Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Coronita

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.05.05. 22:44:00
Nagyon rossz otletnek tartom. Teljesen ertelmet vesztene a kvizolimpia!
Dátum: 2010.04.08. 21:44:36
Olvasd el az esemeny szoveget legyszives!
Dátum: 2010.01.07. 11:04:45
"Mérgező akármi - igazából csak amolyan bosszú féle, én inkább valami konkrét táppal segíteném a fertőzötteket (még akár Winniet is... jujj, ezért lepontozás jár? ), ezzel nem lesznek kisegítve."

Egyetertunk. Mi is ezt szerettuk volna. Sajnos Miklos ezt teljesen elutasitotta. Aki eros karaktert akar, az nem lehet fertozott....ennyi....
Dátum: 2010.01.05. 21:13:33
"Jó lenne ha energiádat a sokakat érintő dolgok felé fordítanád. Olyanokat lehetne megemlíteni amikről már egy éve is írtál: szövikalandok. Amiért könyörgünk: háborúreform.

És ami mindennél fontosabb lenne: ha holnap beteg leszek egy hétig ne kerüljek hátrányba, oldd meg valahogy, h NÉHA LE LEHESSEN ÁLLNI. Ha nem teszed előbb utóbb mindenki aki vmiben az élmezőnyben küzd idővel vagy töröl vagy mások segítségében fog bízni..."

Baalcainnel a 10 pont!!! Ezek nagyon fontosak lennenek!!!
Dátum: 2010.01.05. 21:03:26
"Ez nem jó ötlet, akkor mindenki megvárja és élvezi a teljes fertőzés előnyeit addig, amig eléri azt a szintet, ahol 1 szint múlva ki tud belőle gyógyulni."

Ez igaz. Nem tudnal Te kitalalni vmi, hogy ne 107-re vegezzek, amikor mindenki mas sokkal elobbre fog? Vagy torodjek bele, hogy ez van megszivtam?

(a fertozes semmilyen elonyet nem hasznaltam szeptember ota...)

(Azert 70%-ra vidd le pls, ha mar szobahoztad! )
Dátum: 2010.01.05. 19:57:32
"Persze. A játékban van már egy AH-s relikvia (ami azért ugye ritkább tárgy, mint egy LGY relik) ami 50%-ra teszi a fertőzést, és nem csinál mást. Ha most berakunk egy tárgyat, ami szintén 50%-ra viszi, és emelett még dupla sebességgel tudod csökkenteni a fertőzést, akkor az AH-s tárgy értelmét veszti, és jogosan háborodik fel, aki arra költötte az aranydukátjait. Épp ezért az eredetileg tervezett 2 helyett 3-mat csökkentből lett 2 helyett 4-et csökkent. így a csökkentési sebesség közel ugyanannyi lesz a 2 tárgynál, viszont aki megvette az 50%-kost, annak még mindig megéri ezt megvenni mellé, és összességében jobban jár, mint aki az AH-s tárgyat nem vette meg. A 75 talán lefaragható 70-re, de 50-re biztosan nem."

Ertem. Megoldhato lenne esetleg, hogy attol fugg, hogy mennyire viszi le, hogy hanyadik szintu vagy? Mert nagyon nem mindegy, hogy en 88-on allok neki kuzdeni, mig mas mar 68-on el tud....

Ha nem oldhato meg, vagy vmiert nem tartod jogosnak a felvetest, akkor legyen 70!
Dátum: 2010.01.05. 11:47:32
88. szintu vagyok per pill. Jol szamoltam.

Persze ha lesz lehetoseg 68 es 87 kozott egyben lekuzdeni, akkor nem szoltam.
Dátum: 2010.01.05. 11:24:14
Ezzel gyakorlatilag ertelmetlenne valik fertozottnek maradni. Oltari szivas lesz, de at fogok menni.

Miklos elarulod, hogy az elozetes tervedben szereplo 50%-bol hogy lett 75%?

Mi ertelme nehezitened azt, ami igy is igen huzos....ha minden erommel rajta leszek a lekuzdesen akkor 107. szintre sikerul majd. 107-68= 39 szint szivas. Nem gondolod, hogy tul kemeny ar azert, mert a 18-19. szinten kapott legandaban megtetszett a duma es mivel V1en lekuzdottem v2 ki a akartam probalni vmi mast, mert naivan azt hittem, hogy ket fele realis ut van a jatekban....
Igen ez az a megoldas, ami ugy tunik Miklosnak is szimpatikus. Sajnos. Ezzel ugyanis teljesen el lesz lehetetlenitve a fertozottseg. Az osszes karakter, aki picit komolyan veszi a jatekot el kezd kuzdeni ellene, vagyis egyetlen ut es egyenkarakterek lesznek a jatekban. Mar korabban leirtam valahol, hogy ez az a pont lesz ami a TF-en, az volt, amikor az Elenios hivo megszerezhette a vampirizaciot....pffff

De, akkor legyen ez, csak legyen mar vmi! Mert naprol napra szivunk....honapok ota huzodik a tortenet ... es ugy tunik minden fontosabb ennel....
Pont ezert irom, hogy magas szintre kene betenni, ameddigre mar a lekuzdott regesreg jol jart!

