Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Valószínűleg puszta véletlen, amire rásegítettem azzal, hogy a hét elején nem értem rá, ezért tegnap délelőtt 750 csp-t kezdtem levadászni, amiből 500-ra értékelős kérdéseket kapok. Valamint lassan 3000 értékelt kérdés óta nyilvántartom, hogy milyen kérdésre milyen értékelést adtam, hogy a statisztikám el tudjam készíteni, másrészt volt egy időszak, amikor bugkeresési jelleggel mentettem az értékeléseket. Így mikor másodszor megkaptam a kérdést, visszakerestem, hogy vannak-e különbségek, hogy ez most két világon duplikálva feltett ugyanaz a kérdés, vagy az előzőleg visszadobott lett megint hibásan feltéve.

Blacksheep, nem a kérdés témájának szólt az ítélet, arra már jött nem egy verzió, ahogy jó kérdés is lehetett volna. A törlés részemről annak szólt, hogy feltettél egy kérdést, amit visszautasítottak az értékelők, és feltetted még egyszer, lényegében hibajavítás nélkül. A másik topicot, amibe betetted a kérdést, Miklós azzal nyitotta meg, hogy aki egy kérdést ugyanúgy többször felrak, kapásból egy hét eltiltással indít. Ennek tükrében a három nap egyáltalán nem erős.
Dátum: 2009.04.10. 18:29:24
Pedig pont emiatt nem jók a kerületekre vonatkozó kérdések sem például, mint ahogy az sem jó, hogy mondjuk Zalaegerszegnek milyen városrészei vannak. És mivel a 10.000.000 magyarból csupán 2.000.000 él Budapesten, egyszerű statisztika, hogy a játékosok többsége vidéki.
Az pedig sajnos a te műveletlenséged, hogy a kérdés kapcsán timbuktui villamost emlegetsz immáron másodszor, mert míg az nem tartozik hozzá még egy budapesti műveltségéhez sem, hogy melyik vonalon milyen villamos jár, az viszont igenis része a magyar általános műveltségnek, hogy Budapesten kívül még három városban: Miskolcon, Debrecenben és Szegeden is járnak villamosok.
Mivel itt folytatódott a kérdés tárgyalása, áthozom a másik topicból a hozzászólásom.

Idézet: Lanmandragoran - 2009.04.10. 18:03:37
Azért adtam rá azonnal törölnit, mert előző alkalommal tőlem nem helyesírást kapott, ugyanis pontatlanul feltett kérdés, hisz nem szerepel benne, hogy budapesti villamosvonalakról van szó, valamint mivel a játékosok többsége vidéki, még érdektelen információ is. Ezért én indok nélkül küldtem vissza. Mivel ezen problémák javítása nélkül, de az elgépelés javításával ismét megkaptam a kérdést értékelésre, tehát láthatóan másodjára feltett, még mindig rossz kérdés, részemről jogosnak érzem az azonnal törölnit, azt viszont sajnálom, hogy valaki első esetben félrevezetett a helyesírás értékeléssel. Ráadásul Siemens.
Dátum: 2009.04.10. 18:03:37
Azért adtam rá azonnal törölnit, mert előző alkalommal tőlem nem helyesírást kapott, ugyanis pontatlanul feltett kérdés, hisz nem szerepel benne, hogy budapesti villamosvonalakról van szó, valamint mivel a játékosok többsége vidéki, még érdektelen információ is. Ezért én indok nélkül küldtem vissza. Mivel ezen problémák javítása nélkül, de az elgépelés javításával ismét megkaptam a kérdést értékelésre, tehát láthatóan másodjára feltett, még mindig rossz kérdés, részemről jogosnak érzem az azonnal törölnit, azt viszont sajnálom, hogy valaki első esetben félrevezetett a helyesírás értékeléssel. Ráadásul Siemens.
Dátum: 2009.04.10. 17:52:09
Mi értelme a végzetúr online játéknak?
RPG online jelegű szórakoztató magyar internetes játék.
Szórakoztató értelmetlen online játék.
Semi értelme unalmas online játék.
Idegesitő buta emberek játéka.


nc
Szerintem csak egy minőségileg rossz válasz van, mégpedig ez:
A billanyűk színe és azok száma zongoránként változik.
Nem az elgépelés, hanem a tartalom miatt.
Dátum: 2009.04.10. 12:07:50
Meg az a plusz LE, amit az ősköves cccokkal könnyebben szed össze portyában a prémes.
Dátum: 2009.04.10. 11:40:00
Tekintve hogy ókor, valahol 5-6. táján lehet, de már régen volt, pontosan nem emlékszem hogy mikor.
Dátum: 2009.04.10. 11:21:28
Mostmár megsúghatnád a megfejtést is.
Dátum: 2009.04.10. 11:18:49
Idézet: Nyanya - 2009.04.10. 11:14:33

Melyik hegyre tették ki a spártaiak az életképtelen újszülötteket?

a Helikonra
a Taigetoszra
a Parnasszoszra
az Olümposzra

Ezt tudnom kéne?


