Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Nem az a gond, hogy történelmi személyként a kvízbe nem férhetne bele, hanem mint karakter/szövinév nem kívánatos a mögöttes tartalom miatt, viszont a cenzor-adatbázis közös, így ami karakternévnek tiltott, azt a kvíznél is visszadobja.
Dátum: 2010.08.11. 11:02:53
A szánalmas az, hogy a kezdetektől játszva, aktív fórumjelenléttel még mindig nem tudod, hogy végzetúrból NEM kérdezünk.
Tippre annyi a gond, hogy a kérdés-válaszok összeillesztése nagyon magyartalan. Ha azt kérdezed, hogy mikor, igazán elférne a válaszokban egy időhatározó. Vagy a kérdést úgy feltenni hogy melyik időszakhoz, eseményhez kapcsolható a kormány.
Mit akkor? A fórum nem kvízadatbázis, hogy megnézd, mi van már feltéve. Ellenben a kvízadatbázisban cirka 200k feltett kérdés van, ne ilyen "Mi a..?" "Mit jelent a...?" jellegű triviális kérdésekben gondolkozz, azokat is ugyanígy vissza fogod kapni már szerepelt indoklással. Egyébként ha ezzel az indokkal kapod vissza a kérdésed, tehetsz fel másikat, nem bukod el a 100 válaszod.
Először is, melyik orgona? Mert a Nagytemplomban kettő is van. Másodszor, utánanéztem hirtelenjében, se a wiki Nagytemplomról, se a wiki nagytemplomi orgonáról szóló szócikkben, se a Nagytemplom saját oldalán nem találtam arra utaló információt, hogy miből készültek a sípok. Attól hogy egy kémiakönyvben valamit érdekesség szinten megemlítenek, az még nem lesz elvárható műveltségi kérdés.
Dátum: 2010.08.08. 11:13:11
Idézet: Rogalndorn - 2010.08.08. 10:56:27

melyik országból indult el a gazdasági válság?
Kína
Oroszország
U.S.A.
Anglia

Melyik? És M a mondat elején.....


Nekem úgy rémlik mindkettő az amcsiktól indult.
Dátum: 2010.08.08. 10:37:48
Nem írtad oda, hogy a kihívásra gondolsz
Dátum: 2010.08.07. 09:25:02
Idézet: Diamond - 2010.08.06. 22:56:47
Jó de akkor jogosan reklamálnak,ha azok el lettek fogadva,a többi miért nem?


Azért, mert "Már szerepel". Ebben a kérdésben nem egy adatra kérdeznek rá, hanem a logika a kérdés tárgya. Mivel a logika ugyanaz, bármilyen szavakat írsz be, a kérdés is ugyanaz. Kakukktojásból megy nyugi, egyet se fognak elfogadni az adminok.


ui:Na, mostmár elhiszed, hogy nem fogják ellepni az adatbázist?
Dátum: 2010.08.07. 09:16:05
Hosszú távon megéri, még ha az első hetekben nem is látszik az eredménye. Én lassan két hete nem értem rá annyira hogy foglalkozzam a besorolással, mégis:

2010.08.05. 12180 lélekenergiát kaptál jutalmul 87 kérdés kategóriabesorolásáért.
Dátum: 2010.08.06. 22:20:38
Nyilván nem fogják ellepni, mert attól hogy más szavak vannak benne, maga a kérdés ugyanaz, az adminok vissza fogják dobálni. De 1-2 bőven elfér százezer kérdésenként.
Idézet: Zu'lit - 2010.08.06. 21:37:51
Én még mindig azt mondom ha valami bonusz akkor azért meg kell dolgozni Ha hülye nem kap bopnuszt Ennyi


Pontosan. És szerinted mennyit kell dolgozni, ha három válaszról ordít hogy hülyegyerek, ne ide kattints...? Szerintem semennyit, ergo bónusz sem jár.
Dátum: 2010.08.06. 21:29:32
Idézet: Semelyik - 2010.08.06. 13:10:28


De Cras okosat mond amúgy.

