: 2009.03.07. 23:19:13
A wikin található adatok egy megbízható kimutatás voltak, csak azóta a 30 pp-s pók taktika nehezítésére emelve lettek a tp szintek. 2-es szingulárissal lefelé stimmelnek az adatok most is 11. szinten, saját szintre 7 tp-t 12-re 8 tp-t kaptam az elmúlt csatáimban.
Szerintem nem rossz a kérdés, bár esetleg hiányzik belőle, hogy a rabszolga a hadvezérnek mondta, amit, nem pedig az ünneplő népnek.
Egyébként sajna nem szabad csodálkozni ezen, mikor a kvíztopicban megreklamálják a Róma utolsó királyára vonatkozó kérdést azzal a címszóval, hogy Rómában császárok voltak.
Dátum: 2009.03.07. 21:35:40
Rád mindig megéri várni. Ismét egy remekmű!
Pont délután jutott eszembe egy Bóbitás kérdés. Ezek után azt hiszem nem teszem fel.
Dátum: 2009.03.07. 19:38:27
Értettem Danka félszavaiból is, azért kötözködtem, hogy a 103 méteres hajóhoz rövid a 19 méteres vitorla.
De mondjuk lehetne egy vén 103 éves tengeri medve, a fia csak fogadott és 31 éves, a hajó 19 méter hosszú kis jacht, 5 méteres árboccal.
Dátum: 2009.03.07. 18:34:50
A megfejtést köszi, a megoldókulcs jó, és nem jutott volna eszembe, de a számok nem valósak! A 103 méter hosszú vitorláshajó maximum tengerjáró lehet, azoknak viszont 35-40 méteres a főárbocuk lexikon szerint
Dátum: 2009.03.07. 18:26:01
Én mondjuk nem foglalkozom vele, és néha belefutok egy egy pofonba vadászat közben, de a veszteségem átlag kőkemény 18 LE csatánként. Hova kell még ide LE-őrző-védő szolgálat?
(egyébként ilyen már régóta van a játékban, úgy hívják transzcendális projekció)
Dátum: 2009.03.07. 16:41:56
Annyi idő alatt három valóban rossz kérdést lehet törölni.
Egyébként tuti, hogy erős duplikátum, és nincs kizárva, hogy van közte olyan, amely tartalmazza a te bővitményedet is.

Az én kifogásom annyi, hogy a KOCKA szó egyértelműen azt jelenti, hogy szabályos, hat oldalú, nem lehet semmilyen félreértésről beszélni anélkül sem, hogy ki lenne külön írva, hogy szabályos, hat oldalú kockáról beszélünk.
Ne haragudj, de ne hasonlítsd a Nightwist a Beatleshez. Az egyik egy lassan 50 éves zenekar, amelyik zenei stílust teremtett, a másik pedig egy alig tizenhárom évet megélt banda egy sajátosnak nevezhető (legalábbis Tarjával sajátos volt), ám közel sem közismert zenekar. Én is óvatosan bánok mondjuk egy TCS-vel, Ossiannal, vagy Pokolgéppel, pedig azok is több mint 20 év tapasztalattal rendelkező, magyar, itthon sokkalta ismertebb zenekarok.
Dátum: 2009.03.07. 16:17:22
Idézet: Texex - 2009.03.07. 15:12:03

Hány pont van egy dobókockán?
21
30
18
25

Javítás. Mert dobókockának nevezik a mára elterjedt nem 6 oldalúakat is.



Ezt már egyszer írtam, nem valószínű, hogy pont ugyanerre a kérdésre, de megteszem még egyszer. A kocka egy geometriai alakzat, egy olyan szabályos téglatestet jelent, melynek mind a hat oldala négyzet, se több, se kevesebb. Attól, hogy szerepjátékos körökben mindent dobókockának neveznek amivel dobni lehet, még nem lesz sem elterjedt, sem hivatalos elnevezés a dobókocka egy dodekaéderre például.
Az építészes kérdésed nekem nagyon tetszik, az irodalmid pedig 50%-kal teljesen jól szerepel, és azért ott a burleszk és az adoma közt én is nehezen választanék, hisz az egyik a Charlie Chaplin, Stan és Pan filmekből lehet ismerős, a másik meg a székely vidám történetekből. A burleszknek talán nem csak a végén van csattanó, de egy 20-30 helyes válaszos küldiben nem merném fixre venni.
Dátum: 2009.03.07. 13:48:02
Idézet: Liadas - 2009.03.07. 13:42:08
December 24-én milyen ünnep van ?
Húsvét
Karácsony
Szilveszter
Semilyem ünnep nincs




Remélem itt csak a helyesírás hibát jelzed, és egyébként az a helyes válasz.
Dátum: 2009.03.07. 13:12:33
Ha olyan hangnemben ír, még a megszokottnál is többet támadni, vagy ha nagyon elfogadhatatlan a stílus, van egy Felhasználói feltételek megsértése topic, ha ott megosztod a levelet és az illető nevét, általában szoktak lenni vállalkozó illemtanárok.