Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2010.05.18. 22:14:45
LOL! Az emberek cirka 10%-a már túl van a küldetésen, miért is kéne bármit is programozni? Jó hogy nem azt akarod hogy egyből írják jóvá a jutalmat nálad mert te pancser vagy megoldani magadtól....
Dátum: 2010.05.18. 21:37:59
Mert közben Panna már javította te lökött
Dátum: 2010.05.12. 21:41:23
A gasztrokérdésre visszakanyarodva, nekem az a gondom vele, hogy azt kérdezi, mi nem kell a rétesbe. Nekem pl egyik sem a felsoroltak közül, mert a gesztenyést szeretem. Ha esetleg azt kérdezné, hogy melyikkel nem szokás tölteni a beiglit, úgy már mindjárt elférne a tökös válasz is, mivel ez a tökös-mákos ízesítés valóban játszik.
Dátum: 2010.05.12. 19:47:49
Tulajdonképpen minek versenyszerver?
Dátum: 2010.05.12. 18:48:22
És mily meglepő, Barnamacit azóta már se a portya-, se a toplista nem hozza... Vagy feltámadt a lelkiismerete, vagy a két karit ugyanaz viszi, és nem akarta hogy a szó szerinti multizáson vérezzen el.
Dátum: 2010.05.11. 22:57:28
Réges-régen egy ennél kiforrottabb, keménykezűbb JV-vel ellátott netes játékban azt tanultam hogy nem az a jó játékos, aki a leghangosabban tud sírni egy változtatás ellen, hanem aki alkalmazkodik hozzá, megtanulja átdolgozni a stratégiáját, és aszerint játszani. Kapaszkodjatok meg, de egy olyan módosító, ami mindenkit pontosan ugyanúgy érint, egy adott zárt rendszerben nem jelent semmilyen negatív módosítást.
Az átkerülők szerezhető LE-jét igenis hozzá kellett optimalizálni a végtelen világokhoz. Hogy ezért miért kellett elcseszni a többi ezer játékos szórakozását? Hát, aki nem kerül át, annak édes mindegy hogy egy vadászat mennyi LE-t hoz, ígyis-úgyis törlődik a karaktere két hónap múlva, szintén nem éri semmilyen hátrány a többi tovább nem jutóhoz képest...
Dátum: 2010.05.10. 22:44:58
jó lesz az a 100-as szorzó nélkül is, mivel az százalék, vagyis ott a legnagyobb szorzó 1.
Dátum: 2010.05.10. 19:07:57
A kalandpóbákat tudod kiváltani vele, ha nem elég magas az adott szakid/tul.od.
Dátum: 2010.05.10. 17:44:11
Ha közben készült el kunyhószint, akkor "mehetett lejjebb" az ÉP-jük, illetve az ÉP nem változik, csak a max. ÉP nő, ezért nem lesz fullon. Ha most folyamatosan építik a kunyót, az indokolhatná hogy napokon belül másodszor tapasztal ilyet, de a fele ÉP valóban bug-gyanús.
Idézet: Kazu - 2010.05.09. 09:06:42
Melyik regény nem játszódott egy lakatlan szigeten ?

Jules Verne : A rejtelmes sziget
Daniel Defoe: Robinson Crusoe
Arthur Conan Doyle : Az elveszett világ
William Golding : A Legyek Ura


Tudnátok segíteni hogy ebben hol a helyesírási hiba? Ezzel az indoklással dobták vissza a kérdést.


Írásjelek elé nem teszünk szóközt.
A hagyomány szerint Jókai Mór kiről mintázta Az aranyember címszereplőjének, Tímár Mihálynak az alakját?
gróf Széchenyi Istvánról, a Széchenyi lánchíd építésének kezdeményezőjéről
William Tierney Clark-ról, a Széchenyi lánchíd tervezőjéről
báró Sina György Simonról, a Széchenyi lánchíd finanszírozójáról
Clark Ádámról, a Széchenyi lánchíd építésének vezetőjéről
Dátum: 2010.05.07. 16:26:49
Nem szeretnék komolyabban belefolyni a vitába, mert mindkét oldalon vannak egyaránt olyanok is, akiket tisztelek, becsülök, és olyanok is akiket felettébb nem bírok a stílusuk miatt.

De:

A vú szabályrendszerében egy szó sincs arról, hogy ne lehetne akár pm-ben, akár játékon kívül megbeszélni, hogy támadják egymást. Egy másik netes játékban egyértelműen benne van a szabályban, hogy ha bebizonyosodik hogy az ütés előre meg volt beszélve, mindkét oldalon kizárást von maga után. Itt ilyenről szó sincs, sőt, nem egy küldetés egyenesen bátorítja az embert, hogy vegye fel a kapcsolatot az ellenfeleivel. A döntetlenes vetkőzések-háborúk!, HT-s keresztbekamrázások, +/-20k-s, lérablós, állatgyilkolós oda-vissza segítségek mind mind ugyanolyan előre lebeszélt, megkérdőjelezhető etikájú mozzanatok, mint a v4-eken kifogásolt segítségnyújtások. Azokat elfogadja, műveli mindenki? Akkor ezek ellen is csak olyan tiltakozzon, aki ki meri jelenteni tiszta lelkiismerettel, hogy a fent felsoroltak közül soha egyetlen egyet sem vitt végbe. Vagy emlékeztek még, mikor a Veszíts 200 LE-t küldinél a játék indulásakor minden erős karakternek ki volt írva a lapjára, hogy engem támadj, mert nálam menni fog? Ők meg gyűjtötték az LE-t és a TP-t, amitől akkor még nem irtózott ennyire mindenki. Az akkor elfogadott, etikus volt? Emlékeim szerint nem hőbörgött senki...


