Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lebufe001

Dátum: 2022.04.08. 15:36:55
Sziasztok!

A hímes tojásért vehető fétisszilánk és templomi pálca többször is átvehető? Ha igen, van korlátja, vagy bármennyit lehet?
Dátum: 2022.04.08. 15:26:47
Eddigi nyereményeid:
30 db mytokronit joker
3 Kisebb térkapu stimulátor
3 db univerzum ládikó
1 db aranyszelence
Sajtoló medál
5 Sorsjegy
25 db kristály joker
Mesterkő
10 vörös dukátital
20 csatlóskristály
Dátum: 2022.04.06. 09:10:43
Egyedi tárgyak vására
Csak az akció alatt egyedi tárgyakat árul a lélekkufár (első nap 9 órától):
kisebb és nagyobb vadászzsákmány, bűvös állateledel, szörnykoktél, boldogság itala, lelakatolt ládikó, őrjöngés itala, támadás itala, nagyobb mytokronit csomag 1 őskő helyett 0.8 (napi 25), csatlóskristály (napi 3), húsvéti ládikó (napi 20).


Ezek szerint ez akkor nem pontban 9 óra, hanem 9 körül? Melyik kategóriában vannak ezek?

Mod: közben bekerültek. Egyéb kategória
Dátum: 2022.04.03. 23:47:21
Én Sajna csak 45800-ig jutottam, de minden feladatot megcsináltam. Gondolom neked a random akkor +1 500TP-s cuccot dobott?
Dátum: 2022.04.01. 21:50:33
Nekem sincs
Dátum: 2022.03.30. 23:23:28
Köszönjük! A biztonság kedvéért meg lehetne oldani, hogy a következő eventeken:
- minden nap legyen 1 ősköves feladat
- előre tudjuk, hogy mennyi a max gyűjthető TP, és így számolhassuk a "szabadnapokat"
- építész könyv kerüljön tárgylistába, és mi dönthessük el hogy mikor nyomjuk be

És még ha nem túl nagy kérés, hogy a fétist free-to-play módon is meg lehessen szerezni? (Jó az, hogy teljesíteni kell szinte az összes feladatot, de esetleg lehetne a free jutalmak között pont annyi őskő, amivel pont vissza lehet szerezni az elköltött köveket.) Nem magamnak kérem ezt, hanem inkább a közösség miatt.
Dátum: 2022.03.30. 22:35:00
Szerintem mindenképpen EH fele vidd a karaktert, még ha ugyanannyi LE-t is kapnál a képletben, van jópár dolog, ami nincs VF-eseknek:

- Hasznos energiák AF (+10 EH)
- Rablás agyara jutalomrelikvia, ami szintén +10 EH-t lehet kapni.
- EH esszencia, amivel én nem tudom, hogy mennyi a max, majd a nagyobbak leírják, de azt hiszem még +110 Energiahasznosítást lehet kapni a maxos megaesszenciákkal (+1000% ugye?). Ezzel 3x annyi a LE-d csatánként, mint aki VF-ezik (nincs VF esszencia), és ez hat a veremre is, meg a kutatásra is.
- 40-es hasznos vadászat AF-fel +40% LE vadászatra.

Kreatív affinitás nem hat SZB-re, és veremre, kutatásra sem, ha jól tudom, csak a sima portyára, és a portya EH-s LE-re. Spektrálist akkor is húzz, ha nem vadászol sokat, úgyis kell majd vadászni azért küldikhez minimálisat, meg sisakszilánkért, ha máshoz nem. Landi csatáknál a LE-t növeli a spektrális.

A TP-től meg annyira azért nem kell félni, mint régen, ugyanis mostmár egyre jobban motiválva van a szintlépés a tudás fájának köszönhetően. Minél több szintet lépsz, annál több TF tápot kapsz. Relikviaforgács, sorsjegyek, ebből mind mind szerencsekerék UR-ek lesznek.
Dátum: 2022.03.30. 16:34:57
Aha, akkor definiáljuk már légyszi ezt a "jóval több"-et, mert ez így elég szubjektív... Az a +2500 építész TP-re hivatkozva még talán jogos is lehetne, ha az egész event alatt megvehető lenne őskőért és platináért is, nem egy hétfőn (ami legtöbb helyen egy elég kemény munkanap), berakva csak őskőért. Így ez megint egy kötelező pénzköltési táp volt, semmi más. Mert ha nincs elég TP-d a fétishez, akkor fizettél érte 25 kavicsot, hogy tuti meglegyen, ha meg már megvan, akkor vettél érte 2,5 isteni kockát...

