Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - bokorn

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.10.15. 12:35:17
koszi az infot
nem hoborogtem, csak szerettem volna tudni az okot
ez viszont azert erdekes, mert a mi szovetsegunkben egyedul nekem van 3-nal tobb szavazatom, en viszont ma lattam eloszor azt a popupot, mikor kivancsisagbol ranyomtam a torlesre, hogy egyaltalan lehet-e
annyit meg nem ittam mostanaban, hogy ugy kitoroljek egy topicot, hogy nem is emlekszem ra...

Idézet: Necronis - 2008.10.15. 11:46:00
Szövetségi fórumon az törölhet (és emelhet ki) topicot, akinek legalább 5 szavazata van. Szóval valószínűleg nem valami "jöttment" volt...

Végzetúr friss hírek topic, utolsó hír, tegnap délutánról, szerzője (természetesen) Miklós:
"Ezenkívül bekerült a szövetségi fórumokhoz a topic törlése és kiemelése - mindkét funkciót csak olyan szövetségi tag használhatja, akinek legalább 5 szavazata van."

Esetleg körülnézhetnél, mielőtt itt hőbörögsz. Nem olyan nehéz
Dátum: 2008.10.15. 11:44:10
kinek van lehetosege torolni a szovetsegi topicokat?
csak mert a mi egyik temank eltunt...
jo lenne ha nem gyilkolhatna le minden 'jottment' a masok altal hasznalt, tobb szaz post hosszu topicot!
Dátum: 2008.10.13. 15:34:11
Idézet: Gillbates - 2008.10.13. 14:30:37
Az imént szerettem volna vásárolni fegyvert. Gondoltam eladom a nálam lévő mithril szöges buzit és az érte kapott LE-t nem kell összevadásznom. Mikor el akartam adni azt kérdezte a rendszer hogy a tárgy használatban van, biztosan el akarom-e adni.
Igen/Nem válasz lehetséges. Igent nyomtam, de ennek ellenére azt írta hogy nem adhatom el mert használatba van.
Ha már így van akkor minek a kérdés?
Vagy ha van kérdés akkor lehessen eladni.

fegyvert nem lehet eladni kezbol, a tobbit tudtommal igen
Dátum: 2008.10.13. 13:52:18
Idézet: Zoli - 2008.10.13. 12:12:58
Idézet: bokorn - 2008.10.13. 11:56:13
miert nem latszik a hozzaszolasom?
megoldhato lenne, hogy a portyazasoknal a valaszthato ellenfelek kozott ne lassam azoknak a szovetsegeknek a tagjait, akikkel beket kotottunk? komoly kellemetlensegeket kerulhetnenk el igy...


Ez elvileg így van. Ellenőrizzük, és ha hibás, javítjuk.


koszi!
amugy most mondjak, hogy megtamadni igy sem lehet, mert szol a program, de ha mar ugysem tamadhatom, jo lenne nem is latni
Dátum: 2008.10.13. 11:56:13
miert nem latszik a hozzaszolasom?
na meg egyszer:

megoldhato lenne, hogy a portyazasoknal a valaszthato ellenfelek kozott ne lassam azoknak a szovetsegeknek a tagjait, akikkel beket kotottunk? komoly kellemetlensegeket kerulhetnenk el igy...
masik: jo lenne egy checkbox a lathatatlanok listazasanak engedelyezesere/tiltasara
Dátum: 2008.10.13. 08:38:59
a hiba az on keszulekeben van...
olvasd at meg egyszer a kerdest, ami egyebkent teljesen jo!

Idézet: Magnusbyron - 2008.10.13. 08:34:00
Az alábbiak közül, melyík a legmélyebb tengerárok a Földön?
Japán-árok
Peru-árok
Filippinó-árok
Puerto Rico-árok

ez a kérdés hibás! a legmélyebb tengerárok a Mariana-árok 11033m mély!
Köszönöm!
üdv...
Dátum: 2008.10.13. 07:53:26
azt meg tudja valaki mondani, hogy bekekotes utan miert latom a masik szovetseg tagjait portyazaskor?
ezt azt jelenti hogy meg is tudom tamadni oket?
ha igen, akkor az eleg buta megoldas, nem lehetne ugy szurni, hogy azokat ne lassam, akikkel beket kotottunk?
Dátum: 2008.10.12. 23:25:06
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.12. 23:22:42
Az vele a gáz, hogy az ugró is a lehetőségek között van (és magyar fordításban így hívják), mégpedig rossz, mert a tükörfordítást írta jónak a játékos...


na csak hogy vegre pontot tegyunk az SGA sztori vegere:
a hajot Shepard nevezte el pocsolyaugronak (puddle jumper), de mivel ez eleg hosszu nev, ezert csak roviden ugronak (jumper) szoktak hivni
igy a pocsolyaugro es az ugro valasz is jo!
Dátum: 2008.10.12. 23:10:14
Idézet: Progym - 2008.10.12. 21:46:24
A gonosz hártyás lemúr nem adott plussz LE-t, holott megválaszoltam a kvízkérdést...

