Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2016.02.06. 09:23:02
A következő tárgyak(at) találtad: a Felemelkedés gyémántja
és mégis létezik

igaz egy évet vártam rá de végre találtam egyet

tavaly kb 200 nyitásra egy sem esett
Dátum: 2016.02.03. 18:49:57
igen így volt , de egyszerű ha a torz klón átkoz , akkor az eredeti is tehát támadd meg
Dátum: 2016.01.31. 14:00:46
üdv!
Valaki el tudná érthetően vagy akár képlettel magyarázni nekem a másodlagos támadás vastag bőr szakértelmek működését ?

mert ami a wikin van és ami a valóság az ég és föld

Mellesleg egy csatán belül is minden harci körben más más százaléknyi sebzést kapnak az állatok .

példa térkapus szörny

A xenomorf árny pihenés nélkül támad. 3042 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A visszacsatolás varázslat sebez rajta 194 életpontot. Az állatod 437 életpontot sebeződött.
14,37% az állatba

Eltalált, sérültél 2566 pontnyit. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A visszacsatolás varázslat sebez rajta 163 életpontot. Az állatod 294 életpontot sebeződött.
ez 6, 35%

Eltalált, sérültél 1054 pontnyit. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A visszacsatolás varázslat sebez rajta 67 életpontot. Az állatod 1 életpontot sebződött.
ez nulla, mert ügye minimum egy sebzést ad a másodlagos szaki

1699 életpontot vesztettél. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A visszacsatolás varázslat sebez rajta 108 életpontot. Az állatod 33 életpontot sebeződött.
ez 0,2%

A xenomorf árny egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 3590 ép-t sebeződsz. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A visszacsatolás varázslat sebez rajta 229 életpontot. Az állatod 603 életpontot sebeződött.
ez pedig 6,38%

egy körben nem talált el varázslattal pedig csak egyet sebzett

Állatsebződés : 1369
A csatában összesen ..., és 11952 sebzést kaptál.
ha a csatába kapott teljes sebződést nézem 11,44% ra jön ki amit az állataim kaptak

nekem másodlagos támadás szakim csupán 13-as (ha persze a kapus ellenfél is saját mano modulos másolatunk)
a vastag bőr szaki 239+239turbó(478 jelenlegi csatában )

szóval nem nagyon értem mi alapján jönnek ki a körönkénti eltérések az állatok sebződésében és ehhez hogy lehet egy megfelelő méretű vastag bőr szakit be állítani ha nem fix sebzést ad hanem nullátol a 30% feletti sebzésig mindent kaptam több csatát tesztelve ( csak térkapuba próbáltam )
23 Asztrálszilánk, 3 asztrális kő, 2 Asztrális csepp ....
1000 kincsből

ezzel van 14 asztrális kövem , tehát jöhet kettő új fétis , hogy legyen haszna , vagy ha semmire se lehet át váltani , jó lenne nem kapni egyet se , mert ennél még egy akármilyen kronit is hasznosabb lenne egy db mint ez

talán nem az át válthatóság lenne a megoldás , hanem az hogy ha minden csatlósa megvan a játékosnak és azoknak minden képessége , akkor nem eshetne több
így esetleg ha mégis lesz új fetis , ismét eshetne , de addig feleslegesen potyog
Dátum: 2016.01.24. 16:32:31
nincs le írás, és ne is legyen véleményem szerint
aki rá akar izgulni az tartalékoljon mindenből kétszer többet ami elsőre eszébe jut akkor tuti gond nélkül meg tudja majd csinálni

ámde ha olyan lesz, minta bu event tényleg nem ártana bele tenni egy teljesítési korlátozást
vagy x naponta csinálhatsz új feladatokat vagy számolja az idő eredményt soronként feladatonként valahogy , hogy ne az legyen itt is a legjobb aki első nap le tolja az egészet

más téma :
v5 inspiráció ismét szúrja a csipás szemeim , mert arról volt szó , hogy a toplistákra meg a lady istán kapnak egy osztót az ilyen karakterek .
hát nem kaptak ugyanúgy szépen event végre be előzik azt is aki az évek óta tartalékolt pp italait el nyomta ( nem magamról beszélek) nevetséges szerintem , más sok tiz ezret fizet pl eszenciákra, hogy kapjon alkalmanként némi plusz pp stb , erre vannak páran akik napi szinten alanyi jogon több pp vel ugrálnak mint egy gyors világon vagy mint maximum megaval bárki

mellesleg pont mire be érnék végre top 50 lassításba , ezek a karik be előznek és a büdös életbe esélyem nem lesz lassitva játszani
Dátum: 2016.01.24. 11:27:18
Szerintem mindent , ez egy fordított bolygó ura lesz (szerintem) , mármint ott piramist mászol lentről felfelé (mondjuk piramis felénk nem kocka alakú ) itt meg szerintem ugyanaz a séma lesz csak fentről lefelé kell haladni .

