Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.05.06. 07:18:37
nálam jól működik , sőt véletlen 5 állatot sajtoltam és miután átvettem nem nullát írt hanem 2 őt ami sztem egy okos megoldás arra az esetre ha valaki feledékeny
ki nem engedi fejlődni az állataid?


mi köze az állatoknak a csatlósokhoz? fejlődés oldalról nézve szerintem semmi
Dátum: 2015.04.28. 16:14:18
következő mini eventnek lasan indulnia kellene ha még kufár előtt vége akaródzik lenni
kis NFO

kincs szint 17+17
első 50csp 12 asztrális kincs
második 50csp 7db asztrális kincs

19%ra jön ki vagy a random vagy a találási esély
új képességhez újra utaztatni kell

A szürke szintje azt szabja meg , hogy a többi utazás után random kapott képességeket mekkorára tudod fejleszteni
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (10261 sebzés)

13+8 a robbanás... ennek a fajta sebzésnek vajon hol a határa ? mert elég szépen duzzad egy két pontot növelve
igen a hűség fétis maximuma eddig 250 volt vagyis a csatlós maximuma de a kék mytokronittal (hatalom ) tovább lehet emelni a csatlós szintjét pl 10es hatalom kifejlesztése után 260 szintig adja a bónuszt a csatlós tehát jelen esetben a vadászatra is 26%

pár nap múlva létrehozom konkrétan pont ezt a csatlósom majd beszámolok, hogy is működik vagy működik e 250 felett is a bónusz
de elérhető

Ennél kisebb előnyért is van aki vagyonokat áldoz

vagy csak nézzük a v4es dics medált , na jó nem mostanában mert már nemigen van verseny , de régen azért elég vastagon meg kellett fizetni az árát annak is
hosszú távon nem hagyható ki. Szerintem.

vadászat le-t lehet növelni immár "korlátlan" csak kell a hűség fétis azzal 250re felugrasztasz egy csatlóst 1410db csatlóskristály árán majd asztrál utazás(akár ingyen ? ..) addig ameddig a kék hatalom képességet meg nem szerzi és onnantól csak a te karakter szinted szab határt a csatlós szintjének azzal együtt annak, hogy hány % pluszt ad vadászatra

Sárgát is érdemes fejleszteni újabb fétis van elérhető ha találsz egy vagon asztrál kincset

Fehéret meg szinte kötelező, mert ha neked nincs és rád robbant valaki akár intenzív osztályra is kerülhetsz
nem azt mondtam, hogy aktívnak kell lennie, hanem azt , hogy nállam csak így működik

Amúgy amit robbanással sebzek pont annyival kevesebbet sebzek , ergo a csata végére közel azonos sebzést érek el, így is úgyis
nekem akkor múködik ha elsőnek kijelölöm valamelyik csatlóst aminek már megvan ez a képessége így nyomok egy portyát , ezutánn már lehet aktív bármelyik csatlós , de másnap ismét csak így tudom aktiválni

>>

asztrális kincs találásra van valami képlet % akármi vagy csak pénzfeldobás

kisebb(17es) kincs képességgel többet találtam , mint kettő csatlós össz 27es képességgel

mod: 17+11 kincs képességgel a mostani 50 xenoba 11db asztrális kincs esett, ez javulás az eddigi nyolc db-os rekordhoz képest

A következő tárgyak(at) találtad: 2 Csatlóskristály, vörös mytokronit, szürke mytokronit, 2 fehér mytokronit, Asztrálszilánk, 2 zöld mytokronit, kék mytokronit, sárga mytokronit

Idézet: Miklós - 2015.03.26. 16:53:53


Kincskeresés. Vadászat során találhatsz asztrális kincset, ha egy vagy több csatlósodnak van kincs képessége. Minden egyes csatlósod (a passzívak is) dobnak egy, a kincstől függő %-ot, és midnen sikeres dobás esetén találsz 1 asztrális kincset. Ezeket a tárgylistából használhatod, ekkor derül ki, mi van benne. Legnagyobb eséllyel valamilyen mytokronit (akár kék is), de lehet találni asztrális követ, cseppet és szilánkot, valamint csatlóskristályt is. Az asztrális cseppből egy új fétist lehet összerakni, a szilánkokat a templomkristályhoz hasonlóan lehet bizonyos tárgyakra átváltani.


-tehát vagy asztrál szilánkot váltok cseppre vagy akár találhatok a ládát kinyitva ?

akit érdekel esetleg az asztrál szilánkért a következő dolgok válthatóak be :
-Asztrális csepp /20 db szilánk /db / 200 szilánk a fétis ára

Típus: egyéb
Szint: 65
Ha összegyűjtöttél 10 darabot, akkor rákattintva összerakhatsz belőle egy mytokronit fétist. Ha már van mytokronit fétised, akkor fétisszilánkot kapsz helyette.

