Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hantikalosz

Oldal: 1
Tisztelt admin ! A válaszod alapján a Stihl fűrészt is csak speciális érdeklődésű ember ismerheti, mert sokat ma is fejszével vágják a fát "nyél+fej" , mégis mindenki ismeri! A több mint 1 000 000 eladott darabszám pedig ha az össz lakossági számot nézzük, és lebontjuk háztartásra, akkor majd minden 5-ik háztartásban fellelhető valamilyen kapálógép , az pedig hogy a Robi volt az első legjobban elterjedt márka " Magyarországon" IS . Mint "márkanév" alapján kapott volna rossz jelzőt nem szóltam volna egy szót sem!!
Nem vitázni szeretnék, csak az értékeléseket akik végzik nem a saját "TUDÁSUK" vagy Nem Tudásuk" alapján kellene értékelni!
Könnyebb gyorsan klikkelni mint kicsit utánanézni és ehhez nem kell GOOGLE elég egy 50 év felettit megkérdezni
Melyik néven ismerhetünk egy kapálógépet?

Zoli
Tibi
Robi
Rudi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ezt az értékelést kapta a feltett kérdés, kérdem én olyan kérdések vannak fent, hogy atomfizikusnak vagy csillagásznak kell lenni, hogy tudjad, vagy olyan írók művei akikről soha nem lehetett olvasni, ez pedig egy általános nagyon elterjedt szinte a legelső kiadott kapálógép, amiből csak magyar országon eladtak több mint 1 000 000 db-ot nem tudom ki bírál, de nyilván a "speciális réteg tudhatja a választ" értékelés azt a benyomást kelti bennem , hogy a tisztelt értékelő legjobb tudomása szerint a csirke pl. nem tojásból kel ki hanem a pultba tálcán a TESCO-ba és földet max. cserépben látott. a speciális érdeklődési terület meg nyilván az összes kiskert tulajdonos és minden családi házban lakó ember aki a birtokán nem csak tavat meg díszkertet tart. Üdvözletem a tisztelt nyilván panellakó értékelőnek!!!
Oldal: 1