Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2013.05.04. 19:07:45
Hasznos Vadászat eddig is beleszámított, múltkor csak azért nem számított bele 30-ig, mert a Landi vége előtt picivel jött csak be a 10 feletti rész.
Dátum: 2013.05.04. 11:12:02
Tömören? Igen, jó a megérzésed.
Attól hogy az EH maximumát 60ra tudtad növelni, a vf maximuma 50 maradt. A látszólag 60-as érték azért maradt meg gondolom, hogy ha megint fordítasz, ne kelljen azt a 10 pontot újra rátenni. Bár nem egészen értem miért maradt meg az a 10 pont, elvben a Hasznos energiák AF-nek törlődnie kellett volna váltáskor, hisz pont a törlődéssel van korlátozva a váltogatós taktika, hogy valaki mindig térkifordítózva maximálisan tudja kihasználni mindkét taktika előnyeit a hátrányai nélkül.
Dátum: 2013.05.04. 10:43:06
Bíztam benne, hogy ennél értelmesebbnek tartasz, hogy miután óva intek mindenkit a vásárlástól, én sunyiban megveszem

Bár Baratynak azért megírtam hogy ha ez szándékos extra jutalom a kiemelkedő olimpiásoknak, akkor időben szóljon hogy ne csússzak le róla
Dátum: 2013.05.04. 10:21:46
Gondolom Miklós arra gondolt, hogy ha nem vagy extrán mínuszban, akkor a felvett 200 pechponttal tulképp +175 pechpontot ér a láda, amivel ugye már jelentősen megnő az esély a következő UR-re. (100 pont felett 10% pörgetésenként)
Dátum: 2013.05.04. 09:58:38
Nekem két 12 medálos karakternél az egyiknél engedné megvenni, a másiknál isteni itókát kaptam...

Ha nem 50 kavics lenne, eskü megnézném, megvehetem-e a 13-at, úgyse hiszek a babonákban.

Update: amelyiknél nem látom, besorolásból jött össze 8 medál, akinél megvehetném, mind olimpián jött. Ezek szerint nem a 12 medált vizsgálja, hanem csak a 8 besorolást, ami tervezési hiba. De aki megveszi, az "csaló" aki jelentés helyett visszaél a hibával.
Dátum: 2013.05.03. 22:49:38
Cras, tudjuk hogy le kell kezelni, de ugyanakkor azt is tudjuk, hogy ez egy évek óta meglévő bug, ami hajlamos nem csak a kriteket/kábításokat nem számolni, de a LE-t sem jóváírni. Arról a Beho tehet hogy a hiba még mindig fennáll. De arról te, hogy a hiba ismerete ellenére notóriusan úgy támadsz, hogy esélye legyen a bugnak előjönni!
Dátum: 2013.04.30. 21:51:29
Látod Viszok, nem kell aggódni, eventen begyűjtheted a hatodikat
Szívesen olvasnám itt bármelyik visszautasított kérdésedet, hozzászólásod ékes magyar helyessége láttán kétségem sincs felőle hogy az adminok a teljesen hülyék
Dátum: 2013.04.21. 19:25:54
Tényleg úgy gondolod, hogy az általános műveltség része ismerni minden egyes olyan települést Magyarországon, ahol 300nál többen laknak, és megközelítőleg 1 ember regisztrált onnan a Végzetúrra?

Igen, ez lexikális. A nagyobb, közismert települések általánosan "Már szerepelt" értékelést kapnak, minden egyéb lexikálist, ez egy alap irányelv kb 4 éve.
Dátum: 2013.04.21. 17:39:06
Dukátot nem, de a küldetést kiválthatod
Dátum: 2013.04.21. 17:07:43
Legközelebb figyelj oda jobban a másoláskor. Az OSKO9 után nem kell kötőjel. Ezért nem ismerte fel a szolgáltató az sms-ed.
Dátum: 2013.04.21. 16:57:08
Vegyél Aukciós Bérletet, annak állandó a hatása. A Féléves AB 6 hónapig hat, benne van a nevében, aminek az a célja, hogy ideiglenesen kicsit felzárkóztassa azokat a játékosokat, akinek nincs Bérlete, nem pedig az hogy kvázi ingyen, évi 2x1-2 hetes aktivátással juthass hozzá szinte ugyanazon előnyhöz. November óta ki van írva, hogy a tárgy 2013. 04.15-én lejár. Ne a Behot okold, ha nemtörődömségből, figyelmetlenségből, feledékenységből elsiklottál az információ felett. Mi lesz, ha valamiért kicsit kevesebbet érsz rá, nem kedvez a random, és nem esik neked a következő Landin bérlet? Ez nem egy alanyi jogon mindenkinek járó tárgy, mint az első szintű buzogány, ez egy jutalom, ami vagy van, vagy épp nincs.

A VT küldihez rengeteg választásod van. Bedobálod a fuxaid, és gyorsan kész, kihasználod a 28 nap*2csp-t és lassan kész, vagy ha türelmetlen vagy kiváltod akár LE-ből, akár őskőből.

A szövetségi dukát küldetés pedig bérlet nélkül sem kihívás. Fejenként 20 dukátot kell produkálni, ez magasabb szinten csupán az értéktelen kicsi fókuszkristályokból megvan.
Dátum: 2013.04.16. 19:59:35
Wikin nézted már?

