Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Constantin

Itt van az igazság..
Talán azért mert ugyanarra a szintre érve magasabb Tö-je Szö-je van. Nem a magaviseletére gondolt s nem is személyeskedni akart szerintem..
Nem tudom miből tartana kreálni még pár kristályjellegű készítményt..
De talán minden hordában lehetne néhány 10 műkarakter.
Az a Top-nak nem jó..
Mellesleg az én Tö-m körül 46-68-ig vannak játékosok szintben..
Ez cirka 20szint..
Ott pedig a szintben nagyobbak nyernek a szintelőny miatt..


Esetleg töröljük el akkor a spektrálist is.. az is hatalmas előnyt ad annak akinek maxolva van..
S mi lenne a megoldás?
Nem támadhatnak akiknek jóval nagyobb a Tö-je?
Dátum: 2009.12.30. 10:09:39
Ettől függetlenül, még érezhetem magam jobban egy kis szöviben?
Dátum: 2009.12.30. 09:48:29
Még hozzátenném hogy a nagy 35 fős szövik fel tudnák e sorolni a tagjaik nevét fejből? Én inkább ülök egy kis szöviben ahol mindenkit ismerek nagyjából, mint egy giga nagy helyen ahova bárkit beengednek..
Ettől neked nyilván erősebb lesz majd a karaktered.. S lesz majd új fegyvered is bizonyára..
Aki ilyen Tp-tömős dologhoz nyúl egy-két vesztes csata miatt finoman szólva kicsinyes. Mellesleg ha ő be tudott ütni akkor nyilván más is megtehette volna. Szóval te nem figyeltél eléggé.. Inkább gratulálnod kellett volna..
Dátum: 2009.12.27. 18:43:25
De itt 5-ös Pc-kről beszélünk tehát nem arról hogy manakonst-tal -s persze nem kevés Le-vel- fel lett húzva egy szövi. Azon a szinten pont nem erről van szó szerintem.. Persze nem tudjuk melyik szöviről van szó. Lehet a támadó egy néhány tag köré felépített szövetség amiben pár kisebb szintű háborúzik. De építésben mindenképp hátrányban van a kisebb szövi. Aktivitásban már nem biztos:)
Dátum: 2009.12.27. 18:26:04
Abba belegondoltál, hogy a kisebb szövi kevesebbet is tud építeni?
Elméletileg nektek nagyobb gyak-védfal, nekro stb.-nek kellene lennie. Hacsak nem vagytok tele olyannal aki miatt nagyobb szövi ellen se lenne esélyetek.
Dátum: 2009.12.27. 12:51:47
Kiégett vagy rendes őskőből lehet csak, Le-ből nem.
Én is támogatnám:)
Úgyis csak felesleges klikkelgetés..
Aki meg végignyálazza mindig, az nem tiszta agyban.. Vagy nagyon unatkozik..
Félreértettél Mester..
Itt nem a +1%ről van szó..
Hanem arról hogy egyenlő eséllyel játszik-e mindenki..
Ha ez kétségbe kerül akkor már régen rossz..

Nehogy már az legyen a hülye aki kérdez..
Dátum: 2009.12.20. 19:48:52
Esetleg az epikus tárgyakat nem lehetett-lehetne szintfüggő bónusszal ellátni?
A Mágiaelnyelőhőz hasonlóan? Így lenne esély specializálódásra is, és lehet többen jutnának hozzá. S nem lehetne ilyen probléma, hogy 12. szinten valaki kap +10Iq-t például..
Sajnos a nagy többség mindig úgy akar változtatni hogy neki egy kicsi előny mindig maradjon(biztos ami biztos). El lett cseszve a kvízes dolog nem kicsit. Nagyon.
Lehet igazad van, de mi van ha nem?
Mitől más ő mint a többi játékos?
Akik esetleg ugyanúgy fizetnek a játékért?



Mellesleg a fegyvertartási is megoldható ismeretséggel..
Dátum: 2009.12.20. 16:42:05
Érdekes, hogy ő nem állt neki macsetével kaját szerezni..

http://www.propeller.hu/belfold/702394-ehenhalt-a-munkasasszony-4-napja-nem- evett
Dátum: 2009.12.13. 22:01:19
Köszi, szóval ez is a kiszámíthatatlanra játszik...
Dátum: 2009.12.13. 21:56:41
ez tényleg elég váratlan csapás volt.


az. váratlan volt. tény. ezzel nincs is gond. de azt ne mondja senki, hogy nem fordult meg a fejében, hogy "jé, amikor kritikust ütök, akkor az állat is sokkal többet sebez." a levegőben lógott a dolog, csak a többség sunyin hallgatott, nem kérdezett rá. a többség.

azóta eltelt egy kis idő és már megint le tudom csapni azokat, akiket eddig lecsaptam. nagyrészt. egy a gond, s ezért én szívok én is, hogy így az epikusok ellen sokkal több gyógyitalt kell elhasználnom. az pedig LE. a 140. szintű lény legyőzése 30-40 csata, amihez jól jönne a +30-40*1000 sebzés, spórolna az ember pár tízezer LE-t. de ez van, ezt kell (nem)szeretni.


Sokszor igazat adok neked winnie de naa.
Erre az átlagpolgár azt mondaná s mondja is.. !/+=/!/%!"!%% végzetúr!!!
A következő mi lesz?
Szó nélkül lehet támadni 15%alattit?
Több a változás lassan a játékban mint ami állandó..