Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

ha valaki regisztrál a játékra szerintem özel sem azrt töröl mert nem tud bajnokit nyerni
Ha mégis akkor ne is játszon ez nem erről szól , nem 8as szintre kell verhetetlen karit építeni nem 8-30 szintből áll a játék

Egyszerűen a gond inkább a játék összetettsége ami egy frissen ide tévedt vu t sose látott játékosnak hirtelen sok

de kérdezem melyik az a játék amit elsőre teljesen ismeretlenül játszva egyből (és ingyenesen) félisten karaktert tudsz csinálni ?

régebben volt egy javalaslat mentori rendszerre ami talán segítene a kezdőkne , de ez sem mködő megoldás , mert mindenki másképp csinálja s ha olyat fog ki mentornak aki éppen véletlen vagy szándékosan rossz irányba fejleszteti a kezdő kariját az embernek máris ott vagyunk , ahol most

mint minden játékot ezt is meg kell ismerni

Te sose fogod mert csak a bajnoki meg a szocpok karik lebegnek a szemed előtt halvány gőzöd nincs feljebb mennyivel játszhatóbb a játék

Azt tudom tanácsolni indíts egy karit mondjuk v5 (jó az inspiráció) rohanj fel szó szerint próbáld ki milyen fent játszani ismerd meg a játék harminc feletti részét is , beszélj öreg rókákkal szívesen segítenek ha el akadsz ( én sem a kis ujjamból sem anyám cs***ből szívtam magamba a tudást az anyatejjel) És aztán amikor már mindent tudsz (és vagy párhuzmosan másik világon másik karival) csinálhatsz egy olyan karit mint pl én vagy sokan mások ( nem a világ eg erősebb karija de el vagyo vele és nem idegesít ha nem nyerek bajnokit , van hogy be se nevezek mert em izgat a medál ugyse ad bónuszt

illetve másik megoldás :
Ne csak vagdalózz számokkal hosszú évek munkájával , hanem tessék csináld meg te is hogy aztán mondjuk három év múlva majd téged szidjon valaki itt a fórumba és miattad törölje magát.

Ha meg csinálod ugyanazt amit az álltalad kifogásolt karik van miről beszélni, egyébkét szerintem az a világonként 10-20??? játékos senkit sem izgat

mondod valaki regizett költött követ , azt hitte erős és vesztett bajnokin hu durva nem lehet kellemes .. komolyan és mit vesztett vele ? , ha tovabb lépne ezen nyerne feljebb vagy lehet nem de ettől nem lesz gyengébb

fétisekre meg van egy kis hiba amiket le írtál
legfőképp a hiba az idő
ha valaki rá szán két három évet kennel meg egy helyben állás meg miden egyebet akkor legyen boldog a ftissel komolyan mondom én kettőt is adnék nekik
áruld már el mire megy vele ?
bazi nagy tö aztaaaa és ? nem portyázik mert arra tp kap tehát téged nem ér ezzel semmilyen hátrány csak az a fránya bajnoki

hosszú évekről beszélsz folyamatosan
fel fogtad mennyi négy év vagy csak kettő azzal el tölteni, hogy minden nap belépj és ki bírni ne játsz

komolyan én nem sajnálom egyiktől sem azt amijük így van

mellesleg a négy évnyi bevételük én pár óra alatt össze szedem ennyi

És voltam kezdő és ujra kezdő is találkoztam velük lent nem zavartak
Doomlord :POK az Portya Orientált Karakter és nem egy nyolc lábú háló szövögető akármi
tehát az a Pok aki nem portyázik az nem pok

Másik Ariel nem nő

Kis szinten azért érzed problémának a pok okat mert te is az akarsz lenni csak neked marhára semmi türelmed hozzá . holott ha játszanál valóban és feljebb lépnél ha nem is rohanva , majd később vissza nézve ezeket a pok okat nevetnél , hogy neked egy fél napi le bevételed az ami nekik évek alatt össze jöhet max

egyébkét meg senkit nem zavarnak szerintem , max azokat akik szintén el szeretnék érni azt amit ők , csupán nem szeretnének annyi időt áldozni rá, hanem azonnal akarják , mint p te is szerintem .

bajnoki medál értéke:

Semmi , bárhogy nyered nem ettől leszel le győzhetetlen , csak hét tö ad amiből hasznos még annyi se , más felől észre vehetetlen és kis szinten meg aztán marha semmit sem ér . van ennél sokkal jobb a szb medál az ad szerencsét is meg lehet szerezni meg felelő szövibe lépve nulla tp vel állandó jelleggel
napi 5 10 vesztes csatával is
assze ezért kár pok témában többet sírni bármilyen fejlesztés jönne , valaki mindig ide lukad ki de szerintem inkább az a valaki is mindig te vagy más névvel persze

