Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.04.11. 22:56:56
Ez úgy működik, hogy vagy egy kvízadmin, vagy 15 egybehangzó játékos értékelés kell a kérdés kiértékeléséhez.
Dátum: 2009.04.11. 22:20:08
Hát nem tom, akkor az én karaktereim rosszul működnek, mert nekem minimum 24 óráig láthatatlannak kell lennem.
Dátum: 2009.04.11. 21:15:52
Hol született Brad Pitt?
Anglia
Ózd
Párizs
Shawnee, Oklahoma

nc
Melyik szín nem található meg a közlekedési lámpákon?
zöld
sárga
lila
piros

primitív
Hány számot húznak a skandináv lottó sorsoláson?
5
6
7
8

egyrészt érdeketelen, másrészt mintha kézi és gépi sorsolás is lenne, vagyis duplán húznak.
Melyikük nem piszkos?
a 12
Hanna Sural
Harry
Fred, a kapitány
Rendszeresen ránézek, ugyanis a szövitársam. Néha hozzám szokott jönni véleményért. És amíg rendszeresen 5-10k-s rablásokat tesz be a tipp topicba, addig a napi 40-60 nem is sok.
Az nézze meg a filmet, vagy még inkább olvassa el.
Dátum: 2009.04.11. 09:42:15
Idézet: Komura64 - 2009.04.11. 07:04:55

Melyik mű szerzője NEM Vörösmarty Mihály?

Letészem a lantot
Csongor és Tünde
Előszó
A vén cigány

Arany János:Letészem a lantot

Karinthy Frigyes:Előszó

Akkor melyik a jó válasz?!

Vörösmarty Mihály: Előszó, Baracska, 1850-1851 telén, télutóján
Csak egyetlen linkkel kellett volna lejjebb nézni a gugliban.
Dátum: 2009.04.11. 01:24:00
Ez nem eljárás, én meg hiába sírok, nem akar jönni a hetedik óriási szörny!
Dátum: 2009.04.11. 01:19:58
Sőt, elég a 10-es kereskedelem turbózva.
Dátum: 2009.04.11. 01:12:25
Nagyon fognak néhányan utálni, de az a toborzás, amit jópáran normálisnak hívtok, és másról sem szól, mint hogy copy-paste-ban végigkülditek mindenkinek a pontlistán, az a fogadó oldalon az esetek 75%-ában pontosan ugyanolyan spam levélszemét, mint ha a traviant reklámoznátok. Ergo ami ezt korlátozza, az teljesen jól működik. Mert ha személyre szabott toborzó levelet írnátok, egyből nem lehetne olyan sűrűn küldeni, hogy letiltson a rendszer, és talán a címzettek is éreznék, hogy valóban őket szeretnétek megnyerni a szövetségnek, nem csak szórólapoztok minden mindegy alapon.
Valószínűleg azért kaptad vissza első alkalmakkor helyesírási hibával, mert olyan játékosok értékelték, akik még nem találkoztak ilyen kérdéssel. A kérdés maga szép, és kidolgozott, de tényleg szerepel, több kérdést láttam már, ami valamilyen formában Kerberosz/Cerebrus kilétére kérdeznek rá.
Az pedig mellékes, hogy nem pont ezek a válaszok, ha a kérdés lényege, és a helyes válasz ugyanazt takarja. Hisz különben minden kérdést végtelenszer fel lehetne rakni, mindig csak egy kicsit változtatva a három rossz válasz valamelyikén.
Dátum: 2009.04.10. 23:07:08
Mikor van Péter-Pál napja?
Augusztus 2
junius 6
junius 29
julius 1

egyrészt naptár, másrészt Péter, Pál, harmadrészt ékezetek, negyedrészt augusztus kis betű, ötödrészt dátum végére pont kéne. asszem nyugodtan lehet törölni
A kvíz olimpián hány győztes kap medált?
3
1
2
4

Tudtommal minden olimpián csak egy győztes van, de medált a három dobogós kap
Hogy mondják németűl azt a szót hogy "láthatatlan"?
schön
unsichbar
sichbar
scheu

szótár
Milyen tulajdonban van a TESCO?
Magyar
Német
Portugál
Angol

érdektelen
Milyen lapok vannak a fociban ?
szóközkérdőjel
Melyik ország nem rendezhetett (eddig) téli olimpiát?