Sluszpoén az egészben egyébként, hogy holnap indulok egy 5 napos üzleti útra, és már előre azon aggódom, hogy lesz-e majd 10 percem belépni leütni a kötelezőket, és hogy remélhetőleg ne legyen olyan küldetés, amit sok idő megcsinálni. Lesz internet, de nem akarok ezzel tölteni órákat. Legszívesebben 5 napig nem is játszanék, de mind tudjuk hogy ezzel mit bukok, szóval szó sem lehet róla. Jah, ez már tuti függőség...
Dátum: 2022.03.30. 14:08:59
Köszönöm!

Már kezd rémleni, hogy miért hagytam abba annak idején...
Dátum: 2022.03.30. 13:51:48
Valóban nevetséges! Szerintem egy 10-15% puffert illett volna benne hagyni, de még talán a 20% sem lenne túlzás. Pláne hogy az eddigi eventeken amikre emlékszem (januárban tértem vissza, szóval fenntartásokkal kezelni amit most mondok) mindig meg lehetett szerezni a fétist őskő költés nélkül is, aki pedig költött őskövet, az kapott valami extra jutalmat (pl. időben gyorsabban szerezhette meg a cuccokat, vagy kicsit többet mindenből).

Szerintem nem jó dolog elvárni a játékosoktól, hogy minden nap belépjenek és megcsinálják a küldetéseket, különben hátrányba kerülnek. Elvégre valami ilyen mottó is volt, hogy "A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod." - Hát nem, nem hozhatom be. Mert ha lesz 39.900 Építész TP-m, mert nem tudtam belépni 1-2 nap a 3 hét alatt, akkor buktam az egészet.

És sajnos egyre több ilyen dolog van a játékban, ami tápot ad, és kötelező minden nap megcsinálni. Sorolom:
- sisakszilánk gyűjtés
- csatlós aréna
- szörnykihívás
- hűségbónusz
- szerencsekerék
- sárga myto préselés
- 10 (vagy 5) SZB csata
- mini-event feladatok (meg ez az event is)

Lehet van még más is, de ez szerintem már így is túl sok. És ezzel főleg az a baj, hogy a szórakozás helyett a kényszer, szorongás és függőség felé tolja el a játékot.

Mondom mi történik, ha nem lépsz be egyáltalán 1 nap alatt:
- buksz 31 sisakszilánkot
- buksz 1 csatlós csatát jobb esetben, rosszabb esetben 8-at
- buksz X szörnycsatát, amiben fejlődnének az állatok, ismétlő küldit is lehet pörgetni, és haladsz a célokkal.
- előlről indul a hűségbónusz, szóval buksz 9 hűségszilánkot (amiből lehet ugye CSP-t vagy PP-t venni), meg még egy rahedli CSP-t, PP-t, és egy kis LE-t is.
- buksz 3-5 szerencsekerék pörgetést, ebben is csurran-cseppen ez az.
- buksz 20 sárga myto-t
- buksz 5 bajnoki tókent (75-ért lehet +1-et venni, szóval buksz +0,067 tulajdonságot mindenre)
- bukod a mini-eventekben a haladást, amivel esetleg nem szerzel fétist/fétisszilánkot, vagy más jutalmat.

Persze a legtöbb MMO-ban vannak napi feladatok, csak ők nem úgy reklámozzák magukat, hogy a ha nem tudsz játszani 1-2 napig, a lemaradást behozhatod, és még így is általában van heti limit a napi feladatokon (pl. naponta 200 pontot lehet szerezni, de egy héten max 1000 pontot, és abból a pontból tudsz jutalmakat venni).

Itt viszont az van, hogy 21 nap alatt kötelezően minden nap be kell lépni, hétvégén is meg hétköznap is, és letolni egy csomó kötelező feladatot, melyeknél vannak azért időigényesebbek is, pl. a vadászós feladatok, és ha már csak 1 nap is kimarad, akkor bukod az esemény fő jutalmát, és majd legközelebb fél év, vagy egy év múlva szerezheted meg megint, míg a többiek folyamatosan +1 csatlóssal tápolnak TÖ-t, asztrális kincset és sorolhatnám.

