Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - bokorn

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.07.10. 14:52:00
Idézet: winnie - 2009.07.10. 14:32:48
nem csak magas szintűeknek tetszik, hogy akad némi plusz taktikázási lehetőség. (nem magammal akarok jönni, hiszen a KH nélkül lehet, hogy soha nem lenne meg a küldetésem, de az is pozitívum, hogy a KH rávett (nem csak engem), hogy újabb kényelmi funkciót építsek a karakterbe, maximalizáljak 1-2 eddig turbózott szakértelmet. tudod. ha keménykednek, megnehezítik a dolgomat, akkor lépek ellenük. mert bárki lereagálhatja. ha akarja.
szóval nyilván valaki pozitívumként, kihívásként fogta fel az Újdonságot. másnak meg nem tetszik, hogy "csal a gép". no de újdonság lenne az utóbbi?


hol van ebben a taktikazasi lehetoseg? egesz orakor jo esellyel leutnek, barmifele, akar minimalis esely nelkul a vedekezesre. ha atmegyek lathatatlanba, akkor tenyleg csak tamagocsi lesz a jatekbol, annak semmi ertelme
a gondom nem az, hogy leutnek vagy LE-t visznek, ritka az olyan nap hogy nem kamraznak be, de ezzel nincs is semmi gondom. a nalam erosebb nyilvan megtamad, gyakran nyer is, megerdemli. a gondom az, hogy a KH CSAL. lehet akarmit mondani, ferditeni, az, hogy olyasmit csinalhatnak ami a jatek szabalyaival ellenkezik, csalas
nem veletlenul volt mar a jatek elejetol a 15% szabaly. ha mar ugy indult volna a VU hogy akar 1 ep-vel is tamadhato a jatekos, negyedennyien sem jatszanank. erre jon ez a zsenialis huzas...
mi ebben a kihivas szerinted? mivel semmifele szabalyos, normalis megoldas nincs arra hogy vedekezzek ellenuk, ez nem kihivas hanem tomeny szopatas
az egyetlen "megoldas" az lenne, ha minden oraban elkoltenem az osszes le-met a turbot jobbra-balra pakolgatva, igy "csak" siman foldbe dongolnenek, hogy nehogy legyen eselyem mast tamadni vagy epikust utni, de nem fogok a gep elott ulni napi 24 oraban
Dátum: 2009.07.10. 14:22:14
Idézet: Awenhai - 2009.07.10. 06:35:03
Szervusztok!

Bokorn: én már ezért a beírásért is törölném a karakteredet. A szabályok be nem tartását hirdetni nem vall éppen sok gerincre, azzal együtt, hogy eddig becsületes játékosnak tartottalak. Ez a beírás ezt nagyon komolyan megkérdőjelezte most.


valoban, eddig becsuletesen jatszottam. nem a kokemeny optimalizalas volt a cel (a karakterem nem is valami eros), hanem a szorakozas, barmifele csalassal a sajat szorakozasomat rontottam volna el
viszont mivel igy mar semmifele szorakozas nincs a jatekban, nincs vesztenivalom. egyelore csak a premium tagsagot dobtam, nem vagyok hajlando penzt aldozni valamire, amiben nem talalok elvezetet, de ha nem lesz gyorsan valtozas, akkor torolni is fogok

szerinted ha egy sakkversenyen kitalalnak azt, hogy idonkent hozzabasznak a sakktablahoz egy focilabdat, es amelyik babut eldonti, az kiesik a jatekbol, ki jatszana tovabb? vagy fel lehet roni barmelyik felnek, ha duheben lesopri az ellenfele babuit a tablarol?
itt ugyanerrol van szo
Dátum: 2009.07.10. 06:20:44
.
Dátum: 2009.07.10. 06:18:48
ugy dontottem, egy probat meg meger
varok otleteket, hogy hogyan lehetne valamit kezdeni a kristaly hordaval. minden megoldas erdekel (ha kell, scripttel barmilyen folyamatot tudok automatizalni, szoval ez nem akadaly. azt hogy a jatek szabalyaiba utkozik, leszarom. a 15% ala tamadas is a jatekszabalyok megszegese, innentol baromira nem tul erdekelni, ha a jatekvezetes a sajat szabalyait sem tartja be, akkor nekem miert kene?... ha a dragalatos jatekvezetesnek ez nem tetszik, akkor annyit kerek, hogy adjanak idot amig a karakteremet teljesen lebontom es beepitem a szovetsegbe, utana torlom magamtol is).
Dátum: 2009.07.08. 14:27:18
"Aktív tagok szavazatainak száma: 72
Többségi szavazathoz szükséges szavazatok száma: 37"

