Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solven

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.06. 21:00:00
Tapasztalataim alapján egy erősen kényelmi újítást / kiegészítést javasolnék:

Nem tudom ki az aki még hasonló cipőben jár, de az egyik kicsit bosszantó dolog, hogy az események között rendszeresen megjelenő "kvízolimpia" felhívást mindig észreveszem, és örülök is neki hogy majd "holnap / holnapután" lehet menni kvízelni egy kis potya LE-ért. Az egyetlen gond, hogy mire eljön a "holnap / holnapután" ezt rendszeresen elfelejtem, és persze így ugrott a LE is (igen, a kicsit is meg kell becsülni ), és az esély is a medálra.

A másik hasonló eset pedig azon okból fakad, hogy én összesítem a szövetségen belül a heti építéseket minden vasárnap (vagy legalábbis nekem kéne csinálnom), ami időnként úgy zajlik, hogy hétfőn ír valaki egy üzenetet a szöviből, ami a legkülönfélébb jókívánságok mellett azt is tartalmazza, hogy csináljam meg az összesítést.

A javaslat pedig annyi lenne, hogy (akár a "beállítások" menűponton belül is) meg lehessen adni X db dátumot előre, és ezeken a napokon pl egy szép sárga felkiáltójel virítana a karakter képe mellett amíg azt ki nem kapcsolja a tulajdonos (ez a szín nem lógna ki túlságosan a játék környezetéből, viszont ahhoz épp elég lenne, hogy az illető észrevegye: valamit meg kéne csinálnia). Így nem lenne túl nagy fáradtság a beállítása (max 4-5 kattintás miután valaki megtudja a dátumot), az eltárolt adatok sem foglalnának túl sok helyet, és maga a technikai megvalósítása sem lenne túl nehéz.
Dátum: 2009.05.08. 22:07:41
Tetszik a készítők "taktikája".

Feldobnak valami teljesen ismeretlen és soha nem hallott dolgot, mindenki találgat össze-vissza hogy vajon mi lesz az, ők meg csak ülnek, és nézik a friss ötleteket, kiválasztják a legjobbat, és íme: feleannyi munkával is kész az újítás, és mindenki boldog.

Egyébként ha tippelnem kéne, szerintem is a kirstályhordával lesz kapcsolatban.
Dátum: 2008.11.12. 22:38:25
Rose:

BINGÓ!
Egyébként én is annak készülök

Lanmandragoran:

Igazad van, azt a topic -ot nem láttam.
Dátum: 2008.11.12. 21:49:24
Az írt kérdésemre ez jött:
A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

És kíváncsi lennék, hogy most tényleg ennyire nehéz, vagy csak pont olyanok kapták meg, akik nem akartak gondolkozni rajta?

Szóval itt a kérdés:

Mi a sorozat következő eleme: 1, 2, 4, 8, 16, 23, 28, 38, 49, 62, ?

63
70
81
93
Oldal: 1