(Az azonos szintuektol rabolt LE-mrol szivesen lemondok Maximuss javara! Nem leszel vele elorebb! )
Dátum: 2010.01.03. 17:20:15
10.000 EP feletti allataimnal az "ÉP" felirat becsuszik a piros es a zold csik koze kozepre. Eleg idiotan nez ki.
Sorry, de en nem erzem annyira a bejovo LE-t, amirol beszelsz. Szeptember ota nem tudtam azonos szinut tamadni....
"Lélekgyémántos tárgyként valami olyat a fertőzötteknek, ami ad nekik +10% LE-t vadászatokra, horribilis költségért (de őskő nélkül) és csókolom. Ezzel egy picivel kevesebb LE-t kapnak talán a sterileknél, de nem vészesen, és a sterileknek ott vannak az egyéb bónuszok (55-ig vihető vf, int. kedvenc, krono, stb), ami ott lesz előnynek. De ezt már jó játékból lehet kompenzálni."

Ez is szimpatikus. Vegre egy ember, aki fogja az adast!
"Ha megkapjatok a tapot, akkor jogosan merul fel jopar jatekos fejeben, h gyerekek. Akkor miert aldoztam a fertozesre?"

Azert a jopar millio LE elonyert, amit a lekuzdott megszerez a 68as szint es az a szint kozott ahol a fertozott is megkapna a cuccot! 80? 85? 90? 95?

Erted Gabi? Tovabbra is rohadtul megerne lekuzdeni, mert sokkal-sokkal tobbet kapsz vissza, mint amennyit beleolsz korabban. De nem franko, hogy orokre fejlodesibeli hatranyunk van... nyilt vegu jateknal ez ugye vegtelen LE elony a lekuzdotteknek....
Mar a topik megszuletese elott is volt szo errol a lelekgyemantert megveheto targyas topikban. Senki sem szeretne elvitatani, hogy kemeny LE-be kerult a lekuzdes, akkor, amikor azt meg mas hasznos dologra is lehetett volna kolteni.

A problema az, hogy ezert cserebe a lekuzdok nem egy egyszeri jelentos tapot, hanem egy OROKKE TARTO brutalis fejlodesi elonyt kaptak!

Ezert van az, hogy letre jott egy ollo, ami szintben elore haladva folyamatosan nyilik, es rovid idon belul teljesen el fogja lehetetleniteni a fertozottek jatekat.

Osszessegeben azt szeretnenk csak, hogy arra a szintre amikorra mar a lekuzdok minden szempontot beszamitva is sokkal-sokkal jobban jartak, akkor kapjuk meg mi is valamilyen modon a +5 max fole meno szaki lehetoseget, akar ugy ahogy Yworl irta (tehat turbo nelkul), akar barhogy mashogy....
Nem.

Olvass picit vissza legyszives!
"Szerintem a fertőzöttek számára is lehetővé kellene tenni a max. +5 szintre fejlesztés lehetőségét, a turbózás lehetősége nélkül. Így is hátrányban lesznek a megtisztultakhoz képest de ez egy idő után már inkább csak kellemetlenséget jelentene semmint valós lemaradást. A 2 fontos létermelő szakival meg csak 10 szintig lennének hátrányban(spektrális, sajtolás)."

Yworl otlete is szimpatikus, csak tortenjen mar vmi!!!! Honapok ota huzodik a dolog es nehany embernek (igaz kisebbsegnek) sokkal-sokkal fontosabb lenne, mint a pl. bajnoki elejet varialni...
"A másik tárgy a fertőzést 50%-ra csökkentő relikvia lenne, amit megfejelnénk azzal, hogy szintenként nem 2, hanem 3%-kal csökkenthető a fertőzés. így aki a másik utat választja, macerásan ugyan, de idővel válthatna."

Kedves Miklos!

Ez mikorra varhato?
Kedves Mortimer!

Hadd dontsem el en, hogy mikor szolok a temahoz! Az osszes vilag legmagasabb szintu fertozott karakterekent talan megvan hozza a jogom. V1-es karakterem egyebkent siman, problema nelkul 68-ra lekuzdotte. Az, hogy neked ez nehezseget okozott az teged jellemez....

Osszessegeben csak annyit szerettem volna irni, hogy az altalad irt oriasi nehezseget is beleszamolva legyen az egesznek egy hatara, es ne OROKRE szoljon a 10% elony, mert ez a Darksol altal emlitett 270-es szintnel SOKKAL hamarabbra teljesen ertelmetlenne teszi a jatekot szamunkra.....
"A másik tárgy a fertőzést 50%-ra csökkentő relikvia lenne, amit megfejelnénk azzal, hogy szintenként nem 2, hanem 3%-kal csökkenthető a fertőzés. így aki a másik utat választja, macerásan ugyan, de idővel válthatna."

Ezzel kapcsolatban pedig olyan "jobb, mint a semmi erzesem van".

Mivel utotavon belul nincs masik zold karakter vszinu ezt valasztanam, de szomoru lennek, ha csak egy ut lenne az osszes karakter elott....

Kicsit olyannak erzem ezt, mint amikor a TF-en mindenki megkapta ugyanazokat a spelleket, mennyire gaz volt amikor egy Elenios pap vampirizalt stb....kicsit ott halt meg az egesz....lehet, hogy kicsit itt halna meg ez a jatek is....
(marmint ha most az osszes szerepjatekbol fertoztte valt karinak kuzdenie kene ellene, hogy ne "szarodjon" el teljesen...)
Oldal: 12345678