Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.07.22. 21:32:26
epikusba kamu a robbantás
Ha robbantok akkor sem ugyanannyit,- hol 16 ezret hol 20 ezret felváltva , de az öszes sebzésem robbantással együtt kevesebb mint annélkül

pl ha robbantok , mindegy melyiket 16 v 20 ezer akkor alig kilencven ezret sebzek az epikuson, ha pedig csak simán támadom 100 fölé megy a sebzés, nameg teljesen mindegy mit mennyit fejlesztek egy hajszálnyit sem változik a sebzés epikusok ellen , mintha be lenne lőve két érték közé

Viszont ha a robbanást epikusnál is le veszik max ép 10%!(ennek is a 25%a a max) méretű sebzésre abban az esetbe a 150 af pont teljesen felesleges volt

kieg: most 5 támadásra használtam epikus ellen a robbanást . négy csatában amikor robbantottam a varim besült az ötödikben hiába volt ki piálva hogy robbantok nem történt emmi viszont sikeresen betalált a varázslatom , vég eredmény nagyobb sebzés ismét robbanás nélkül .
Biztos teljesen véletlen egybe esés
Dátum: 2015.07.22. 11:06:03
Ezek szerint nincs info
Tavaly érthető volt első ilyen mini event legyen meglepetés , ez az egy event van amiben homály a feladatok .

Vágülis a fétis megvan belőle , ugyhogy mindegy is egy kuponra való összejöhet erőforrás nélkül is remélem
Dátum: 2015.07.21. 16:30:01
egy részletes feladat listát lehetne kérni? Erről az eventről tavaly sem volt semmi infó előre .

Ha esetleg valakinek megvannak a tavalyi feladatok sorrendben be másolhatná


Mondjuk jobban örültem volna, ha pár nap kimarad event tekintetében mint ahogy szokott is , mert egyszerően nem lehet két napi erőforássnál többet tartalékolni vagy már annyit sem , mert ügye mit hagyjak ki nagy dilemma
Dátum: 2015.07.16. 23:25:25
egy utolsó ötlet mára:
a robbanás ne plusz sebzést adjon portyában , hanem pl egy max két körben a támadott fél és az állatai se tudjanak támadni
pl a második harci kör után ez lehetne egy titkos fegyver egy második varázslat aminek nem sebző hatása van , hanem mondjuk elvakítod ellenfeled vagy meg bénítod és az állatait is egy -két harci körre .

alap csaták nem múlnának ezen , nem robbantanánk le a másik fejét csata elején majdnem akármilyen karival, de szoros csatákat el dönthetne így is alap ötletből kiindulva

ez esetben epikus ellen meg maradhatna ahogy van
Dátum: 2015.07.16. 23:09:02
hát azért ha nincs elég szerencséd sem iq, hogy lementsd az epikus variját elég magas életpont kell kibírni két kört is , nem beszélve arról, hogy egy egész állatkerttel megy neked egy magasabb epik enti , és még egyszer vegyük azt, hogy 20 epikus kell akkor is egy kincstáblához és a soron következő kincstáblák nem adnak akkora plusz tápot azért, hogy csak emiatt majd minden csp pp el legyen használva mindenkinél

szerintem .. nekem ezért ez jutott eszembe persze ez is csak egy lehetőség a sok közül.

finomítani ezt is lehet pl naponta max egyszer robbanthatsz vagy epikusba vagy entitásba
és ezzel a harag teljesen le merül ebben az esetben amennyire töltve van akkora %ot engedne robbantani az epikusba vagy az entitásba és így is lenne értelme , illetve a te általad vázolt bohóckodás nem valósulna meg .

