Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2017.06.24. 07:31:06
Lett volna pp nálatok is , csak neked kényelmesebb egy helyben állva játszani

van egy kb 5ös inspirációd (meg a szövidbe többeknek is )
8as szintű vagy minimum 17 hete
eddig szb be ütöttél összesen 218 at

Nagy kérdés : Miért akarsz te és vagy a a szövid ilyen minimális ütéssel nyerni azokkal szemben akik valóban játszanak is ?

Ha azt választottad, hogy bajnokira hajtasz és egy helybe el töltöd a fél életed , akkor ne akarjatok már olyan szabályozást be vezetni ami akárkinek bármilyen korlátozást tesz a játékba

Másik kérdés : Miért furcsa vagy idegesítő az számodra, hogy 5-10 ütésre csinálsz taktika és más akit nem érdekel , hogy szinteket lép az ezt az elképzelésed fel rúgja és nyer ellenetek ?

és csak költői kérdés : egy 30K -s kúttal egyébként van jelentősége hanyadik helyen végez a szövitek?
Játszatok inkább .

NEkem is van kis szintű karim, ezt az utat akartam azzal amit te csinálsz de 8as szinttől ott a verem és sokkal nagyobb táp( még akk is ha szinteket lépsz vele), mint bármi más a alacsony szinten

Hozzá teszem egyébként még mindig nem érdekel hogy melyik szövi nyer szb , mert a jelenlegi jutalmazási rendszere annyi meloért elég gyenge
Dátum: 2017.06.22. 10:31:40
Akkora feneket keritetek ennek az szb nek olvasni is unalmas

Én igenis szeretnék akkor játszani amikor nekem megfelelő az idő pont és rá érek

Eszencia használat mellett jön cca 100 pp egy nap
Új familiaris nak hála 36 óra kennel elég 12 szintes küldi hez és amennyire ezt tudom szeretném is ki használni.

Kit üssek úgy őszintén ha bármilyen korlátozás lenne szb re?
Kristályt?
Oké
Viszont ha korlátozva van szb akkor mindenki neki esik kristalyoknak.szuper lenne egész nap azt lesni van e uthető célpont nyamvadt pár küldi hez.

Kis szövik et sem értem ekkora presztízs kérdés Legyen az szb mikor tudás fajuk sincs így kapnak max egy kút méret nyi le a kútba hatalmas táp. ..

Így van jól ahogy van semmi szükség bele piszkálni.

Taktikával sincs bajom ameddig az nem korlátozza le a haladásom.

De hozzá teszem értelmét nem látom jelenlegi jutalmak mellett ennyire szigorú taktikával végig tolni hétről hétre
Dátum: 2017.06.19. 10:18:55
Úgy hogy random valószínűleg
Sokszor jártam így ezért már csak templom miatt csinálok kihívás
Elég vicces eredmények szoktak születni
Dátum: 2017.06.07. 21:13:36
köszi

kicsit erősnek találom azt az 1,9 millát főleg ha nemigen tud többet mint bármelyik másik tárgy

Átnevezés
talán a fegyvernek lehet adni valami nevet de páncélnak pajzsnak ugyan minek ? csata leírásban nem jelenik meg csak a fegyver neve , saját örömömre meg mindegy hogy minek hívják a tárgyakat lényeg adják amit adni kell
Dátum: 2017.06.07. 17:59:04
Néhány kérdés ha már tesztelni nem tudom
-mennyi le be kerül egy tárgy?
-mitől függ hány pontot oszthatok el.
-Mennyibe kerül hogy prémium tárgy Legyen?
-Mit tud az így készült tárgy amit a rendes cuccok nem tudnak?
-spec képességek közt mi a választék és ez mennyi le gyémánt és vagy sisak szilank?
Templom majd el fogadja ezt a fajta le gyémánt költést?
Ezekbe a targyakba is lehet fókusz kristályt tenni?
Barmilyet vagy azt is csinálni kell?
Dátum: 2017.06.07. 17:46:10
Kár hogy mint mindig csak a v1 tesztelhet
Mindenki másnak fél infók alapján meg találomra vagy sikerül elsőre értelmesen meg csinálni élesben vagy se .
Dátum: 2017.06.06. 20:15:24
nem is kell top lassítottak lenni sehol ..