Amit ezzel mondani akartam nem kell bajnoki miatt izgulni , ha 15 naponta vagyis havi két szb medált egy helyben állva be szerzel máris be éred a bajnoki által adott hatalmas plusz tö jét a pok oknak hamarabb, mint gondolnád, mert a sokadik bajnoki medálok már nem adnak semmi pluszt csak minden második aztán harmadik vagy az amelyik színből több van

jah és fétis..
két fétis szerezhető be semmit tevés mellett
az amelyiket meg veszed tehát rögtön költesz a játékra vagy sok évnyi szilánk meg a levesbe , másik a templom kristályos , amit azét valljunk be kis szinten évek alatt sem egyszerű semmit tevés közepette össze szedni 200 at . főleg ha abból vált őskövet magának ügye

mini eventek fétiseihez azért kell ezt azt csinálni nem hullik az ölébe senkinek az a 100 akármi amennyibe a fétis van , persze évek alatt pár feladattal is összejön annyi , nade olyan régen nem megy mini event, hogy abból nulla tp vel bárkinek legyen fétise

egy szónak is száz a vége

játssz haladj a választott tempódban , legyél jobb , mint a környezeted , élvezd a játékot .
Ha csak idegbajt okoz hagyd abba , ne kínlódj egy 30 alatti kaiért kár agyér görcsöt kapni , főleg ha költeni sem költöttel még rá
Dátum: 2015.11.29. 23:04:26
valakinek nagyon nem tetszik az ötlet jól le pontozott

aukcióházas relikviát semmiképp sem tenném elérhetővé egyiket sem ősi aranypénzért , ugyanis onnantól előbb utóbb , vagy inkább előbb mindenki szívósság övvel szaladgálna stb
Dátum: 2015.11.29. 22:51:58
én egy olyannak meg oldásnak örülnék ha valami hasonló dolog járna érte mint az inspirátor le butítva
mondjuk 10 db arany pénz adna egy bronz reliket (kuponból nem lehetne fejleszteni) ami adna minden erő forrásra és vagy inkább egyikre csak (választható melyikre) 5% ot ( akár ideiglenes hatású is lehet teszem azt minden szint lépéskor el lehetne dönteni mire szeretnék pluszt kapni vagy x naponta mint a tö specnél (persze ezt nem lehetne kőért váltogatni)

későbbiekben lehetne 15 pénz ezüst fokozat ami mondjuk már 10% adna a választott erő forrásra
aztán 20 ért lehetne aranyra fejleszteni ami 15%ot adna és vagy innen már két erőforrásra lehetne egyszerre 5-5 %
25 ért platina ami vagy 20%ot adna egy választott erőforrásra vagy 7,5-7,5% két választottra vagy 5-5-5 % ot háromra (pl pp, csp tk pont)
30 ért lehetne Mithrill re fejleszteni ami egy választott esetén 25% adna kettő esetén 10-10% három esetén 7,5% mind a háromra

ez 100 db ősi arany pénz lenne összesen ügye

arany univerzum ládikó durván 2% eséllyel esik tehát 100 ládából kettő matematikailag
ősi arany pénz pedig olyan 30% ban adja a láda tehát kb 1000 láda kellene 6 db ősi arany pénzhez vagyis ez esetben durván 16000 ládát kellene ki nyitogatni , ami nyolc év(250 es csatlós szinttel számolva) na jó ez így kiszámolva durva tehát lehet kevesebb arany pénz egy fokozat pl minden szint 10 akkor rögtön csak négy évre van fejleszteni való illetve ha egyéb módon is lehet szerezni univerzum ládát , mint pl most befizetés stb , akkor gyorsabban is összejöhet

nekem tetszene , persze hasra ütés szerű számokat írtam lehetne finomítani stb

ezzel az inspirátor nem vesztené e az értékét ugyanakkor az állandó eventek ,mini események pluszban elvitt erőforrás tartalékokat egy picit pótolná illetve a top lassítás küszöbén szenvedő de jobban játszó játékosoknak is esélye lenne top 50 be kerülni

Vélemények?
Első vu tali amire el mentem , de eztán járni fogok
Tegnap valaki mondta talin mi változik ha a végzet bronz fétist ezüstté alakítom, de nem hallottam , ezért ha valaki le írná , meg köszönném
Dátum: 2015.11.25. 23:52:01
v5 is kész

Aktív küldetés
Arass győzelmet 50-szer xenó anyakirálynő fölött úgy, hogy CSP-t költesz rá!
Küldetés állapota: Eddig 49 győzelmet arattál.

ez meg íg marad egyet ki bírhatott volna még
Találtál 4 asztrális kincset.

fix a három néha négy ez is megvan végre
Dátum: 2015.11.04. 18:57:19
szokásos vackok mellé egy arany láda
abban pedig

A következő tárgyak(at) találtad: Templomi pálca ,legalább esik értelmes dolog is belőle
Dátum: 2015.10.06. 06:23:43
A következő tárgyak(at) találtad: Kisebb portyázás itala, 1 aranydukát, arany Univerzum ládikó, Csatlóskristály

arany Univerzum ládikó:
A következő tárgyak(at) találtad: ősi aranypénz
Dátum: 2015.10.01. 06:28:52
A következő tárgyak(at) találtad: Platina, 1 aranydukát, 1 energiatégla
Dátum: 2015.09.29. 11:43:24
KB 800 csp re esett ki nekem 24 plazma szóval elég xarul adta ameddig az volt a feladat mióta nem kéri feladat jobb az arany.
Dátum: 2015.09.27. 23:19:50
nekem előzőn nem engedte megvenni csak azutan hogy szintet léptem es eggyel magasabb lett a szintem mint a kigyó alap szintje


