Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ekhnaton

Oldal: 1
Dátum: 2012.10.29. 11:32:48
Sziasztok!

Kérdésem, hogy miért nem adódik hozzá a végzet templom szerezz az aukciós házban 60 aranydukátot küldetéshez a dukátteremtó tekercs vagy a hűségszilánkokért váltott aranydukát. Nemiképpen segítene a feladat véghezviteléhez. A 20 nap nem túl sok, hogy összegyűjtsek 60 aranydukátot, mikor minden nap csak 2-t kapok, normál esetben. (20 nap= 40dukat). Meg ha lepottyan egy két gyűrű vagy nyaklánc, (persze ehhez is kell egy szövetség) akkor sem jön össze, mivel nem esik minden nap + ha mar elhasználtam a császári dekrétumokat akkor esélyem még kevesebb lesz, hogy összegyűjtsem. Az epikus ölés jelenthet némi segítséget, de aki meg nem csatlakozott szövetséghez az mit tud csinálni ezzel a feladattal?
Persze a templomot szeretnem befejezni.
Dátum: 2012.10.26. 07:27:15
Nem találtam erre vonatkozó bejegyzést, de ha volt már akkor ignoráljatok.

Hány gyermeke volt Ádámnak és Évának?
1
2*
3
4

A biblia szerint legalább sok volt, de hármat név szerint is említ: Ábel-t, Káin-t, és Sét-et.

Mózes I. könyve:4:25. Ádám pedig ismét ismeré az ő feleségét, és az szűle néki fiat, és nevezé annak nevét Séthnek: mert adott úgymond, énnékem az Isten más magot Ábel helyett, kit megöle Kain.

Mózes I. könyve:5:4. És telének Ádám napjai, minekutánna Séthet nemzette, nyolcszáz esztendőre, és nemze fiakat és leányokat.

Nem szívesen untatok másokat, de a válaszban megadott kettő gyermek kevésnek tűnik.
Ki mondta: "Az vagyok aki vagyok. Úgyse lehetek más: miért féljek hát fölfedezni, ki vagyok."?

SZOPHOKLÉSZ (jó válasz)
ARKHIMÉDÉSZ
PLATÓN
NAUSZIPHANÉSZ

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez egy elég híres mondás. Mitől speciális ez a kérdés? Az összes érettségi tételben szerepel Szophoklész. Ez általános műveltség.
Oldal: 1