Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.06.19. 14:16:51
Az, hogy ebben a topicban valami törölni jelzőt kap, az azt jelenti, hogy Hatsepsutot kérjük, törölje az adatbázisból. Ő meg manuálisan eldönti, milyen vonzatai legyenek a törlésnek a kérdezőnél.
Dátum: 2009.06.19. 14:10:56
Melyik egy nem egy média lejátszó?
Bsplayer
Windows Media Player
Utorrent
GOM player

Milyen érdekes, 4 válaszból 3 playerre végződik...
Mindig mindim, hogy a szoftverekkel kapcolatos kérdés vagy spec, vagy primitív, középút nincs.
A 2009/10-es szezonban melyik csapat versenyzője lesz Fernando Alonso?
Renault
BMW
Ferrari
Honda

A Forma1-ben nincs 2009/10-es szezon. A 2009-es szezon már zajlik, rossz a jövőidő, a 2010-es pedig úgy tudom erősen kérdéses hogy lesz-e, mert a FIA és a FOTA (Nemzetközi Automobil Szövetség és a F1-es csapatok szövetsége) közt hatalmas ellentétek vannak a jövő évi szabálytervek miatt. Ráadásul Alonso idén a Renault pilótája, jövőre úgy hallottam, már aláírt szerződése van Raikkönen helyére. (hogy ne csak annyit mondjak, speciális a kérdés)
Van 1 tó , abban egy növény.A növény percenként megduplázza a méretét.Ha a fél tavat 30 perc alatt növi be , akkor az egész tavat mennyi idő alatt?
60
45
31
120

ez meg legalább 10 féle szöveggel benn van, találkoztam már baktériumossal, edzéstervessel, meg már nem is tudom mivel, de a kérés ugyanez.
Melyik nem csokoládé a felsoroltak közül ?
Mars
Twix
Boci ...
Győri Édes ...

primitív és minek a pontok?
Mikor halt ki az Árpád-ház (1301) ?
1435
1468
1301
1234

Asszem ő nem akar több kérdést feltenni.
Melyik a leghosszabb billentyű a pc klaviatúrán?
shift
space
enter
backspace

Remélem ő sem.

Ki nyerte a 2008-as Klubvilágbajnokságot?
LDU Quito (ecuadori)
Gamba Oszaka (japán)
Manchester United (angol)
Pachuca (mexikói)

először is, milyen sport?
Szerintem egy vessző még kéne bele az első után:

"Első, közönség előtti fellépés"
Szerintem is feleslegesek a névelők. Sőt, mivel az "emberekkel" toldalékolva van, szerintem a val-vel sem kell a végére.
Dátum: 2009.06.18. 21:33:23
Sőt, van úgy hogy több napot is. De valószínűleg délelőtt aktiválni fogják. A játékvezetők is emberből vannak, bármily hihetetlen, ilyenkor ők is otthon vannak.
Dátum: 2009.06.18. 20:18:04
Én magyar költők verseivel kapcsolatban ált a Magyar Elektronikus Könyvtárhoz fordulok (mek.oszk), ott zárójelesen van, vagyis nem külön cím, mint mondjuk Radnótitól a Nem tudhatom.

Egyébként semmi gond, azért van a topic, hogy ha valami nem tiszta, megtárgyaljuk. Én is volt már hogy kiírtam ide valamit ami szerintem nem stimmelt, pedig igen.
(de a kezdetÚ miatt mindenképpen jó hogy kimásoltad )
Dátum: 2009.06.18. 18:50:34
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.06.18. 18:40:00


Ki írta a Talán eltűnök hirtelen...kezdetú verset?
Szabó Lőrinc
Pilinszky János
József Attila
Weöres Sándor

Kezdetú? Címe nincs?


Az biz' nincs. Szöveggyűjteményben is így van feltüntetve: (Talán eltűnök hirtelen...).
Dátum: 2009.06.18. 18:47:22
Ja kérem, aki olyan szöviben van, amelyik az adatlapján hirdeti, hogy ő bizony csak akkor hajlandó háborúzni, ha közös megegyezés van róla... Nem állítom, hogy jó a háború rendszere, de hogy nem tamagocsi, ha van egy kis adok-kapok, az tuti.

