Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2013.10.06. 21:47:23
Ez egyre viccesebb... Először azért toljuk ki, mert van aki 8-10 között kap fizetést. Most már 15-énél járunk, mert van aki csak akkor kap fizut. Olyan kisstílűek vagytok, akkor már legyen egyből huszadika, mert csomó kiscsávó nagymuterja csak akkor kap nyugdíjat, és nehogy már ők kimaradjanak, mert vége az akciónak mielőtt tudnának pénzt kunyizni rá....

De akkor már kezdjük el a következőt már szeptember elején, hogy mindenkinek két fizetés essen bele, hogy ha közbe is jön valami, a másik fizuból még lehessen vásárolni....


Ja, és nálam az akció első napjától kezdve a napi első belépésnél mindig írta hogy ajándék jár a kavicsvásárért és nesze egy torta
Dátum: 2013.09.30. 22:46:06
Simán reális. V3-on ismerek tagot aki már 100. szint körül 25k-nál kivégzett. Vagy egy másikat, aki 120. szintnél rohangál 1400 körüli kivégzéssel. Illetve élő talin is pletykáltak 1700 körüli alap kivégzéssel rohangáló játékosról. No meg a turbó sem előírás hogy nem adhat többet 100-nál, vagyis az általad számolt 2200-as kivégzés AF-fel és tt-vel már elérhető 1700-800 körüli alappal. Elég elborult taktika, de hatékony tud lenni.
Dátum: 2013.09.17. 18:49:32
Én elég régen regisztráltam, de akkor emlékeim szerint még volt egy olyan pontja a szabályzatnak, hogy aki észrevesz egy programhibát, de nem jelzi, hanem tudatosan kihasználja és ezzel jogosulatlan előnyhöz jut másokkal szemben, az akár X napi bannolásra, végleges kizárásra is számíthat, őskő visszatérítés nélkül. Az persze elég ingoványos talaj, hogy hol a határ a véletlen kattintás és a tudatos visszaélés között. Ha mostanában nem csak napi egyszer, estefelé érnék rá belépni minden karakteremhez, szinte biztos vagyok benne, hogy én is úgy jártam volna mint Alendaar, ha nem is minden belépésnél, de 2-3x biztos átvettem volna mindenhol, meglepődve hogy még nem vettem át korábban. Viszont akik akkora tételben vásároltak, hogy a dukátok levonása már szemet szúrt nekik, ott már nem gondolom hogy beszélhetünk véletlenről. Annyira pedig nem új a fejlesztés, hogy az "azt hittem korlátlanul megvehető" kifogás hihető legyen.
Dátum: 2013.09.16. 23:25:37
Idézet: Thian - 2013.09.16. 22:45:26
Melyik párosítás nem állja meg a helyét az adott személy egyik alkotására illetve tettére vonatkoztatva?

Liszt Ferenc - építészeti nováció *
gróf Széchenyi István - IMF Nemzetközi Valutaalap
Bartók Béla - Fibonacci-számok
báró Wesselényi Miklós - globális felmelegedés utóhatása


haaat, nem tudom, a Hitel, es az Arvizi Hajos az beugrott, de azert megis, tehat a globalis felmelegedes utohatasa az Wesselenyi tette, vagy alkotasa?, Vagy Szechenyi az 1800 as evekben, letrehozta az Nemzetkozi valutaalapot? ez igy sztem nyugodtan torolheto.

a masik kettot ha valaki elmagyarazna.


Nem az van a kérdésben hogy a párok két fele egymáshoz tartozik. Kicsit nyakatekert megfogalmazás, de végső soron érthető, ahogy neked is egyből tiszta volt a Valutaalap - Hitel - Széchenyi, és a globális felmemegedés - árvíz - Wesselényi vonatkoztatás. Liszten nincs mit magyarázni, mivel az a rossz válasz, Bartók pedig a műveiben felhasználta a Fibonacci számsort :
http://hu.wikipedia.org/wiki/Fibonacci-sz%C3%A1mok#Fibonacci- sz.C3.A1mok_szerepe_Bart.C3.B3k_zen.C3.A9j.C3.A9ben
Dátum: 2013.09.01. 21:32:50
Elvileg félnem kéne, de valamiért nem szorult görcsbe a gyomrom az állatkáim miatt. Pedig nekem csak 200as vastagbőröm van....

Elrabolt tőled 165 lélekenergiát.
Állatsebzés : 648 Állatsebződés : 2764
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 20069 életpontot.
Ellátod állataid sérüléseit, gyógyultak 2948 életpontot.


Elrabolt tőled 165 lélekenergiát.
Állatsebzés : 607 Állatsebződés : 2806
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 20684 életpontot.
Ellátod állataid sérüléseit, gyógyultak 2948 életpontot.