(34-en vagyunk...)
Dátum: 2009.07.08. 07:08:06
Idézet: winnie - 2009.07.08. 02:32:55
Idézet: bokorn - 2009.07.08. 02:11:28
csunya hiba, hogy a 33 fos szovetsegben, ahol az egyik tag piros, azt irja hogy 70 az osszes szavazat, 36 kell a tobbseghez, emiatt 35 igen szavazattal varakozni kenytelen az uj jelentkezo...


pedig ilyen hiba nem szokott lenni. biztos, nincs elszámolva valami? mert, ha így van, az csúnya.


nem kene a masikat folyamatosan hulyenek nezni...
Dátum: 2009.07.08. 02:11:28
csunya hiba, hogy a 33 fos szovetsegben, ahol az egyik tag piros, azt irja hogy 70 az osszes szavazat, 36 kell a tobbseghez, emiatt 35 igen szavazattal varakozni kenytelen az uj jelentkezo...
Dátum: 2009.07.08. 00:31:16
van a jatekvezetes szamara egy kompromisszumos javaslatom: a legalabb 60. szintu karakterektol idonkent tunjon el veletlenszeru (mondjuk 0 es 5000 kozotti) LE mennyiseg, ha mar mindenaron ez a vezetoseg akarata...
ez lenyegeben ugyanaz mint a 15% ala tamado kristalyosok, de igy legalabb az allataim nem doglenek bele

(aki nekiallna fikazni hogy milyen elmebeteg baromsagot talaltam ki, az elso korben vegye eszre a szarkazmust, utana meg azt hogy ezzel meg mindig jobban jarnank...)
Dátum: 2009.07.06. 16:26:38
a gond nem az, hogy van a horda, hanem az, hogy "csal", vagyis siman beut akkor is ha 2 EP-d van, igy teljesen eselytelen pozicioban tamadnak meg
Dátum: 2009.07.06. 16:00:45
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:51:56

hányszor támadnak be téged 15% alatt? ez kérdés, érdekel - engem roppant kevésszer. a szívás csak a -LE lehet (ami magas szinten elhanyagolható, akár pár száz, akár pár ezer, az ember nem rokkan be.), legalábbis engem, ha 15% alatt vagyok, varázslattal kivégeznek, ergó azonnal bekapcsol a gyógyítás és ugyanarra a szintre visszagyógyulok.


nem sokszor, de a tegnapin rettentoen felhuztam magam. az, hogy tobb mint 3500 LE-t elvitt, baromi duhito, de csak-csak elviselem. de az hogy az utolso hasznalhato allatomat ajultra verte, mar nagyon kivagta a biztositekot
igy a mai kamratoltesnek lottek, vagyis kb. 15000 LE-t vesztettem ezzel az egyetlen tamadassal
ez szerintem boven eleg ok hogy felhuzzam magam, de arra mindenkepp, hogy penzt ne aldozzak a jatekra tobbet, igy teljesen felesleges, nem fogok meg fizetni is azert, hogy szopassanak

