Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.06.28. 09:36:36
Ha már elsején indul a következő HH event , mert ezt szavazták meg a játékosok lesz e új megszerezhető relikvia hordatrófeáért vagy akinek megvan minden és a fétis is annak marad a relikvia kupon és a fétis szilánk ?

Mert ez esetben nem sok értelme van pl nekem a napi csomagokat vásárolgatni
Igazából az eventnek sem sok értelme van csinálni elég befizetni 400 követ aztán kapok napi két kattintásért meg a 400 kövemért 21 nap alatt 160 trófeát amiből lazán megvan a esetleges fétis szilánk és még pár kupon mellé

Utolsó ilyen event tiszteletére akár a csomagot ki is lehetne venni és az aki igennel szavazott dolgozzon meg a horda trófeákért.
Dátum: 2015.06.22. 21:26:48
Keversz valakivel , privátban leírtam .., de tény, hogy igen népszerű hozzászólást rittyentettél ide

ha engem te támadtál 30-40es szinten és most is csak 71 es vagy pontosan te is azok közé tartozol a kisebbeken élvezkedik és ezt nekem magyarázhatod azzal, hogy kevesebb tp stb , pont ez a probléma , hogy kevesebb tp a lefelé támadás , én simán 5-10x es tp adnék minél lejjebb támad valaki alapból így kellett volna elindítani annak idején a játékot és nem létezne a sok olyan mint te pl akik éveket ülnek egy szinten

De leírom újra a témát sem én hoztam fel
Dátum: 2015.06.19. 00:32:57
Háborús veterán
Támadj meg 10 ellenfelet a szövetségi háborúban!
Számláló: 0
Hátra van: 5 nap, 23 óra, 28 perc

ez a feladat nem teljesül szb csatákkal, tehát vagy hibás vagy hagyományos háborút kell indítani
Dátum: 2015.06.18. 22:50:27
Jó pár éve nem volt top lassítás...
És nem gond ha valaki normál játék menet mellett le győz volt ilyen még 100 as szint alatt de tettem érte, hogy ne legyen ilyen, 183 rol már senki se tud le győzni 184 rol már igen,egyszerűen akkora le előnye van egy valamit magára adó karinak ha hónapokat lassítva megy azokhoz képest akik az eredeti szint hez szükséges tp mellett kell fejlődjenek ,hogy már ezt nem lehet behozni.
És a gond még mindig nem az ,hogy le győz valaki hanem az hogy ha lassítva lesz egy kari akkor lefelé csökkenjen a támadási szint is neki arányosan a lassítás szintjéhez

Úgy igazságos lenne az eredeti évek óta bevalt portya rendszer ,vagy legalábbis fogjuk rá

Annyiban viszont van előnye a dolognak hogy ismét használom valamire a kristály gömböt és próbálok úgy időzíteni ,hogy a támadó felek pihenő idejére tegyem a napi rutinokat, Nameg ad egy fejlesztési irányt még ha az el is tér az eredeti terveimtől
Dátum: 2015.06.18. 10:15:34
v5 üres fekete oldal lett egyedül annyit ír ki felül éppen melyik menüben jártam .. volna
Dátum: 2015.06.18. 04:16:50
nem vergődés volt Lajos, csak egy példa

a nem lehet LE t veszteni meg megint hülyeség, mindkét esetben ha támadnak , ha én támadok

14% LE bukható , egy milla kb fél óra alatt össze szedek ha éppen szb be le tolom a napi csatákat , küldikkel együtt és ennél kevesebb ből is vittek már ilyen távról 30 ezreket

csak ugy mellékesen 165 szintem alatt nincs egy milla bukott le-m és nem is szándékozom ezt hagyni, hogy fölé menjek

Felfelé támadásnál meg még nagyobb böszmeség azt állítani kockázatmentesen ütlegelhet bárki, nem tapasztaltam olyat, hogy ha felfelé támadok és véletlen vesztek szinte semmit veszítsek szép kövér összegeket sikerült így pár random csatának hála veszteni felfelé és nem akkor mikor milliók voltak nálam
De hagyjuk én egyébként is csak példát hoztam és a témát sem én hoztam fel

még annyit a játékban a lefelé ütésről, hogy a való életben egy háromszor bukott nyolcadikos(top lassítás..) sem megy be alsó tagozatba kiosztani pár pofont vagy ha mégis ezért nem jutalom jár bármennyi is hanem büntetés

