Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Coronita

Oldal: 12345678
Irtoztato fetisnek mi a szintje?
Dátum: 2014.01.06. 15:25:30
Január 13-án indul?
(ahogy az esemény tervezetben szerepel)
Dátum: 2013.12.23. 15:44:18
Jó ötlet, csak kicsit durvára sikerült belőni az értelmes dolgokhoz szükséges őskő költést.
Mondjuk egy sajtoló medálnak mar van értelme, de azért megnéznem, h hányan fognak ehhez 1000 őskövet költeni egy hét alatt, nemhogy 1500-at...
Így totál figyelmen kívül hagyom az egészet. Költök, amennyit költök, aztán a végén meglátom mire lesz elég. Pedig nem szoktam spórolni az őskővel….
Dátum: 2013.10.16. 08:54:19
Sajnos mar most nylvanvalo, hogy az a horda fogja nyerni, ahol a legkevesebb aktiv tag van. Oket konnyebb osszeszervezni, konnyebb koncentralni az uteseket. Ja, hogy pont ezen horda jeles tagjai talaltak ki az eventet, es pont ugy, hogy nekik legyen jo......de NYAAAL ez mar megint....
Dátum: 2013.10.15. 15:46:33
Idézet: Kocos - 2013.10.15. 15:00:29
Idézet: Aderrick - 2013.10.15. 14:56:26
Gondoltam, hogy lesz, aki ezt javasolja, de ehhez 1000 elköltött AFP szükséges. Eleddig még 500-at sem sikerült összegyűjtenem 111. szintű létemre.


Reszvetem. Azt hiszem illene atnezni, hogy mik azok a cuccok, amiket nem esszeru, ha lemasol a klon. Kivegzes mellett ide sorolnam pl. a szivossag ovet, az uralkodo palcat, meg a mergezett karmot is.


Egyetértek. Ezeket tényleg ki kéne venni, főleg a kivégzést....
Dátum: 2013.04.03. 15:31:46
Kedves Miklos!

Mi tortenik az eppen futo evenntel, ha egy karakter vilagot valt?
Dátum: 2013.04.02. 18:53:30
"Megértelek. Te váltani szeretnél. Már töbször kiderült, hogy a magad által válaszott stratégiával járó szívásokat külső tényezőként kezeled, és a játékvezetéstől elvárod, hogy tűzön-vízen át tegyen azért, hogy hatásukat ne érezd."

Igen én és a stratégiám tehet róla, hogy mindenki kitörölt a környékemről és arról is, hogy az egész világon 380-an játszanak. Okos fiú vagy.
Dátum: 2013.04.02. 16:51:35
"A szétesett zövtségeket nem fogod tudni összerakni, a törölt játékosokat sehogy nem fogod visszacsábítani."

Ebbő is látszik, hogy fogalmad sincs mi a helyzet V2-n. A szövetségek már rég szétestek. A legaktívabb Sötét Mágusoknál 10-15 körüli aktív karakter van (fél éve 25-30 volt), nálunk a lélekkút szerinti 3. legnagyobb szövetségben kb 8. Itt a kérdés már rég az, hogy akarják-e hogy ezek a karakterek játszanak valahol, vagy töröljenek ki inkább. Sztem Miklósnak az első az érdeke!
Dátum: 2013.04.02. 15:43:03
Ez a te véleményed, fantáziálgatásod, hasra ütés szerű számokkal. Én viszont konkrétan tudok neked mondani karaktereket V2-ről akik már 1 éve kitöröltek volna, ha nem lett volna meg a V1re való átjutásnak a reménye. Mellesleg egyáltalán nem átgondolatlan a dolog hiszen több mint 1 éve volt szó róla először és december óta rajta van a fejlesztési listán!

Egyébként lehet h lefeleződik a népesség , de a 30-35% játékos aki átmegy V1-re az lesz a Beholder nyeresége, mert ha nem csinálnák ezt meg akkor a 30-35% simán csak abbahagyná…

Teljesen értelmetlennek látom az utolsó utáni pillanatban nyomott siránkozásodat és károgásodat!
Fölösleges feszültségkeltés.
Dátum: 2013.03.27. 22:21:58
Köszönjük szépen! Nagyon vártuk már V2-n! Mikor élesítitek be?

És mi lesz az éppen futó térképes eventtel, ha vált a karakter?
Köszönöm!
Nem ismerem túl jól a V1-es szövetségeket, de volt ahová már hívtak. Viszont ott nem tetszik az epikus kincselosztási rendszer…
Meglátjuk….ha egyszer végre ott leszek visszatérünk rá!
Nyilván semmi garancia, viszont az ott maradottaknak is meg lesz az esély átmenni, vagy V2-n naggyá válni! Biztos örülnének is páran, ha a krém lelépne!

Sajnos vagyunk páran, akik viszont már most csak azért játszanak, mert meg van igérve, hogy majd átmehetünk. Ezt várjuk lassan 1 éve, de még mindig semmi konkrétum. Páran már nem vártak tovább és kitöröltek, katakombában csücsülnek. (Viktor, Rowan, Xena - hogy a közvetlen cimborákat említsem.) Jó lenne mielőbb lehetne menni és nem fogyna tovább a csapat.
Portyalistás kérdésnél felmerült, hogy mennyit állhatna miatta a fejlesztés. Hát az nekem egy napot sem erne meg, viszont a világváltásért egy év fejlesztésről is lemondanék!
Ez engem is érdekelne, nagyon várom...
Dátum: 2012.12.20. 18:51:30
Valami kiírás azért lehetet volna a helyezetteknek! Vagy gomb, amivel átveszed a jutalmat! Nekem pl. fogalmam sincs, hogy megkaptam-e….
Dátum: 2012.12.13. 16:47:48
Akinek eddig 1 fajta katalizátora volt (sima vagy fél éves) az dupla LE-t kapott.
Akinek mindkét fajta az háromszorost.

Az új AF képesség a duplából csinál négyszerest.
Az a kérdés, hogy a háromszorosból mit csinál? Hatszorost, vagy nyolcszorost?
Dátum: 2012.12.13. 16:40:11
Akinek van lélekkút katalizátora és fél éves lélekkút katalizátora +kifejleszti a lélekkút kisütés AF-et az mennyit kap?
Dátum: 2012.12.04. 21:10:06
Pontosan. Csak akkor lehet ütni plazmával, ha 50% ép felett van! Ha a környezetétől elbújt, akkor a plazmával próbálkozók elől is!
Dátum: 2012.12.04. 21:05:51
A kamrázás a szubplazma egyetlen értelme a magas szintűeknek. Ha ezt kiveszik, sajnos magát a szubplazmát is ki lehet.

Az alacsony szintűeknek évek óta tele lehet a kamrája, nekem évek óta 4 max. 5 ember van bent. Ez hosszú idő alatt igen nagy hátrány és nem én tehetek róla, hogy kihaltak a környékemen a karakterek.

Ezenkívül napi 2-3 szubplazma szerezhető, ezért mindamellett, hogy a megtámadott karakter semmit sem veszít vele, még igen ritka is lesz, hogy vkit így kamráznak.
Dátum: 2012.12.02. 22:19:27
Szia!

Idézet Miklóstól a bolygó ura topikból:

"A szubplazmával lehet kamrázni, de csak alacsonyabb szintűt. Ki lehet majd kapcsolni, de erre sajnos még nem volt idő."

Udv
Coro
Dátum: 2012.12.01. 11:29:11
.
Oldal: 12345678