meddig?
Az hogy nem értesz meg valamit elsőre, még valóban nem jogosít flegmaságra senkit. Az viszont, hogy annak ellenére hogy te nem érted meg hogy mit mondanak neked, és mégis mások szövegértő képességét vonod kétségbe, már elegendő okot ad rá, hogy a te stílusodban reagáljanak.
Dátum: 2009.04.10. 21:34:01
Legenda, negyedik fejezet.
Dátum: 2009.04.10. 20:58:53
Ez nem eljárás! Már megvan a hat befogott állat, és nem akar jönni a hetedik óriási!
Óriásit akarooook!!!
Dátum: 2009.04.10. 20:56:54
Mennyi 10 a másodikon?
10000
10
1000
100

matek
Mely város csapatai:Arsenal,Chelsea,West Ham ?
Notthingam
Glasgow
Liverpool
London

Helyesíráshibás, és amúgy is kit érdekel?
Miről nevezetes a Lánchídat őrző oroszlán?
Morog
Kőből vann
Kimaradt a nyelve
Mozog

Lánchidat, van, és a nyelvük sem maradt ki, erről már volt szó itt a fórumon is.
Mi a shinigami jelentése?
Múzsa
Halálisten
Főisten
Isten gyermeke

szótár, ráadásul ha jól értettem nem is halálisten, hanem a halál szelleme, megszemélyesítése Japánban, kb mint Európában a kaszás.
Hol láthatod, ha találtál egy kiégett őskövet?
vadászatnál és eseményeknél
toplistáknál és portyázásnál
küldetéseknél és vadászatnál
vadászatnál és portyázásnál

eseményeknél már nem mindenkinek jelzi, kérdés elavult.
Részemről nincs harag, és nem is volt. A higgadt hozzáállásod pedig 10 pontos!
Melyik egy település neve?
Arcátlan
Fejetlen
Fületlen
Lábatlan
Dátum: 2009.04.10. 20:14:16
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 19:21:19

De mindegy elfogadom a döntésedet még akkor is ha nem értek egyett az idoklással. Ha megbántottalak volna akkor azért bocsánatot kérek nem állt szándékomban csak rettenetesen felidegesített az, hogy a vidékiekre hivatkoztál.

Ja, amúgy csak mellékesen közlöm veled szegedi vagyok nem budapesti.


Nem bántottál meg, és abban igazat adok neked maximálisan, hogy a kérdés maga nem érdemelt törlést, a másik topicban kifejtettem, hogy milyen indokok vezéreltek második alkalommal (és a törlésnek már semmi köze a vidékiekhez, erre hajlandó vagyok megesküdni). Az egy szerencsétlen véletlen volt, hogy én abban a tudatban voltam, hogy indoklás nélküli kérdést tettél vissza, holott te csak helyesírással kaptad vissza, amit rendeltetésszerűen próbáltál javítani. Ezért én is tartozom egy bocsánatkéréssel, függetlenül attól, hogy az értékelés pillanatában általam ismert adatok tükrében helyesnek érzem a döntésem.

(egyébként én meg pont pesti vagyok, tehát rám meg az nem igaz, hogy azért van bajom a kérdéssel mert én nem tudom )
Igen, amit beidéztél, azt én írtam. Az általad kiemelt, és nem kiemelt sorok lényege, hogy mivel több, egymástól független hiba volt az eredeti kérdésedben, és tapasztalatból tudom, hogy csak egy indok jelenik meg a visszaküldött kérdéseknél, nem jelöltem be egyet sem. Amint te azóta lovagolsz, hogy mert a vidékieknek érdektelen, csak egy csepp a tengerben. Nem emiatt kaptad rá a tőlem törölnit, hanem hogy másodjára is hibásan raktad fel a kérdést, még az alapvető helyesírási hibáknak is csak a felét javítottad. Hogy a többieket milyen indokok mozgatták, arról fogalmam sincs, nem tudom, hogy olvassák-e egyáltalán a fórumot, én a magamét megindokoltam, és kitartok a jogossága mellett, ami nem a feltevőnek, és nem a témának szól, hanem a duplikációnak.