Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.07.31. 20:16:44
Bűvös tárgy, bajtól óvó ereklye?
amulett
nyúlláb
kabala
őskő


A megfejtés amulett, de lényegében a kabala is az, a nyúllábat pedig sokan tartották a babonás időkben amulettnek. 3 helyes válasz
Dátum: 2009.07.31. 14:21:22
De ha 700-ba belecsapnak 1100-at, akkor igen
Valóban ötletes, emiatt le a kalappal. De attól még lexikális. Vagy szerinted elvárható, hogy mindenki fejből tudja mind a 365 naphoz tartozó névnapot? Az én időmben még nem volt iskolai tananyag.
Dátum: 2009.07.31. 13:59:09
Regeneráció?
Dátum: 2009.07.31. 13:26:45
sírás ON/

Nem jönnek a befogott állatok, pedig én sajtolni akaroook!

sírás OFF/
Dátum: 2009.07.31. 13:24:18
Én is már csak a popcornt hiányolom.
Dátum: 2009.07.31. 13:23:55
Copyzd be a kérdést, megmondjuk mi a hiba
Ha már itt vagy.
Egyfelől a dátumba a pontok után kéne némi szóköz, másfelől baromi nagy mázlid volt az értékelővel, aki javításra dobta vissza mert a kvíz nem naptár, ez nem jó kérdés.
Dátum: 2009.07.30. 23:52:10
Jerikó, ez olyan esetben érthető mikor valaki egy abszolút értelmetlen, pénzkidobást jelentő, de valami minimális pluszt adó tárgyat vesz meg. De ha valaki csak azért 20%-ot akar rontani a fertőzése állásán, hogy ki legyen írva a neve, az nem épeszű.
Dátum: 2009.07.30. 23:44:36
Ha a kvízadmin szerint is menthetetlen akkor igen.
Ebből az első az egyetlen ami nem megfelelő, a többiben helyesírási hibánál több hiba nincs. Sőt, kettő kimondottan szép, műveltségi kérdés.

Hogy ki írja elő hogy nem lehet tréfás? Maga a játékvezetés, amikor művelt és intelligens játékosoknak való kérdéseket kér. A kérdéseddel egyébként nem volt gond, a válaszok nem voltak megfelelőek. Humorérzékem most is van, csak nem bírom mikor valaki gondolkodás helyett anyázik. Azért kaptál helyesírás értékelést, mert a téma elfogadható lenne, de javításra szorul, és ez az egyetlen indok, amivel javításra kapod vissza, nem buksz kérdezési lehetőséget. Ha neked problémát okoz az, hogy nem rossz válaszokkal kaptad vissza, az ismétlés lehetősége nélkül, akkor én kérek elnézést!

(a szerinted rossz kérdéseket pedig nem ebbe hanem a Kvíz 4. topicba kell másolni, itt nem látja illetékes)
Dátum: 2009.07.30. 23:19:54
Attól hogy rajtatok maxos csapás van, még tudtok kapni újabbakat, csak nem érzitek a hatását. Ha ti nem tudtok küldeni, annak három oka lehet:
- nem telt még le a 24 óra az utolsó csapás óta
- ugyan nincs békeszerződésetek, de nem telt el a háború óta az 1-3 hetes kötelező békeidőszak (BCS függvénye)
- aki aktiválni akarta, annak nem volt elég VP-je

Ha ezek egyike sem áll fenn, akkor lehet hogy bug, éremes írni az info@... címre.
Mondjuk ha valami ilyesmi bekerülne, addig ugrálnék ki-be a szövimből, hogy lefelejtsem nullára a szerencsémet. -százegynehány pontnyi Tö sokat dobna a hitelképességemen
A bunkóságot szerintem nem cirip kezdte. Vagy nem te alulműveltezted le?

Csak hogy tisztázzuk a dolgot. Volt egy tagadó válaszod, emiatt alapból rossz értékelés jár, de ezen már túlléptetek.

Viszont. Ha már itt mindenféle gladiátor hagyományőrző társaságokra hivatkozol, annyival igazán tisztában lehetnél, hogy minden olyan rabszolgát és zsoldost, aki az arénában harcolt, gladiátornak hívnak. A gladiátor nem egy harcmodor, hanem minden ott harcoló összefoglaló neve. A retiarius, provocator, secutor, hoplomacus, venator stb. mind mind gladiátorok. A venator szó jelentése vadász, ezt te magad is írtad. Valóban ők harcoltak az állatokkal, de mivel ők is az arénában harcoltak, ők is gladiátorok voltak
Szerintem azokat a (segítségeket) bele kéne fűzni a kérdésbe.
Mivel egy felhasználón van a két karaktered, nem tudod megcsinálni. A jelszó a fórumos felhasználónévhez van rendelve, nem a karakternevekhez.
Az eszmefuttatásod ragyogó, ilyen hozzáállás kellene mindenkitől. A gond ott van, hogy két olyan válaszlehetőséget is tettél be, ami a játékhoz kapcsolódik, és nem tesz eleget azon feltételnek hogy egy frissen regisztrált kezdő választ talál rá játékon belül. Így a téma hiába volt jó, a két válasz sajnos magával vonta a speciális minősítést.
Nos, valóban. A válaszok egy része teljesen gagyi, és az a marha aki visszadobta, javítási lehetőséget adott. Az ilyet tényleg csak szidni lehet.
Ööö, nem arról volt szó hogy középkor? Egyébként oszlopfős kérdés már van több is.
Az jó, abból relatíve kevés van. A többség vagy görög/római korban gondolkodik, vagy XVIII-XIX. századtól.

De az ötletet (kérdés, válaszok nyersanyaga) neked kell hozni, mi csak a végtermékben tudunk segíteni.