V5 be buktam sajna epikussal el úszott az egész tehát vagy Kiaphetnek vagy Buildermann-nak nagy grat
Dátum: 2015.09.27. 20:59:16
nem tudod megvenni akkor sem akkor ha a familiáris alapszintje egyezik a tieddel sajna
Dátum: 2015.09.27. 19:25:12
sejtettem ujabb pazarlás a semmibe , dehat ez már elfér a többi mellett
Dátum: 2015.09.27. 19:09:40
egy gyors kérdés tapasztaltabb kariknak.

Sárga eszencia használat elfogadja ha katalizált eszenciát csinálok belőle vagy el kell nyomkodni annyit amit a feladat éppen kér jelenleg 15 db ?
Dátum: 2015.09.27. 15:34:51
én csak annyit teszek hozzá, hogy egy 1,2 es szorzó is napi 20% többlet erőforrás és lehet valakinek egy billió mega eszenciája egy felöl nem állandó hatású , másfelől csak kizárólag pp-re ad átmenetileg pluszt , CSP re semmi sem ad pluszt annak 50 a napi maximuma és kész , de 1,2 es szorzó mellett pedig 60 tehát ha veszem magam pl napi két vadász italt kell használjak egy 1,2es szorzóval rendelkező játékossal szemben , hogy ugyanazt a szintet tartsam

amikor be lett hozva az új inspiráció kb egy hétig élveztem egy 1,05 ös szorzó minden előnyét , előtte csak vadászat extrém tp-jét élvezhettem orrba szájba , nem keveset logikázva , most ugyan feladat sor hogy lesz meg kis szinten mikor egyszerűen nem fért bele a szintembe a kért feladatokra a kapott tp

ezt az új inspirációt ki tudtam volna használni hidd el sokkal jobban én is , mind küldik számában mind bevételben mindenben , nem mellesleg az említett 2 ital naponta ami előnyt ad az is meg maradna , stb
nem beszélve a tk pontokról , tehát nem kell nagy ész és több diploma ehhez, hogy ha alapból alanyi jogon naponta MOST 20% plusz erőforrása van valakinek annak a kapott italokat vackokat nem kell használni , vagy egyszerűen nem is tudja használni mert nem fér bele a napi idő keretbe és akkor arról ne is beszéljünk amikor nem 1,2 volt a szorzó hanem több ...

ÉS igazán mi a zavaró dolog ebben ? nos a pénzünkért nem ugyanazt kapjuk
ha egyforma összeget fizetünk be legyen ez nem egy elszállt összeg mondjuk példa kedvéért 5000 havi szinten (egyebkent több) szóval en 5000 ért kapok egy kiló cukrot (összes erőforrás összes napra ) te meg 1 kilo 20 dekát

ha mindketten két cukorral isszuk a kv te tovább tudsz reggelente cukros kv-t inni , mint én pici előny is hónapok alatt hatalma s különbség, mindezt azért mert en egy tavaszi reggelen ugy döntöttem regizek te meg egy nyari nappalon tetted ugyanazt

a másik fele meg a top lassítás , ezzel hogy sok kari fel úton kapott magasabb tp helyett több erőforrást be betonozta a top 50et , ha a top 50 ből jelenleg le állna 10 kari és semmit se csinálna , akkor sem tudnék fél éven belül be kerülni hogy végre én is lassítva legyek holott azt is eljátszom amim mar lassan nincs is
Dátum: 2015.09.27. 14:04:09
akkor a feladat neve ne legyen már szerezz barna ...
hanem legyen használj el egy dekrétumot , mennyivel egyszerűbb lenne , mint félrevezetni a játékosokat .
Dátum: 2015.09.27. 13:52:06
mivel te elvileg hamarosan be fejezed a második piramist is felteszem, hát neked is a nagy kérdést , hátha ti ketten már tudjátok mi az a barna mytokronit mivel lehet szerezni , vagy ez valóban csak engem érdekel ?
Dátum: 2015.09.27. 13:32:05
és a barna titkos mito bigyóról ismt semmi infó lehet még az se tudja mit csinal és hogy lehet szerezni aki kitalálta

szóval ezt ugy veszem ez fix dekrétum
Dátum: 2015.09.27. 13:25:03
ahogy sok más karakternek sem esik első piramis hatodik sorban plazma vadászatra úgy ezt én is be cumiztam 50 vadászatra egy plazma jön ha épp kedve tartja , mikor rendes játék menet mellett eventen kívül meg rogyásig adta eddig is meg szerintem ezután is

ezt a sz--p-ás faktort ideje lenne kivenni végre a játékból