Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2016.08.20. 13:57:54
Na ha jól hiszem az a szerda is elmúlt már aréna meg még mindig sehol
Végülis időbe vagyunk még hisz barna kronit is lett végül ha egy év kellett hozzá akkor is
Dátum: 2016.08.13. 08:50:27
Apró észre vétel

A kufaros csatákkal nem töltődik a harag
Tessenek javítani hisz rendes portya, másfelől meg térkapu meg minden cselekvés tölti a haragot akkor ne ez legyen a kivétel

Mod: ahogy be írtam ide hirtelen meg javult szóval nem szóltam
Dátum: 2016.07.31. 18:59:14
És valóban
Most már pontosan adja

Ilyen apró infók azért nem így kéne ki derüljenek. Már hónapok óta rosz bónuszt adta ezek szerint
Dátum: 2016.07.31. 15:58:04
Az arany fokozat tuti nem ad ekkora bónuszt vagy nálam hibás

ugyanis 70 transzdestrukciót kéne kapjak , csak hogy egyet említsek de 68 nál meg állt a tudomány

ha 70el osztok arany fokozatnál akkor teljesen pontos a kapott bónusz
Dátum: 2016.07.03. 17:13:46
offsboy fórumos hozzászólásaiban az aláírás részen van egy link abba az összes mini event összes feladatsora benne van napra pontosan
Dátum: 2016.07.02. 15:02:38
Apró hiba

Az aktuális eredmények lezárása mindig minden hónap 2-án, 13:45-kor történik!

V5-on nem történt meg számol tovább a lady lista
Dátum: 2016.06.17. 06:39:41
Pár napja nálam is van konkrétan 106 ha használom a mágikus regent el tűnik ameddig újra nem lehet használni. Illetve androidos telefonnal Chrome böngésző alatt folyamatosan mutatja a titkos 106os számot
Dátum: 2016.06.15. 20:54:43
Idézet: Offsboy - 2016.06.15. 06:52:39
Idézet: Fsanyi82 - 2016.06.14. 21:33:19
Jah csak nekem pl át kéne ruccani ehhez v1 2 3 ra mert v5 re nincs ilyen tárgy

Ez mondjuk jogos, erre nem gondoltam. Ha a zárkóztatós irigység dolog is a hsz-emnek szólt, biztosíthatlak telibe kakkantom ki mennyire zárkózik.
Ellenkezőleg, szeretném látni, hogy minél többen minél erősebb karaktert nevelnek, mert akkor többen látják majd, hogy mennyire nem ad semmi lehetőséget Miklós a hosszútávú tervezgetésre, célkitűzésre.


Második fele nem feltétlen neked szólt.

Én mindent meg teszek zarkozzak vagy erős legyek igazából még öten vannak erősebbek a szerveren ebből egy két kari már néha veszít ellenem. Ket karit meg csak akkor tudok közelíteni és be hozni ha teszem azt egx egy mini eventen több megat szedek ki akar több erő forrás árán is ahogy eddig is. Ez még igy is elég lassú közelítés hozzájuk de legalább van látszata.
Emishi neked meg azt kéne értened ebből, hogy nem az a gond hogy senki se kap egyet sem hanem az hogy én kétszer annyit hajlandó lennék bele tenni azért hogy valamivel többet tudjak kiszedni mint mások
A kettő nem ugyanaz
Az erő forrásaim végtelenül nem tudom szaporítani és tárolni tehát csinálom a szokott dolgaim cserébe ahogy írtad át veszem a mini event jutalmat amiért cserébe számomra szemetet erő dolgokat kapok csak

Nade nem magyarázom tovább főleg miután én implant ra is két évet vártam h meg legyen te pedig még nem vagy azon a szinten ahol lassan kifogysz a fejleszteni való dolgokból. De szted itt csak te vagy az okos

Meg még egy gondolat
Ispiravioval kapcsolatban
Amikor kezdtem a v5 még vadászatra adta a brutális tp alap le én így kellett sakkozzak hogy ne egy fos karaktert hozzak össze mire le járt pont az inspiráció be jött az új pont mire nekem is jól jött volna. Ezután jött top lassítás vannak akik top lassítás létezése óta híznak a top lista elején én be érve őket több tíz vagy akár még több szintnyi le mínuszba voltam velük szemben mégis még mindig meg állja a karim a helyét
Egyszerűen amióta játszok állandóan szopok mindennel. Hiába tervezek mindig keresztül vágja valami most igen a smaragd szelence kellett volna de nem lesz, ennyi bele torodtem noncs gond újra terveztem majd Xeno ba csinálok pár száz vahy ezer küldit aztán sajtol ok ezerrel slussz passz csak ez utóbbi drágább mulatság mint szelence vel csinálni a mega eszenciát

Ennyi
Dátum: 2016.06.14. 21:55:53
Mondj olyat amit most választani érdemes és igazat adok
Mellé Pontozz lejjebb

Unobtanium fókusz nem kell ingyen tudok cserélni kryx fókuszt illetve azt is ingyen tudok szerezni relikvia forgács bol
Relikvia kupon nem kell van elég azt se tudom mire váltani csak olyanra ami már semmi extrát nem ad többi meg felesleges
Fétis szilank se kell jön elég felesleges arra száz vackot váltani
Amiért első körben meg érte mini event az megvan amiért ezután meg érte foglalkozni vele azt meg ki vették belőle