Amúgy meg a top lassítással van a baj , egyszerűen néha fel kéne oldani mert kb esélyes, hogy ha mind az 50 karakter nyomja normálisan mindig ők lesznek a top 50 ,esetleg azok kerülhetnek be , akik már az uj v5 inspirációnak hála 2-3 x erőforrást kapnak naponta , mint pl Buildermann ügye akinek a regszáma alapján még jelenleg is kb min 1,5 es szorzója van

Ariel projekció szaki? ezen nevettem egy jót mióta templom dömping van meg ott templomkristály fétis ennek a szakinak jó magas szintre húzva se igen van semmi jelentősége vagy inkább semmi ezerre meg afölé emelni jelenleg annyiba kerülne, hogy vagy két három szintet kellene érte LE-t gyűjtenem esélyes, hogy csak ezt fogom fejleszteni ezzel még jobban bedrágítani a többi szakit.
Le védelem a jelenleg elérhető cuccok közül mind megvan , LE szívás is asszem maxos , mégis tőlem szívogatnak el 25 ezreket egy csatában , ennek oka meg talán az lehet hogy 20 szinttel magasabb tárgyakat ér el mint én . És a vesztett LE t semmi nem pótolja de főleg nem egy tojás ahogy írtad , ugyanis az plusz le-t ad nem pedig pótolja amit vesztesz, amit elbuksz az nincs többé ennyi

Toplassítás egyenlő egy pók bölcsesség relikkel eleinte több szint alatt de ha sikerül előrébb vergődni valahogy akkor ügye minden szinten vagy két szinten mintha kapna az illető egy pok bölcsessége aukciósházba szerezhető relikviát ...

Részemről téma zárva mert a végén fejem veszi itt valaki
Dátum: 2015.06.17. 20:16:26
Konkrét példa v5

165 szinten járok nem kímélem a karaktert csp pp minden el van használva még az italok is általában, mellé sose támadtam le felé, ergo nem érzem magam pók nak, és nem vagyok hozzá szokva hogy egy akármilyen 19 szinttel magasabb karakter rongyos ra ver csak azért mert ki tudja mióta araszol már lassítva

184 es szintű szinte a teljes top 50 a v5 szerveren és marha sok az a 19 szint ütő táv le felé, számolj kicsit ha csak negyed szint nyi tp vel kell többet össze szednie egy szint lépés hez akkor is az a 19 szint táv közel 30 szint nyi le előnyt jelent amit még ha csak vadászik is lazán elég arra hogy ennyivel le felé ütve bárkit el picsazzon

Alapból egy baromság az hogy lehet lefelé támadni.
Én igazat adok Turul nak ebben ,hogy ez így egy poppet el van ba..va .Az meg ,hogy ne pók olkodjon valaki szerinted és haladjon hát gratulálok v5 n hiába haladnal a napi erő forrás korlátozott és 18-20 szintet lépni nem pár nap ,hogy az általad említett előnyöket élvezze valaki .

Aki meg szb mellett mégis annyira okos, hogy lefelé támad 15 pp s beállítás mellett annak is külön gratulálok óriási le lehet rabolni szb hez képest egy marék semmit ,csak közbe az akit ennyivel lefelé támad meg nem tarthat magánál semmit ha nem szeret veszteni, márpedig én konkrétan utalom ha az általam meg szerzett le ből bárki más el visz akár csak 1000 et is, és nem azért fejlesztettem komolyan magam hogy be érve a top 50 tavjaba majd el legyen b..va a karakter pár gyenge unatkozó saját szintjén érvényesülni nem tudó kari miatt

Na ennyi, amúgy meg pár szint és lehet jönni bátran lesznek meglepetések
Dátum: 2015.06.17. 10:09:24
igaz volt az is

Idézet: Baraty - 2015.06.17. 09:22:59
Néhány régebbi karakternek nem jött elő a kérdőív, ezt hamarosan javítani fogom.


