Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Constantin

Dátum: 2010.01.19. 13:00:06
Nem kötözködöm csak nehogy a végén már 10-15 szinttel magasabbal kelljen csatázni. Így is elég durván szét van már húzva-cseszve a dolog.

Egyéblént tényleg, én is tudom hogy nem lenne célszerű..
Dátum: 2010.01.19. 12:51:25
Ilyen alapon akkor az 1. és 10. szintűek is kerüljenek össze. Ennek hatalmas értelme lenne. Fix végeredményű csata..
Dátum: 2010.01.19. 10:34:29
30-as gyógyítás kell hozzá és tudsz többet is gyógyítnai egyszerre.
Dátum: 2010.01.19. 08:07:05
S mi lesz a szintkorlátokkal?
Vicces lenne ha egy 70. szintű poénból hadat üzen egy 20-30. szintű tagokból álló szövinek. Vagy ez lenne az új szövi epikus?
Vagy egy 5. szintű ha szöviben van mit tud kezdeni egy 30. szintű ellenféllel akinek például a kivégzése nagyobb mint az 5. szintű max Ép-je?
Csak kérdezem...

Gondolom ezeket valahogy be kéne lőni.
Dátum: 2010.01.18. 19:18:20
Miért nem lepődtem meg rajta hogy indexes cikk..
Szokásos hangulatkeltés, de ez kell ide..
Dátum: 2010.01.18. 19:00:06
Egy 70milliárdos tartozást felhalmozott állami vállalatnál ilyesmiről szó sincs. Ha a BKVnál egy évben lenne 100milliárd bevétel és 70milliárd kiadás, és a 30M különbözetet a főnökök mind maguknak akarnák eltenni prémiumként, reális lenne a sztrájk. Igy viszont csak azért lenne reális sztrájkolni, ha a 70milliárdot fizetés szerint arányosan leosztják, mondjuk valahány évre, és mindenkinek csökkentik ennyivel a fizetését, vagy legalábbis prémiumát, extra juttatásait. Most végül mindent kizsaroltak maguknak, amit akartak, de nem a BKV vezetőktől, hanem tőlünk, adófizetőktől ..



Szerintem nem a Bkv sofőrök csinálták a veszteséget. De az ő fizetéséből vonják le..
Érdekes hozzáállás. Nem készülsz politikusi pályára?
Egyébként olvasd el:
http://www.bkv.hu/sztrajk2010/megallapodas.pdf
Annyira nem olyan zsarnoki szerintem s talán nem ez fogja romba dönteni az országot.
De a Bkv közleménye azért humoros..
http://www.bkv.hu/kozlemenyek/1042.html
Dátum: 2010.01.18. 14:42:32
Azt kéne már észrevenni miért van hogy ebben az országban aki sztrájkol az mind jogtalanságot csinál meg etikátlan. Máshol inkább támogatják az emberek őket, elnézőek és szolidaritást vállalnak. Itt meg a média vezetésvel folyamatosan ellenük hangolnak mindenkit. Miért? Annyira jó itt minden? Nyilván ők tudják miért sztrájkolnak, ők dolgoztak éveket a szakmában ők ismerik. De itt mindenki kiszámol mindent fillérre nekik, s azt mondja etikátlan a gyerekes anyukák meg az isten tudja mi miatt. Ezt benyomják napi hatszor a híradóban s máris ki szemétláda? Aki esetleg mert lépni hogy jobb legyen valami.. Érdekes Németo.-ban nem jelenik meg cikk miért sztrájkolnak a" szemét mocskos" melósok a heti munkaidőcsökkentésért. Itt meg leköpködik az agyatlan, gondolkodni képtelen beprogramozott birkák.
Részemről ennyi.

