Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Ez szerintem is mehet vissza, nincs baj a kérdéssel.
Bár én csak hülyeségeket beszélek össze vissza, nem kell komolyan venni.
(Craslorg, te meg ne merészelj helyeselni!)
Dátum: 2009.03.18. 17:44:10
Mivel "játszósruciban" vannak, nagyon valószínű, hogy sokan megtalálták őket az elmúlt pár órában, így bekapcsolt a 3 órás autovédelem, ami a 3 órán belüli 6. csata után van.

Jerrylee, nálad ugyanez a magyarázat, ha rövid idővel előtted már támadták az ellenfeled, akkor az alapesetben kapott LE és TP osztódik; 80-60-40-stb százalék. Ennek függvényében csökken az állatod kapott tp-je is.
Jó lenne tudni, hogy milyen hibával jött vissza. Nekem tetszik a kérdés, de lehet hogy csak mert Winnetoun nőttem fel.

De a kérdés stilisztikailag valahogy nem az igazi, meg lehetett volna szépen is fogalmazni, ahelyett, hogy kimásolod a wikiből, és elébiggyeszted a kérdőszót.
Dátum: 2009.03.18. 16:53:58
A wiki szerint is úgy van, amit te mondasz.
Dátum: 2009.03.18. 16:53:04
Ha szigorúak akarunk lenni a Baj van! '89-ben még csak demó hanganyagként jött ki, albumként csak 2002-ben.
Dátum: 2009.03.18. 16:36:40
Nem fordítva? Győr a folyók, Tata a vizek városa.
Dátum: 2009.03.18. 15:28:37
Nem.
Dátum: 2009.03.18. 15:24:16
Merre dől a kereszt a Magyar Szent Korona csúcsán, ha szemből nézzük?
nem dől semerre, egyenesen áll
jobbra
nincs rajta kereszt
balra

Újabb ékes példája, hogy ne tegyünk fel négy válaszos kvízbe olyan kérdést, mire csak két értelmes válasz adható (csendben jegyzem meg, hogy az előre ill. hátra dől válaszok értelmesek lettek volna)
Ki volt Ervin Rommel?
angol kém
német kancellár
német politikus
német tábornok

Mármint Erwin Rommel? Ő szerepel már párszor, Ervin viszont nem létezik.
Mennyi 5383 a nulladik hatványon?
ennek nincs értelme
1
még nem számolta ki senki
nem tudjuk, mert irracionális szám



Mire szolgál a transzcendális projekció szakértelem?
Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől.
Megnő a portyázásért kapott tapasztalati pont szintenként.
Gyakrabban támadhatsz ugyanarra a végzetúrra.
Portyázás közben nagyobb hatékonysággal tudod a lélekenergiát kinyerni.

Valaki szisztematikusan megy végig a szakértelmeken? ma ez a harmadik ilyen formátumban, de kettőt még tudtam értékelni.
Mire jó a szívósság szakértelem?
Mi az a spektrális manipuláció?
De akkor írja azt hogy scripteket használnak célpontkeresésre. A kettő nem ugyanaz! Ha ezzel kezdte volna, szóba sem kerül a helyettesítés.
A szintlépéses támadással tisztában vagyok, tegnap gomboltak le rólam 2k-t mert eggyel elszámoltam az indítható vadászatok számát.
Csak éppen azon játékosokat felejtetted ki, akik nincsenek szövetségben, vagy a szövetségükben még nincsenek kész az alapvető épületek. Azért valljuk be, egy 1-3. szintű játékos ritkán kerül olyan szövetségbe ahol már mindezek megvannak. Pl v3-on talán a toplista első néhány szövetsége látja egyáltalán az épület leírását, így ott a játékosok cirka 90%-a nem tudhatja a választ az ottani információk alapján.
Én inkább ezt idézem, mert a linkedre kiírja, hogy időkorlát lejárt.

The Official Academy Awards® Database

The Academy Awards Database contains the record of past Academy Award winners and nominees.
The data is complete through the 2008 (81st) Academy Awards.


Szabadfordításban:
Hivatalos Oscar díj adatbázis
Az adatbázis tartalmazza az utolsó díjátadó jelöltjeit és nyerteseit.
Az adatok a 2008-as (81.) Oscar díjakig teljesek.
Harmadrészt: a multizással, felhasználói feltételekkel kapcsolatos szösszenetben egyértelműen le van írva, hogy amennyiben nincs belőle jogosulatlan előnyszerzés, átmeneti jelleggel nem szabálytalan helyettesíteni egymást, a prémium a valós, külön személyek jelenlétének igazolása érdekében erősen javallott.
Rendben, akkor volt ilyen kérdés a Milliomosban is. Tekintve, hogy nem véletlenül kopott ki a műsorból, még nem is meglepő, hogy a végén belefértek ilyen kérdések is. ha nem kopik ki, lehet hogy lassan a HKK is befért volna, hisz egy lassan 15 éves, magyar szerepjátékról van szó.

Abban tévedsz, hogy attól, hogy a hétköznapi ember ismer néhány mobilmárkát, annak bármi köze lenne a műveltséghez. Azt senki nem vitatta, hogy nem tudnának válaszolni rá. Én azt mondom, hogy a négy márkából válaszd ki a nem adott terméked gyártót jellegű kérdések egyrészt reklámszagúak, másrészt mivel közismert márkákról van szó, primitív, óvodásoknak való kérdések. Valamint egyik napról a másikra változhatnak.

