Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Unr34l

Dátum: 2018.03.23. 04:05:52
3. Automatikusan teljesülő végzet temploma feladatok. Ha legalább 30 templomot teljesítettél, akkor ha új templomot kapsz, az alábbi feladatok automatikusan teljesülnek:
- válj láthatatlanná
- nézd meg toplistában a helyezésed
- írj bemutatkozást a beállításokban
- nézd meg a Lady Alvariel állást
- használd 20x a kémgömböt
- szavazz 3x a szövetségben
- nézd meg egy épület statisztikáit
- aktiváld 10 az átokpiramist.


Ide lehetne még venni a következőket is :

- Használd a mágikus gyógyítást 20 alkalommal!
- Használd a manakonstrukciót 10 alkalommal!
- Lépj be a játékba 8 egymás utáni napon minden nap!
Dátum: 2018.03.13. 20:30:50
Tavaly volt befizetés és költési akció is de majd Áprilisban esedékes

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,984.0
Dátum: 2018.03.03. 22:00:04
Arany övet eggyel feljebb tolni
Dátum: 2018.02.23. 16:57:45
Úgy hogy lehet késő este vette volna át és már éjfél előtt nem volt elérhető a szerver / valamikor én is késő este veszem át /
Dátum: 2018.01.31. 17:40:10
Talán még lehet a ektoplazma detektor és a szörnykihívós relikviákat is továbbfejleszteni platnita,mitrhil... úgy mint a többi relikviákat hogy legyen értelme pl a ektoplazma detektor arany fokozaton a 3%-nak nem sok vizet kavar
Dátum: 2018.01.31. 17:26:55
Igen, és azokkal akik nem költöttek azokkal mi van vagy azokkal akinek a szerencsekerék nem forgatta még ki a Zafír csatlós csatakőt ( különben majd jó lesz az a felszerelés amikor olyan szintű lesz, úgy is lesz majd olyan mit a csatlóskristály amivel fel lehet zárkóztatni )

pl én nekem is van 94. szintű a 5. harcoló ( diránium is alig van rá költve ) egy 74. szintű aranylélekfókuszos varázslat van rajta amit megörökölt a többi 3 felszerelés az olyan mint ha nem is lenne rajta
Dátum: 2018.01.31. 17:23:49
igen szintfüggő, de ott a kisebb inspirtáor amivel sokkal több CSP-t kapsz mint egy 200+ szintű karakter

egyre magasabb szinten a SZB csatákért is egyre töb LE jár de alacsonyabb szintűeknek már van lehetőségük 80-95% tulajdonságot fejleszteni de addig egy 250+ karakternek nem volt lehetősége csak max 80%-on fejleszteni bőven 200 szint felett na itt van nagyon nagy eltérés ;-)

Fogadjátok el hogy egy magasabb szintű karakter annak mindent jóval könnyebb elérni , mindenkinek megvan a lehetősége hogy felzárkózzon
Dátum: 2018.01.31. 16:52:49
Igen , neked mind az 5 harcolóban van bőven diránium és magas szintű felszerelés de akinek nincsen vagy csak eddig 3-4 harcoló volt annak ez most jó kompenzáció

- De akiknek nincs meg nem forgatta még ki vagy későn a Zafír csatlós csatakő az úgy már eleve hátrányban van egy 5 harcolóssal szemben
- Néha áldozatokat kell hozni egy év múlva már nem így fogsz rá visszagondolni
Dátum: 2018.01.31. 16:41:21
Azért V1-en és V2-ön alacsony szintű játékosok annyira nem olyan lassú beszerezni , pl. V1-en kisebb inspirátorral egy 70 szintű játékos napi szinten elég sok CSP-t kap és hiába hogy fele annyi éktóplazmát kap ezzel szinte kompenzálva is van

extra bónusz is, ami teljesen opcionális.
Ez teljesen jó van így szerintem is add egy kis taktikázási lehetőséget meg kockázatot aki bevállalja
Dátum: 2018.01.24. 11:45:07
Köszönjünk!
Dátum: 2018.01.23. 16:58:51
És a következő patch mikor várható?
Gyere Én örülnék ha jönnél meg többiek is

Offsboy: Alig várom már hogy a veletek egy kategóriában legyek
Engem is megkaptak 228. szinten tavaly Nem panaszkodtak ezidáig
Sziasztok!

Meg kell hogy védjem Aelius Triccianust és a Végzetúr játékot is!

Mit vártok egy olyan játéktól ahol folyamatos fejlesztés van értünk, egyértelmű hogy soha nem lesz egyenlő feltételek ha bejön egy új fejlesztés akkor egyértelmű aki később kezdi egy inspirációs világon az alacsonyabb szinten megszerzi kifejleszti stb az előnyben lesz mint aki már pl 200. szint feletti

Még amikor ott voltam V5-ön tavaly februárban akkor már Aelius Triccianus volt a top1 és én a top2-ről váltottam világot ( nem miatta , előtte is volt a Thomas Buildermann inspirációs karakter aki szintén ellépet szintben egymást hajtottuk igaz utóbbinál nem volt még nem ált meg az inspiráció hatása ) visszatérve Aelius Triccianushoz még akkor megszűnt ez a inspirációja de már akkor pár szinttel feljebb volt és simán lehet ott ahol most van mivel lehetett annyi tartalékja , azt is tudom hogy még ott voltam akkor landragórba minden érrőfórást amit tudott elhasznált.

Itt vagyok én aki látja V1-en ( már 16. vagyok a toplistában 277. szinten , 11 hónap alatt 49 szintet léptem ) milyen gyorsan lépem a szinteket igaz van kisebb inspirátorom de ez csak CSP-t add meg kifejlesztettem a szingliárus ismereteket maximumra ami most egy szb csatára 283TP de még mindig tele vagyok erőforrással amivel ~ 10 szintet tudnék lépni, simán lehet még Triccianusnak erőforrás tartalékja sőt másnak még több is ;-) ( csak nem tudja vagy még nem akarja elhasználni )

A régi inspiráció nagyon rossz volt ( gyengítette a karaktert pl. én is ebben jöttem fel a top listába és ott ez a hatás meg is szűnt szép lassan annyi TP-t kaptam vadászatra mint a többiek ) az új inspiráció az meg erősítette a karaktereket de ez önmagagám kevés tenni kellet érte meg áldozni is rengeteg időt meg követ ugye több CSP,PP és ha jól tudom térkapupontot is gyorsabban regenerálta de eszméletlen sok időt elemészt az biztos

Az is igazságtalan hogy a világok között lehet járkálni ( én is részt vettem ebben ) ha most átjönne a V5 topja a környezetét szétverné ( nagy részben )

Azt üzenem mindenkinek hogy gyertek a V1-re és egy helyen leszünk az első világon és itt új kihívásokra leltek

Üdv
Unreal V1-ről ex V5-ös
Dátum: 2018.01.12. 08:52:42
+1 Támogatom
Dátum: 2018.01.02. 19:00:46
A Végzet Verme jan. 8. indul
Dátum: 2017.12.26. 10:51:37
Jutalmak miatt éri meg
Dátum: 2017.12.15. 09:56:23
Az őskö költő akcióban a 1600 elköltöttnél elég gyenge a jutalom talán a 3 mesterkő helyére mehetne egy kristály mytoaffinitás mert így nem igazán add motivációt annyi kő elköltésre.

A beholder szeméből is az ultra ritkánál is bent van a mesterkő, innen is ki lehetne szedni
Dátum: 2017.12.12. 16:20:59
Támogatom! de akár lehet 50.000 is
Vasárnap van pihennek ( józanodnak ) , biztosan lesz de különben jó volt