Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nádja

Oldal: 123456
Dátum: 2008.12.22. 14:44:11
Sziasztok. Kérlek tegyetek valamit, mert az eddig csatákból nem tudom kitörölni a csatákat, eltűnnek a kicsi fehér körök. Előre is köszi.
Dátum: 2008.11.22. 14:33:51
Melyik ország fenyegette környzetét SCUD rakéták használatával 1990-91-ben?
tegyetek be egy e betüt légyszi
Dátum: 2008.11.21. 09:48:52
Ki nyerte a férfi futsal világbajnokságot?
Olaszország
Spanyolország
Oroszország
Brazília

Vagy van egy új sport amit nem ismerek, vagy futbal világbajnokság akart lenni. Javítsátok ki légyszi.
Sziasztok. Nádja vagyok. Sátán valóban bocsánatot kért, és én elfogadtam. A dolog részemről rendben van. Nem haragszom rá. Remélem több ilyen esettel nem lesz szerencsém. Jó játékot mindenkinek.
Dátum: 2008.11.15. 13:41:10
Köszi Mortimer, utánna nézek.
Dátum: 2008.11.15. 09:58:39
Sziasztok. Jó lenne, ha lenne kincses láda, vagy valami hasonló. Az összegyűjtött LE-nek egy részét bele lehetne tenni. Ami, ha támadnak nem veszne el. Persze, csak bizonyos százalékát lehessen eltenni az összevadászott LE-nek. Így könnyebb lenne a páncélokat, és a többi eszközt megvenni. Az a helyzet, hogy rubint hordás vagyok. És kétségbeejtő, hogy mennyibe kerülnek a cuccok. Ha tetszik az ötletem akkor valósítsátok meg. Köszi a figyelmet.
"KURVA GYORSAN HAGYD ABBA A TÁMADGATÁST MERT LESZAKÍTOM A HERÉIDET TÖVESTÜL BAZMEG!!!ANYÁDNAP A PICSÁJÁT TÁMADJAD SOROZATOSAN A FASZODDAL!!!TE SZAR SENKI TE!! TE TELEM-BIRKA-GECIBŐL MEG GŐTETOJÁSBÓL ÖSSSZERAKOTT GANÉ SZAGÚ GENETIKAI SZEMÉTDOMB-SZAR!!! RÁDKÜLDÖM AZ EGYÉSZ 1ESÜLETET A GYÉMÁNT HORDÁVAL 1ÜTT!!!!!"
Ezt az üzenetet kaptam egy végzetúrtól.A neve : Maga a Sátán. Harcban állnak a szövetségeink. Ma 4*támadtam és ez volt rá a válasza. Háromszor nyert, és én csak egyszer. Azt hiszem nem a játéknak megfelelő a szókincse. Az én karakterem neve: Nádja
Oldal: 123456