remelem bosszubol levadasztad
Dátum: 2008.10.12. 18:28:10

Igazad van végül is te mindig fejből tudod hogy ki melyik filmbe mit alakított.
Meg nem nagyon tudom hogy ezek a filmek beletartoznak-e az általános műveltségbe( ha beletartozik akkor most kérek bocsánatot).
Az meg nem válasz hogy a gugliban 10mp alatt meg lehet találni, mert ennek a játéknak Végzetúr a neve és nem Végzetúr és a Google a barátod kvíz esetén és ezt az egyik moderátor is leírta.


teljesen igazad van, de hogy jon ez most ide?
Dátum: 2008.10.12. 18:12:05
Idézet: Arénázó - 2008.10.12. 18:01:44
"es ha nem jogos, akkor NAGYON meg kell buntetni"

Te azt jogosnak éreznéd ha valamiről csak a nem tetszésedet fejezed ki és megbüntetnek?
Nem biztos hogy az illető szivatni akart hanem ezzel fejezte ki a véleményét... ez egy demokratikus ország ilyet lehet csinálni




a kerdesek ertekelese NEM tetszesi index, plane nem az "azonnal torolni", az a pl. az elobb is emlitett negyzetgyokos gyokersegnek jar
ha nem tetszik neki a kerdes, mert nem tudja fejbol a valaszt, mert olyan kulturbarom hogy fejbol tudja mind az 5000 hkk lap szoveget, de semmi mast, akkor ne akarjon kvizkerdesekkel szorakozni

az indoklasi kotelezettseg viszont nagyon jo otlet!
remelem jar erre egy illetekes, es olvassa ezeket a javaslatokat
sajnos a kviz, amennyire jo otlet, annyira el tudja venni az ember kedvet a jatektol
meg nagyon sokszor adnek rossz kerdes vagy torolni ertekelest mar elfogadott kerdesekhez, jo lenne ha erre is lenne lehetoseg, mondjuk egy pipa vagy gomb, amivel elkudlhetem a moderatoroknak felulvizsgalatra
Dátum: 2008.10.12. 17:53:46
ez egy teljesen jo kerdes

lenne egy javaslatom a moderatoroknak:
az "azonnal torolni" ertekelest kapott kerdesk ne torlodjenek azonnal, hanem minden ilyen jelolest kapott kerdest nezzen at egy moderator, es ha nem jogos, akkor NAGYON meg kell buntetni azt, aki szopatasbol rontja el mas szorakozasat!
esetleg meg lehetne ugyanezt jatszani a "rossz kerdes"-sel, de nem hiszem hogy arra lenne kapacitasotok...
Dátum: 2008.10.12. 17:35:30
olvass mar vissza 2 hozzaszolast...
Dátum: 2008.10.12. 16:17:00
micsoda vitat inditottam
de en is arra gondoltam, hogy a vadaszatnal direkt ugy fogalmaznak, hogy a vadaszattal megegyezo idod van valaszolni, ami nem feltetlenul 5 perc!
Dátum: 2008.10.12. 14:54:02
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.12. 14:32:15
Vadásztam

Mennyi időd van megválaszolni ezt a kérdést?

5 másodperc
0,25 óra
2 perc
300 másodperc

Na ez tetszik, ötletes

otletes, de hibas, ugyanis ha szakertelemmel csokkented a vadaszat idejet, akkor maris nincs jo valasz...
Dátum: 2008.10.12. 12:03:33
ebben a poen az, hogy ezt a kerdest en is feltettem, a legelso kerdeseim egyike volt, csak nalam a H&V a jo valasz
Dátum: 2008.10.12. 09:35:31
hat ilyen nincs bazzeg:
Mi a témálya az imperátor gyülytögetős kártyajátéknak?

ide komolyan minden ovodast beengednek??

meg a masik kerdes amit ma reggel kaptam: milyen kaszt nincs a Sacred 2 - Fallen Angelben?
kerem torolni...
Dátum: 2008.10.11. 21:03:49
nem lehetne megszurni az idiota focis kerdeseket?
nem azt mondom hogy legyen tiltva a foci (nyilvan nem is lesz), kerdezzek meg hogy ki volt az arancsapat csatara, vagy mikor nyertunk utoljara eb-t mondjuk (bar valaszolni ezekre sem tudok gugli nelkul)
de konyorgom, az ne legyen mar kvizkerdes, hogy 1745-ben a kirgizisztani csirkehajtok hazibajnoksagan milyen szinu zokni volt a kapus nagymamajan!!
Dátum: 2008.10.11. 11:11:20
na igen, pont ezt akartam kerdezni, hogy ha elkeruli a spellt az ellenfel, akkor er valamit, vagy ha megdobja a mentot akkor veszitek es kesz?
igy utolag mar nagyon banom hogy megvettem ezt a szutykot, annyi LE-bol inkabb az elf lancinget kellett volna, az legalabb er is valamit...
na mind1, kidobtam az ablakon 4000 LE-t, ez volt a tanulopenz
Dátum: 2008.10.10. 15:37:22
Idézet: cirip - 2008.10.10. 15:32:10
Ki volt Osszián valójában?

Ez tényleg olyan nehéz kérdés? Nemsokára kibukik a 25%-os rosta miatt...


en az Asterixes kerdesemmel vagyok igy (Hany proban kellett Asterixnek helyt allnia), egyszeruen nem hiszem el, hogy 28% tudja csak jol... ha beirod a gugliba hogy Asterix, az elso kidobott talalatban ott a megoldas
Oldal: 1234567891011