Az egész valószínű ott van el csúszva, hogy a képletben valami nem lett ilyen szinten le tesztelve , vagy programozás közbe valahol egy zárójel kimaradt akár stb , bármi de kizártnak tartom, hogy az eredeti szándék az lett volna, hogy bárki bárkit szét robbantson ha fizetős ha nem egy karakter , hisz lényegében ha nem fizetős is valaki ugyanannyi fehér kronitot tud szerezni leszámítva az utóbbi napi ajánlatos fehér csomagot persze , amit idővel (nyílván gyorsítás és asztrális kő vétele nélkül lassabban) de rá tud tenni az ingyen megszerezhető csatlósokra.

jah és ha a képlet nyílvános lenne egyszerűbb lenne az egész

Még egy elvetemült ötletem van erre
működjön úgy, mint a kritikus szakik amennyivel magasabb mint az ellenfélé annyi % eséllyel robbants , és max akkorát mint az adott csatában a vari sebzésed duplája
pl
így egyfelől lenne értelme fejleszteni , másfelől ha adott csatában az ellenfél ellen kis mértékben jön be a varid akkor csak annak a dupláját sebzed , mellette nem ölné meg a karaktered fejlesztését sem (mondjuk nagyon hosszú távon ez sem megoldás hisz előbb utóbb aki foglalkozik ezzel annak ugyanúgy maxon lesz az összes csatlósán ez a képesség , habár akkor meg a jelenlegi elszállt sebzések is eltűnnek ha hozzá se nyúlnak )

a harag töltődése működjön a kiírtak szerint , nonszensz, hogy arra portyára is kapok egy harag töltődést amikor robbantok , illetve minden cselekvésre szó szerint még az entitás csatára is , sőt tovább megyek portyára ne is töltődjön , így max két nap max csp el vadászata mellett töltődne maximumra a harag .

Lényeg, hogy bármilyen megoldás jobb lenne, mint a jelenlegi, mondom ezt úgy, hogy 150 ezret tudok már robbantani és nem azonnal estem neki fejleszteni én sem
Dátum: 2015.07.16. 20:44:49
Idézet: Buildermann - 2015.07.16. 16:04:03
ami a problemat okozza az a fizetek 10 oskovet gyorsitasra/nem kozotti oriasi kulonbseg okozza -tobbek kozt. Egyetlen masik elem sincs a jatekban, ahol a fizetek/nem fizetek kozott ekkora kulonbseg volna, vagy ahol ennyi oskoert ekkora merteku tapot kapna a karakter. Bar az effele elony csak atmeneti, a merteke akkor is tulzas.


ezt a részt külön ki emelném , ugyanis azzal, hogy 10 kőért gyorsítasz vagy sem max 45 órát nyersz , de a 45 óra alatt ha van elég af ed meg kalandod ugyanannyi fehér nyavalyát szerzel , tehát ebből nem lesz igazi előny és nem ezen múlik a több száz ezres sebzésed azzal szemben aki nem gyorsít , max azzal szemben szerzel előnyt aki nem fizet , nem fejleszti semennyire sem ezt a képességet sem az af et hozzá , hogy x kalandra több fehéret kapjon . De a nem fizető karikat azért egy két kivétel amúgy is elvernéd robbanás ide vagy oda , persze ha nem csak azért játszol mert jó belépni kattintgatni aztán mindegy mi lesz
Dátum: 2015.07.16. 20:25:05
Azért epikus entitásból nem lehet akkora plusz tápot kiszedni még akkor sem ha a robbanás ekkora mértékű lenne, hogy ekkora sebzést érj el vele portyában pluszba vagy alapból mindegy milyen karakterrel bárkit elverj mert egyszer fizettél egy idézőjelbe minimálisat a mito képességekre és vagy a megszerezhető plusz fehér kronitokra

nameg ha valóban az eredeti terv szerint csak portya és vadászatra töltődne a harag , az napi 90 cselekvés(ha mindent elhasznál egy átlag játékos ,-nem egy inspirált karira gondolok) az jó esetben is napi 4 robbanás entitásba vagy epikusba amivel azért nem lenne elszállva a jelenlegihez képest senki sem szövi szinten sem egyéni entitás ellen sem hogy akkora tápos kincset vegyen ki amivel verhetetlen lesz . Mellette már régen téma volt, hogy kisebb szövik fény évekkel le vannak maradva epikussal vagy a kis létszámú szövik , illetve millió gyógyital kell vagy kb semmit se tud sebezni egy gyengébb kari ezért nem érzi igazán magát tagnakk vagy a nagyobbak nem adnak neki kincset stb stb ezer féle ok felmerült már , most itt egy kézzel fogható lehetőség nagy programozást sem igényelne .
Mellesleg ha az erős karik is használják epikus entitás ellen a magasabb kincs táblákon mg szinte azonos kincsek vannak ha megnézed nekik sem jelentene semmi extra tápot csak gyorsabb epikus leütést .