Hééé, ilyet nem mondunk, még elhiszi....
Dátum: 2010.08.06. 21:22:51
Idézet: Diamond - 2010.08.06. 19:28:55



Hogyan folytatnád: csiga -> alagút -> térkapu -> unalmas -> ...?
akkord
cserebogár
sör
bányász

sehogy...


A logikájára látom sikerült rájönni... Csak sajnos nem a sehogy van megadva "s" kezdőbetűs válasznak. Semmi baj a kérdéssel
Dátum: 2010.08.05. 23:17:53
A röhej az az egészben, hogy a válaszokra még egész sok odafigyelést fordított, hogy normálisan fogalmazzon, maga a kérdés a minősíthetetlenül primitív.
Dátum: 2010.08.05. 22:59:27
Tudod, azonnal törölni, és a vele járó 3 napos gondolkodási idő általában akkor szokott érkezni, mikor valaki indokolatlanul hülyének nézi az adminokat (akik nem hasraütés-szerűen lettek kiválogatva a feladatra), és a sokadik rossz kérdése után feltesz egy kimondottan primitív kérdést.
Dátum: 2010.08.05. 22:24:05
Örülj hogy csak helyesírást kapott, simán mehetett volna rá a rosszul feltett kérdés, mert nem fogadnak el eldöntendő kérdést kvíznek. Amire az adható válasz igen, vagy nem, arra nem lehet négy normális választ írni, neked sem sikerült. Emellett hiányzik szinte minden mondatközi írásjel a válaszokból, és így magyartalan is.
Dátum: 2010.08.04. 17:56:45
Idézet: Ruh Nestah - 2010.08.04. 08:37:00
lenne egy javaslatom a kvizre
(lehet h volt már szó erröl de ha nem baj nem fórumozok és semmi kedvem végigolvasni...)
na:
lehetne egy gomb pl a profilban amivel kikapcsolhatom a kvizkérdéseket.személy szerint engem baromira zavar h ott van vadászat alatt a kérdés meg a besorolás meg mittoménmi.ugyse töltöm ki akkor meg ne legyen ott.


Ha úgyse töltöd ki:

Firefox, Stylish add-on, új stílusfájl, bemásol:

@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("vegzetur.hu") {
.kvizkerdes {display: none !important; }
}
Dátum: 2010.08.03. 18:52:17
Idézet: csati777 - 2010.08.03. 09:22:18
Próbálj meg egy tízkilós kardot két kézre fogva, lovaglás közben használni! Ha sikerül, kezet csókolok neked. A pallost bizonyíthatóan először a német gyalogsági erők (landsknecht) használták, csak ők zweihander-nek nevezték.


Nem vagyok hadtörténész, de ez esetben érdekelne, hogy minek nevezték a középkori páncéloslovagok 1-1,5 m hosszú kétkezes kardjait, amely maradványai bármelyik történelmi témájú múzeumban láthatók. És azokat a lovagokat ritkán lehetett gyalogosan látni a páncélzatukban...
Linket nem látok, de a teszteltetés azt akarta jelenteni, hogy tedd fel a szomszéd topicban (Vajon elfogadják...) mielőtt beküldenéd, általános tapasztalat, hogy amire ott a hozzáértő többség rábólint, azt utána el is fogadják.

A "sok" az azt jelenti, hogy a feltett kérdéseid fele, de legalább 10 elutasítás után veszted el a kérdezési jogot. Ez alól kivételt képezhet ha Hatsepsut manuálisan vonja meg a kérdezési jogot néhány netikettet sértő, a kultúra alapvető szintjét nélkülöző hangnemű kérdés után.
Dátum: 2010.08.03. 18:14:20
Az ötlet alapnak szerintem is jó, de a fordulók közti egy óra rengeteg. A zsúfoltabb szinteken van ahol 8-10 kör van az első és az utolsó meccs között.