Általánosítanom nem szükséges, pontosan minősíted magad a hozzászólásaid tartalmával.
A szövegértésed egyes, egy szóval sem minősítettem a többi kérdésedet.
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.18. 00:15:17
a tiedhez hasonló

A kiemelt szó egyes számot jelent, vagyis csak az adott kérdésedre vonatkozik. Olyat nem bírálok, amiről nem tudok a saját szememmel látottak alapján véleményt formálni. Ami pedig azt az utalásodat illeti, hogy biztosan azért van ekkora hangom, mert primitív vagyok, és azon kérdések ellen ágálok amiről fogalmam sincs, ha neked úgy jobb, élj ebben a hitben, az én lelkem ettől nem fog sérülni.

Zárszóként még megjegyzem, hogy azzal kérkedni, honnan másoltad több kérdésedet is, nem kimondottan bölcs húzás, ugyanis más szellemi munkája után jutalmat várni nem etikus (még ha csak virtuális, pár száz LE-ről van is szó), a kreativitás hiányáról árulkodik, sőt többek szerint lopás, jogtalan előnyszerzés. És ez megint csak nem engem minősít.
De ezzel kapcsolatban többet nem nyilatkozom, a szemedben úgyis csak egy szellemi toprongy vagyok, akinek úgysincs igaza, felesleges koptatnom a billentyűim.
Dátum: 2009.03.18. 13:54:40
Mivel egy pápai rendelet, az Imabulla miatt harangoznak minden délben, nem hiszem, hogy csak Magyarországon harangoznának. Ám mivel a rendelet csupán egy héttel a diadal után született, arról megoszlanak a vélemények, hogy tudott-e már a pápa akkor a diadalról, de a köztudatban az él, hogy emiatt született a pápai rendelet.
Dátum: 2009.03.18. 13:50:56
Melyik a legkisebb felnőtt ruhaméret?
X
L
S
M

Könnyűt akart kérdezni, de persze hogy nem sikerült. X-ruhaméret nincs, van viszont XS (eXtraSmall) ami kisebb mint az S-es méret.
Melyik híres magyar műböl van az idézet: "Ki most ha kell, halni nem mer".......
Nemzeti dal
Himnusz
Talpra magyar
Szózat

Műből, és a talpra magyar helyett jó lenne egy verscím.
Ki volt Hermész a görög mitológiában?
a tolvajok istene
félisten volt Ekidna fia
a tengerek istene
Herkules testvére

Ha szigorúan vesszük, a Herkules testvére válasz is helyes, hisz mivel mindketten Zeusz félrelépéseinek gyümölcsei, féltestvérek.
Mikor van nőnap?
Március 8
Április 8
Március 9
Március 7

Dátum végén pont.
Mikor találták fel a rozsdamentes acélt?
1947
1903
1913
1934

Egyrészt nem vagyok kohómérnök, miért kéne ezt tudnom, másrészt azt találtam hogy 1912-ben készítettek először, ami nem szerepel a válaszok közt.
Mi Batman civil neve?
Arnold Braunsweiger
Bruce Wayne
Furulyás Palkó
Klark Kent
Furulyás Palkó gagyi válasz, Clark Kentet meg nem úgy kéne leírni.
Dátum: 2009.03.18. 13:05:21
8. szintre lépés után a Legendában találod.
Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:
http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2009.03.18. 12:26:23
Jól sejted, Children of Distance. De ha ez nem elég, a Nightwish egy kicsit keményebb zenét játszik a rocknál, azt már heavy metalnak hívják.
Dátum: 2009.03.18. 11:31:15
Nos, a már elkezdték magyarra fordítani, azt jelenti, hogy angol. A fóruma még szép, hogy magyar, végülis egy újabb nemzetközi játék magyarországi licenszéről van szó, vagyis magyarok játszanak vele, magyarok üzemeltetik. Az ilyen játékok általában hosszú idő elteltével lesznek teljes mértékben magyarra fordítva, tehát az, hogy "már vannak benne magyar részek" korántsem jelenti azt, hogy egy angolul nem tudó játékos megérti a dolgokat. Ez volt az első dolog.
A második, mivel nem magyar, csak egy átvett játékról van szó, ez eleve kizárja, hogy bele lehessen szólni a fejlesztésekbe, hiszen nem az itteni vezetők fejlesztik ők csak a gazdaszervezetnél összehozott fejlesztésekkel update-elik a saját szerverüket.
A harmadik, az ilyen játékok fórumán nem szokták tolerálni hosszú távon, ha valaki egy másik játékot ajánlgat, még ha ezt egy olyan topicban is teszi, amit admin ritkán néz meg.
LOL! Ennyire nem lehetsz naiv ember! Aki büszkén kiírja az adatlapjára egy top szövetségben, hogy márpedig ő rabszolgázik, az pontosan az ilyen vádaskodó emberek miatt teszi, akik abban a tudatban élnek, hogy csak úgy lehet náluk jobb valaki, ha csal. A vicc az, hogy ennek van aki még be is dől.

Ezek alapján kérném bannolni Crimson összes karakterét, mert többször kijelentette fórumon, hogy a szövetségeiben gőzerővel rabszolgáznak, és a látszat kedvéért még anyázó levelet is szokott írni magának!

Hahó, ébresztő!

Szerk.:
A konkrét robotpilóta kifejezést pedig Mortimer már kifejtette előttem.
Az évszámmal nem tévedtél, a toldalékkal viszont igen. Ahogy cirip is mondta, a 2009-es Oscart majd egy év múlva osztják ki, te arra vagy kíváncsi, 2009-ben melyik film kapta az Oscar díjat.

Ugye hogy mindjárt nem csak neked egyértelmű?