Nem szándékszom bírálni a játékstílust, de ne csodálkozz, hogy unalmas, ha elzárkóztok a háborútól.
Csak pár szinttel vagyok feletted, de nekem folyamatosan kattog az agyam, hogy mit fejlesszek, mi újság az adott háborúval, stb.

A 40. szint még messze van a tamagocsitól, az a topkarakterek kiváltsága...
Ebben a formában viszont az emlegették helyett a mondták szó szerintem jobban passzolna.
Szerintem nincs ott a helyes válasz. Monaco csupán több mint tízszer nagyobb népsűrűségű.
Dátum: 2009.06.18. 16:10:03
Mit jelent a taek won do?
Gyors rúgás
Harcra fel!
Tigris és sárkány
Kéz és láb

egyrészt szótár, másrészt nem kéne oda az a fekiáltójel, még ha rossz válasz, akkor sem
Mennyi LE kapsz a 20.végrehajtott küldetésért?
2400
1500
1200
3000

spec
Mi nem kell a sör elkészítéséhez?
kukorica
maláta
víz
komló

Hmm, akkor érdekelne, hogy hogyan készül pl a Coronita...
Dátum: 2009.06.18. 15:24:08
Nem tudom, Craslorg az illetékes, őt kell sülthallal megkörnyékezni. Zoltanszon valami hekket emlegetett vele kapcsolatban.
Dátum: 2009.06.18. 15:20:17
Kvíz 3. topic
Dátum: 2009.06.18. 14:14:26
Néhány értékelésre jogosult játékos, sokkal több nincs is:
- 15918 helyes válasz
- 14526
- 13677
- 9342
- 6501
- 4751

Szerintem bőven megfelelnek a 2-3 ezres feltételnek.
(a számok csak közelítőek, hogy az alapján ne lehessen visszanyomozni az adott játékosokat.
Dátum: 2009.06.18. 13:40:38
Idézet: Andrew89 - 2009.06.18. 12:52:18
Hány bolygó van a Naprendszerben?
32
3
8
14

Tudtommal 12, mert van 4 törpebolygó is a mi Naprendszerünkben. A helyes válasz tehát hibás.

Ha bolygókat kérdeznek, a törpebolygók nem játszanak. Különben semmi különleges nem lett volna benne, hogy a Plútót visszasorolták törpebolygónak.
Idézet: Andrew89 - 2009.06.18. 12:52:18

Mennyi a roulette keréken szereplő számok összege?
666
656
676
686

Meg a jó édes... Még ha tudnám is, melyik a legnagyobb szám a rulettben (talán a 30, nem ismerem annyira a játékot), akkor sem vagyok fejszámolózseni. A számológépemben meg lemerült az elem. Ha még azt kérdezi, mennyi a szorzatuk (0), az még talán oké, de akkor is matek. Törölni kérném.

Megsúgom, a legnagyobb szám 36, de ez nem is érdekes, elég köztudott érdekesség, hogy mint ördögi szerencsejátéknak, a számai összege 666, vagyis a sátán száma.
Hühű, ez aztán a hiperkarakter! Én kezdenék félni a helyedben! Vagy lehet arra gyúr, hogy halálra nevettesse az ellenfeleket.
Schwarcis szerintem is mehet ha még nem indítottad útjára, Toldi valóban szerepel, de azt kell mondjam, összességében érzed a dolgot az eddigi ötletek alapján, hogy hogyan is kell egy kérdést jól megírni!
!!!KÖZHÍRRÉ TÉTETEIK!!!

A v1-en Lohr_Nitha, és szerény személyem (StevZ) is csatlakozott a döntetlenezők táborához! 44, ill. 43. szint, smaragd karakterek várják szeretettel az érdeklődőket Sherwoodban.
Dátum: 2009.06.18. 00:48:26
Akkor úgy látszik Öreg alszik!
De sebaj, éjjel belép még néhányszor a háború miatt.
Dátum: 2009.06.18. 00:27:27
Akkor majd most letesztelitek.

Addigis, majd játékban küldd a célpontot, hogy beindítsam nálunk a fogaskerekeket.