az egesz kristalyhorda pont az ellenkezo hatast erte el, mint amire kitalaltak: a legmagasabban levoknek csak plusz TP es LE bevetel, ok jol jarnak, azok, akik probalnak felzarkozni hozzajuk, meg csak szivnak folyamatosan es eselyuk sincs
Dátum: 2009.07.06. 07:32:53
komolyan erdekelne hogy milyen zsenialis vilagmegvalto okbol sikerult kiotleni ezt a vadbarom "15% ala is tamadnak" szopatast
igy akarjatok csokkenteni a server terheleset, hogy a 60. szint folottiek kedvet teljesen elveszitek a jatektol, hogy toroljenek es kevesebb jatekos maradjon? mert akkor remek uton haladtok, gratulalok
Dátum: 2009.06.30. 16:32:05
Ki irta a Láthatlan ember c. regényt?
Verne Gyula
H.G.Wels
Gárdonyi Géza
Lörincz László

helyesirasi hibak, raadasul ha helyesen lenne irva, ket jo valasz is lenne...
Dátum: 2009.06.29. 16:00:47
Melyik az a csoki, amit a naprendszerünkről neveztek el?

Twix

Milky Way

Mars

Piros Mogyorós

rossz kerdes
nincs a naprendszerunkrol elnevezett csoki
a Milky Way az tejutrendszer, ami ugye a galaxisunk, nem a naprendszer
Dátum: 2009.06.03. 13:16:28
Gyulas84: PP-bol TP-t csinalni a legegyszerubb: portyazz

javaslat: a premium tagsag lejartarol ne egy nappal elotte szoljon a rendszer, ez nagyon nem jo, most is 1 napra kiestem a "prembol", jo lenne ha mondjuk az utolso het megkezdesekor szolna, hogy egy het mulva lejar, igy nem kell az utolso pillanatban kapkodni ha az embernek elfogynak a kavicsai
Dátum: 2009.05.28. 13:25:02
Idézet: Kathleen - 2009.05.28. 13:20:30

A Psycho című filmben Norman Bates-nek mi a hobbija?
madarak kitömése
horgászat
lepkegyüjtés
szakácskodás

Szerintem spec.

Melyik nem emlős?
Fóka
Delfin
Bálna
Cápa

Mind a 4 helyes, ő a cápát jelölte jó válasznak, de vannak olyan cápák akik elevenszülők. Pontosítani kéne.

a Psycho szerintem eleg "alap" film, en vagy 10 eve lattam utoljara, de emlekszem a jo valaszra
az elevenszulo meg az emlos meg ket teljesen kulonbozo fogalom, a kerdes teljesen jo
Dátum: 2009.05.28. 10:40:00
Ki nyerete az euro 2008 focit?
német
olasz
portugál
spanyol

torolni, eltiltani, kivegezni, felnegyelni
Dátum: 2009.05.23. 11:14:23
Az 1982. évi labdarúgó világbajnokságon mennyi lett a Magyarország-San Salvador mérkőzés végeredménye?

elmesz am a *csaba...
Dátum: 2009.05.14. 11:54:42
egy nem idevaló kérdés...

a honfoglalos valoban nem, de a masikkal mi a gond? (azon kivul hogy a valasz megfogalmazasa nem igazan szerencses)
Dátum: 2009.05.14. 09:30:26
Mi szeretne lenni Naruto a népszerű animében?
Genin
Kazekage
Jounin
Hokage

faszom tele van a sok idiota barommal
miert nem lehet ezeket a pocsoket vegleg eltiltani a kerdesfeltevestol????
Dátum: 2009.04.25. 10:36:59
valami nem jo az allatos oldalnal...
ahanyszor az "allatok" menupontra kattintok, mindig azt irja a betoltott oldalon, hogy az egyik allatom meg fel orat gyogyul (es onnan szamol visszafele), ha reload-olok, ugyanez
ez tegnap meg mukodott rendesen
most nezem, a fenti savban is rosszul irja az alacsony ep-s szamlalot
lehet hogy cache-bol dolgozik? rendesen ki van toltve a cache expire a html fejlecben?

ez foleg azert "mokas" mert igy nem is tudom gyogyitani az allatomat akinek alig van mar ep-je

MOD: ugy tunik, megoldodott...
Oldal: 1234567891011