Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.03.09. 14:31:23
Nagyon egyszerű, ha törlik, akkor a saját dolgukat nehezítik meg az adatok visszafejtésében, és eltüntetik a bizonyítékot. Ellenben zárolva a karaktert, a bizonyítékok is megmaradnak, és a csaló sem tud kárt okozni.


Kárpótlást pedig nem igazán értem milyen alapon szeretnének egyesek. Bedőltetek a lehető legszakállasabb, legátlátszóbb lehúzásnak, és még annyit se voltatok képesek megnézni, hogy a telefonszám, vagy a küldendő kód formátuma hasonlít-e egyáltalán az őskőrendeléshez. Ez a ti saját saratok, semmi köze a céghez. Ha én csinálok egy Miklós nevű karaktert, és elküldöm ezt a levelet, ti meg lennétek róla győződve ezek szerint, hogy azt Tihor Miklós küldte, és követelnétek rajta a pénzeteket? Kívánom, hogy ennél költségesebb szélhámosságba ne szaladjatok bele az életben, mert a naiv embereket szeretik nagyon kihasználni.
Dátum: 2009.03.09. 14:04:41
Idézet: Viszok009 - 2009.03.09. 14:00:04
Milyen hangszer az ukulele?

dél amerikai fúvós
afrikai dob
polinéz gitár
ausztrál pengetős


ISMERETlen?? Igen helyes!!



Ezzel mi is a probléma?
Dátum: 2009.03.09. 13:52:51
Ki NEM Oscar-díjas színész?
Jack Nicolson
Robert de Niro
Arnold Schwarzenegger
Marlon Brando


Szerettem volna visszadobni helyesírás hibával a Nicolson miatt (Nicholson), de újratöltött az oldal, és eltűnt az értékelés.
Szent Imre herceggel egy vadászat során végzett egy vadkan. Ki az a magyar történelmi személyiség, aki ugyan ilyen módon halt meg?
Esterházy Miklós
Zrínyi Miklós
Thököly Imre
Hunyadi János


Ehhez szeretnék gratulálni a feltevőjének. Nagyon szép.
Ránéztem guglival, sok helyen terjeng, és valaki hiszékeny emberekből így akar magának BiteFight prémiumot kovácsolni. Megtennéd, hogy továbbítod Miklóséknak?
Dátum: 2009.03.08. 23:49:56
Szerintem Baratynak küldj minél előbb ey privát üzenetet, itt csak el fog kallódni a problémátok.
Mi nem magyarázkodunk. Csak kifejtjük a kapott rossz értékelések indoklását, tapasztalataink alapján megindokolva, hogy milyen indíttatásból adta az a 15 értékelő azt az indokot, amit te visszakaptál.
Mivel az értékelők is emberből vannak, előfordul mellékattintásból, dacból, nemtörődömségből adott rossz értékelés, olyankor biztatjuk a kérdés feltevőjét, tegye fel még egyszer, nem a kérdés rossz, nagyon kicsi az esélye, hogy még egyszer elvérezzen.

Ezt van aki hajlandó elfogadni, az itt magyarázatot adók közül nem egy ember kezdte ezt a topicot azzal, hogy mi volt a baj a kérdésemmel. Elmondtuk, megértették, elfogadták, azóta itt "osztják az ész" ők is, még több embert kisegítve.

Ha te nem fogadod el, és nem érted meg, hogy miről tépjük a szánkat a kérdésed kapcsán, azt szívből sajnáljuk, de nem minket minősít, mint ahogy beállítani próbálod.
Dátum: 2009.03.08. 22:46:35
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.03.08. 22:32:38
Melyik kontinenshez tartoznak a Langerhans-szigetek?
Amerika
Ázsia
Ausztrália
Egyik sem

Hehe, ez olyan régi poén, hogy szerintem már senki nem eszi meg. Törlendő, nem jó az a kérdés, amiben ilyen válasz van, hogy "egyik sem", még akkor se, ha ez a jó válasz.