Viszont az őskőért (prém) vásárolt segítségnyújtás, már túl megy ezen a "megkérdőjelezhető etikán", egyértelműen gusztustalan csalásnak, jogtalan előnyszerzésnek minősül.(szerintem) Egy erős kezű vezetésnek azonnal bannolnia kéne minden olyan esetben, ahol a farmolt és a farmoló számára befizetett őskő ugyanabból a forrásból származik. Sokkal egyértelműbb bizonyíték, mint az IP cím, amit bármelyik elsős informatikus ki tud játszani...

Csakhát a pénz nagy úr, senki nem akarja levágni a saját aranytojást tojó tyúkját.
Dátum: 2010.05.06. 22:12:39
Idézet: masterv - 2010.05.06. 20:14:43

Kinek az életéről szól " A nap szerelmese" című film?
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Munkácsy Mihály

http://www.port.hu/a_nap_szerelmese_lust_for_life/pls/fi/films.film_page? i_film_id=39945&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2


kicsit előre dolgozott na, van ilyen. pont mai hír, hogy beindultak az előkészületei a Dallos könyv alapján Munkácsyról készülő filmnek
Dátum: 2010.05.05. 20:28:07
Nyilván előfordult, v3 sem véletlenül tűnt el az utolsó győztes a maga 127 másodperces győzelmével...

Nem vagyok naív, attól hogy a publikus script és adatbázis nem elérhető, aki ért hozzá semeddig nem tart neki egy saját táblát létrehozni, és abba irányítani a scriptet.

Csak itt már egyesek a 3-350s közti időkre is scriptolimpiát kiáltanak, holott azok emberileg simán futható idők, amit számomra (és mindenki számára aki nem akar nyilvánosan hazugnak nevezni) pontosan igazolnak a saját eredményeim, és több általam személyesen ismert ember eredményei.
Dátum: 2010.05.05. 20:14:19
Én magamból indultam ki, nyilván te is azt teszed....


Prisma: Még jó hogy maga a jutalom nem elérhető. Azért jutalom, kitüntetés. Aki nem tud élni a felkínált lehetőséggel, az ne a szabályokat akarja a saját szájízére változtatni, hanem tanuljon meg küzdeni!
Dátum: 2010.05.05. 19:39:30
Jó ötlet Miklós felvetése, de szerintem senki nem azért gürizett a kvízmedáljaiért, hogy most hirtelen bármelyik utolsó senkinek aki szerencsésen kattintgat, lehessen belőle x darab. Persze, legyen valamivel díjazva, lehessen vele csökkenteni azt a hátrányt, amit a kvízmedálok okoztak, de ne hívják kvízmedálnak. A kvízmedál egy elismerés, hogy ez alkalommal okosabb, gyorsabb voltam, mint a társaim. Nem a karakterem dicsősége, az enyém.

Ennyi erővel osztogassunk bajnoki medált is mindenkinek, aki megnyert 500 portyát. Az is egy táp, ami csak keveseknek elérhető...
Apropó mi az hogy a kvízmedál csak egy szűk rétegnek elérhető? Tudtommal egy olyan versenyen lehet szerezni, ahol korlátozások nélkül bármelyik karakter elindulhat. Ergo elérhető mindenki számára. Csak azt az időt, amit egyesek a fórumon töltenek sírással, kvízelésre kéne fordítani... Nekem 10 medálom van a három világon, bármiféle script vagy haveri összeülés nélkül, sima ADSL-lel. Megoldható? Igen. Csak rá kell szánni az időt, és a figyelmet.
A vevőoldali netsebesség meg nem a szolgáltató felelőssége. A beho ugyanolyan sebességgel kínálja mindenkinek.


Szóval Miklós ötlete remek, kemény munkával lehessen kiváltani a százalékokat azoknak, akiknek csak a táp lebeg a szeme előtt, de ne mossuk össze a kvízmedál dicsőségével.

A kvízolimpia rendbetételére viszont Craslorg ötlete majdnem kiváló lenne. Csak attól hogy a captchát a játékosnak kell bepötyögnie, a többi még ugyanúgy scriptelhető. a kijelölhetőséggel kell kezdeni valamit
Dátum: 2010.05.03. 19:45:18
A kérdések 99%-a megtalálható. Nem ettől lesz valami jó vagy rossz kérdés.
És New York kicsit ismertebb város mint Seattle, elég közimert hogy első telepesei hollandok voltak a 17. század első felében... Míg Seattle-ről átlagember max annyit tud hogy egy indián törzsfőnökről kapta a nevét, és északnyugaton van, és marha esős...
Dátum: 2010.05.03. 18:57:18
Ööö, mire is gondolsz pontosan? Én egy percnyi prémium nélkül, rontott kvizekkel együtt járok 470 felett, és még van mára vagy 20 csp-m. Vagy kevesled azt az 560-at?
Két lándzsa közt, mint a pehely, fent lebeg egy virágkehely. Mi az?
Gyöngyvirág
Nárcisz
Tulipán
Kála
Dátum: 2010.04.26. 19:14:17
Én általában az 5. utolsó harmadában szoktam megunni, de még az sem olyan nehéz ha türelmes az ember