Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Constantin

Dátum: 2009.12.13. 16:04:21
Miért van hogy mindig máskor van kvízolimpia?
Miért nem lehet hétvégére tenni?
Dátum: 2009.12.13. 15:21:15
Vagyis így bocsi:)

Ezért jó ha két világon külön névvel regisztrálok s egyszerre játszom..
Dátum: 2009.12.07. 15:45:36
Megjegyezném nem csak itt keltett pánikot az oltás..
Csak divat mostanság a magyar helyzetet feltüntetni úgy mintha itt hülyék lennének csak. Néha olvass körbe. Amerikában és Angliában valamint mindenhol máshol is vitatkoznak rajta és nem csak talk-showkban. Egyszerű rávágni zsigerből a választ mindenre, csak nem biztos hogy igaz is.
Dátum: 2009.12.06. 19:21:04
Mindenesetre azt javasolnám, s talán igen jó ötlet lenne az állandó vátoztatásokat, kisírt-kirinyált dolgokat az Események menüpontban jelezni.
Nincs kedvem mindig végigolvasni a fórumot játék elött.
S sokszor időm sem. Valamint többen értesülnének eme remek közjókról..




Lehet lepontozni..
Dátum: 2009.12.06. 19:05:26
És hogy vennéd külön?
Pl. akinek csak félig van fejlesztve?
Vagy vegyük bele bele a spektrálist is akkor, meg a többi szakit is.
Dátum: 2009.11.29. 19:38:51
Dehogyis, csak na már na
Dátum: 2009.11.29. 15:05:41
Úgy tudom a helyesírási problémák kizáró oknak számítanak.
Dátum: 2009.11.29. 10:21:25
Ilyen ez a popszakma
Még jó hogy ez csak játék..
Dátum: 2009.11.28. 09:49:28
Szerintem mindenki igyon egy sört
Dátum: 2009.11.19. 16:01:07
Jól látod. Szerintem addig ne léphessen szintet senki míg a kövi szintátlag Tö-szö-je nincs meg neki.
Így nem lehetne sírás.. S esetleg mindenki nevelhetne végzetcsirkéket amikért a piacon kapna Le-t. Vagy végzetkrumplit termelhetne. Hordáktól függően, de egyforma legyen mindenki, s ne legyen háború csak boldog békeévek.
Dátum: 2009.11.19. 15:46:13
A pontszámból kiindulva a kvízzel, kvízolimpiával nincs semmi baj, senkit nem zavar. Örülök neki
Tudom ez off volt.

De azt nem értem, miért nem érhető el bárkinek a VF.
Akinek nem elérhető az finoman szólva nem is foglalkozik vele.
Mellesleg előrébb van mint a manakonstrukció vagy ultraspec. Akkor azokat is ki kell venni?
Nem értem.
De valamiért úgy érzem mindegy is. Talán már meg is van a reform mikéntje, csak puhítjátok a népet?
Dátum: 2009.11.19. 15:02:51
A kvízről s kvízolimpiáról nem is beszélve valóban.
Azt mikor reformál-juk-játok meg?
Dátum: 2009.11.19. 14:58:33
Már bocsi, de azt hiszem anno pont azért jött létre hogy több Le-t lehessen egy szint alatt szerezni, s felzárkózhassanak többen is Tö-Szö-ben. Növeljétek a Tp a portyáért és tényleg alig fog majd valaki háborúzni. Eddig is haldoklott, ezzel majd meg is ölitek végleg. Mellesleg aki kifejlesztette az Le-t is adott bele és tp-t is. Ezt beleszámoltátok? Nem az a valódi baj, (félve írom le, nehogy baj legyen) hogy kevesebb kavics fogy?
Senki előtt nincs tiltva hogy kimaxolja a vf-et(még a topnak sem), de megint az szívjon majd akinek már megvan?
Dátum: 2009.11.19. 13:51:12
Már bocsi, de amit te írsz nekem a diktatúrára hajaz..(jelen esetben legalábbis)
Merthogy olyan akarja megmondani mi legyen akinek igazából nem sok "köze" van hozzá, nem használja, s nem is fogja valószínűleg. Ráadásul mindezt felülről teszi:)
Dátum: 2009.11.19. 13:24:12
Nekem egy kérdésem lenne?

Hányan fognak törölniu ha belekevertek a VF-be?
Megint tényleg pár ember miatt átírjuk a szabályokat?
A következő bejövő szaki majd az Offucia nevű szaki lesz ami 10szakinként eggyel növeli a lefelé támadhatósági korlátot. Maximális szintje= (top1 szintje-4)*10 lesz.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Sláger_rádió

Kicsit vicces mennyiszer nem fizettek..
Ezért meg leszek kövezve de gondolatébresztésnek talán jó:
NeoFm a Sláger helyén- pirosak
Klassz Rádió a Danubius helyén-narancsok

Ebből talán látszik hogy politikai döntés volt. De ne felejtsük el azt sem, sokat tett érte a két rádió is hogy idejuthattak. A hallgatók igényei szerinti műsorok azt jelentették hogy azokat hallgatták meg, engedték műsorba, olvasták be aki nekik tetsző volt. Csak olyan zenéket játszottak ami nekik tetsző volt. Valahogy a most Mahasz top1-es együttes egy számát sem engedték műsorba sosem. Valamint országos rádióként nem foglalkoztak sok olyan dologgal ami pedig országos méretű-jelentőségű volt.
Azon a szinten -tetszik-nem tetszik-a hallgatás is vélemény. Nem kellett volna sokkal többet tenni, de a hírműsoraik finoman szólva sem voltak pártatlanok. S azt hiszem ennyi. Aki érti mit akarok ezzel mondani érti -aki nem annak úgyis mindegy.
Gondoltam mert 3 a magyar igazság a ráadást észre veszi majd más..
Ezt a fogoj dolgot nem tudom honnan nézted, de elég rosszul tudod.
A fogoly mindkét jelentésében ly-al írandó!
Valamint ha már itt tartunk, az eccerű is egyszerű..
Az inteligencia pedig intelligencia.
Dátum: 2009.11.09. 08:20:13
100 év eltéréssel tényleg ugyanaz