Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Ha minden igaz, a leszármazottaiból a "mazo" töredék a tiltott szó.
Melyik történt földrajzilag legközelebb hazánkhoz?
Terrortámadás a WTC ikertornyok ellen 2001. szeptember 11-én.
A görögök visszaverik a perzsákat Marathónnál kr. e. 490-ben.
A Canossa-járás (IV. Henrik 1077-ben).
A krími háború 1853-56-ban.
Dátum: 2009.11.24. 15:57:46
De akkor ne is támadhasson 5 percig...
Nono, ne olyan gyorsan. Mégis hol van az a nálunk? Nekem pl vannak szövitársaim Erdélyből, Szlovákiából, Angliából, Amerikából...
Honnan kéne tudni hogy te honnan játszol?
(ráadásul megkülönböztető)
Teljes mértékben. Honnan a fenéből kéne tudni, hogy egy aprócska horgássziget, ami még akkora sincs mint egy Auchan vagy egy Tesco, hol helyezkedik el egy 15 milliószor akkora ország területén belül.
Általában az. De egy gyerekeknek szóló programozási nyelv használatát, elsajátítását segítő keretprogram logójának semmi köze a műveltséghez, még tán magának a programnak sem. Az informatika, és főleg a programozás messze nem általános, minden iskolában elérhető tananyag, még most sem, de az itt játszók többsége 15-20 éve járt iskolába, akkor még egyáltalán nem volt mindennapos dolog egy olyan suli ahol van számtech oktatás.
Nem. Ez tipikusan olyan speciális, hogy aki használja az adott programot, az tudja, aki nem használja az meg nem. Emellett érdektelen információ, semmi köze a műveltséghez, és még talán reklám is.
Viszont a stílusával csak igazolja, hogy a szellemi szintje passzol ebbe a topicba. Nem a pénze, nem a játékstílusa, az értelmi színvonala.
Azt leszámítva hogy nincs ott a helyes válasz? Semmi. Az első szabadalmaztatott gőzhajó az 1730-as években került vízre Angliában
Hát, tudod, ha nem érted mi a probléma, akkor nekem és a hozzám hasonlóknak, akik szeretnek normális kérdést, és négy darab hozzátartozó, normális, értelmes választ olvasni, az lenne a megfelelő feladvány, ha a próbálkozást feladván megelégednél a fele LE-vel.
Dátum: 2009.11.21. 19:33:06
Tippre 50+ szintű karaktered van, amihez már a lehető legalacsonyabb használható lötyi a hűsítő folyadék.
Dátum: 2009.11.21. 16:31:06
Nem szép dolog gyanútlan hölgyeket riogatni...
Lehet hogy valaki tényleg akkora paraszt hogy nem tud négy értelmes választ kitalálni?...
Amiatt bukott a kérdés, mert nem szerepelt benne a hivatalos szó, így a nemzetközi angol, és egyéb feliratok miatt tulajdonképpen minden válasz helyes volt.
Sőt, szerintem még akár az is elfogadható lenne, hogy hány darab volt belőlük, de hogy mindezt négy egymás melletti számból kelljen kiválasztani, na az maximálisan lexikális.
Dátum: 2009.11.17. 21:25:48
Hiba, az aktuális eredmény a jó állás, a bontásban valszeg valamiket duplán számol, vagy beszámít más portyákat is, ez rendszeresen előforduló bug.
Dátum: 2009.11.17. 14:58:27
Ha ide be tudsz lépni, akkor a képernyő bal oldalán felül az Üdvözlünk Viking1! felirat alatt van egy olyan rész, hogy Karaktereid. Alatta rá tudsz kattintani a karakteredre, és belépsz hozzá.
1. nincs benne a leírásban
2. attól, hogy be lehet lépni első szinten is szövibe, aki nincs szöviben, nem fogja tudni
3. két helyes válaszod van, ugyanis ha már korábbi építésed jóval több mint a szövi kútja a hová belépsz, nem kell kutat töltened, csak LE kell hozzá
4 ne tegyél fel végzeturas kérdést, mert az a néhány ami jó, már ezer éve rendszerben van gyári kérdésként
Dátum: 2009.11.16. 14:57:43
Ki mondta hogy fáj nekem? Azt hittem a konstruktív ötletelés nem arról szól, hogy mindenki a maga zsebét nézi, hanem hogy új, az eddigi világoktól eltérő rendszerre teszünk javaslatokat, és végül a katyvaszból összegyúrunk valamit ami jó.
Én kérek elnézést...
Dátum: 2009.11.16. 14:47:28
Egy talán érdekes gondolat merült fel bennem. Ha LE-t nem portyából és vadászatból lehetne szerezni, hanem termelődne mint a lélekkút (csak persze más képlettel), akkor mi lenne, ha a karakterek fejlesztését nem léből lehetne intézni, hanem hagyományosan a szerepjátékokhoz hasonló, szintlépéskor kapott tulajdonság és szakipontokat lehetne a fejlesztésre fordítani. A portya utáni TP megmaradhatna, hisz az alapján lép szintet a karakter, de adott szinten csak az számítana, hogy ugyanannyi pontból ki tud jobban gazdálkodni, jobb karaktert építeni. Vagy lehetne úgy is, hogy a korábban felhozott hírnévpontok alapján kapna mindig szintlépéskor a karakter pontokat, minél hírnevesebb, ügyesebb volt, annál többet.

Aki kiemelkedik a többiek közül, az így is jobb lehetne, de a folyamatos farmolással nem lehetetlenítené el a vesztest azzal hogy mindig elviszi a bevételét.

A termelődő LE pedig elegendő lenne a felszerelés vásárlásra.