És még egy dolog , ezzel a portyában is lenne egy korlátozás ami így szerintem senkinek nem fájna
Dátum: 2015.07.16. 13:50:16
Szerintem portyában erős a robbanás , viszont epikus-entitás ellen meg kevés is lehet ha a cél a gyengébb karik hatékonyabb epikezése (is ) cél volt

talán az af képesség epikus robbanás cseréjét gondolnám egy járható útnak, tehát magyarul ne az epikus ellen sebezz vele max a robbanásod 25%-át hanem a portyában , még így is portyában szoros csatákat meg lehetne fordítani de a jelen helyzetek nem alakulnának ki, hogy többet robbantok, mint az ellenfél max életpontja
Dátum: 2015.07.15. 09:42:55
Halihó, melyik időzónában élsz ? aludj még arra egyet majd holnap lesz 16-a
saját környezetemben ha ekkorát robbantanék élete sem maradna egyik karakternek sem , vagy ha mégis egy minimális kivégzés szakival pontot is tennék a csatára tö különbség ide vagy oda . És neked se érte el még a maxot sem a szürke sem ezáltal a fehér képesség gondolom , nemhogy az összes csatlósnak de szerintem egynek sem még , De ha maxon lenne lehetne egészséget fejleszteni amivel még tovább lehet növelni ezt a sebzést , szóval igazából nincs felső határa ..
visszatérve a topic elején található megjegyzésre, hogy nem az a cél, hogy egy 5 ezer tö karakter el tudjon verni egy 20ezres tö vel rendelkező karit...
khmm de bezony hamarosan ez lesz a fel állás

epikus entitás ellen hasznos a plusz sebzés , de portyában azért valahol húzni kellene egy hatért a sebzésnek szerintem, bár igaz ha az ellen is fejleszti és közel egyforma szinten tartja mindenki akkor kb 2ezreket lehet így sebezni legalábbis ennyit tudtak belém ütni robbanással aki utoljára próbálta
Szerintem igen korai lenne bármiféle konvertert betenni akármilyen arány átváltással is.
Március vége április eleje óta lehet fejleszteni a mito képességeket meg a hozzájuk tartozó af szaki stb dolgokat és azóta lehet gyűjteni a mytokronitokat is .Ha valakinek valamelyikből sok van egyet jelent egyoldalú játékot játszik , pl pirosból van legtöbb? valószínű többet portyázik, mint vadászik .
nekem is van ugyan pirosból közel két ezer de csak azért, mert minden csatlósnak el kezdtem fejleszteni és mindnek kis szinten jár még , de mostantól majd kell már egy fejlesztéshez 30-40-50 db piros , meg fog csappanni a mennyiség igen gyorsan ettől nem félek .

Amúgy is milyen színre szeretnétek konvertálni? nem tán fehérre véletlen azzal felesleges lenne az af képesség onnantól és elég lenne kevesebb kalandot megoldani , vagy esetleg szürkére? na persze ne kelljen már vadászni sem .

12 csatlósnak egyformán fejlesztek nagyjából mindent , ősszel még egy csatlóst be szerzek nameg a szilánkos csatlós is hátra van , szóval több ezres tartalék sem lenne felesleges egyik színből sem szerintem .

