Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lebufe001

Dátum: 2022.11.14. 18:48:36
Akkor ugyanaz mint ami volt Köszi
Dátum: 2022.11.14. 14:55:18
Köszi az infót!

40. szint fölötti szintekért jár jutalom, ha igen, micsoda?
Dátum: 2022.11.13. 22:08:37
Belépsz a világra, majd Egyéb -> Kihívás tornya -> Toplista

Itt látod az adott világon hogy az utolsó Kihívás tornyán hányan szereztek pontot. Közelítésnek jó.
Sziasztok!

A fejlesztőktől szeretném kérdezni, hogy mi a helyzet a múltkori talin megbeszéltekkel? Sok mindenről beszéltünk, de nem láttam fejlesztéseket az elmúlt időben, habár 3 hónapig teljesen inaktív voltam.

Azért írom a hozzászólást, hogy ezekről a dolgokról akár most elkezdjünk beszélgetni, és ami könnyen megvalósítható vagy fontos, azokkal akár történjen is valami. És ami még fontosabb, ha van a fejlesztők részéről kommunikáció, hogy éppen milyen fejlesztések milyen fázisban vannak, akkor az nekünk játékosoknak is megnyugvást ad, hogy nincs elhanyagolva a játék.

Idézet: Miklós - 2022.06.28. 13:45:46
Ígértem egy részletes összefoglalót a találkozón elhangzottakról. Nem ígérem, hogy mind meg fog valósulni, de sorban átnézzük ezeket, és aminek van realitása, azt megcsináljuk. Köszönjük még egyszer a sok jó javaslatot!

Az istenek visszatérése
Az istenek adhatnának híveiknek bónuszt a mytokronit gyűtjtésre
Az isteni rangot lehetne templomkristályból fejleszteni, vagy templomot építeni az istennek a kristályokból.
Erre lehetne akár verseny / esemény, az istenek hívei közt, azt mérjük, melyik isten hívei használnak fel több templomkristályt.

Szakértelmek
valóságformázás lehetséges maximumát növelő relikvia 52-60-ig akár
kronokompenzáció lehetséges maximumát növelő relikvia 59-ig
kereskedelem szakértelem növelhető legyen, és legyen pár új titkos tárgy 400+ sokadik szinten a lélekkufárnál.

Szintlépés
Legyen valami speciális esemény / történés / jutalom 400/100 elérésekor.

Tárgyak
Csizmákból és sisakokból legyen magasabb szintű. Akár olyan is, ami növeli a kapott AF pontot.
Ork sört akkor is lehessen meginni (tárgylistából, kattintással) ha max ÉP-n vagy
Kútgerjesztő gerjesztőt lehessen tovább fejleszteni, a kút kisütésért lehessen TP-t is kapni vmilyen relik segítségével
A térkapu stimulátort lehessen használni a térkapu aloldalon
A kézikönyvet lehessen használni a specializáció aloldalon
A bajnoki medálnak legyenek további fokozatai
A következő tárgyakból a felesleget lehessen vmi értelmes dologra becserélni:
ősi aranypénz, asztrális kő, őrjöngés itala, kisebb vadászzsákmány

Epikus
Epikus megidézésekor lehessen kérni, hogy 3x életpontja legyen
2 entitás megidézése közti várakozási időt osszuk el az inspirációs szorzóval

Események
Gigantikus végzet verme, 10 db verempálca felhasználásával aktiválható, a templomhoz hasonlóan (esetleg itt is legyen AF képesség, ami a felhasznált pálcák számát csökkenti v más bónuszt ad)

4-es világ:
lehetnének új jutalmak, ill. új formátum, ami akár magasabb szintről indul


