Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Constantin

Valaki nem tudja hova lettek az indexről az OVB hekkes cikkek?
Vagy amiről nem beszélünk az nincs?
Dátum: 2010.02.22. 20:21:05
Szerintem is.. 1Le 1Ft de csak 50. szinttől..
Jó játékot..
Dátum: 2010.02.19. 16:09:53
Csak 12 órára elájul, utána visszatér a gazdájához.
Akkor te ránézésre vagy vagy 3m magas..
Szerinted ilyen kérdés nem spec.?
Mennyi a megengedett legnagyobb sebessége egy 6t megeng. legnagyobb össztömegű járműnek lakott területen belül 70-es táblánál?
Kb. egy szűk réteg tudja.


A másik meg mi történik ha azt mondom hogy autós oktató vagyok akkor is megmagyarázzátok?

S mi van ha azt mondom hogy csáknorisz vagyok? Ez kb. ennyire kapcsolódik a témához.
Nyilván neked persze igazad van hogyne, de akkor is spec..Bárhogy erőlködsz. Engem meg ..ra nem érdekel..
Vagy akkor kérdezzünk végig minden járművet..
http://hu.wikipedia.org/wiki/Államforma
Monaco államformája alkotmányos monarchia.
Tehát akár 268-al is mehetünk vagy akár gyorsabban is ha tudunk. Mivel nincs ott a hol..
Nem tudom tisztán látod-e a bukfencet amibe csöppentél...
Fred Rompelberg, 1995, 268 km/h-s sebességi rekord kerékpárral.

Gondolom neki megengedték..
Akadjál ki..





Milliószor le lett írva, hogy első szintű játékos nem tudhatja..
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Te most kivel harcolsz Mikike?

Te meg azt hidd el, hogy ezzel a mentalitással jóval többet lehet ártani, mint azt gondolnád. Az egy dolog, hogy mi csak kikacagunk, de ha akár egy embert is meggyőzöl, hogy ez de jó, az meg még egyet... Akkor 4 év múlva 20 nyíltan rasszistát küldünk az EP-be.


Ez is csak üres politikai maszlag..


Szerintem hagyjátok rá s hamarabb megunja, idővel meg majd kinövi.. Hisz gyerek még..fejben.
Dátum: 2010.01.25. 16:02:13
Személy nélkül, de leszokhatnátok róla hogy egy-egy kiragadott félmondatba belemagyaráztok, a többit meg figyelmen kívül hagyjátok. Rohadt módon idegesítő és teljesen elkedvetleníti azokat az embereket aki javítani szeretne valamin.
Dátum: 2010.01.25. 13:18:34
Nem tudom, de nekem volt hogy -60-70%al is nyertem csatát s max pár szinttel lefelé ütöttem, nem döntetlenest. 20 szintnél ez mit jelenthet?
Dátum: 2010.01.25. 12:15:58
Én csak ötletként dobnám fel. Úgyis ki lesz vesézve, a megoldhatóságát nem látom át.
Adott egy szövetség. Hadat üzen egy másiknak. Ebben az esetben 12órán belül lehetőséget kap a védekező hogy elfogadja vagy sarcot fizet ami az ő kútjának az 1/10-e. Nyilván a hadüzenet csak akkor érvényes ha legalább 3-3 tag tudja ütni egymást. De ezután 1havi fix béke lép be- háború kilőve. Ha fogadják a támadó szövi tagjai 10% Ép-től üthetőek. Ha 2 haborút kezdeményeznek akkor 5%-tól. Nyilván így 3. háborúba nem érdemes kezdeni támadóként. De ha a védekező is üzent valakinek hadat akkor ő is 10%-tól üthető. Persze csak a háborús szövik tagjainak. Ha egy szövi győz kapja az eddig említett bónuszokat amiket nem másolgatok be plusz némi Le-t a kútjába.

Talán valami ebből is bevihető majd az új valamibe majd valamikor.
Dátum: 2010.01.25. 11:40:47
Végülis igazad van:D
Ha szorítják a nyakát nem tud bégetni..
Dátum: 2010.01.25. 10:52:55
Nekem egy kérdésem lenne.. Akkor az ingatlanszerzési illeték miért nem szűnt meg? Ez így olyan mintha vennék egy tévét, kifizetem az áfát is, hazaviszem, majd évente fizetnem kellene érte csak azért mert van. De ha eladom akkor is kell utána fizetnem ismét adót..
Tehát nem is számolom meg hányszor fizettem az államnak adót különböző neveken 1 dolog miatt.

Persze kifelejtettem hogy már egyszer adózott jövedelemből vásároltam..
Dátum: 2010.01.23. 18:50:55
Melyik orszagban talalhato Haifa?
Magyarorszag
India
Izrael
Japan

Elhiszem hogy mostanában divat de én ezt adnám rá..
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

S mellesleg kifszt érdekel?
Dátum: 2010.01.19. 13:06:41
Nincs ezzel baj, csak akkor a 10. szinttel kisebb vehessen magának 27. szinttel nagyobb varázslatot..


Vagy szűnjön meg a szintbónusz a háborúkban-portyákban.. Epik ellen maradhat..