2 számítási mód van és az valósul meg amelyik magasabb bónuszt ad:
1. Összeadódnak a piros és kék medálok
1-10 medál: marad a meglévő +1 bónusz medálonként
11-20 medál között: minden 2. medál bónuszai számítanak
21-30 medál között: minden 3. medál bónuszai számítanak
stb.
2. Vagy a piros vagy a kék medálok száma számít (amelyikből több van) +1-et adnak.
Dátum: 2013.04.15. 23:03:38
http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek
Dátum: 2013.04.13. 00:37:14
Oltári nagy blődség lenne a Behotól pénzért megvehetővé tenni azokat a "tárgyakat" amikben az adott eventben mérik az aktivitást. És garantált hogy egy ilyen lépés után lehúzhatnák a wc-n a játékot, mert a fizető közönség jelentős része, aki pont az eventes aktivitás miatt játszik, azonnal törölne.
Ha kikötöd a kérdésben, hogy felfedezőt keresel, akkor igenis négy felfedező legyen a válaszlehetőség, ne egy felfedező (a helyes válasz), egy focista, egy költő meg egy celeb... (a példák szemléltető jelleggel direkt túlzóak...)

Jelen kérdés szerintem baromi jó lenne:
a, Craslorg féle verzióban, vagyis nincs kikötve hogy felfedezőt keresel
b, jelen formájában a két kifogásolt válasz helyén pl gróf Benyovszky Móriccal, és gróf Teleki Sámuellel, két közismert magyar utazó-felfedezővel, akikről viszont tudható hogy más földrészen tett utazásaik tették őket híressé
Dátum: 2013.04.01. 21:26:12
Csak nekem van olyan érzésem, hogy ennek valaki minden évben bedől?
Más kvízjátékban lehet hogy jó volt a kérdés, itt a játék indulása óta az az elv, hogy egy eldöntendő kérdés, amelyre egy egyszerű igen vagy nem válasz adható, és senkit nem érdekel a sallang, mivel azt nem kérdezte senki; az nem jó kérdés, mert itt négy, egymástól független, különböző választ kell megadni, amiből egy és csakis egy a helyes.
De ha átfogalmaznád "mi az összefüggés"-re, a még kutatják=nem tudjuk válasz miatt akkor pedig rossz válasz értékelést kapnál garantáltan, mert ne kérdezz olyat amire lehetséges helyes válasz hogy nem lehet válaszolni.



Idézet: Izdubar - 2013.04.01. 14:31:25
Ja és a kvízolimpia is egy csalás...mondom ezt annak ellenére, hogy én már 2x nyertem medált. Az a csalás, mikor valakinek 50 helyes válasza van 400mp alatt(meg még a szövitársaknak, haveroknak is megcsinálják)...én meg a 48akra nem kapok már medált.
Mi értelme van ennek az egész kvízesdinek így? Mikor a tudás az, ami legkevésbé számít, mikor ti magatok tesztek arról! Ugye a kvízkérdés válaszoló programra gondolok!!! Amit valószínű ezek a nyikhaj értékelők csinálnak, mert a múltkor egy elfogadott kérdésem, az elfogadás után pár másodperccel már szerepelt a kozmetikás oldalon.....
Tudjátok sokan az ilyenek miatt unják meg ezt a játékot! Mert vkik mindig úgy akarnak a legjobbak lenni, hogy közben egy senkik.


Nem, a kvízolimpia nem csalás. Mondom ezt annak ellenére, hogy 47x sikerült medált érő helyen végeznem, nem számítva a "már 12 medálja van kiírásokat" amióta csak hobbiból veszek részt az olimpián, vagy mert templom kéri. Tudás, jó memória, guglizási rutin, és rengeteg-rengeteg vadászat kérdése a dolog. No meg hogy ne a kozmetikás oldalt nézegesd, hanem saját kútfőből, vagy a kulcsszavakra google-ben rákeresve oldd meg a kvízeket...

Ja, és akik rendszeresen 400 alatt csinálják meg közel tökéletesen az olimpiát, azoknak már mind megvan a maximális medálja (lásd én, pedig nálam az átlagos eredmény inkább a 49 5-600sec, bár volt már 300as 50es is) és minél több ilyen végez elöl, annál többen kapnak medált, mert az ő medáljaikat megkapják a mögöttük végzők.
Egyszóval gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni; fejlődj, ne a rendszert kritizáld
Dátum: 2013.03.31. 21:26:23
Húsvéti meglepetés, minden ilyen ünnepnapon van valami speckó befogható lény, korábban volt már bolondok napi bohóc, boszorkány halottak napján, mindenféle vérengző plüssállat, amik így hirtelen eszembe jutnak.
Dátum: 2013.03.31. 21:18:14
Megnézed a számát (ha a kaland törlésére/elvállalására viszed a nyilat, mutatja a linket, annak a legvége kaland=xxxx), ez a szám a kaland sorszáma, ami alapján a kalandwikin sorba vannak rendezve, így a számot figyelve görgővel pillanatok alatt a kívánt kalandhoz tudod állítani a listát.

A CTRL+f megoldás persze gyorsabb, sőt tűzrókában ha simán elkezdesz gépelni, akkor is feljön a gyorskeresés ablak, de vannak olyan kalandok, amiben nincsenek egyedi, könnyen kereshető szavak, akkor már egyszerűbb, szám alapján keresni