v5 re nem jött elő a kérdő ív hiába vadásztam
Dátum: 2015.06.17. 09:42:52
A horda trófea a templomkristályhoz hasonlóan beváltható a következő tárgyakra:

25 dbért Relikviakupon (1 kuponért kaphatsz egy bronz relikviát, kettőért a bronz ezüstté változik, háromért az ezüst arannyá, stb.)
80 dbért Vitalizátor relikvia (Az ősköves gyógyitalok dupla ÉP-t gyógyítanak, egészséged 10%-kal több max. ÉP-t ad.)
80 dbért Kalandkódex relikvia (Eggyel több kalandod lehet, a kalandok 10%-kkal több lélekgyémántot adnak.)

Az event alatt napi max 2 alkalommal kapható a lélekkufárnál 10 őskőért Háborús csomag, mely tartalma: 1 kisebb portyázás itala, 1 vadászat itala, 1 kisebb vadászzsákmány, 1 a szintednek megfelelő ősköves gyógyital (Nem turbózza automatikusan a kereskedelmet hozzá!), 4 horda trófea

tehát 21x2x10 kőért 21x8db trófea volt szerezhető , vagyis egy csata nélkül is mindkét jutalom kivehető volt őskőért

legutóbbin még bejött egy új relikvia a kincsgenerátor az árára nem emlékszem 80 v 100 trófea

simán csak annyit kellene csinálni, hogy az itt megszerezhető relikviák átkerülnek vagy a kufár relik oldalra vagy a relikviák közé őskőért , illetve valamilyen módon lehessen hordatrófeát szerezni akár az uj event alatt is

szerintem már a most következő event is lehetne az új event , mert a HH nak nem sok értelme van a szb vel párhuzamosan
Dátum: 2015.06.17. 09:35:00
Lélekenergia-tároló
Lélekenergia-tároló
Csak LE-ből építhető, manakonstrukcióval és építési energiával nem. A belé töltött LE-t nem módosítja sem építés szakértelem sem más módosító. Ha egy végzetúr LE-ből vagy építési energiából tölti a lélekkutat, minden beépített LE-t a lélekenergia tároló megtold további 9 LE-vel (és ennyivel csökken a töltöttsége). A lélekenergia tárolónak köszönhetően a szövetség új tagjai sokkal gyorsabban elérhetik a teljes jogú tagságot. Ennek az épületnek a felépítése nem számít bele egyik küldetésbe sem!
Készültség: 0.0% (0/10.000.000 LE)

Ha jól értem ez lefordítva

Gyertek apró népek a nagy szövikbe majd mi nagyrészt helyettetek be építjük a kutat
Dátum: 2015.06.15. 08:26:24
ha köv hó 5ig vehető a napi csomag , ez esetben 157 győzelmi embléma gyűjthető a random kieső db-okon kívül

63 db emblémát kötve hiszem, hogy össze lehet szedni a ládikákból, hogy mindkét jutalom átvehető legyen
Dátum: 2015.06.14. 16:30:25
Az új event jó lenne , szerintem inkább az valósuljon meg elsőnek, mint a kattintgatás csökkentés
A HH event a maga napi pp korlátjával amúgy is inkább egy három hetes szenvedés és állandó játék kényszer a többi eventhez képest, mellesleg ügye sok sok kőért eventezni sem kellett ha a jutalmakra hajtott a játékos . Tehát legyen új event akár már a soron következő HH helyett . még különösebben a plusz 8 tö adó medál sem fog hiányozni, hisz ha senkinek nincs akkor az erőviszonyok pontosan ugyanazok maradnak

világok közti bajnokinak semmi értelmét nem látom még 100 szint alatt sem, nemhogy feljebb 150 vagy afelett , mivel minden világon más szintűek a top lassított karakterek , tehát valószínű adott magasabb kategóriában úgyis az lesz a nyerő aki már régen lassítva van a saját világában , azzal szemben aki másik világon ugyanolyan szinten tart de fényévekre a lassítástól
a hűségbónusz átvételekor kapsz 1+X mytokronit csomagot is (X a mytokronit fétist viselő csatlósod szintjétől függ, ha van ilyened).

