Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lebufe001

Dátum: 2022.07.20. 11:39:14
Szia!

Hát, ez elég nehéz helyzet, ugyanis ha az ügyfélszolgálat nem tudja igazolni, hogy amikor megszerezted a tekercset nem volt aktív küldetésed, akkor nem hiszem, hogy fognak segíteni, hiszen "aztat bárki mondhassa". Mert akkor erre bárki hivatkozva 1 tekercset 2x használhatna fel, ha azt hazudja, hogy nem sikerült elsőre. Félre ne értsd, nem hiszem, hogy nem mondasz igazat. Az hogy tudják-e hitelesíteni az állításod, attól függ nyilván, hogy milyen régen szerezted meg, és nekik mennyire visszamenőleg van logjuk a történésekről.

Ha viszont sikerül valahogy azonosítaniuk, hogy akkor valóban nem volt aktív küldetésed, akkor vagy teljesítettre állítják az aktív küldetésed, vagy letörlik a tekercset. Szerintem mindkettő lehetséges informatikailag, nem tudom, hogy meg is csinálják-e. Egy próbát megér az ügyfélszolgálaton!
Dátum: 2022.07.20. 00:56:06
.
Dátum: 2022.07.20. 00:18:34
Ez valami vicc?

Napi ajánlat:
1 katalizátor esszencia
Megveszem 10 őskőért
Megveszem 33 platináért

1 gradulátum 2 őskő, ha veszek 5-öt (10 őskő) és lesajtolom, akkor 67,3% eséllyel kapok legalább 1 katalizátort + 4 másikat!

(Matek: 80% az esélye, hogy nem kapok 1 sajtolásra katalizátort [4/5], az 5 sajtolásból akkor nem lesz 1 katalizátor sem, ha ez a 80% bejön 5x egymás után, aminek az esélye 0,80 az ötödiken, azaz 32,7%. Ez tehát a kedvezőtlen esetek aránya, azaz amikor nincs katalizátor 10 őskőből. Ezt kivonva a 100%-ból, megkapjuk a kedvező esetek arányát, ami 67,3%.)

Plusz mellette egy csomó LE meg mytokronit.

És még ha az a 32,7% jön be, akkor is át lehet váltani 4-et 1 katalizátorra, és még mindig marad 1 extra esszencia...

Ráadásként ha jól tudom, a katalizátor esszenciát nem lehet még smaragdszelencére sem váltani, de ezt nem tudom ellenőrizni.

Valaki kérlek segítsen meglátni ennek a napi ajánlatnak az értelmét/értékét....
Dátum: 2022.07.19. 12:39:01
A fétisszilánkra kell kattintani, én úgy tudom. Ha nem írja ki, hogy mi kell az upgradere ha ráviszed a kurzort, akkor már lehet, hogy maxos.
Dátum: 2022.07.19. 01:01:40
Majd meglátjuk, én még csak 270/500-nál tartok, de szerintem lesznek már előttem is hozzátok becsatlakozók vagy új szörnyet ütők
Dátum: 2022.07.19. 01:00:34
A mechanikát értem, csak nem találom logikusnak
Dátum: 2022.07.19. 00:02:28
Hát, attól még boldogulhatnánk vele. Az hogy meghal-e meg az hogy nyerem-e a csaatát nem ugyanaz. Elég csak ha a sebzése a támadó karakterhez van igazítva, és akkor kicsi vagy nagy, ütheti.

Van már ilyen a játékban:
- epikus szörny ellen is lehet csatát nyerni, de ütheted amíg van ÉP-je.
- xenó háborúban szintén

meg biztos van még egy csomó. Ez így nagyon fura, hogy:

"Ellenfeled ájultan esik össze" és utána: "maradt még 98.9% ÉP / 100% ÉP"

Szóval akkor most összeesik és meghalt, vagy lehet püfölni? Az hogy meghal 1 varázslat után, de aztán meg él, számomra ellentétes, és egyáltalán nem tűnik logikusnak. Fura, hogy több milliárd vagy csilliárd ÉP-je van, mert 10.000-et kell beleütni, de amúgy 200ezertől kifekszik? Akkor most 200 ezer ÉP-je van, vagy sokkal több?
Dátum: 2022.07.18. 22:45:18
Nem értem, hogy ha annyi életpontja van, hogy tízezer csatát kell beleütni, akkor miért nem bírja a csatákat élettel?
Dátum: 2022.07.18. 18:53:54
Én ennek örülök, 148. szinten még csak 33-34 csatát tudok letolni egy nap az 500-ból, szóval még csak a felénél vagyok annak a fázisnak. Inkább titeket sajnállak.
Dátum: 2022.07.18. 15:16:56
Gondolom becsatlakoznak a később érkezők is. De akkor megint összetömörül a mezőny, és a sietők előnye megint kinullázódik...
Dátum: 2022.07.17. 13:55:19
Ez az utolsó három csak sima térkapus tárgy nem?

