Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nádja

Oldal: 123456
Dátum: 2010.05.06. 10:42:25
Mit nem raknak a palacsinta tésztájába az alábbiak közül?
liszt
káposzta
tej
tolyás

szerintem egyértelmű, a tojás pontos j.
Dátum: 2010.04.25. 14:49:42
Igazad van rossz helyre írtam, és köszönöm az információt, én még csak olyan órát láttam mint a mienk.
Dátum: 2010.04.25. 14:16:25
Az elektromos fogyasztásmérő órán hány számjegyet lehet leolvasni?

6
2
4
3

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

De miért? Oda kell menni a villanyórához, és meg kell nézni. Mi ebben a speciális?
Dátum: 2010.04.22. 08:59:44
Mikor épült meg Páriszban a Szabadság szobor?
1854
1865
1839
1876

Páriszban van a szobor?????????
Dátum: 2010.03.17. 09:54:37
Van egy kérdés nem másoltam ki, mert azt hittem tudom a választ.
A kérdés az volt melyik város fekszik a Duna partján.
Szeged
Baja
a másik két városra nem emlékszem. Én Baját jelöltem, mert még át is mentem már a bajai Duna hídon. De a kérdező szerint Szeged a válasz. Most én emlékszem rosszul, vagy a kérdező nem tudja jól?
Dátum: 2010.03.16. 09:10:00
Melyik a DNS 4 fő alkotóeleme?
adenin, guanó, timi, citox
adenin, guanin, citozin, timin
dezoxi, ribo, nuklein, sav,
adenim, guani, timin, citrom


Ez nem speciális?
Dátum: 2010.03.15. 17:12:20
Én egy békés természetű ember vagyok. De ez volt az utolsó kísérletem a kérdés feltevésre. Ezekkel mi a baj?

A Micimackó és barátai című mesében hogy hívják Dalma kutyusát?

Fickó
Fidó
Pamacs
Pimpa

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

A Micimackó és barátai című mesében ki az aki rózsaszín?

Tigris
Dalma
Füles
Malacka

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Dátum: 2010.03.05. 11:00:31
Ha megoldható lenne, szerintem sokan értékelnék, ha elég lenne 48 óra háború megnyerésére, ne kelljen 3 napig szenvedni.
Példa: Megtámadtak minket, nyerésre állunk, már most meg van a 2*es nyert csata, de várni kell még holnapig, hogy megnyerjük a háborút. Az ellenfél nem tud kapitulálni, mert ők indították, mi meg már lépnénk tovább.
Dátum: 2010.03.02. 12:34:26
Szerintem egy kicsit sötét lett a szín, nem biztos, hogy a szemem szeret ni fogja, a desing amúgy tetszik. Csak egy kicsist lehetne világosabb.
Dátum: 2010.02.17. 12:09:13
A válaszra még 02:38 időd van.
Hogyan halt meg (Szent) Gellért püspök, Magyarország egyik első püspöke?
lelökték egy hegyről *
megmérgezték
felnégyelték
terészetes halált halt


Nem halt bele hogy lelökték a hegyről. Egy sziklán szétverték a fejét és lándzsát döftek bele.
Dátum: 2010.02.13. 16:23:21
Tudom, hogy nem olyan fontos probléma amit felvetek, de talán lenne rá megoldás.
A szövetségeknek általában van vezetője, vagy vezetőik, és rendben, hogy a többségi szavazat alapján ki tudnak törölni topicot, és be tudnak építeni az épületekbe a kútból, de meg lehetne oldani, hogy hozzá szólásokat is tudjanak törölni a szövetség fórumáról? Néha nézzük a fórumot, és szeretnénk rendet tenni a hsz-ek között, de nagyon körülményes mindenkit megkeresgélni és felkérni a nem oda való hozzá szólásait törölje már ki. Erre kellene valami megoldást keresni. Vagy valakit szavazzon meg a szövetség, egy személyt, akinek szabad kezet adnak a rendrakáshoz, vagy legyen hozzá az 5 szavazat, mint a topicok rendezésénél.
Dátum: 2010.02.06. 11:51:14
Nos ez jobban is tetszik, köszönöm. Így nem sértődne meg senki, hogy ki lenne törölve a hsz-e.
Dátum: 2010.02.06. 10:57:45
Tudom, hogy nem olyan fontos probléma amit felvetek, de talán lenne rá megoldás.
A szövetségeknek általában van vezetője, vagy vezetőik, és rendben, hogy a többségi szavazat alapján ki tudnak törölni topicot, és be tudnak építeni az épületekbe a kútból, de meg lehetne oldani, hogy hozzá szólásokat is tudjanak törölni a szövetség fórumáról? Néha nézzük a fórumot, és szeretnénk rendet tenni a hsz-ek között, de nagyon körülményes mindenkit megkeresgélni és felkérni a nem oda való hozzá szólásait törölje már ki. Erre kellene valami megoldást keresni. Vagy valakit szavazzon meg a szövetség, egy személyt, akinek szabad kezet adnak a rendrakáshoz, vagy legyen hozzá az 5 szavazat, mint a topicok rendezésénél.
Dátum: 2009.12.04. 09:51:03
köszönöm szépen
Dátum: 2009.12.04. 09:13:14
Sebezz ellenfeled állatán varázslattal legalább 50-et, 10 portyázás során, amit te kezdeményezel!

Ennél a küldetésnél tartok. Valaki legyen szíves segítsen, a másodlagos varázslat hányas szintje jelenthet megoldást, egyáltalán jó fele kapisgálok, erre van szükségem?
Dátum: 2009.11.28. 08:49:09
Melyik ország vallási és politikai vezetője volt Komeini ajatollah?
Szaúd-Arábia
Irak
Jordánia
Irán

Khomeini ajatollah-nak kell írni. Kimaradt a h betű.
Dátum: 2009.11.24. 09:04:57
Melyik nem egy Depeche Mode szám címe?
Precious
Colorblind
John the revelator
Enjoy the silence


A Depeche Mode-t sem ismerheti mindenki. spec
Dátum: 2009.11.23. 19:50:13
Honnan származtak Albrecht Dürer ősei?
Ősei a Gyula melletti Ajtósról származtak. *
Ösei Békéscsabáról származtak.
Ösei is Németországból származtak.
Ösei Itáliából származtak.


Meg van jelölve a válasz, mind rosszul van írva rövid Ö-vel (Ösei). Kivéve a megoldás.
Dátum: 2009.11.22. 11:12:35
A legenda szerint mi található a szivárvány tövében?

A manók aranya
meseország
menyország
semmi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

??????????????????
Dátum: 2009.11.20. 06:55:10
Az egyik kalandban volt ez a kvíz kérdés.Mikor éltek a dinoszauruszok? És a google-ban ez volt a válasz de a kérdés feltevője a 65 milliót jelölte.

A dinoszauruszok olyan állatok, amelyek az őskorban éltek, a triász időszakban, kb. 230 millió évvel ezelőtt jelentek meg, és a kréta időszak végén, ...
www.kvizkaszino.hu/.../a_kreta_kor_allata_a_dinoszauru
Oldal: 123456