indíts egy uj karit nem ispirált régi világon

ha ésszel játszol és még egy minimálisat költesz is a játékra a jelenlegi fejlesztések mellett (szb , verem stb) brutális karit hozhatsz össze .
mellé mivel kihalt a régi világok kisebb szintjei attól sem kell félni hogy jol le rabolnak ..

hozzá teszem veremnek hála a cspt sem kell el vadászni nevetséges lé-ért , 21 es szinten tartok egy teszt jellegű karival nagyon minimális költés mellett ki maxolt eh val 3 és 7 ezer közt ad egy verem csata 18 tp mellé

ezer éve egy helyben játszó bajnoki gyűjtő karikat laza játékkal túl lehet nőni nem csak szintben , hanem tö ben szakiban is

ha pedig v5 re indítasz egy karit hát hadd ne mondjam 5 feletti a inspiráció szorzó csp pp egyaránt , és ez nem csak csp re hat , el sem lehet költeni annyi erőforrás

barmelyik verzió be éri szintbe a régebben ott tartózkodót és ésszel játszott erősebb lesz mint aki 5 év alatt jutott el addig . ha pedig egy vagyont bele hajigál akkor esélytelen lesz mindenki az ilyen karik ellen , ehhez világ váltásra sincs szükség
Dátum: 2017.06.01. 11:54:03
Van

18 fétis szilank és 3 unobtanium fókusz
Dátum: 2017.05.30. 07:30:36
Ne komolytalankodj
Dátum: 2017.04.29. 10:24:38
200 felett meg 12 verem egyet se adott
Dátum: 2017.04.09. 11:51:28
A szövi bajnokság a kufár képletet használja a kapott LE-re és TP re így csak két dolog számít.
-az ellenfél szintje
-az energiahasznosítás szintje
semmilyen más dolog nem számít az szb ben a kapott le és tp nél ,- illetve még a gyémánt horda ad egy 0,05 ös szorzót a le-re
Dátum: 2017.04.08. 12:37:17
ebbe igazat adok nem tudnak és nem is fognak olyan csomag adni ami nekem most segítene mito ügybe .
egy 50 pp italos ajánlatnak jobban örülnék , bár az meg azért nem lesz , mert verem adja bőven a pp italokat

befizetés mellé a sárga mito arra inkább nem is mondok semmit ..
Dátum: 2017.04.08. 12:33:19
így még csak egy csatlósom áll de a többinek kerekítve 25 ezer szürke és kék kellene , persze idővel majd összejön csak az az idő nem mostanában lesz

ez a jelenlegi állapot, azt nem is néztem, hogy mindegyik szintlépés előtt tart meg van egy rakás felemelkedés gyémánt is .
Dátum: 2017.04.08. 09:03:06
szerintem ezt te se gondoltad komolyan
hányas szintű csatlósaid vannak ?
meg látod hamarosan , hogy mindent maxra húzva minden csp el használva is édes kevés lesz a szürke az a 2440 db nekem pl két csatlósnak lenne elég hogy eggyel több legyen a csatlós bónusz utánuk és akkor a maradék 15 ugyanúgy marad .