Tisztázzuk, te most gyilkolni akarod az állataim, vagy felgyógyítani?
Dátum: 2013.08.31. 16:25:23
Nem csak v2-n. Minden világon minden toplistás 50 válaszos, az elsők mindenhol olyan időkkel amiért idáig bármikor csalást kiáltott valaki. v3on pl 10 perces tökéletes olimpiával nem lehetett medált szerezni, annyian voltak "jobbak". Nonszensz.
Mivel a válaszok alapján régi kérdés, gondolom takarítás alá került a duplikációk miatt.
Dátum: 2013.08.30. 22:47:13
Értesítést akkor kapsz, ha belépsz a játékba. Ja, és ha a fórumról nyitod meg a karaktert, az nem minősül belépésnek valami miatt.
Dátum: 2013.08.30. 22:44:08
Offs, nem az a demoralizáló, ha rabolnak tőled 1000 LE-t. Főleg mióta nem kell egy órát vadászni hogy annyi összejöjjön. Egy kezdő csak annyit lát, hogy jött egy tag, aki regszám alapján vagy másfél éve regelt, még mindig 4. szintű, és 1,5-2x annyi tulajdonsága van, meg szakértelmei, és lehetetlen védekezni, revansot venni, bármit is csinálni. Még menekülni se, mert 5. szinten ott a következő, atán hatodikon, aztán hetediken, ésatöbbi ésatöbbi.
Dátum: 2013.08.30. 22:34:56
Szép regény, csak egy apró tévedés van benne. A VF-et nem tápolni kéne hanem megszüntetni.
Dátum: 2013.08.30. 20:58:18
Csak épp ez már a harmadik nap...

Kedves Játékostársunk

Holnap (2013. Augusztus 28.) és az utána következő napon zajlik a kvíz olimpia.
Dátum: 2013.08.25. 14:50:27
Hát, az első és legfontosabb probléma, hogy nem olyan varázslattal támadsz aminek van állatsebző hatása. A második, hogy fogadni mernék nincs sem másodlagos támadás, sem másodlagos varázslat szakértelmed, amivel sebezni tudnád az állatokat.
Dátum: 2013.08.13. 23:30:22
Rest In Peace....

Bár tartok tőle ezentúl is ugyanúgy az ő képét kell bámulnunk a találkozók csapatversenyein!
Dátum: 2013.08.07. 20:11:19
Lefordítom a Ricskosz kérdését. Hogy csináltad hogy csak most értél el a 84. teljesített küldetésig?

Illetve ha eddig nem volt sürgős, hogy csináld őket, most nem mindegy hogy csak 3 szint múlva tudod megcsinálni?

De van egy jó hírem is, a 115. szinten minden tárgy őskőmentes, szóval 113. szinten meg tudod csinálni őskőköltés nélkül.
Dátum: 2013.07.25. 22:25:11
Idézet: Holloo - 2013.07.25. 19:57:07

nem volt közöttük rokoni kapcsolat


Ha olyan válaszlehetőséget adsz meg a négy között, ami a kérdést tagadja, az értékelés minden esetben az lesz, hogy a válaszaid rosszak voltak.
Dátum: 2013.07.18. 22:47:14
Nem hallhatatlan. Halálkristály kattant már be ellene. De következő ütésre ugyanúgy ott volt az állat, szóval piszok gyorsan gyógyít
Dátum: 2013.07.15. 23:34:13
Nem TÖ-ből, mindenből 10
Dátum: 2013.07.09. 23:18:21
Én meg konkrétan emlékszem, hogy mikor Kóc még tán Barrique-kal az elsők között elérte a +5 lehetőségét, rátette a csapdakészítésre, mire Miklósék rájöttek hogy azt nem kéne, neki már rajta volt. Aztán nem lett. Turbózni úgy tudom azért tudod, mert a Tudás könyv miatt 31-ig le van programozva.
Dátum: 2013.07.02. 18:04:39
250
Dátum: 2013.06.30. 21:58:31
Köztudott, hogy van legalább egy olyan kvízadmin, akinek a keze nyoma felismerhető sok beengedett vacak kérdésben. Mivel már rengetegszer jeleztük ÜSZ-en, hogy nem áll a helyzet magaslatán, és ennek ellenére még mindig tevékenykedik, valószínű hogy az egyik magas beosztású Beho-s lehet, aki egyéb elfoglaltságai mellett hobbiból értékel különösebb hozzáértés nélkül. De csak mert egy ember rossz munkát végez, még kár azért reklamálni, mert nem volt "szerencséd" és lelkiismeretes admin kapta a kérdésed!