Nem ártana. Bár a köztudatban az a tévhit szerepel, hogy ha a spártai vének tanácsa túl gyengének, fogyatékosnak találta a gyermeket, akkor egyszerűen lehajították a Taigetoszról. Ált. iskolás történelme anyag.
Dátum: 2009.04.10. 11:11:42
Tegnap tettem fel kérdést, és ma reggelre lett elfogadva úgy, hogy közben megkértem Hatsepsutot, javítson benne némi hibát, vagyis lehet hogy nem lenne kiértékelve mindig, ha nem nézett volna rá. Ha sok a kérdés, sokáig tart míg egy-egy kiértékelésre kerül. Az pedig teljesen normális, hogy 0:0 állást látsz, mert a számláló naponta egyszer frissül csak éjfél körül.
Dátum: 2009.04.10. 11:06:13
A válaszok azért nem annyira. Föld típusú, azaz kőzetbolygó négy darab van: Merkúr, Vénusz, Föld, Mars. Csak a hülye "kötőszavak" nem kellenének bele.
Szerintem meg tanulj meg fogalmazni. Az, hogy szavakat írsz egymás mögé, az nem mondatszerkezet.
A kérdésed magyarul így hangzik: Hány menetig tarthat maximum egy címmérkőzés a profi bokszban?
Ha pedig szépen fogalmazod meg, még mindig határeset, hogy speciális-e, bár hál'istennek egyre több hazai érdekeltségű címmérkőzést láthatunk.
Dátum: 2009.04.10. 10:44:45
Idézet: Repro - 2009.04.10. 10:28:12
Mit jelent a konkordátum?

Szavazat elfogadása
Ilyen szó nem létezik
Javaslat elfogadása
Egyházi kiegyezés

Nem tudok, mit mondani, a kérdés feltevője egy ostoba majom.


nana, a majmok intelligens állatok, nem sértegetni őket ilyen hasonlatokkal
Dátum: 2009.04.10. 10:42:10
Nem szavaztátok meg véletlenül a kapitulációt idő előtt?
Dátum: 2009.04.10. 10:40:57
Most pörgettem át a mek.oszk-n mind a négy költő összes műveit, és egyiknél sem láttam sem Hegylakó, sem A hegylakó címen. Így nem csoda hogy kiesett.
Dátum: 2009.04.10. 09:35:23
Idézet: Viszok009 - 2009.04.10. 09:32:14

Mit kapok ha a VIRÁG szóból kivonok 6-ot?

Csap
Kalap
Rág *
Ág


Valaki lenne olyan kedves, hogy lefordídTSa madzsarra?! Lécci, lécci...


Hogyne. A 6 római számmal VI. VIRÁG - VI = RÁG
Dátum: 2009.04.10. 09:20:54
Idézet: Awenhai - 2009.04.10. 08:50:35

Dunaújváros a Duna melyik partján fekszik?

egyik sem ugyanis egy sziget
bal
nem a Duna hanem a Tisza partján fekszik
jobb

Nehéz egy kétesélyes kérdésre négy értelmes választ adni. Most sem sikerült.


Ebben az a poén, hogy erre lehetett volna szépen megfogalmazott, négy választ adni ha gondolkodott volna kicsit: jobb, bal, mindkét oldal Budapesthez hasonlóan; sziget, így nem a város fogja körül a Dunát, hanem a Duna a várost. (a szigetes válaszra jó példa a Csepel sziget összes települése, Tótfalu a Szentendrei szigeten, stb)
Dátum: 2009.04.10. 00:08:41
Melyik menüpontban tudsz küldetést felvenni?
Kvíz
Üzenetek
Fórum
Küldetések

hiperprimitív
Hány napig él a Svábbogár fej nélkül?
Egyet sem
3
9
6

nc
Ki a Túlélők Földjén a mágia és a tudás istene?
Dornodon
Leah
Fairlight
Elenios
spec, bár én már megtanultam őket
Mikor született Weöres Sándor?
1924
1912
1913
1911

ilyen válaszokkal lexikális
Mennyi 10 a köbön fele?
50
100
500
10

matek
Melyik reklám alatt megy ez a szám: The Hives-Tick Tick Boom ?
T-Home
Chappi
UPC
Coca-cola

érdektelen
Dátum: 2009.04.09. 23:49:24
Szívesen