ezen kívül tud valamit ?
Dátum: 2015.06.08. 12:57:15
Térkapu
Hiba történt, kérjük próbáld meg kicsit később, vagy látogasd meg az ügyfélszolgálatot a support.beholder.hu -n.

töb mint egy órája nem lehet térkapuba belépni mert ez az oldal jön fel v5 ön nekem

mellette ha játékból belépek ide fórumra az összes karakterem kilépteti minden világról a forum

eléggé idegesítő állandóan be lépkedni főleg telefonnal
Dátum: 2015.05.27. 08:58:14
Idézet: Tiss - 2015.04.16. 16:18:37
KEDVEZMÉNYES ŐSKŐ vásárlás a Végzetúr játékban : 13 Ft/db. A befizetett őskövek számától függően ajándékot kapsz a Végzetúr játékban. Részletek hamarosan a fórumban.


Szia erről van már infó, hogy milyen extrák várhatóak befizetés mellé?
robbanás képességek összesen

17+18+3+18=56
max élet öltözéktől függően 165 ezer-189( ? ) ezerig
Af 10 es szintig van húzva (tovább nem tervezem , ez kalandonként két fehér bogyó)
kristály ellen kb 80% max életen Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (21038 sebzés) ez a leg gyengébb robbntásom jelenleg sztem volt már 30K is)

Nem tudom mi befolyásolja még de ezzel az ütemmel egy két hónap és nagyobbat lehet robbantani, mint az ellenfél max életpontja tehát egy csak egeszseget fejlesztő kari egy milliószoros bajnokot aki mondjuk nem vadászik lévén POK (vagy nem annyit, hogy szürkével el legyen árasztva és ezálltal kalandokból fehérrel,-tehát nem tud védekezni) szépen minden jött-ment karitól kikaphat

hatalmas élmény lesz

mellékesen még epikus csatára és térkapura is töltődik a harag

más észrevételem nincs
Addig nyugodt vagyok ameddig nekem sokkal magasabb a robbanásom mint akörnyezetemnek , mert elviekben valamelyest ezzel le tudom menteni majd az engem támadni vágyók robbantását ,-elviekben
Dátum: 2015.05.17. 17:49:24
Talán amit nem használsz add el az aukciós házban és akkor nem tönkrement relikvia fog esni hanem fókusz
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (27021 sebzés)

van felső határa ennek ??

kristály ellen már elértem a csatánkénti 100 ezer sebzést
de normál játékosok ellen is 20ezer körül robbantanak a csatlósaim pedig nem nagyon fejlesztem
egy csepp és 15 szilánk eddig a hozomány

A cseppre csak annyit ír 10db egy fétis , de hogy a fétis mit tud vajon majd karácsony környékén kiderül

******

Más egy apró bug csatlósokkal kapcsolatban , azért ide írom

hozzávalók:
egy darab idomított állat
48 óra kennel (nem küldiben el zavarva) esetleg fűszernek egy tp-s cucc)
gyakorlás megszakítása egy kőért majd ujboli 48 óra kennel

nos a végeredmény mikor ezt meg unjuk zabáltassuk fel a jóccágot csatlósunkal

lás csodát egy 4es illetve fúszerezve 6-7es állatra korlátlan tp-t lehet zabáltatni adott csatlósunknak, a megszerezhető tp nek csak ujjunk fáradása és pénztárcánk szab elméleti korlátokat

véletlen vettem észre miután el felejtettem küldetést be pipálni hogy állatod lépjen 12 szintet , ezek után meg kellett szakítsam gyakorlatozást , majd küldi kiválasztása után ismét elküldtem ugyanazt az alap egyes állatkát és mivel kell a hely zabáltattam
a szokásos 447tp helyett 895 tp kapott csatlósom
Dátum: 2015.05.06. 10:53:09
mindenféle színűt adott már, bár a csomag enyhén túlzás , mert egy darab valamilyen kronit van benne csak

ha az 50 életkehelyért is csak napi egy valamilyen kronit jön sok értelme nincs kiváltani még kettőt sem