Tartalékolni nem árt , valószínű mindenből eszetlen mennyiséget fog kérni ez is

az is gyanús , hogy jutalmak miatt nem lehet "kihagyni" és kis szinten nem lesz teljesíthető csak egy része

talán még egy uj fétist is el tudok képzelni végső jutalomnak
Dátum: 2016.01.12. 12:57:04
lélek gyémántra és a Lgy csomagokra ki lehetne találni valami át váltást vagy használhatóságot .

tudom platinát lehet belőle váltani , de azon kívül, mert platina van mindig elég , legalábbis nekem

a lélek gyémánt meg csak szaporodik a végtelenbe


Felhasználható lélekgyémánt: 262347
506 db Lélekgyémánt csomagocska ami ha át váltanám jelenlegi szintemen 291456 le gyémánt lenne

Gondolom másnak még több van , az nem fair, hogy csak a polcon porosodjon a világ végéig
Főleg , hogy a mostani templomomban nagyon kreatívan harom zsákban is le gyé csomag van

elhiszem, hogy kis szinten hasznos tárgy annak aki lusta kalandozni de feljebb kb semmit sem ér már
Dátum: 2016.01.12. 12:43:22
nekem működik rendesen

A csatában összesen 76658 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 19400 lélekenergia és 65 TP!

A csatában összesen 75041 sebzést okoztál, és 839 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 3905 lélekenergia és 65 TP!

maga a vari meg ezt tudja nálam

Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy tökéletes vakítás varázslatot. (-350 VP). 19142 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -393 Támadás, -392 Erő, -785 Taumaturgia, -315 Elnyelés.

a kaland szörny pedig:
vortexzombi
230. szintű torzszülött

10 alkalomból 9 x 1 sebzést kapok összesen , a maradék egy csatában meg 1-10 ezerig bármi elő fordul de annyit sose kaptam, mint te
Dátum: 2016.01.12. 12:26:51
szia!

Kalandhoz használd ezt a varit

tökéletes vakítás
tűzgyöngy: Sebzés: +11

Szint: 151
Sebzés: 161-341
Fókuszkristály: tűzgyöngy
VP költség: 350
Hatása az ellenfélre: -25 Erő, -25 Támadás, -50 Taumaturgia, -20 Elnyelés

én ezt használom 192es szinten is még és minden kalandban (az epikusban is) gyógyulok csata közben

sebző fókusz csak templom miatt van benne jelentősége nincs .

sok idegtől meg kímél hidd el egy próbát meg ér . Gondolom iq val nincs gondod de egyéb tárgyakkal azt is erősítheted

egyébként xeno és landi csatában is ezt használom , nagyon ritka , hogy több sebzést kapjak,mint amennyit regenerálok harc alatt

a vp os próbák igen szívatnak néha de 15 kaland alatt ha mindegyikbe van vp próba is elég a max vp-m bőven , pedig nem magas a mágiám
Nem császári tekercs, hanem isteni dekretum, mely mini eseményen szerezhető

Császári tekercs egy db vehető azzal 35.szinten lehet leg hamarabb 100küldit el érni

Néha olvass tovább és ertelmezz is mit olvastál
Dátum: 2015.12.31. 17:28:27
Portya kari voltam tudom izgalmasabb volt elkapni valakit sok le vel stb. De el kezdtem ismétlős kuldiket csinálni és egy rakás kínlódás lett a játék. Egy napi küldetés sorozatra rá ment egy fél napom majdnem van mikor több is. Nem beszélve erő forrás rol majdnem dupla mennyiség mert minden célpont agyon volt verve állandóan hisz nem csak én támadtam őket stb 100%os portya célpont szinte csak hajnalba volt most meg azért keljen aki akar hajnalba, hogy könnyebb legyen küldit csinálni.
Tegyük azt is hozzá hogy sokan abba untak bele hogy fél óránként agyon lettek verve és vagy törölték maguk vagy katakomba vagy csak szimplán hónapok óta be se léptek.