Ami azóta eszembe jutott:
- új aukciós tárgyak (és a régi haszontalanok kivétele - egyre több ilyen van)
- portyapontok maximumának növelése inspiráció szorzóval (3 nap alatt maxon van az 500PP-m...)
- Eddigi csatáid oldalon a zárójeles LE-szívás kijelzése
- kvíz adatbázissal kezdeni valamit, VAGY veremben lehessen ingyen újrapróbálni a kérdést (ahogy a kufár sem kerül CSP-be másodszori rálépéskor)
- aukciós házban a 72 óra lecsökkentése 48 órára, vagy akár 24 órára. A tárgyak értékének megtartása érdekében esetleg több egyszeri dolgot betenni (AF, tulajdonság, szakik, stb)
- csatlós arénában 10 napi csata helyett 10 győzelem (vesztes csata ne adjon semmit de ne is kerüljön semmibe)
- fejlécen aktív esszencia kijelzés a tudatturbóhoz hasonlóan (kínzókamra számláló átkerülhet máshova)
- bal oldalon a karakter alatt kijelezni extrákat: ÉP, VP, TP maximumok mint a karilapon; őskő, AF pont
- több öltözet lehetőség

Amik online fórumon hangzottak el azóta:
- bűvös síp átalakítása kuponnal fejleszthető relikviává 2x/3x, stb. állatot védve
- templomkristályok felhasználásának bővítése
- mytokronitok felhasználásának bővítése (400-nál maxolnak a képességek, utána csak gyűlik)
- tömeges hűségszilánk beváltási lehetőség (jokerekhez hasonlóan)
- relikvia a veremben rejtett kincsek láthatóvá tételéhez (köszi Larz)
Dátum: 2022.11.12. 01:49:58
Hányszor lépett eddig ember a Holdra?

EDDIG??????????????? felbasz

Mod: NA elmegy ez a kvíz a francba mostmár.

Az adatbázisban rákerestem:

Hányszor lépett eddig ember a Holdra?
1
6*
2
10

Gratulálunk, a válasz helyes!

Veremben bejelölöm hogy 6, erre azt írja hogy "Rossz Válasz"

Dátum: 2022.07.26. 23:24:27
portyás küldetésekért jár TP, ha nem szereztél TP-t a teljesítése alatt. Azt hiszem 180 LE/TP-re kerekít, és arra jön a küldibónuszod.
Dátum: 2022.07.25. 23:30:12
Na jó van ilyen bugyuta kérdést:

Telefonon hogy "tárcsáznád" BALDRICK-ot?

22537425
63782131
98952572
55555555

Válaszolok

Gondolom nem iPhone-on, hanem azokon a régebbi 2-ABC 3-DEF 4-GHI 5-JKL 6-MNO 7-PQRS 8-TUV 9-XYZ nyomógomboson?

Na ott ugye a helyes válasz:
22, 2, 555, 3, 777, 444, 222, 55, ugyanis az én emlékeim szerint a B betűhöz 2x kell megnyomni a 2-est, stb. Amúgy az A) volt a jó.

Már a Kvíz 3-ban is benne volt hogy törölni kéne (Google feldobta), francért pazarlom erre az időmet
Dátum: 2022.07.25. 22:59:39
Nem hát, de már úgy vagyok vele, hogy nyomtam rá egy 5 csillagot, mert lefáradok az ügyfélszolgálattól teljesen. Most volt először, hogy hétvégén nem toltam el mind az 500PP-met az SZB-be, és hétfő délben nem 0PP-m volt, hanem 500. Ez annak a jele nekem, hogy kezd elmenni a kedvem a játéktól... Lekattintgatom amíg valamennyire motivál aztán nem stresszelem túl.

Ha szerintük ez így teljesen jól van, akkor majd találnak olyan játékosokat, akik szerint is jól van.
Dátum: 2022.07.25. 22:15:05
Kaptam választ Miklóstól, beírom ide:

"ma, 17:03Miklós
Szia!
Ez tökéletesen ugyanaz az algoritmus, mint a kutatásnál.
A szörny erőssége a játékosoktól függ, ha gyenge karakterek mennek, gyenge ellenfelet kapnak.
Ráadásul, ahogy telik az idő, gyengül, idővel egyedül is meg tudod ölni, ha szükséges. Szóval nem lesz gond, a kutatásnál is mindenki meg tudta csinálni, csak lehet időbe fog telni.

