Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nádja

Oldal: 123456
Dátum: 2009.06.22. 10:53:51
Én megértem Teki1986-ot, és a többieket. Én is azért kényszerültem azt a döntést hozni, hogy elhagyom a szövetséget, mert nem akartam céltábla lenni. Nagyon jó ez a szövetség, elég szétszórtan voltak szintben a tagok. Csakhogy a magasabb szinten lévők többsége törölt, a kút viszont nagyot ugrott, ami nagy csábítás a többi szövetségnek, és ha folyamatosan legyalázzák őket esélyük sem lesz utol érni a szövetség szintjét a tagoknak. Jelenleg az Igazaknál vagyok, nagyon rendes társaság, itt pedig a Lélekvadászok küldtek hadüzenetet a győztesek nyugalmával. Természetesen azonnal kapituláltunk. Úgy nézz ki, most már erről fog szólni a játék, majd mi is keresünk olyanokat akiket biztos laposra verünk, és így gyűjtünk LE-t. Ez van, és tudom, hogy a kristály hordáról volt eddig szó. De őket is irányítja valaki!!!!!!!
Dátum: 2009.06.16. 08:58:49
július 18-ában egyeztünk meg. Az órát még nem tudom neked megmondani, az még képlékeny, ki mikorra tud beérni Fehérvárra, ezt még egyeztetni kell, de ha jó mindenkinek (nem tudom, ki honnan jön) 11-re az Auchannál. Téged meg fél 11 körül felvennénk a busz, vagy vonat állomáson, majd még üzend meg.
Dátum: 2009.06.13. 11:02:54
Pesttől Fehérvárig tudsz jönni busszal is meg vonattal is, majd egyeztetünk, és érted megyünk kocsival.
Dátum: 2009.06.12. 11:07:03
Pest felől ha jöttök, az M7-en, akkor a férjem úgy emlékszik a 3. lehajtó. És egyből ott van a bevásárlóközpont, nem kell kavarogni Fehérváron.
Dátum: 2009.06.12. 10:11:12
Remélem nincs köztetek vegetáriánus, mert pincepörire gondoltam. A húst és a krumplit én állom a többi a ti dolgotok lesz. Azt isszuk amit hoztok.
Ha eltévedős valaki akkor Fehérvárig eljön a banda, Az Auchan-nál találkozás bevásárlás, és konvojban hazajövünk, de ezt majd még egyeztetjük.
Dátum: 2009.06.09. 08:51:17
Már több mint két hete a döntetlenessel szenvedek.
43-as szintű vagyok Nádja a nevem V1-en.
Legtöbb okozott sebzés: 348
Tulajdonságösszeg: 645
Szakértelemösszeg: 357
Bárki segítségét szívesen veszem. Hiába próbálom a 700 feletti tulajdonságösszegű végzetúrakkal, úrnőkkel, nagyon erősek, próbáltam átokkal, vagy erősebb varázslattal, nagyon nehéz, szóval aki tud segítsen.
Köszönöm!!
Dátum: 2009.06.09. 08:17:21
Annyira hiányzik a banda. Reggelente bekapcsolom a gépet, és hiába nézem a fórumot, nem csevegett az éjjel a társaság, most egy új szöviben próbálkozom, kisebb mint a Kávé, de itt is aranyosak a srácok. Majd kialakul. Én a békésebb végzetúrnőkhöz tartozom, nem hiányoznak a háborúk. Most gyilkoltuk le az első epikust, tök jó volt. Na nyáron találkozunk, és figyelemmel kísérem az eseményeket, minden nap megnézem itt a fórumot.
Dátum: 2009.06.07. 08:29:35
Ma 06.02-kor. A fórumra akartam belépni.
Dátum: 2009.06.04. 10:25:34
Hát pedig tudnám értékelni, lenne egy valós védekezés ellenük, mert a visszafogott fejlődéssel is egy idő után be fogom érni őket. Szerintem sokan szeretnék ezt a fejlesztést.
Dátum: 2009.06.04. 10:06:56
Olvasgattam a fórumot. Ezt is itt találtam. Ez van, vagy lesz, mikor, és hogyan?

"a kristály gyűlölete: minden második szintje ad +1et minden tulajdonságra a kristályhorda ellen, szakértelem max szintje 30. A szakértelem nem zárja ki más horda gyűlölet fejlesztését."

kérlek válaszoljatok, ha lesz ilyen elkezdeném fejleszteni 42-es szinten állok, és így mire oda érek az 50-es szinthez valamennyire fel leszek készülve.
Dátum: 2009.06.02. 08:19:53
Na srácok a buli időpontja megvan. július18-19. Eddig 6 fő jelezte, hogy részt venne az eseményen. Várom még a hiányzó hozzászólásokat, főleg azoktól akik már leléptek!!!!!
Dátum: 2009.05.31. 13:32:10
Nincs a Káosz és Vérnél semmi visszaélés, csak nagyon lelkesek, szeretnek harcolni, még hisznek a csodában. Ha megnyerik a háborút gratulálni fogok nekik hozzá, mert szabályos keretek között mindent megtettek hogy győzni tudjanak.
Dátum: 2009.05.31. 12:50:27
Itt csak arról van szó, hogy nem kell belépkedni egymás karakteréhez és kész.
Dátum: 2009.05.29. 21:16:31
Szombaton jönnétek, és vasárnap távozna a banda, józanodás után. Elég nagy az udvar, lehet sátorozni, meg van hely a házban is. Csak tudnom kellene melyik hétvége a nyerő, mert Bácsalmásra is menni kellene, és azon a hétvégén megyünk amelyik megmarad a kettő közül. Meg hát meg kell szerveznem azt is mennyi kaja legyen, ki mit hoz, hányan leszünk. Nagy segítség lenne, ha legalább már az időpontot el tudnánk dönteni.
Dátum: 2009.05.29. 18:46:40
Nem lesz itt semmi gond. Összeszedem magam, és én fogom a legjobban aprítani a népet.
Dátum: 2009.05.29. 18:41:33
Hali fiuk. Segítsetek eldönteni az időpontot, mert így nem lehet elkezdeni a szervezést.
2009. július 11.
2009. július 18.
Aki tud remélem megjelenik. Most szerintem még fontosabb mint eddig volt.
Ja és én vagyok aki nem szeretne háborút. De nem baj. Elleszünk valahogy.
Valaki legyen szíves elárulni, mi ebben a speciális?

Melyik valós szakértelem ?

sebgyógyítás
kis robbantás
atom robbantás
nagy robbantás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2009.02.11. 09:23:06
Sziasztok! Nádja vagyok a Zárlatos Kenyérpirító szövetségből. 6 tagnak van jelenleg hely nálunk. Többségében 23-25-ös szinten áll a csapat, de vannak kisebbek is. Szint határt nem szabunk meg, csak az a fontos, hogy aktív légy. ( a szavazások, és más döntések miatt) A jelentkezőket szeretettel várjuk.
Köszi
Lesz egy olyan küldetés, hogy sajtolj ki LE-t 3 állatból. Fél napig vadászgattam mire bevillant, hátha szakértelmes. Addig töltögettem, míg a 25-ös tanulásnál megtaláltam. Feltöltöttem 3-ra majd vártam, hátha vadászat közben kiírja valahol. Hát nézem az állataimat, ott van, hogy sajtolás. Képzeljétek a saját állatainkat kell megölnünk. Mert a kisajtolt állat meghal. Teljesen kész vagyok. Csak azért írtam le, hogy tudjátok mi a szitu, ha ez a küldi jön. Szerintem ez nem frankó. Már a szívemhez nőttek.
Oldal: 123456