Mod: egyébként nagyon köszönöm hogy beírod ide őket!
Dátum: 2022.07.15. 13:33:48
Egyetértek, ez egy szörnyen igazságtalan, és fölösleges fékező funkció.

Aki akarja egyedül tolni, hadd menjen már, minek kell random emberekre várakozni, akiket nem is ismerek és még beszélni sem tudok velük?

Jó most az elején meglesz hamar a 6 ember, pláne a középmezőnyben. De se az elején, se a végén nem jó. Vagy ha ehhez ragaszkodunk, akkor legyen rövidebb az idő, mondjuk 2 nap, ha az nincs meg, akkor generálódjon a maradék helyekre klón, és azok is üssék a kolosszust.

Gondolom Sanyinak nincs 130 CSP-je minden nap, szóval nem kevés vadászat italt tolhatott el (vagy előtte spórolt) ahhoz hogy az 500 ütést 4 nap alatt letolja, aztán meg 1 hetet malmozik, amíg azok, akik nem áldoztak italt, a napi 70-80 vagy 50 ütésükkel szépen lassan elérnek oda.

Legyen egy gomb, hogy

"Várakozás nélkül, egyedül elkezdem a csatát" és kész. Ez így baromság. Nem fékezni kéne az elsőket, hanem valahogy motiválni a középmezőnyt meg a lemaradókat hogy ők is pörgessék ahogy csak tudják, és ennek megfelelő időben (vagy mennyiségben) kapjanak jutalmat.

Én naponta 34 csatát bírok el, 14 nap alatt lesz meg ez a fázis, de nem bánom, elvagyok vele. De ha ezután beérném azt aki 4x ennyi csatát tolt egy nap, az nagyon messze van a fair játéktól. Igazából azt sem szabadna beérnem, akinek van 4 nap előnye, mert 50 csatát is le tud tolni, és így az 500 csata csak 10 nap. Erősebb, ennyi, jár a jutalom.
Dátum: 2022.07.15. 11:10:42
Ügyfélszolgálatra írtál már?
Dátum: 2022.07.14. 11:04:20
rossz a megfejtésed, próbálgasd még. Valami értelmesnek kellene kijönnie az egész szövegre. A legenda egy kiragadott részlete az, mindenkinek más.
Dátum: 2022.07.13. 22:08:32
úgy tudom nem kell, de érdemes, mert a csatlós szintje által kapott +TÖ viszont csak attól a csatlóstól függ, szóval 250. szint fölött már TÖ-t nem kapsz többet ha nem fejleszted a kék képességet. A fétis képességét nem limitálja ha nem húzod.
Dátum: 2022.07.13. 22:02:14
Oh, értem, így már összeáll a kép. Nekem még csak 17%-ot ad a gyűrű, meg sisak/csizma sem elérhető olyan nagy. Na majd idővel!
Dátum: 2022.07.13. 11:56:50
Hány %-ot tudsz rajta visszasebezni? 30% a tüskés bőr maximuma nem?
Dátum: 2022.07.08. 12:08:21
Ahhoz, hogy ki tudd jelölni Harcolni, kell mégegy csatlóst csinálnod, hogy ez lehessen Passzív, és elküldhesd asztrális kővel asztrális utazásra (45 óra), és ha megtanulja a harc képességet, akkor tudod majd harcolni is vinni.

Aktív csatlós nem tehet asztrális utazást, és egyszerre 1 aktív csatlósod mindig kell, hogy legyen. Ha meglesz a második csatlós, akkor annál megjelenik majd az "Aktívnak" gomb, és ha azt megnyomod, akkor az lesz az aktív, ez meg passzív, és mehet utazni.
Dátum: 2022.07.06. 23:34:11
Lehetne egy relikvia, ami megengedi, hogy az állatokat sebgyógyítás alatt is lehessen küldeni a kennelbe.
Ezzel egyetértek, szerintem is most lenne jobb. Én csak a tényeket közöltem