Mellesleg akkor legyen a képviselők kivonulása az ülésekről is sztrájk, ők is dolgozók vagy mik..
Ja, őket nehéz szemenköpni..
Dátum: 2010.01.18. 09:36:55
Te nem is akarod érteni. Olvassatok indexet meg higgyetek.
Dátum: 2010.01.17. 21:45:15
Igazad van, mert a BKV-s sofőrnek nincs gyreke, családja.. neki nem kell számlát befizetnie. Ha meg akar élni akkor kussoljon vagy keressen mást, mint mindenki az országban..
Dátum: 2010.01.17. 17:24:02
Csupán az, hogy egyáltalán nem égő bizonyos dolgokról beszélni. S emellett nem tudtam elmenni szó nélkül.
Dátum: 2010.01.17. 15:04:33
Igazad van, mert egy diplomás semmittevő aki megkapja a száz milkót az megérdemli. Egy sofőr akinek közel 7-8 kiló a jogsi meg a többi az nem. Az ápolók rosszul keresnek akkor más is keressen rosszul. Nem azt írtam hogy a buszsofőrök munkája a legfelelősségteljesebb a világon de sokan nem is tudják mennyi minden kell hozzá, s ez mennyibe kerül. S szerinted elérnének valamit is más módon? Nem védeni akarom őket. Szerinted hány életveszélyes busz közlekedett eddig Pesten? S ha a sofőr azt mondja nem megy ki vele akkor már sztrájkol. A pofátlan lopkodó sikkasztó majmokat miért nem szidja senki? Ők keresnek jóval átlagon felül nem a melós. Mellesleg akik meg nem sztrájkolhatnak azok miért nem? Talán mert nincs egy épkézláb, a dolgozók érdekét néző szakszervezet az országban?
Dátum: 2010.01.17. 14:32:28
Amíg ezt mind leírtad építhettél volna másfél méter jövőt.. De így nagyon égő..
Dátum: 2010.01.17. 13:14:57
Tehát nettó 110-120e.. Ez igen.. Tényleg mekkora hatalmas fizetés amiért egész nap nyeli a füstöt, szállítgatja az embereket s nem kicsi felelőssége van.. Persze mellé nyilván ő nem kap majd 100milkós végkielégítést.
Dátum: 2010.01.16. 15:16:11
Egyetértek, nálam is fogja és nagyon idegesítő..


Most már nem.. miután az összes guglis izé tiltva lett
Dátum: 2010.01.07. 09:25:36
1.) Győzz 10 egymás utáni portyában amikor te támadsz

Olyanokat támadj akiket biztos hogy meg tudsz verni
Például jóval gyengébeket, vagy döntetlenest akinek előtte esetleg írsz.

2.) Támadj meg egy végzeturat és öld meg beidomított lényét.
Ehhez kellenek a másodlagos támadás és varázslás szakik. Kb 5-10re feltolod őket turbózod s olyat támadsz akinek alacsony szintű állata van, esetleg olyan varázslatot veszel ami sebez állatot is.
3.) Zsákmányolj legalább 750 Le-t egy másik végzetúrtól akit megtámadsz.

Ha sehogy nem megy érdemes valakivel lebeszélni..
Dátum: 2010.01.07. 08:45:11
Most már én is látom benne a finom élcet.. De viccnek kicsit durva volt:D
Dátum: 2010.01.07. 08:17:43
Igen... Biztos igazad van.. Akinek pedig 30-as a vf-e az 1.6x áron tudjon venni s így tovább.. Ugye.. ? Vagy akinek Vf-e van az töröljön automatikusan, nem? S az összes köve vesszen el.. A maxos szingusok meg kapjanak ingyen követ..
Akkor még lehet én is kitölteném a kvízt:)
Ehelyett csak végig klikkelem őket. A rekordom kb 6 kérdés egy klikkre..
Szerintem azért, mert szánalmasan gagyi.. Más majd biztos szebben meg tudja fogalmazni..
Dátum: 2010.01.03. 19:41:20
Majd szólj ha 0 alá megy az Ép-d..