Nézd lehet most is portyazni sőt szb zo karikat szb közbe el kapsz jól tejelnek. De hidd el ha szb nem jött volna a játék totál kihalt volna mostanra már.

Nem az SZB tette tönkre a portyat. Hanem a portya miatt lett inaktív és kihalt sok világ ami szükségessé tette az SZB t

Most igen üres kattingatas lehet unalmasabb de ha van egy karid amit hosszú hónapokat pénzt nem sajnálva fejlesztesz aztán hirtelen oda érsz nincs kit támadni de téged marha magas szintről meg lefelé elernek olyanok akik nálad is jobbak vagy csak szintjuk miatt gyárilag erősebbek, akkor a te játékod is tönkre megy és vagy torolsz vagy abba hagyod el hagyod a karid stb..

Szükséges rossz az SZB enélkül már rég nem játszanék.

Mellesleg most két naponta fel órában el intézem a játékot és a maradék időbe van energiám a többi karaktert nézni ki hogy játszik mit fejleszt stb

Amúgy ha van jó ötleted amivel a portya izgalmas lesz ismét és meg is éri mind le Ben mind küldiben csinálni, akkor oszd meg velünk illetve a játék vezetéssel
Dátum: 2015.12.31. 16:36:20
Most se tiltja senki sem hogy rendesen portyázz, csak ha nincs meg felelő célpontod meg olyan akitől többet lehet rabolni, mint az SZB re kapott le akkor mi értelme van?

Küldetesekrol már ne is beszéljünk hány ezer küldivel előrébb lennék ha kezdetektől lett volna lehetőségem szb re.

Portyazni csak akkor szoktam már ha kell kiégett kő vagy van időm kristály gömböt használni és valakit el lehet kapni vadászat után ott hagyott karakterrel.

Téged mi vonz a rendes portyázásba?

Amúgy mellesleg az SZB vel legalább az én játékom nem rontja más játékát, rengeteg kari rol hatalmas teher le lett véve mert így nem ütik őket fel óránként a föld alá

Kristály horda szintén báb ahogy te mondod hiába van belőlük több, max háborúba adnak egy kis le szívás de még azzal együtt is rosszabb a Le tp mint szb re mondjuk eh eszencia mellett
Dátum: 2015.12.25. 11:30:08
szb be nem számít mennyi a csatlósod által adott kritikus szaki , hisz a szb klón másolja

tipp 200 turbó és 100 alap krit szakival 100% ban kritikust ütsz szb klón ellen is , enélkül mindegy hányas szinten vagy 50% esélyed van vagy annyi se .

kihívás viszont tavaly ment karakterlapról indítva idén sehogy. Mondjuk nem egy érvágás szerintem ha két nap alatt két fél napot nem lehet kihívni senkit mivel a feladatok éjféltől éjfélig teljesíthetőek .

Állatok morálja pedig amióta játszok sosem állt meg a csökkenés a ki írtak szerint . A kompenzáció meg már előre fel vehető 25 hó kristály engem simán kárpótol ha a többit nem is nézem ( kinek mit ér a hó kristály most , relikvia kupon vagy smaragd szelence akár 5 db , mindegyik jól jön )
Sokan panaszkodnak kalandokra , sok sebeződés sok kristálypontot eszik

nekem sem kristálypont nem fogy sose (csak sárga mitora ) sem életpontot nem vesztek kalandokban.Sőt 15 kaland alatt csaták számától függően közel 20 ezer életpontot gyógyulok
nem ingyen kaptad

költöttél 150 követ , szerintem ez eg direkt nyitva hagyott kis kapu , mégiscsak pénz csordogál be cserébe ki tudja mennyi , ha neked van ennyi felesleges köved , lehet másnak van 10x enni is amit nem sajnálna hasonló célokra

persze előbb a csatlóst szürkével meg kékkel fel kell jól tuningolni, hogy értelme is legyen



A lényeg itt az, hogy ebben a játékban édes mindegy mennyivel vagy jobb a másiknál ki hány küldit tol be havonta ki mennyire halad szintben

egy dolog van amiben mérni lehet egy kari erejét az pedig a kemény magyar FT

És ez az amiért én hamarosan be fogom fejezni örökre a játékot , mert minden akción a max be fizetés is kevés sokakkal szemben rendes játék mellett , csalással meg nekem nem kell erős kari .