Esetleg ha nem sárga szürke... Kronit lehetne váltani hanem barnát és vagy kék et kicsi értelme lenne de így Ft ot nem ér számomra ez az event ennyi
Dátum: 2016.06.14. 21:33:19
Jah csak nekem pl át kéne ruccani ehhez v1#2#3 ra mert v5 re nincs ilyen tárgy
Mingya szaladok is legyen jó drágán inspirátor light az úgymond ingyen szerezhető smaragd szelence helyett

Szerintem meg már megint olyan szaga van ennek hogy akik ki maxoltak a mega eszenciát ki sirtak más ne érje már utol őket hisz ezzel csökken a meg szerzett előny


Kezd marha unalmas lenni ez a sok nerf meg csesszuk el a játékot

Viszont egy gonddal kevesebb nem költők a mini eventre jutalom híján felesleges idő töltés
Dátum: 2016.06.13. 09:17:04
Üdv

Kufárnál kérhetném , hogy lehessen vadász zsákmányt venni , legalább addig ameddig ez a feladat van a mini esemény alatt

előre is köszi !

Hátha a maradék ötven percben valaki el is olvassa
Dátum: 2016.06.10. 08:16:25
Androidon egy rakás
Dátum: 2016.06.10. 08:00:00
Ide írom mert szerintem ez egy jól el cseszett hiba

optimalizáljuk az állatok oldalt android rendszerekre, egy sorban csak egy állat képességei jelennek meg (folyamatban).

Nem tudom kinek nem volt jó ahogy jó de remélem így jobban élvezi egy rakás xar lett az állatok oldal telefonnal
Csak gratulálni tudok

Szerintem csináljátok vissza ahogy volt
Akinek az úgy nem tetszik tanulja meg használni a telefont böngészés re ugyanis lehet az oldalt nagyítani is kicsinyiteni is

Jelen formában minősíthetetlen az oldal kinézete
Nem tudom mi bajod van az egy hellyel

A vadászatra nem közvetlen asztrális követ kapsz
Asztrális kincset addig tárolod ameddig akarod és annyit váltasz át amennyit akarsz tehát ha gondolkozol kicsit akkor le is fog esni hogy teljesen jó lenne ez a korlátozás

Példa: minden nap vadászik valaki mondjuk ötvenet és van egy kB 400as kincs képessege, akkor abból kap 100asztrális kincset,feltéve hogy egy állatot se fog közbe
100kincset nyitva vagy esik asztrális kő vagy se (nálam 1000kincsre esik 3-4)
Namost mivel ameddig egy csatlós utazni van addig teljesen felesleges újabb asztrális kő tehát mit teszel? Nem váltasz át kincs et azt slussz passz, ha meg kell az asztrális kő váltasz valamennyit át ameddig nem dob egyet

KB ennyi de be is fejeztem

Őskőre meg annyit hogy egy vadász kari sem tudná a folyamatos prémium fedezni ennyi kavics bol amit a valtással kapna de mégis jobb száj íze van az embernek hogy néha kap valamit ami nem kacat lom a többi lom közé
Az utazás 45 óra egész pontosan illetve ha el küldesz egyet utazni és egy asztrális köved volt abba a pillanatban egy köved se lesz tehát kapasbol találsz másikat feltéve ha épp esik
Asztrális szilankert pedig sem kéket sem barnát nem tudsz váltani
Vissza váltás esetleg oskore 1/2ed áron kufarhoz képest reális lenne, mert így a nem prem játékosok is néha hozzá jutnának némi kavicshoz amivel lehet kedvet kapnának kisebb vásárlás hoz is
Persze tudom hogy ezekből úgysem lesz semmi nade hátha mégis ha többször elő jön ez a téma talán foglalkozik majd valaki ezzel is
váltogatni ... nem lehet be lőni hogy mi lenne cserébe és mennyi a megfelelő mivel csak egy valamire tudnád váltani
egszerű lenne a dolog ha van nálad 1 db is akkor ne essen egysem ha elfogy rendbe essen egy és pont , így akinek nem maxos még minden csatlós asztrális utazás terén és nem akar követ erre költeni az is jól jár meg az is akinek ehelyett az összes többi cuccból bármi hullik
41 darab uj asztrális kincs egyenlőre csak próba képp nyitottam

A következő tárgyak(at) találtad: 2 Csatlóskristály, 3 zöld mytokronit, 9 vörös mytokronit, 4 fehér mytokronit, 6 kheszon törmelék, 5 narancs mytokronit, asztrális kő, 5 szürke mytokronit, 3 sárga mytokronit, 2 Asztrálszilánk, kék mytokronit

eddig kb azonos mennyiségben adta a kronitokat színre való tekintet nélkül. most eléggé össze vissza jönnek
barna meg egy sem esett

asztrális követ meg jó lenne már kivenni belőle , mert már a barna képesség is megvan minden csatlósnak ez a xar meg csak gyűlik a semmibe
üdv

V5 re most két fétis ment az élő aukción ?
vagy hogyan lehetséges három embernek van jelenleg 17 csatlósa?
Dátum: 2016.05.27. 19:53:54
Nagyon egyszerűen azért nem mert nem le ből fejleszted a szakértelem oldalon
Dátum: 2016.05.23. 02:06:53
Vagy nem mivel elég egy dekretum és mivel az egy nap ba két nap esik a napi ajánlat is egyszerűen meg vásárolható