Engem szerencsére ez most nem érint, mert minden nap megcsináltam minden feladatot, meg megvettem 25 kavicsért azt az 5 szart is, de attól még nem tetszik, és igazságtalannak tartom azokkal szemben, akik nem tehetik ezt meg, és szeretnék értük is kiállni.
Dátum: 2022.03.28. 09:30:10
En is megvettem, es en is ugy ertelmeztem, hogy 1db ad 2500-at… Persze fura is volt, mert az nagyon sok epitesz TP lett volna, de ugy voltam vele hogy akkor legalabb lesz sok 40 feletti jutalmam.

Szoval szerintem is 500-at kellett volna rairni, es hagyni hogy mi elnyomjuk majd amikor szeretnenk. Ez igy eleg felreertheto volt…
Dátum: 2022.03.25. 21:48:50
Egyébként meg nem olyan irreális a 2 percenként 1 küldi:

Ma, 21:42 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz! A jutalmadat, 17000 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 21:42 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz! A jutalmadat, 17000 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 21:39 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva! A jutalmadat, 17000 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.

Állatszintlépéseket kitöröltem. Ez 3 perc alatt 3 küldetés. 4-es inspirációval V6-on naponta olyan 40-50 küldi simán megvan. És ebben nincsenek állatszintlépősek sem, csak a 60krit, 40kábítás, 7 térkapus tárgy, 20-as állat sajt, 7 csatlós csata, meg kalandok és entitás amikor éppen van. Néha krit vari, ha úgy jön ki.
Dátum: 2022.03.25. 21:40:44
Hát nem csak simán csaló, hanem egy csaló g***.
Dátum: 2022.03.25. 21:37:26
Más: kalandok: 94. szintű tanulás próba. Ezt meg hogy? Nem 80 a max? Még tudás könyvével esetleg 81. Fertőzés+5-öt nem tudom rá lehet-e tenni, de úgyis csak 86. Hogy jött ki 94? Nem vágom a próbákat hogy számolja a progi, valaki felvilágosít pls?
Dátum: 2022.03.25. 20:13:21
10/10 komment
Dátum: 2022.03.25. 18:35:53
Egyszerűbb csalást kiáltani, az biztos
Dátum: 2022.03.25. 13:15:54
Ha az utolsó 2 teljesített küldetésed a Lépjen állatod 12 szintet, akkor megjelenik egy gomb, hogy 100 templomkristályért veszel 10 kiképzést és megcsinálod 10x a küldit (nyilván 1/4 jutalomért). Szóval csak kattintgatás kérdése, meg sok-sok templomkrstiályka.
Dátum: 2022.03.25. 13:08:21
Valaki tudna abban segíteni, hogy mikor fogunk tudni továbbmenni a Kutatásban? Várjuk egymást épp...

"Jelenleg itt várakozik: Belizar, Gerrard Capashen a fényben járó, Thund, Cashflow a megtisztult, atom23561 az építész"

Tudom, hogy nincs meg a 7 fő csak 5, de 14 nappal az első ember érkezése után tovább kellene engednie, nem?

"2022-03-11 Belizar eljutott a hegy belsejébe!" - ő volt az első.

11+14 = 25, tehát Március 25-én, azaz ma tovább kellett volna engednie. De még mindig csak a barlang sarkáből nézzük a hatalmas xenót a terem távoli végében...

Esetleg számít, hogy az első hány órakor ért oda, és ahhoz jön a +14 nap? Azt reméltem, hogy éjfélkor vagy 3-kor nulláz.

Mod: túljutottunk, akkor ezek szerint számít az óra/perc is.
Dátum: 2022.03.25. 00:42:52
Jáj nem írtam be a tegnapiakat. Mik is voltak?

Azt hiszem:
5 kufárajánlat őskőért
3 szerencsekerék
20 vadászat
10 kaland
10 szaki

Ezek?
Dátum: 2022.03.24. 17:35:31
Én is elhasználtam egy pálcát, ami kifejezetten fájt, mert holnap megyünk tovább elvileg a kutatásban, és a kolosszus ha jól tudom pont egy vermet hagy majd maga után. Szóval most 1 nap alatt kell letolnom ezt a vermet, utána 31-éig a következőt... Legalább kihasználom az EH esszenciám