Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.12.03. 15:03:51
Szóval akkor maradhatunk annyiban, hogy a leggonoszabbak továbbra is a Strázsák, ellenben a Liga a legbüdösebb...

Rendben, ezt az ajánlatot szerintem elfogadjuk...
Tudod, az alapvető emberi illemhez nem agyoniskolázottság kell, csupán egy cseppnyi intelligencia...
Nem, egyáltalán nem mindenbe. Csak abba amibe lehet mert valóban nem jó.
Idézet: Birka - 2009.11.30. 13:14:16

-A TP tömés egy taktikai elem, lehessen ellene védekezni, de legyen hátulütője, és költsége is!


A szkarabeusz is egy taktikai elem volt, amit te hátulütő és költség nélkül kisírtál hogy kiheréljenek, csak mert lusta voltál megjegyezni hogy kit nem szabad támadni.

Undorító, hogy ami a te játékod zavarja, az rossz és exploitot eredményez, azonnal változtatni kell rajta, ami többezer más játékosét az taktikai elem, ami ellen talán lehessen védekezni, és akkor is legyen hátulütője...
Dátum: 2009.11.30. 12:18:28
Nem. A kamra bevétel csak onnantól él, mikor először bekamrázták adott áldozatot aznap. Ha tehát ő délelőtt összeszedett 300k-t, majd délután valaki bekamrázza, egy kanyit sem lát belőle. De ha valaki már kamrázta mielőtt elindult vadászni, akkor a délutáni ugyanúgy megkapja a maga egy százalékát a teljes bevételből.
Mondjuk a tízesben? Ez a harmadik végzetúr találkozó volt, ugyanis volt egy egy éve, meg egy tavasz végén. Én pl ezt a számot nem látom a válaszok közt.
Beho-talinak valóban 32, de nem az volt a kérdés.
(Ja, ha azt kérdezed, akkor meg 99% hogy lexikálist kapsz rá)
Nem, nem módszer. A lehúzás ellen tud védekezni aki akar, a tömés ellen nem lehet. Az egy kicsinyes, gonosz bosszúállás, ami sokkal inkább minősül a játék tudatos tönkretételének, mint a lerablás. Akitől naponta sokat lehet hozni, az ne azon törje a fejét, hogy hogy tegye tönkre a másik játékát, hanem hogy hogy tudna megtanulni játszani.

(egyébként az ötlet nem tőlem származik, csak szóba került egy skype beszélgetés során.)
A nincs párja válaszlehetőség automatikus elutasítást eredményez, az nem elfogadott válaszlehetőség.
Őszintén? Fogalmam sincs, már elsőre szerepelttel kellett volna visszaküldeni, József Attila halála többszörösen duplikált kérdés.
(Bár jelen kérdésnél mindenképpen pozitív, hogy nem ment bele, baleset vagy szándékos öngyilkosság volt-e a haláleset)
Mert a kék golyóst egy évvel ezelőtt a játékosok engedélyezték, akik nem figyeltek oda, hogy mit engednek át, jó 70-80%-uk csak bökdösött hasraütve. A kérdésed valóban speciális, amit mi sem mutat jobban, mint hogy a bent lévőre a játékosok kevesebb mint 50%-a tudott válaszolni.
Dátum: 2009.11.27. 22:41:22
Akkor javaslom, soha többet ne igyál semmilyen szénsavas üdítőt, mert az nem más mint vízben oldott - szerinted mérgező - széndioxid. Sőt, vizet se igyál, mert az is kiszorítja a tüdőből a vizet, vagyis halálos - tehát a logikád szerint mérgező.
Dátum: 2009.11.27. 21:52:16
Ez már párszor szóbakerült. Valóban, a borospincékben keletkező széndioxid minden évben szedi az áldozatait, amit bár a köznyelvben mérgezésnek neveznek, egyszerű fulladás. A széndioxid nem mérgező, nem lép reakcióba az emberi szervezettel, csak kiszorítja a tüdőből az oxigént, mint mondjuk a víz.
(V1)

greywolf:
a nevem greywolf a világegyetem energiájábol születtem és békét akarok teremteni a bolygón elpusztítom a roszat és megvédem a jót mig az elenem nem fordul és elárul.Nefélj tőlem ha a jóért harcolsz de retegj ha a pokolbol termetél.

Gmester5:
Haggyatok má élni anyátokat támadjátok ennyien ilyen sokat le lehet szállni rólam nem vagyok mágnes és Nemzeti Bank sem takarodó van anyádék fellőtték a pizsit... még szépen beszélek...!
Nem. Érdektelen sablonkérdés, amiből már így is több van mint elég az adatbázisban. És abszolút nem tartozik az átlagműveltséghez, hogy a világ összes zászlóját+címerét tudjuk fejből.