Pedig ez jó kérdés, és szerintem cirka szeptember óta benn van a rendszerben az első példány belőle, mert tuti, hogy erősen duplikált. Más kérdés, hogy a válasznak Egyikhez sem-nek kéne lennie.
Azzal, hogy szakállas, nem vitatkozom, bár most erősen elgondolkodtam egy sokkal cselesebb verzión, kiváncsi lennék, mennyien dőlnek be.
Dátum: 2009.03.08. 22:40:22
Idézet: Darkshade - 2009.03.08. 22:25:20
Mikor született a nagy pofon-osztó páros (Bud Spencer és Terence Hill) utolsó közös filmje (Bunyó karácsonyig), amelyben mindketten élnek?
1994
1975
2000
2007



Melyikük halt meg?
Szerintem más gond nincs a kérdéssel, elég könnyen logikázható, és egy elég híres párosról van szó.
Dátum: 2009.03.08. 19:04:25
Nem akarlak elkeseríteni, de ő tudja jól. A kérdésben közúti híd szerepel, az Északi vasúti összekötő pedig csak vasúti és gyalogos híd, autók számára nincs kiépítve. A Megyeriről meg a napokban volt szó, hogy a felhajtó előtt kinn van a Budapest vége tábla, tehát nem része.
Dátum: 2009.03.08. 19:00:39
A gyümölcstea valóban nem, mert pont a koffeinmentes teákat hívják gyümölcsteának. A zöld tea viszont ugyanúgy tartalmaz koffeint mint a fekete, mert a szín a teák nevében nem fajtára utal, hanem a tealevél leszedésének, szárításának folyamatára. (kivétel a vörös tea, mert az más növényből készül, nevét a színéről kapta)
Dátum: 2009.03.08. 18:06:25
Még ma van, úgyhogy még nem késtem le.
Hölgyeim, Boldog Nőnapot!

Ana, sebaj, ha valami ellenlépéssel próbálkoznak, szívesen látjuk őket! De remélem tudják, hogy vendégségbe ajándékkal illik érkezni!
Crimson mi történt? Egymás rabszolgáit ütitek, és tévedésből neki válaszoltál a látszat miatt?
Dátum: 2009.03.08. 17:52:57
Kicsoda Jelena Iszinbajeva?
jelenleg a világ legjobb női rúdugrója
orosz űrhajós volt
orosz fantasy írónő
ukrán politikus asszony


Talán a vasárnap délután, talán a legyűrt epikus teszi, de rossz, nem egyértelmű válasz helyett csak helyesíráshibát adtam rá a jelenleg szó miatt, ha esetleg olvasná a kérdés feltevője a fórumot. Ahelyett tessék egy konkrét időhatározót beleírni. 2009 január például.
Lehet hogy neked nem tetszik, de vagyunk páran, akik nem csak a kérdéseket, de a válaszokat is értékeljük, van is rá egy rublika: rossz/ nem egyértelmű válasz.

Ha egy király "ragadványnevére" kérdezel rá, akkor egy rádiós műsorvezető beceneve igenis nem elfogadható válasz lehetőség. Neked tetszene egy olyan válasz, hogy

Melyik város?
Vác
Gemzse
Beregdaróc
bakancs

Ugye hogy idiótán néz ki? Most a példa kedvéért egy amúgy is igénytelen kérdést tettem fel, de egy szép kérdést nem kéne elrontani hülye válasszal. Sajnálom ha nem értesz vele egyet, de mi akkor is így fogunk értékelni a továbbiakban is.
Dátum: 2009.03.08. 11:26:19
Ráadásul vagy német juhászkutya, vagy németjuhász, ha jól tudom.
Dátum: 2009.03.08. 11:24:36
Tudhatnád, ha körülnéznél a játékban. Benne van a játékleírásban, tehát egy frissen regisztrált első szintű is megtalálhatja rá a választ.
Nem, Petőfiék nem tettek ilyet, tudom hogy sarkítottam, de a lényeg akkor is az, hogy kevesebb helyen vannak terroristaként nyilván tartva, mint nem terroristaként, és több, egymással párhuzamosan futó katonai-, félkatonai szervezet vette fel az Irish Republican Army nevet, mely eredetileg az ír függetlenségi háborúban harcoló Irish Republican Army neve volt.
Idézet: Kocos - 2009.03.08. 10:42:47
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.08. 10:23:16
Az IRA, bár sokan terroristacsoportnak nevezik, több csoport, melyek a "két" Írország egységesítéséért, függetlenségéért küzdenek különböző módokon. Ezek szerint Petőfiék is terroristák voltak?


Nono! A terrorszervezet megnevezes nem a celt, hanm az eszkozt minositi!


Azt hiszem, kiemeltem a lényeget. Valamint csak az Egyesült Királyság tartja számon terrorszervezetként, ami érthető, de senki más nem terroristázza őket hivatalosan. És általában az elnyomó fél eszközöktől függetlenül terroristázza a függetlenségért küzdő szabadságharcosokat.