Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

A harmadik pedig, hogy nincs ott hogy hányadik gyök alatt.
Nem az a gond hogy már volt, az a probléma, hogy mind a válaszok, mind a kérdés betűről betűre ugyanaz. Emiatt némely admintól gondolkodás nélkül megy a törlés, gondolom pont az eddigi értékeid tehetnek róla, hogy nem az lett a vége, de mivel nem zárható ki a szándékosság, nem akart új lehetőséget adni. (de ez továbbra is csak tipp a részemről, hogy én milyen logika alapján adtam volna ezt az értékelést, ha én vagyok az elkövető)
Tipp: ha már megvan a kérdésötlet egy kvízoldalról, kicsit alakítsd át, dolgozz rá egy kicsit az adott sablonra, úgy garantáltan nem lesz még egy ilyen eset.

Ui: tudom, én voltam a másik

Ui2: még egy eshetőség jutott eszembe; úgy hallottam van egy idősebb admin, aki kicsit egyedileg értékel, és többnyire indoklásokat sem szokott adni. lehet hogy ő volt, vele semmilyen kapcsolatunk nincs, többiekkel azért Hatsén keresztül szoktunk kommunikálni alkalomadtán.
Én is találkoztam már vele, szó szerint ugyanígy. Mivel annak, hogy ketten teljesen függetlenül egymástól tök ugyanezeket a válaszokat találjátok ki, minimális az esélye, a valószínűbb az, hogy vagy te tetted fel több világon is, vagy másoltad valakiét, vagy ugyanarról a kvízoldalról szereztétek. Az első két verzió törlést ér, bár gondolom itt a harmadik eset áll fenn.
(Magánvélemény: szerintem az admin nem feltételezte rólad az első két verziót, hisz a tesztszerveren ugyanezen a néven futott az egyik beugró játékosadmin is, de csak szerepeltet sem adhatott miattuk, így lett indok nélküli rossz)
Dátum: 2009.09.22. 17:23:59
A begyűjtött szavazatok számához lehetne kötni, az általában a górénál van. 5 és felette szavazatnál mondjuk járhatna.
Hát ez bizony tényleg az.

Pedig csak annyit kellene tudni, hogy milyen cédrus az a cédrus.
Dátum: 2009.09.21. 20:26:29
Hát, v3-on ez a veszély annyira nem áll fenn
Én speciel olyan információt találtam, hogy az aszmatok valamikor a 60-as években felhagytak a kannibalizmussal, míg valahol Afrikában él egy olyan törzs, mely még "napjainkban" is előszeretettel fogyaszt pigmeusokat, mert úgy tartják a pigmeus nem ember, hanem valami felsőbb faj, és elfogyasztásukkal természetfeletti hatalomhoz lehet jutni. Ennek tükrében nem jó a helyesnek vélt válaszod.
Ki vagyok Én? 1514-es parasztfelkelés vezetője voltam. Elbuktam. Büntetésül tüzesvassal megkoronáztak és felnégyeltek.
Bakócz Tamás.
Szapolyai János.
Dózsa György.
II. Ulászló.
Nem. 29 lakott. Gondoltam hogy te a 20-at jelölted, csak épp az nem helyes. A 29-et mint helyes választ nem látni nálad.
The Bahamas, officially the Commonwealth of The Bahamas, is an English-speaking country consisting of 29 islands, 661 cays, and 2,387 rocks.


Nálad nem látom a helyes választ.
Az alábbiak közül ki NEM Lőrinc névre hallgat?
Rómeó lelkész bizalmasa, aki titkon összeadja Júliával
Kossuth- és József Attila díjas költőnk, legismertebb kötete a Tücsökzene [élt: 1900-1957]
Toldi Miklós Édesapja
Örsi Ferenc regényhősének, a Tenkes kapitányának polgári neve
Dátum: 2009.09.19. 22:14:32
Szövetségi épület, amelyet használhatsz ha olyan szövetségnek vagy a tagja amely már felépítette.
Ön nyert!
Ha meg tudod mondani, hogy Sobri Jóska milyen formában fér bele a helyes válaszba, szerintem igen...
Nem erőltetném. Mátyás és József beceneve elég sűrűn előfordul, és a sapkás király válasz kimondottan gagyi, ordít róla, hogy az a helyes válasz. Értékelői hangulattól függően szerepelt, vagy túl könnyű értékelést jósolnék a jelenlegi formában, inkább ne tedd fel.

Egy Hódító Vilmos, egy Földnélküli János, egy Napkirály, Nyakigláb Eduárd (A walesi bárdok), vagy akár egy Vörös Erik is sokkal egyeibbé és igényesebbé tenné a kérdést. Persze normálisan elferdítve (pl vörös helyett hollófürtű), vagy összecsereberélve (Földnélküli Eduárd).

Így szerintem átmehetne.
Megnyugtatásul azoknak, akik szerint nem lehet jót kérdezni. Igenis lehet:

Melyik ország zászlajában található meg az a fa, amelyet Csontváry Kosztka Tivadar megfestett leghíresebb festményén?
Guatemala
Libanon
Szíria
Thaiföld
minek neked a füzeted, mikor az internet előtt ülsz?
Nem fűzünk zárójeles megjegyzést a kérdéshez. Ha témába vág, bele kell szőni. Ha meg nem vág témába, akkor is rossz ha csak zárójelben csatolod a végére.
A kérdés nem rossz, a válaszokat dolgozd ki, ez így postafordultával rossz válaszok értékelést kapna.

Ja, és a helyes válasz is rossz. A "barbár" támadások miatt a Nyugat-Római Birodalom szűnt meg. A kettészakadás két hatalomvágyó trónörökös apjuk halála utáni osztozkodásának köszönhető.
Valamint ha ezekkel az évszámokkal visszakerül, olyan lexikálist kap hogy csak úgy nyekken.