Már régen nem tudom követi se szürkével sem kékkel (pedig költök eleget) a csatlósok szintlépésit
Dátum: 2017.04.06. 21:27:23
hát azért inkább nem erre költök el 700 követ

olyan jól nem ad a térkapu

inkább sütök 5x kutat 50 kőért meg 56 gerjesztőért
Dátum: 2017.04.06. 21:12:25
a csp nagy kincs nem lehet szórni

ugyanis
csp seogy sem jöhet tbb egy nap v5 ön inspiráció nélkül mint 50 plusz a kettő napi bónusz minusz 5 csp 2 dukát (ezt ritkán nyomom már ) legyen napi 52 ez 52 eseménypont szb hez vagy kufároz mindeg y

de pp meg 100 felett jön ha használok egy valóságformázást , tehát egy be látható időn belül nem lesz eseménypontom szb hez se tehát nálam a csp szórás a semmire felejtős
Dátum: 2017.04.06. 21:04:46
akár ez is lehetne , csak adna már valamit

jelenleg 11 db semmit csináló medálom van ..

helyzet az , hogy ontja a verem a térkapu stimulátort tudnám minek .. nekem a kút gerjesztő is hasznosabb mert az fix 10 kő meg fix le és egyéb vackok amit ad egy kút sütés . költési akció keretében nekem hasznos tárgy a gerjesztő , nyílván annak aki nem költ annak semmit sem ér

térkapu stimulátor jelenleg ennyi van
172 db Kisebb térkapu stimulátor(2064 pont)
65 db Apró térkapu stimulátor(195 pont )
ez 2259 térkapuzást jelentene ha el akarnám használni , amit ha kivárom a négy perceket az 9036 perc lenne ami majdnem 151 óra ha nonstop nyomnám 6 nap lenne ha pedig 1/3 ad kőért gyorsítanám 745 őskő lenne
ezért gondoltam ha már tápot ugysem fog adni a verem medál nameg ne is adjon sztem , akkor legalább valaminek az idejét rövidítse már vagy akármi .
Dátum: 2017.04.06. 20:21:30
Ment üsz nek két javaslat

ma, 20:20
fejlesztési javaslat
csatlós aréna
új
ma, 20:20
Fsanyi82 (86061)
Szia!

Csatlós arénába szeretném javasolni ,-kérni, hogy ne harci erőre lehessen szűrni mint most, mert így nehéz meg találni a 6 7 pontos ellenfeleket ha elfogynak a hasonló plusz minusz 30%os ellenfelek.
Szerintem sokkal használhatóbb lenne ha a legördülő menüben azt tudnám ki választani, hogy hány pontos ellenfelet szeretnék.
amiket tudok, hogy van az az 5, 6 , 7 , 10, 11, 13(ez utóbbit csak hallottam másoktól,- nekem kevés van aki 10 pontos is )

Másik javaslatom a verem medál mire legyen jó?
Szerintem térkapu epikus újra ütésének az idejét csökkentse egy medál egy másodperccel, vagy minden 10 medál fél perccel. Ez nem nagy táp de halvány reményt jelentene hogy pl a térkapu stimulátorokat egyszer el tudnám használni kb 600 őskő elköltése nélkül (jelenleg ennyi lenne a gyorsítás kb.

vélemény? kivitelezhető valamelyik ?

masolom ide is , lehet rajta finomítani véleményezni
Dátum: 2017.03.15. 11:57:57
v5 ön úgy tűnik a xenok nyernek
holnap kezdődik kufár event , de xenok addigra aligha hallnak be

vajon a karakter képe mellett melyik event képe kerül majd ki ?
Dátum: 2017.03.04. 12:13:57
Mytokronit sajtolás:

Ha egy állat sajtolásakor esszenciát kapsz, kapsz annyi barna mytokronitot is, ahány esszenciát kaptál.

Előfeltétel: 65. szint

Max. szint: 1

Költség: 20AF

Ameddig sajtoláskor ez a képesség nincs meg , nem kapsz barnát se max asztrális kincsből ritkán


ezután a csatlósnak rendelkezni kell a harc képességgel amit asztrális utazással kaphat meg - ehhez asztrális kő kell
aztán kell min 21 re fejleszteni a harc képességet a szerzett barna mitokkal és csak ekkor tudsz diraniumból tult fejleszteni

nem bonyolult annyira