Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - bokorn

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.09.06. 20:19:15
Idézet: Awenhai - 2009.09.05. 08:57:15
Szervusztok!

Befejezted az épületet. Legalább a Manakonstrukció nem pörög át, ha már ennyire táphegy módjára tették be.


en is erre gondoltam, de nem ez volt a szitu, tobbszazezer hianyzott meg a befejezeshez
(mondjuk ma pl. pont befejeztem, mert nem figyeltem, ez van , de az emlitett ket esetben nem ez volt a szitu)
Dátum: 2009.09.05. 05:02:37
Csak 11872 varázspontod van, ezért csak ennyit használhatsz fel építésre.
810 varázspontért építettél az épületbe 6752 lélekenergiát!

mar nem eloszor tortenik meg
gondolom javitva soha nem lesz, de azert csak itt a helye...
Dátum: 2009.08.13. 18:43:55
neki kene ulni es kb. fel ora alatt ki lehetne pucolni az ilyeneket
rengeteg hiba be lett irva a forumba, de igazabol teljesen feleslegesen, ez az ultraamator megoldas teljesen alkalmatlan a hibakovetesre, kene egy normalis bug tracker, ott lehetne latni a hibakat, azt hogy javitva vannak-e, lehetne fontossagot beallitani, stb

mondjuk tartok tole hogy eleg durvan nezne ki egy statisztika a javitott/jelentett hibak aranyarol


de hogy ne csak az esztetikai hibakrol beszeljunk, par honappal ezelott szoltam eloszor, nehany hete masodszor hogy a 35 fos szovetsegben 75 a maximalis szavazatok szama, es 38 szavazat kell a donteshez. ez egyaltalan nem "piszlicsare" hiba, volt hogy valakinek emiatt kellett a felvetelre varnia a sok LE-vel hogy kutat tolthessen, allhattunk neki turkalni hogy kinek az accountjaval tudnank esetleg belepni, hogy a bug miatt megkovetelt +3 szavazatot begyujtsuk

csunya bug, eros kellemetlenseget tud okozni, biztos vagyok benne hogy nagyon rovid ido alatt javithato (lenne, ha foglalkoznanak vele...)
Dátum: 2009.08.13. 17:35:12
ez azert jo jel
de sajnos a problema attol meg ugyanugy megmarad, aki nem nyafog az szop tovabb
ha nem csak 2 vadaszatot inditok hanem mondjuk 10-et, nem tunt volna fel hogy 4-5000 LE hianyzik
Dátum: 2009.08.13. 17:32:10
sajnos ez az altalanos, nem keves hibat jeleztem mar honapokkal ezelott, aminek a javitasa elvileg nem vehet igenybe tobbet par percnel/masodpercnel, de persze semmi nem tortent azota sem, megcsak egy semmitmondo "jo, majd megnezzuk" sem jott
Dátum: 2009.08.13. 16:14:13
a legendaban nagyon sok helyesirasi hiba es elgepeles van, egy idoben jeleztem is parat, de az eltelt fel ev alatt meg nem sikerult oket kijavitani
Dátum: 2009.08.13. 16:13:32
ezt kaptam mikor frissitettem a (regi) hibajelentes totyikot: "Betörési kísérlet..."
Dátum: 2009.08.12. 19:13:06
szerintem ezt ne itt, hanem a hibajelentes topicban jelezd
mondjuk ugyis szarnak ra, de azet legyen csak ott...
Dátum: 2009.08.12. 16:22:34
inditottam ket vadaszatot, le is mentek, CSP fogyott, es meg mindig 0 LE-m van...
Dátum: 2009.08.11. 15:41:09
az a baj, hogy az alairasodban levo 'rendelkezesre allas-szamlalo' nem tudja figyelni a par perces kieseseket, mint pl. tegnap is, egybol nem lenne olyan szep kerek az a szam
Dátum: 2009.08.10. 18:44:19
valaki amugy olvassa ezt a topicot es javitja a jelentett kerdeseket?

csak mert ezt mar honapokkal ezelott beirtam ide, es meg mindig hulyesegre tanitja a jonepet...


Melyik az a csoki, amit a naprendszerünkről neveztek el?
Milky Way
Mars
Twix
Piros Mogyorós
Dátum: 2009.08.06. 22:05:58
Idézet: Spityu - 2009.08.06. 19:07:27
A trilógia hány részből áll?
általában 3, de néha 4
mindig 4
változó, minden több részből álló töréntet így nevezünk.
mindig 3 *


Ez már azért sok...


miert, te nem olvastad a Galaxis Utikalauz trilogiat? (ami egyebkent 5 reszbol all)?

de nincs 5, tehat kizarasos alapon csak a 3 lehet jo

(amugy nyilvan tenyleg hulye kerdes....)
Dátum: 2009.08.06. 22:04:42
Melyik egy állat?
gereblye
sertés
vasaló
vasálarc

te vagy egy allat, kilovesre erdemesult...
Dátum: 2009.08.06. 21:24:04
hopp, nem ide
Dátum: 2009.08.04. 22:47:04
Klánháborúban melyik világban nincs lovag?
1.
Egyikben sem
2.
3.