(Az pedig nem különösebben érdekes, hogy te elfogadod-e az említett hozzáállást, ettől függetlenül ez még egy szigorúan betartott értékelési elv, mióta nem a játékosok értékelnek, így jobb ha beletörődsz, nem fog kérdés átmenni tagadó válasszal.)
Dátum: 2009.11.25. 16:06:33
Ezzel tisztában vagyok. De ez nem a vf hibája, hanem az én játékstílusomé, és nem akarom mindezt a vf-re kenni.
Dátum: 2009.11.25. 15:28:49
1066-os a regszámom, és marhára nem azért vagyok 54. szintű mert vf-et nyomtam. Nem tagadom, van, kb 6-7 szint óta. Viszont sokáig egyáltalán nem portyáztam, mert gyenge voltam, folyamatosan prémium nélküli a kari, vagyis világ életemben -25% csp-ből gazdálkodtam, nem esem kétségbe ha kicsit túlcsorgok mert nem érek rá, szívfájdalom nélkül gyorsítok csp-ből ha lusta vagyok kivárni a sajtolást/turbóváltást, és még sorolhatnánk.

Ne akarjunk már hirtelen minden lemaradt karaktert a vf számlájára írni. Lehet valaki úgy is lokális jó játékos, hogy nem optimalizálja halálra magát, és nem ragaszkodik körömszakadtáig minden csp/pp-hez.
Olvasni is tudsz, vagy csak írni?

Idézet: Lanmandragoran - 2009.11.24. 15:56:05
Nono, ne olyan gyorsan. Mégis hol van az a nálunk? Nekem pl vannak szövitársaim Erdélyből, Szlovákiából, Angliából, Amerikából...
Honnan kéne tudni hogy te honnan játszol?
(ráadásul megkülönböztető)


Idézet: gabibácsi - 2009.11.24. 21:08:59
Ráadásul helyesírási hiba is van benne: megkülönböztető
Ahhoz képest hogy sorra dobják vissza a kérdéseid alapos indokkal, mert olyan ordító hibákat követsz el, ami egyértelműen le van írva wikiben hogy rossz, még neked áll feljebb? LOL

Javaslom a Vajon elfogadják... topicot. Két kérdésedet tetted oda be előzetes elbírálásra, az egyikre mondtuk hogy jó, el is fogadták. Vajon miért van ez így? Vagy ha nem fűlik hozzá a fogad, hogy olyanok minősítsék a kérdésed mielőtt felteszed, akik értenek is hozzá, mert nem három hónapja játszanak, akkor vagy ne hőbörögj folyamatosan, vagy szimplán ne tegyél fel kérdést.

Baromi unalmas folyton azt olvasni, hogy hülye értékelők, ez már megint miért nem jó.... Tudod mit? Azért mert te tetted fel!

De hogy kapj konstruktív kritikát is:
Idézet: Izdubar - 2009.11.25. 12:26:41
Melyik személy nem illik a sorba?

Savanyú Jóska
Angyal Bandi
Zöld Marci
Eke Máté

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


???????????????? és mégis mi a szarért?????
Semmi indoklás!


Attól hogy nem azt írod, melyik személy a kakukktojás, ez még ugyanaz a kérdés, ami tiltott sablonkérdés. Mi alapján nem illik a sorba?

Savanyú Jóska az egyetlen, aki nem a déli megyékben tevékenykedett, Eke Máté az egyetlen kitalált személy, Zöld Marci az egyetlen akit felakasztottak, Savanyú az egyetlen aki nem élt a XVIII. században, Angyal Bandi az egyetlen nemesi származású, soroljam még? Na, ki nem illik a sorba?
Dátum: 2009.11.25. 11:49:20
Awenhai, éppen a felhozott példád bizonyítja hogy nem sima átlagot számol. Legalábbis ha emlékszem még hogy hogyan kell átlagot számolni. A felhozott példában 5740 szakértelempont jut 242 karakterre. Ez 24 pontos átlagot jelent, ami mindenkinek röhögve teljesíthető, nevetségesen alacsony olyan szinten, ahol elérhető a 170 is akár, de a 60-100 pont nagyobb megerőltetés nélkül.
Valóban nem egészséges az, ha egy-két elszállt értékű karakter miatt az egekbe szökik a próba szintje, de azért ne azokhoz szabjuk már a próbát, akik nem is foglalkoztak az adott szaki fejlesztésével...
Miért ne lehetne fizethetni euróval? Horvátország jelentős része turistaparadicsom, tengerparti üdülőhely. Attól hogy nem tagja még az EU-nak, 100%, hogy lehet fizetni euróval, mint ahogy sok helyen forinttal is. Ha kimész Egyiptomba, ott is lehet fizetni euróval.