Emellett az, hogy nem lehet bajnokit nyerni majd ha lépek még két szintet , mert a teljes top 50 meg még páran az alatt ott neveznek (v5) engem marhára hidegen hagy .ilyen butaságra fejlesztési időt pocsékolni szerintem teljesen felesleges , mert egy medál nem ér egy ló.. se ha meg sok van akkor végképp szinte semmit
én folytatom
egyik bu event alatt csináltam két perc alatt egy 50ezer tp-s zabálandó állatot (pech , hogy ettől hajszál híjján nem lettem bolygó ura )

jobban el lennék eresztve anyagilag nem sajnálnám a kattintgatást
engem egy dolog zavar és ez nem a bajnoki

mióta bent vannak csatlósok végtelen pénzért végtelen tp kaphat a csatlós mindössze egy állat befogással

Nehezen hiszem, hogy csak én vettem észre amúgy , szerintem akik tehették ezt ki is aknázták eddig ...

röviden a lényeg állat befog idomít max tp s cucc rá dob 48 óra kennel majd gyakorlatozás megszüntetése majd újra 48 óra ismét meg szüntet ....

és a zabáláskor kapott tp egy alap mondjuk 6-7-8as szintű állatból akár végtelen is lehet

na bajnoki helyett inkább ezen csámcsogjatok ki olyan tökös , hogy vállalja ő mennyit nyomott így a csatlósába
Dátum: 2015.12.11. 09:20:36
Nem értem miért kell ki akadni azon, hogy valamit meg lehet szerezni kevesebb ért is egy évbe egyszer mint eddig

Mégis mennyi megat lehet majd így össze rakni?

Hisztizni ezen meg le koldus ozni Az összes játékost.. Hát nem ilyen srácoknak ismertelek meg titeket a talin komolyan.

Akit eddig nem érdekelt az eszencia gyártás eztán se fogja érdekelni ez bíztos.
Akit érdekelt de nem tehette meg azt amit ti hogy havi 20ezret rá költ a játékra az most szerez valamennyit feltéve ha más jutalom meg nem fontosabb neki egyenlőre

Nézzük van akinek van pár esszenciája mert sajtol néha de nem használja az ezután se fogja ha mégis fény évekre vagytok tőlük vannak akik mondjuk 15 és 36 közt vannak de innen kellene a sárga eszencia is ami máshogy nem gyűlik csak ha használod is a fehéret Vagyis az ilyen játékosok megint nem kerülnek előrébb

És van a harmadik csoport aki költ is a megak ra egyedül az idő amivel le van maradva mint pl én hiába gyártók orrverzesig az eszenciát mindenképp van min két év le maradásom mivel később regisztráltam de szintben meg Utol érem a top ötven alját.

Végül mivel mindenkinek ugyan annyi szelence szerezhető így végképp nem értem a problémát hisz ugyanúgy meg marad a pénzen vett elonyod plusz az idő elonyod is.

Amúgy meg karácsony van ba..a meg ne sajnáljuk már senkitől ha kap kB 20zöld eszenciát

Én senkitől se sajnálom úgy sem hogy ebben az évben mindig maxot fizettem be
Ez gonosz válasz lesz

Valószínű rossz stratégiát játszol mivel nem ismered a játékot csak harminc szintig tehát fejlesztési tanácsot se alhatsz jót senkinek mivel nem ismered az eredményét feljebb

Gonosz mondandom hogy ha te mentoralsz ennyi játékost és bele ülteted az elméjuk be ezt a negatív játék szereteted ne csodálkozz hogy törlik magukat hisz te el hiteted velük azt hogy csak akkor leszel erős ha nulla tp zel stb

Az meg hogy valaki el költ háromszáz követ attól nem lesz verhetetlen

Engemis el tudnak verni pedig szerintem már több tíz ezer követ el költöttem
Dátum: 2015.12.07. 06:19:15
Arany univerzum ládikó:
benne A következő tárgyak(at) találtad: Templomi pálca második

jöhet minden nap