na most en vagyok nagyon hulye vagy mas sem erti?
Dátum: 2009.08.04. 17:26:57
Melyik foci csapat nyerte az európa bajnokságot 2008-ban?
spanyolok
svédek
angolok
brazilok


egy darab fejloves rendel a kerdes feltevojenek
koszonom
Dátum: 2009.08.04. 06:15:21
Bolyó méterekben melyik a legbefolyásolóbb erő?
Elektrosztatika
Gravitáció
Magerő ( Nukleáris kölcsönhatás )
Mégneses erő


be kene vezetni hogy kerdest csak az tehet fel, aki legalabb alapszinten ismeri a magyar nyelvet, a tobbit irgalmatlanul kitiltani
nem beszelve arrol hogy a kerdesnek eleve nincs ertelme...
Dátum: 2009.08.01. 05:07:09
Idézet: Miklós - 2009.07.31. 23:06:18
Mindig örömmel tölt el, ha látom, hogy a világban élnek ilyen hihetetlenül képzett szakemberek is, mint te vagy. Sajnos, én nem vagyok ennyire képzett, ezért a szerver hardverének összeállitására és konfigurálására egy többéves tapasztalattal rendelkező szakembert kértem fel. A játék 9 hónapja megy és eddig semmi baja nem volt a szervernek, és remélhetőleg ezután sem lesz. Nem árt, ha tudjátok, hogy a szerver másodpercenként átlagosan 4-500 sql műveletet végez, nagyon durva terhelésnek van kitéve, mégis, elég jól birja a strapát, annak ellenére, hogy a kezdeti tervezésnél fogalmunk sem volt, hogy mire kell majd számitanunk. A számunkra elérhető legerősebb gépet vettük, és mint kiderült, jól is tettük. Az egyetlen hiba az volt, hogy az elérhető legújabb, leggyorsabb winchestereket raktuk bele, és mint kiderült, ezeknek az elektronikája nem annyira megbizható, mint az eggyel korábbi generációé.


nem vagyok kulonosebben kepzett (legalabbis nem db-serverek teren), bar volt mar dolgom parral
azt viszont tenyleg nem ertem, hogy a "nem megbizhato" elektronika hogy okozhatja egy server osszeomlasat. ha valamelyik hdd bedoglik, ki kell venni, berakni egy masikat a helyere, mondjuk ejjel 2-3 orakor hogy a resync ne fogja a vasat, ahhoz rengeteg mindennek kell tortennie (mondjuk egyszerre 3, egy tombbe pakolt vinyonak meghalni) hogy tenyleges leallas/adatvesztes tortenjen

na mind1, nem fikazas a celom (bar teny, hogy egyre kevesbe vagyok megelegedve a jatekkal, foleg a technikai reszevel), lehet hogy a hatterben zajlik a fejlodes, de ebbol user-szinten sajnos csak annyi latszik, hogy egyre lassan, hasznalhatatlanabb, bugosabb az egesz, es nagyon rossz erzes hogy ez az egyebkent kimondottan jo kis jatek ennyire rossz is lehet
Dátum: 2009.07.31. 19:40:43
Idézet: Pietrus - 2009.07.31. 18:40:39
Idézet: bokorn - 2009.07.31. 16:23:03

nem azt mondom hogy nem konyitanak semmit a szt-hoz,


Szerintem pont ezt mondtad, de mind1

hat nem valamennyi kozuk nyilvan van hozza, en a 'mennyi' reszet kerdojeleztem meg


a sw resze szinten katasztrofalis, honapokkal ezelott szoltam tobbszor is, hogy a 35 fos szovetsegben 75 a max. szavazatok szama, hiaba van 36-37 szavazat meg mindig keves. ezt par perc alatt ki lehetne javitani, azota sem tortent semmi

folyamatosan lopkodjak a felhasznalok jelszavait, egy iskolaba beulve nehany orara legalabb 50-100 usernev/jelszo parossal mehetnek haza minden problema nelkul

ez szerinted a fantasztikus hozzaertest mutatja?


És szerinted ez mind azért van, mert sz*r a szerver? Ez szerintem egy félreprogramozás, és egy olyan dolog, amit nem tudsz kiiktatni. A felhasználónév és a jelszó beírásánál nem tudják ellenőrizni, hogy honnan tudod. Hogyan tudnád leellenőrizni, hogy az tényleg a Tied, vagy csak loptad? Kössük processzorszámhoz, vagy Mac számhoz?


ki beszelt itt arrol, hogy ennek a szar serverhez van koze? a ki nem javitott bugok azt mutatjak, hogy egyszeruen szarnak az egeszre, a jelszo problemaval kapcsolatban meg az a gond, hogy ugyanannyira ertenek hozza mint te

szo sem volt semmifele hw-hez kotesrol, egesz egyszeruen arrol beszelek, hogy egy teljesen kozonseges sniffert elinditva es nehany orara magara hagyva estere tele leszel felhnev/jelszo parosokkal, mindez pusztan azert, mert amator modon van megoldva az autentikacio (is)

na mind1, tenyleg hagyjuk, a jatekvezetes lathatolag sokkal szivesebben szop az orokos hibakkal (mar amikor foglalkoznak vele), illetve szopatja vele a jatekosokat ahelyett hogy valakit keresnenek aki megoldja...
Dátum: 2009.07.31. 19:28:24
Idézet: wacker - 2009.07.31. 18:52:16
Hány tagból áll az RBD ( Rebelde ) ?
Mi az "S.O.S." segélykérés morze jele?
-..---..-
...---...
---...---
--.--...

........


ezzel mi a baj? teljesen jo kerdes szerintem...
Oldal: 1234567891011