További jó játékot,
Miklós"
Dátum: 2022.07.22. 15:22:01
HAHAHA
Dátum: 2022.07.21. 17:29:20
Kicsit ötleteljünk már a dühöngés mellett, hogy hogy lehetne ezt a fázist kicsit helyrehozni? Nekem az alábbiak jutnak eszembe:

1) Mindenki ugyanazt a szörnyet üsse.
ÉS
2) Ne kelljen bevárni a játékosokat, ahogy ideérsz, és már üti más, akkor te is szálhass be várakozás nélkül.
ÉS
3) A szörnynek ne legyen ilyen külön csatánkénti ÉP-je, hanem egyben legyen sok ÉP-je mint egy epikusnak. Ha ez teljesül, akkor szerintem maradhat a 20.000 ÉP sebzésenként 0,001% sebződés, ahogy leszünk egyre többen, egyre jobban fogunk haladni. A nagyok ütik akár 0,2-ot is a kicsik meg pár tizedet, és akkor mindenki kiveszi a részét, amit bír.

Talán ez így jobban beleillene abba a sztoriba, hogy az összes végzetúr együtt kutatja fel az isteneket, és segíti őket vissza Ghallára. A kapuban van egy nagy epikus szörny, amit közös erővel összefogva leküzdünk, ki kevesebbet, ki többet tesz hozzá.

Aki pedig utánunk jön, az vagy tisztogasson mondjuk 100 xenót mint a kutatásnál, vagy szimplán mehessen tovább, nyitva a kapu, meghalt az őr, kész.

Mit gondoltok?
Dátum: 2022.07.21. 17:22:28
Hát, igazából mindkettő verzió tökéletesen megállja a helyét (sajnos). Szerintem a költő itt a játékot azonosította az ürülékkel, ami, valljuk be, azért az utóbbi időben sajnos valóban lefele ívelő tendenciát mutat.
Dátum: 2022.07.21. 13:01:13
Szívemből szóltál!
Dátum: 2022.07.21. 12:48:10
Kit tartanak a világ legjobb kosárlabdázójának?


Alan Iverson
Lebron James
Michael Jordan
Jason Kidd


Hát bakker,
1) lexikális tudás -> törölni
2) mégis kik?
3) mikor?

Na ez meg hab a tortán:
"Nicknamed "King James", he is widely considered one of the greatest players of all time and is often compared to Michael Jordan in debates over the greatest basketball player ever."

Szóval gyakran hasonlítják Lebront és Jordant és vitatkoznak rajta hogy ki a legjobb...

Törölni kéne már ezt a kvízt a játékból, a kvíz medálokat meg átváltani dicsőség medálokra, a kalandokban kicserélni valami más próbákra, a veremben meg berakni helyette mondjuk kincs mezőt. Tudom-tudom, van rá AF, de 500 AF pontba kerül... Még egy pár évig ezt tuti nem fogom tudni megvenni, szóval addig csak felkúrom magam rajta? Ok.
Dátum: 2022.07.21. 12:39:32
Oh tényleg, köszönöm!
Dátum: 2022.07.21. 12:25:15
Ez így nagyon nem okés...

Mi van azokkal a játékosokkal, akiknél a 7 főből bejön egy pár kisebb szintű karakter, aki nem tud nem hogy 200.000-et sebezni, de mondjuk még 20.000-et se? És nem a saját hibájából, mert nem üti, hanem mert egyszerűen nem ér el vele semmit.

Merthogy ugye 200ezer sebzésenként jön le 0,010 az életéből, szóval 20ezrenként 0,001, és úgy tudom ez a legkisebb lépcső.

Szóval ha valakinek bejön pár olyan karakter, aki nem tud 20ezret sem sebezni, akkor azoknak a csapatok effektíve kevesebben vannak, és olyan szinten megnyúlik a leütés ideje, hogy akár évekig is eltarthat... Ez meg pont messze van a Végzetúr szlogenjétől, miszerint: "Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!"