A fehér robbanásnak sincs határa ahogy eddig észrevettem , és ha a másik nem fejleszti akkor csúnyán lehet vele sebezni . Kristály ellen jelenleg 120ezret robbantok de erős kari ellen is 50 ezret tudok sebezni robbantással és ez csak növekedni fog mert áldoztam af re ügye . Szerintem pár hónap és sokaknak a robbanása nagyobb lesz mint az ellenfél max életpontja , akkor majd megdől Miklós azon állítása is hogy nem egy kivégzés a cél nulla harc mellett hanem egy plusz sebzés ami eldönthet egy szoros csatát. Tehát könnyen lehet lesz mégis olyan aki pár ezer tö mellett elver így egy nála kétszer nagyobb tö vel rendelkező karit is , mert ehhez semmi nem kell csak magas max életpont pár csatlós sok vadászat sok kaland és kész
*Ide egy észrevétel: leírás alapján a robbanás minden vadászatra és portyával töltődik eggyel , a helyzet az viszont, hogy ha jobbra balra nézek a játékba akkor is töltődik eggyel , tehát kihívás, kaland csata , entitás epikus , tk csatára is töltődik a harag

Kincs képesség: sejtésem szerint fél % esélyt ad minden képesség szint és ügye az összes csatlósé össze adódik így 200 szintenként egyel több asztrális kincs esik , amiből több mito eshet és egyéb dolgok is ügye , szerintem teljesen rendben van hogy ezt a képességet nem lehet ennél gyorsabban húzni, mint ahogy a fehéret sem kell gyorsabban.

kék az megint attól függ mennyit költesz , felőlem elfér 10 ezer db is habár azt is fejlesztem minden csatlósnak a szürke szintjéig , mert egyszer elérik a 250 et 260at ha akarom ha nem ...

más: Majd ha valaki elér arra a szintre ahonnan Miklós szerint lassul a drágulás a képességek fejlesztésére jelezze már ide mekkora az a szint az első 50 nél nem került kevesebbe vagy ugyanannyiba az biztos egyik képesség sem
Dátum: 2015.07.10. 11:04:26
Peches vagy , vagy rosszul fogalmaztál-

Én is volt, hogy kaptam ajándék csomagot aztán vettem nagyobb ajándékra jogosító követ és simán törölve lett a kisebb csomag amit kéretlenül kaptam
na persze ha el használtad a kisebb csomagban kapott cuccokat , úgy már esélytelen, mert nincs mit vissza vonni.

De ameddig csak át vetted hidd el ki cserélik csak nem a különbözetet kellett volna kérned . Főként azért mert ha valakivel aki tudom sok táp miatt sok követ vesz ki lehet vele cseszni ha a leg kisebb csomagot még gyorsan el küldöm neki mielőtt ő saját magának ki kérné a sajátját.

NEkem sose kellett rá kattintani mondjuk, hogy igen átveszem , elfogadom az ajándékot , csak az eseményekbe láttam , hogy xy meg ajándékozott...
Dátum: 2015.07.06. 09:35:05
fél kilenckor visszakerültek a jutalmak .
Dátum: 2015.07.06. 00:05:56
A Felszín Visszahódításának Ünnepe
Neked van: 107 győzelmi embléma
Hátra van: 4 nap, 23 óra, 55 perc
A jutalmak átvehetők 2015. Július 10.-ig.

Se kép se hang eltűntek a jutalmak
227-es össz kincs képességgel Találtál 2 asztrális kincset. és a találás esélye 100%

mod: kivéve állat elfogás esetén nem ad sem szürke mitot sem asztrális kincset bármekkora a képesség összege , direkt vagy csak pech ki tudja ..
Dátum: 2015.07.05. 00:08:09
Idézet: Fsanyi82 - 1974.07.20. 16:40:26
Isteni ital remélem nem kerül bele akciósan drágább áron szokás szerint


És mégis be került 60 kő helyett akciósan 72 -ért
Dátum: 2015.07.02. 13:54:32
Gyors aukció
Az akció alatt az aukciós tételek az aukciós házban 72 óra helyett 24 óra alatt leütésre kerülnek!

ez kimaradt , még mindig három napos az aukció minden tétele v5 legalábbis
Dátum: 2015.06.30. 14:44:23
-aki mondjuk 5 után tud befizetni az mihez kezdhet a kapható győzelmi emblémákkal? Meg lesz hosszabbítva a beválthatóság 10 ig vagy egy évig nézegetheti a tárgylistában ?

