Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

ezt hol találtad?
És a másik , hogy Xeno zok csp ből akkor találok-e szürke mytokronitot? (szaki kifejlesztése után persze)
Ma, 15:18 Kaptál 10 kék mytokronitot.
Ma, 15:18 Sikeresen befizettél SMS-en 330 forintot, ez 9 őskövet jelent. (pluszban még 9 kiégett ősköved változott át igazi őskővé.) Köszönjük!

kérdés a befizetésért járt vagy azért mert 10 kőért megszakítottam az utazást pontosabban befejeztettem ?
Adtam a csatlósnak egy darab szürke mitoizét
nem tudom kimásolni a szöveget legépelem

csatlós alatt amelyik már volt asztrális utazáson megjelenik a szürke mit.. képe
leírása:Meghatározza a csatlós összes többi képességének maximális lehetséges szintjét. A tudás képesség nem lehet nagyobb, mint a szinted

fejlesztési költség az első szint egy szürke, a másodikért kettőt kér gondolom majd így növekszik egyenlőre nincs több szürkém
csatlós bónuszod maradt a régi vagy lecsökkent ameddig utazni van a csatlósod?
na majd holnap kiderül mert ma már nem sok esélyt látok rá
azt akartam írni
nekem maximális kedvezménnyel ideiglenes transzplantáció eszenciával a két szaki 500-500 ra fejlesztése 40.775.000 LE kerekítve
6000 szaki összeg mellett

nem olyan nagy tétel szerintem ami nem teljesíthető

Az AF az húzósabb de azt meg felesleges szerintem maxra húzni
nekem az af felesleges konkrétan legalábbis maxra húzni biztosan , mert ha védekezni nem lehet a fehér bigyóval csak támadni , akkor nincs rá szükségem

a két szaki 500-500 ra húzása meg csak némi LE kérdése , ez sem kerül többe , mint a fizikai meg mágikus gyengítés került azt is maxoltam a saját statjaimhoz két kattintással. De ha nem volna rávaló tartalék le-je valakinek , akkor is egy hónap alatt simán fel húzható maxra mindkét szaki
500? tehát

mytokronit tudás:

Ennek a szakértelemnek a segítségével a vdászat során van esély, hogy szürke mytokronitokat találj. A szürke mytokronitok kulcsfontosságúak csatlósod tudásának növeléséhez. A szakértelem minden szintje 0,1%-kal növeli az esélyt.
500x0,1% vagyis 50% esély a max , hogy vadászat közbe találok szürkét..

és a másik szaki is 500 akkor portyában meg 100% eséllyel találok vöröset és 2óra kennel időnként 20% eséllyel narancsot

kicsit hihetetlen

ezek szerint elég tetemes mennyiség kell majd a csatlósoknak ezekből

alap eset 50csp az 25 szürke, 40 pp az 40 vörös , aztán elzavarok mondjuk 4 állat 48 órára az kb 19 narancs bigyó ,Ezt akkor elviekben minden nap össze lehet szedni ennyit
és az új szakinak van max szintje? mert egyenlőre 99 szintet tudnék rajta fejleszteni de ez csak azért mert nincs több le nálam
Dátum: 2015.04.13. 15:39:15
Xenoban nem lehet , mivel nincs "méretük" a Xenoknak tehát nincs sem kisebb sem nagyobb sem óriási
Ezt csak hagyományos vadászattal tudod meg csinálni
Új szakértelmet tanulhatsz: mytokronit tudás

tanulás 70 kell hozzá vagyis akadémia 20:)

mytokronit tudás:

Ennek a szakértelemnek a segítségével a vdászat során van esély, hogy szürke mytokronitokat találj. A szürke mytokronitok kulcsfontosságúak csatlósod tudásának növeléséhez. A szakértelem minden szintje 0,1%-kal növeli az esélyt.
Egy közelítő időpontot lehetne kérni, hogy mikor kerül be élesbe ez a fejlesztés? esetleg Xeno végén csak vagy a héten , vagy ki tudja egyszer csak majd , kezdem úgy érezni, hogy vettem 1100 db szemetet a többi kacat mellé
igaz igaz, de nem behozhatatlan LE előny én kihuztam a kritet meg a turbót a megfelelő szintre 44es szintre mellé speki meg amik kellenek alap dolgok , némi tö , hát lehet valamit szarul csináltam mert azt a sok küldi le-t mivel nem egyben kaptam nem is tudtam hasznosan elkölteni a maradék összegek mindig mentek építésbe vagy amit futottak , ha egyben kapná meg úgy esetleg azt mondanám na jól odavert neki és el kell gondolkozni mivel hozzam be

vegyük a húsvétot most

neked mennyi tojás esett?
opsz lehet neki nem annyi vagy azt is el nyomkodja mostani szintjén
én meg várok pár szintet vagy sokat és majd akkor el tolom mikor értelmes összeget ad , de már most többet ad nekem 47es szinten mint , egy ismétlős küldi

a dekrétum mellé járó 1000tp meg jár neki hiába azt írja, hogy csak 500 at kap akkor bugzik neki

20as szinten mennyi tp egy szintlépés?
kivált teszem azt 15 küldit kap 15000 tp meg pár tiz ezer le mellé vgy legyen egy két száz ezer le mellé
már el is cseszte a karit

tegye akinek tetszik én nem sajnálom tőle
úgyis csak az első 50 küldi fog átmeneti előnyt adni neki is mint mindenkinek aki kis szinten tolja vagy ha 50 után sem tudja váltogatni a küldiket akkor meg valóban annyira elenyésző le kap pluszba bizonyos szamu pp után, hogy azt bárki be tudja hozni
nekem nem volt szintfüggő a kapott tp

és van még 3 dekrétumom a nagyobbik karimnak , mondjuk az sose lesz el asználva lévén 50000 le mellé nem kérek 1000tp ismétlős küldire

lényeg, hogy v5 157es szinten is 1000tp kaptam mikor elhasználtam egyet próbaképp, és v6 40es szint körül is ugyanúgy 1000tp adott, ezt az 500at nem tudom ki és honnan vette mikor a tárgy leírása is tartalmazza, hogy 1000tp "ajándék" jár mellé, tehát kis szinten lehet töb szintet fogsz lépni dekrétummal, mint ha ki izzadod vaahogy a küldit

az, hogy 20-30as szintre elérsz az ismétlós küldihez , kb semmi értelme főleg ha nincs mellé semmi tárgyad ami emeli a küldi LE-t nagyjából tudod majd csinálni (tudnád ha szakira rengeteg EL költesz) kritikus ütést , meg a térkaput napok alatt illetve a 12 szintes állat küldit
de szintedszer 200 le a jutalma minden küldinek , ami azért nem egy eget verő összeg 30asszinten mondjuk kb 20pp vel van egy krites küldid mondjuk de az se bajnokin mert oda min 100alap meg 200 turbó kell , tehát rendes játékosok ellen fele le dupla tp mellé
az aki meg nem izzasztja magát ezen a szinten küldivel , a te 20 pp re kapott kb 6000 le-d behozza sőt meg is fejeli bajnokin csatázva bőségesen egy rendikvül xar f..o..s gyenge karival is

erre követ költeni szerintem nem volt okos dolog de kinek mi tetszik
Dátum: 2015.04.09. 18:23:42
Balrog, Bagatur, Gloripenacus, Egek, Nihil, Homer és F-eanothar is rád vetik magukat. 5 támadással 6475 sebzés! Kritikus sebzés! Az állatod 564 életpontot sebződött. ében thargodan elájult.

Elájult állatod: 0

tesztelve nem számolja ha pl entitás nyírja ki
Dátum: 2015.04.09. 12:52:29
kútgerjesztőt acca nekem ilyen nagyobb befizetéskor igen hasznos cucc kincs generátorral együtt
Dátum: 2015.04.09. 12:46:45
Már nem lehet kapni
Háttérben csak történik valami azért
ma sem történik semmi