-Asztrális kő 10db szilánk/db

-3db csatlós kristály 1db szilánk

kék mytokronitot leszámítva a másik hat színben kapható 10-10 db egy asztrál szilánkért
nem és a csatlós bónusz sem változott direkt kristályokon teszteltem , nem akartam már játékosokon még többet sebezni

Ha a kristály horda tagjai nem másolják a csatlóst és a képességet sem , akkor mindig ugyanannyit kellene sebeznem , vagyis így gondoltam eddig , de már nem vagyok benne biztos

de azért elég durván oda lehet ezzel a későbbiekben durrantani ha elég magas valakinek a max épje és pár csatlósnak fel húz valaki 10-20 szintet a fehéren

persze nem akarok ötleteket adni , csak ha két csatlós 17es képessége ennyit sebez 160000 körüli max ép al akkor ez nagyon el is szállhat olyan ellen akinek nincs még kifejlesztve semennyi fehér egyik csatlóson sem
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (6915 sebzés)

és még alig van robbanás szaki
egyik csatlós 13 a másik 4
viszont a robbanást csak akkor lehet használni ha az a csatlós van harcra jelölve aminek van ilyen szakija , legalább az egyik a kettő közül
minden más esetben még a harag sáv is eltűnik kari lapról nálam, és ugyan portya ablakban lehet bejelölni de csatában nem történik semmi ha olyan csatlós aktív aminek nincs meg a harag szakija

100as haraggal Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (6915 sebzés) 172es kristály ellen
80 as haraggal Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (6223 sebzés) 171es kristály ellen
60 as haraggal Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (6223 sebzés) 172es kristály ellen
40 es haraggal Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (5532 sebzés) 174es kristály ellen
20 as haraggal Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (7606 sebzés) 175ös kristály ellen

nem tudok rájönni az összefüggésre ha a kristályok nem másolják a csatlóst akkor mi miatt különbözik a robbanással bevitt sebzés?

Próbálnék rájönni a logikájára mielőtt valaki nagyon elszáll ezzel a képességgel és odapörköl a s..em alá De nem látok semmilyen összefüggést
Dátum: 2015.04.16. 18:19:00
volt igen , én már nyertem bajnokit v5 olyan ellen akinek sok sok medálja volt , kitartás és kémkedd le sokszor vagy menj plazmával támadd meg hogy tudd mit fejlesz ellene , számolgass hogy mennyi minuszt kap és ahhoz mérten fejleszd magad ha nyerni akarsz , nem könnyű de nem lehetetlen

ugyanakkor én is vesztettem már sok medálosan bajnokit nem is egyszer

egyábként ha medált nyersz és a sokadikat már nem ad egy plusz sem , nemhogy kettőt mindenre annyit sose adott , mellesleg a szövi medált napi 10 vesztes csatával is össze lehet szedni és az valóban ad mindenre plusz egyet azaz 8 tö, ameddig a bajnoki csak az első 10 db ad ha mind a két szinben van plusz egyet de szerencsére nem ad tehát össz 7et ad pluszba

szövi medált havi kettőt szerezhetsz , bajnokit is de ha már a nagyon sokadikat szerzed a kettő ad összesen plusz hetet ameddig a két szb medál össz 16 plusz tö havonta

tehát idő kérdése és előnyben lehetsz akár úgy is ha csak vesztes csatát tolsz napi 10et
Csak kérdezem: Aki megvette szilánkért vissza kérheti szilánkot Le gyémántért ?
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (5324 sebzés) 174es szintű normál kari ellen
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (4437 sebzés) 174es szintű kristály hordás ellen

robbanás 11es szintű harag 100ra volt töltődve második esetben pedig 81re

öltözet nem változott közben , szintem 158, egészség 168000 ÉP

én fáradt vagyok ebből bármit kiszámolni
Számolgass egy kis segítség

kincs :szint 14 (247es epikuson van )
mytokronit tudás szaki 405 (40,5%)

50 Xeno eredménye
16 szürke és 8 db asztrális kincs ( nagyon szeret a random ??? )

A következő tárgyak(at) találtad: fehér mytokronit, 3 sárga mytokronit, zöld mytokronit, szürke mytokronit, Csatlóskristály, narancs mytokronit

további tesztelés részemről egyenlőre vége mert kifogytam mindenből
a vörös viszont valóban nem ad semmit vagy nem íródik hozzá karakterlapon a többi vari elnyeléshez
8as szintig tudtam fejleszteni , vari elnyelésem pontosan ugyanannyi hajszálra mint volt előtte

ki be lépés oda vissza át öltözés után is
megvan a sárga képesség is

11es szintre növelve 20. xeno csata

Te nyerted a csatát, jutalmad 11557 lélekenergia és 107 TP!

Találtál 1 asztrális kincset.

A szerzett lélekenergiából 2083 a helyes válaszért kapott LE. Találtál egy szürke mytokronitot.

ahan tehát asztrál kincset lehet találgatni amit kinyitogatva vagy mitobigyókat vagy sorsjegyet vagy asztrálszilánkot lehet kapni illetve sorsjegyet

asztrális szilánk vagy mi azért meg fétist
kzbe észrevettem színtévesztő vagyok narancs színből van egy ami amúgy érdekes, mert nincs detektorom még mégis kennelbe küldéskor kiírja, hogy kapni fogok majd egy narancsmitot amit amugy kennel lejárta előtt sajtolásnál oda is ad