-50 energia fókusz , ez pontosan mi akar lenni? nem véletlen energia koncentrátum? vagy ugyanazt tudja ?

-Beholder szeme lesz esetleg?

-Egyedi napi ajánlatok, ha jól értem most 10 napon keresztül lesznek? Isteni ital remélem nem kerül bele akciósan drágább áron szokás szerint
Dátum: 2015.06.29. 14:04:26
ezt a játék idő csökkentést nem nagyon értem kinek mennyi ideig tart egy nap a játék nekem fél óra alatt elfogy a napi pp csp max emelett ,még van pár kattintás öltözet csere csatlósba zabálásnál igen lehet pluszba kell néhányat kattintani na de annak eredménye is lesz
Mégis ki szerint mennyi az az idő vagy kattintás szám ami elfogadható ez vajon hogy lesz belőve ?

belépsz reggel és lesz egy gomb az elmult harminc napba végzett tevékenységet átlagolja és egy katrtra csinálja meg az összeset

neadj isten a játék jobb lenne ha helyetted játszana csak elég lenne reggel belépni egyszer és onnan lenne egy gomb automata üzemmód , csak azt nem értem egy kattingatós böngészős játékban minek játszotok, ha ha a napi fél egy órát is soknak tartjátok

akkor legyen egy gomb amivel az összes napi megnézendő legyen egy kattra megnézve belépés aktiválná automatikusan
legyen egy ami helyetted küldizik választható h szb be vagy hagyományosan portyázva tegye azt a prog
legyen egy gomb ami 20 tk egyben letol 20 csp vagy megfelelő mennyiségű kőért csak azért ne kelljen már kattintani azért sem

mikor az ilyenekt olvasom jókat nevetek rajta

Nekem meg jól jönne egy gomb hogy a napi 50-100 kémkedésem egyben meglegyen ne kelljen már annyiszor bemenni az oldalra és beírni a nevet kit akarok kémlelni olyan fárasztó és idő igényes

ha valóban ez fontosabb fejlesztés mint egy új esemény akkor legyen hh event mit bánom én hogy korlátozott számban oda teszem a pp vagy bajnokiba napi szinten

Szerintem meg sokkal egyszerűbb lenne a hordatrofeát kövesíteni vagyis ahogy eddig is napi szinten 8at behettél kiszámolható melyik relikvia mennyi trófea volt eddig aztán betenni relikviák menübe megvehető legyen bárkinek és jöhetne egy új dolog végre a játékban
Dátum: 2015.06.28. 14:35:45
nem vásároltam meg, hanem toplistan végeztem első helyen az utolsó két hh eventen na nem gyógyitalozásban persze

és a többieknek lehetősége lesz rá , mert az új eventben is megszerezhető lenne minden ami most ebbe a hh eventben (H ogy szivasd magad H alálra)

Akkor mi értelme is van az egész eventnek , napi szinten csinálhatod szb néven minek a kettő párhuzamosan egyszerre ?
lesz napi 70 pp d legkevesebb hogy mindegyiket tudd csinálni?

mondjuk lehet ha van v5 ön inspirációd még

minden esetre sokad magammal sokkal jobban szerettünk volna valami újat izgalmasat ismeretlent csinálni mint a napi rutint más néven ...

és mint az Miklós írta az új eventben is megszerezhető marad a trófea

jah és a megvásárlás , ha már itt tartunk van egy menüpont ,, relikviák, nos akinek eddig nem sikerült megszerezni és amúgy is venni akarja a a napi 8 trófeát annak mindegy lenne ha a relikviák menüben megvehető lenne ugyanúgy minden eddig megszerezhető hh-s relikvia , aki meg ingyen szeretné a következő 2-3 év alatt megszerezni annak az új eventben ott a lehetőség horda trófeát szerezni

van még egyéb gondod?