Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2010.03.26. 16:47:43
Én elolvastam. Talán tedd meg te is az én hozzászólásommal. Mert marhára nem azokról beszélek, akik 1. jelentették, 2. megkapták azt a reakciót, amit.
Dátum: 2010.03.26. 16:37:33
És ha tudnak róla de azért nem használják, mert feltételezik hogy szabályellenes bug, akkor miért nem jelentették, mint ahogy azt a felhasználási feltételek szerint tenniük kellett volna? Ezek szerint ők is mindnyájan csalók, mert megszegték a felhasználási feltételeket. Hisz ha jelentették volna, ők is azt a választ kapják hogy használják nyugodtan.
Dátum: 2010.03.25. 22:38:38
A scriptelés lehet hogy lerövidíti, a macro nem. Ugyanis az szépen sorban egyesével tölti be a linkeket ugyanolyan sebességgel, mint ahogy te egérrel kattintgatva nyitnád meg. És ráadásul nem is külső program aminek tiltott a használata, hanem annak a böngészőnek egy funkciója, amire a játék optimalizálva van.

A játékosok 90%-ának arról sincs fogalma hogy lehet vastag bukszájú portyacélpontot választani...
Dátum: 2010.03.21. 13:35:47
Főoldalon is kinn volt időben
Ma csőstül jön az áldás:
Drakó jelentkezett a szövetségetekbe. Bemutatkozása:
én nagyon kemény vagyok. senki ne merjen velem szórakozni. mert megölöm. ki is lehet próbálni amit tudok. hát ez vagyok én.

MSDos jelentkezett a szövetségetekbe. Bemutatkozása:
szertek jatszani , igyexem fejlodni, mert arra van a gep nem?


Háttér:
szövetség Vörös Sherwood, v2 top 14. szövetsége, 1,1M kútméret legkisebb tag 42. szint; a karakterek 2 x 1. szint, 140 tö, 0 ill 5 csata.
Te nagyon hülye vagy, de ez valahogy egyre kevésbé zavar...
Dátum: 2010.03.15. 17:31:29
Az első és legfontosabb, hogy azt a sorozatot amelyben van Dalma nevű szereplő is, az IMDB szerint "My Friends Tigger & Pooh"-nak nevezik. Vagyis közel nem az a címe hogy Micimackó és barátai. Aztán hogy egy közismert mese gyenge feldolgozásáról van szó, és mondjuk az első egy olyan részletre kérdez rá, amit csak az tud aki nézi a sorozatot.
Idézet: Zantetsuken - 2010.03.12. 22:10:10
megbűntetését, esetlegesen kizárását a 4-es világon folytatott egészséges versenyzésből!



Egészséges versenyzésnél egyik versenyző sem azt nézi, mivel tudná besározni az ellenfelet...
És a harmadik után nem jutott eszedbe hogy talán nem véletlenül kapod vissza mindet ugyanazzal az értékeléssel, nem kéne erőltetni?
Idézet: Shaky - 2010.03.12. 15:23:20
A maki sushinal feltekerik az etelt, igy a belsejebe kerul a hal, a nigirnel meg csak gombocot gyurnak es a tetejere kerul.


Ételt? Mondd ki nyugodtan hogy a rizst, ami a sushi jó 75-80%-át adja. Hiába lovagolsz a halon folyamatosan, az csak az ízesítés a sushiban, nem maga az ennivaló.
Ráadásul a legutóbbi szabályzat szerint mind az Attila, mind az Atilla változat helyes és elfogadott.
Mit talált a szemétdombon az a hím háziszárnyas mesehős, akinek begyében egy kút víz vagy akár egy kas méh is elfér?
Gyémánt félkrajcárt
Smaragdköves aranygyűrűt
Zafír-rakott serleget
Rubinkövű ezüstmedált
Bizonyára azért fogom az oldalam mindig a nevetéstől a hozzászólásaid olvasva...

Magyar Helyesírási szabályzatban mind a zsemle, mind a zsömle megtalálható helyesként. Szóval ne magyarázd a bizonyítványod, elbuktál a saját IQ teszteden.
1. Találhattál volna kevésbé hülye rossz válaszokat is
2. valami linket igazán mutathatnál, mert nem mondhatnám hogy bármit is találtam volna arról a titokzatos összetevőről
Mondjuk hogy primitív?
Idézet: Settlers - 2010.03.04. 17:27:11

Én, mint fogyasztó, akinek az őskövekért kifizetett pénze működteti a játékot ( ami különben az egyik legjobb, leszámítva azt amiért ezt a levelet írom ) nagyon fel vagyok háborodva a szubjektív kiértékeléseken. Tudom, hogy hiába írok ( de a gőzt le kell vezessem ), mert a kérdések értékelésének problémája nem mai probléma és még nem oldódott meg.


Én mint fogyasztó, akinek az őskövekért kifizetett pénze működteti a játékot nagyon fel vagyok háborodva, hogy egyesek ilyen száraz, lexikális adatokat tartanak az általános műveltség részének, amit fejből tudni illene.
Dátum: 2010.02.28. 09:54:54
Magadnak jegyzetfüzetbe, hogy máskor ne felejtsd el. Mást úgyse tehetsz. Minden háromszoros sebességen fut, és legutóbb még sehol nem voltak átírva emiatt a szövegek. IJ.
A kérdés jó, Franciaország nem csak hogy NATO-tag, de alapítótag. Csak a NATO katonai szervezetének nem volt tagja egy darabig átmenetileg.
Nem. Szerepel. Ahogy az összes többi bankjegy és fémpénz is.
A korrekt hozzáállás, mindig hasonló hozzáállásra számíthat. Javaslom neked a Vajon elfogadják... kezdetű topicot, az pont azért jött létre hogy aki szeretne olyan kérdéseket feltenni, amik megfelelnek az adminok által támasztott igényeknek, azoknak segítsen az első lápésekben. Ha oda beteszed a kérdésötleted, számíthatsz rá, hogy segítünk kiküszöbölni a hasonló hibákat, hogy ne értékelés után derüljenek ki a hasonló hibák. Általános tapasztalat hogy ami ott 3-4 embertől megkapja az igen szavazatot, gond nlkül átmegy.

Egyébként ha az előbbi kérdésed a jelzett problémákat javítva visszateszed, 99% hogy el fogják fogadni.

Sok sikert, a hozzáállásod megvan hogy jó kérdéseket írj.