Mert pont hogy nem ad semmi sikerélményt az, hogy hónapok alatt ütünk le 1-2%-ot ebből a szörnyből, és a szabadidőt is elveszi, mert 15 percenként ütni kell ha 2023 karácsonyra végezni akarok a fázissal. Az se ad sikerélményt a kis szintűnek, hogy megüti a szörnyet és meg sem mozdul az ÉP-je...

Szóval akkor igazából a random sorsolás miatt lesznek olyanok, akik bekerülnek egy olyan csapatba, ahol van 6 másik erős karakter, és lelkesen ütik, valaki meg bekerül olyanba, ahol van 2 erős karakter, meg 4 gyengébb, akkor ők 3-an tudják csak ütni, és ott a morál is kisebb lesz, szóval még olyan lelkesen sem fogják ütni.

Sőt, ha van olyan csapat, ahol 7 erős karakter lesz, lehet lesz olyan is ahol 7 gyenge, akik SOSEM fognak tudni ezen a fázison tovább jutni... Nesze neked "Cél és sikerélmény". Meg "ha pár napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod."

A kutatásnál még oké volt, hogy abba a 10.000 győzelembe csatlakozott be mindenki. És ott még a kivégzésnek is volt értelme, mert 10.000 kis szörny volt.

Itt még az sem logikus, hogy 1 NAGY szörny van, de mégis meghal 200.000 sebzés után. Az epikusokat sem lehet kivégezni amíg az össz életpontja le nem esik. Szóval az egész szörny egy nagy blöff igazából? Vagy csatánként igazából megidéz 1 csápot aminek van 200.000 élete?
Ha Fsanyi, Unr34l meg a többi 400-as tud bele ütni 4 milliót, akkor az igenis számítson szerintem 4 millió sebzésnek, és vegyen le 0,2-t az életéből a szörnynek.

Ez a megoldás így teljesen kritikán aluli, ami szerintem is arról árulkodik, hogy vagy nincs kész a vége, és fölöslegesen lassítani kell a játékosokat, vagy hogy egyszerűen a játék tervezője nem gondolta át ezeket az abszolút alapvető dolgokat, és akkor a design mint olyan teljesen megbukott.

Ennek az lesz a vége, hogy egyre többen hagyják abba a játékot, és keresnek valami más szórakozást, más játékot, stb. Ezzel tovább csökken a Beho bevétele, amivel egyre gyengébb és gyengébb fejlesztések lesznek megengedhetők, aminek a vége az lesz, hogy csődbe megy a játék, vagy legalábbis veszteségesen nem fogják Miklósék tovább futtatni, és akkor lehúzzuk a rolót?
Dátum: 2022.07.21. 00:46:17
Hali! A kufár csatának mikor lesz vége?

Mod: közben megtaláltam, hogy: "Az esemény 3 hétig tart." viszont az nem tiszta, hogy a nevezéstől vagy a rajttól kezdve? Gondolom a rajttól, de azért jó lenne ha valaki ezt megerősítené, vagy cáfolná.
Dátum: 2022.07.20. 15:59:03
Sziasztok!

Hogyan tudok szubplazmával kufár csatát indítani? Ki van kapcsolva a kristály horda, viszont a szűrésnél csak olyan van, hogy alacsonyabb szintű klónokat mutasson, játékosokat így nem lehet...

728 szubplazmám van, végre elhasználhatnám értelmesen, erre nem tudok a kufár-csata ablakban erre szűrni?

30PP-n vagyok, nem szeretnék emiatt 15 PP-re váltani.
Dátum: 2022.07.20. 12:52:33
Akkor valaki más pontozott le.

A játékban jobb felül "SEGÍTSÉG" sárga gomb. Oda írd le amit ide írtál.
Dátum: 2022.07.20. 12:44:42
Nem, mert nekem is ott van. 1x tudod megszerezni, és kész. Nem használódik el mint az isteni dekrétum.

"Temporális relikviák
Szubplazma detektor
Ősdrágakő detektor
Császári tekercs"

Kösz a lepontozást amúgy, csak segíteni akarok...