Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2022.03.03. 20:08:35
Idézet: Miklós - 2022.03.03. 15:13:12

Kérlek benneteket, írjátok meg a véleményeteket!


Leah: a halál istene
„Leah követőjeként még a halállal is dacolsz!”
bónusz: papi szintenként -1% esély arra, hogy kivégzéssel megöljenek.

teljesen hasztalan szerintem

Dornodon: a tűz istene
„Tűzbe borította a világot, és ha kell, megteszi újra.”
bónusz: papi szintenként +1% esély, hogy tűzvarázslatod kritikus sebzést okoz.

Talán ,de mi van ha ugyanolyant támadok akinek ez van? Akkor mindketten kritikust varázslunk? Csak tűz nevű vagy tűz elemű varázslatnál működik?

Charadin: a káosz istene
„A káosz teljesen kiszámíthatatlan.”
bónusz: a csata kezdetén ellenfeled szerencséje lecsökken egy véletlenszerű értékkel, 1 és a papi szinted kétszerese között.

még ha fix összeggel csökkenten , eldönthetne egy csatát ami szoros , de szövibajnokin pl semmi értelme , meg eventeken sem .Rendes portyában meg akkora szerencse különbségek vannak, hogy ez nem fog igazából semmit sem érni (kivéve ha a papi szint több 100 vagy 1000 re is fejleszthető)

Fairlight: a mágia istene
„A leghatalmasabb mágusok manája sosem fogy el.”
bónusz: papi szintenként +1% max. varázspont.

Kis szinten lenne értelme , de valószínű egy olyan akinek ez hasznos lehetne , az nem tudja végig csinálni az eventet.A manna nekem pl gyorsabban termelődik, mint ahogy portyában fogyna , de ha nagyon nyomom , akkor meg állok 10 percre és több, mint elég van

Sheran: a természet istennője
„Tökéletesen érted az állatok nyelvét.”
bónusz: naponta egyszer megnövelheted állataid morálját +1%/papi szinttel.

Rendkívül magas állatok esetén ennek az értéke kb 5 perc morál 21 felett ha maxra megy a moráljuk akkor is

Tharr: a háború istene
„Tharr hívei még a legnagyobb fájdalmat is rezzenéstelen arccal viselik.”
bónusz: papi szintenként +1% esély, hogy ellenfeled kritikus ütése kudarcot vall.

Talán ha a kihívás toronyban is működik van értelme

Elenios: a szerelem istennője
„Szépséged és esendőséged elbűvöli legyőzödet. Egy kedves mosoly, és senki nem akar lopni tőled.”
bónusz: papi szintenként -1% esély arra, hogy kiégett ősköveidet ellopják.

Lelakatolt ládika átnevezve megfűszerezve egy rakás ha ,- val és egy csipet randommal

Raia: a fény és gyógyítás istene
„Ragyogása és a jóság iránti rajongása betölti elmédet.”
bónusz: 1%/papi szint esély, hogy gyógyitaljaid kritikus gyógyulást hoznak (+50%).

Ork sör 30% ot gyógyít , a must 50% ot , az isteni ital 100% ot minden egyéb feltétel nélkül , mind ezer számra van a karakteremnél , nincs mire és hogy elhasználni ezeket sem



Összeségében ha mindet együtt lehetne választani semtúl erős a választható isten imádat
esetleg ha a papi szint emelhető és nem ilyen 10-20 a max szintje hanem 1000 ...
Dátum: 2022.03.03. 19:47:34
A Papi szintje mitől nől majd a játékosoknak ?

az esemény egyszeri és egy istent lehet csak kiválasztani ?

elsőre elég jelentéktelen bónuszoknak néznek ezek ki , de maga a feladatsor érdekes lesz gondolom sok egyéb extra jutalommal
Dátum: 2022.03.01. 12:46:19
Igen 200 pechpont járna de ha van pech taszító relikviád valamilyen fokozatban akkor kevesebb pechpontba kerül egy piros forgatás , de a relikvia forgácsért is kevesebbet kapsz

ez kb igen 600 pechpont volt ,-a familiáris fókusz nem nagy pechpont értékkel bír
Dátum: 2022.03.01. 12:13:44
jujjj
Ez nagyon sok sebből vérző beírás itt

1 , Mr Butterfly nem v3 as , hanem v5 ös
Amit nem tudsz a kerék az összes világ összes kék és piros nyeremenyét kiírja mindegyik világon

2, semennyit sem kell fizetni a pech pontokért , ugyanis a tudásfa szintlépéskor ad relikviaforgácsot , amiből 30 ér 150 pechpont váltható (relikviával ez az érték eltérhet )
Amit nem tudsz ezek szerint, hogy magas szinten magas tudás fával kapsz 80-120 relikviaforgácsot amit ha átváltasz , lesz 450-700 közti pechpontod
és a tudás fa ad még sorsjegyet is , így el is lehet forgatni . 100 pechpont felett meg 99% hogy pirosat forgatsz

röviden ennyi
nincs semmilyen csalás
Dátum: 2022.02.22. 06:45:10
nem emelkedik automatikusan atárgy szintje
csak a lehetséges max szintje
neked kell emelni rajta , ha nem viseled az adott tárgyat , akkor a legendás fülre kattintva látni fogod , hogy pl fegyver szintjén tudsz e emelni
ez kerülhet csak lé-be ha nem prémium a tárgy , és őskő illetve lé gyémántba ha prémiumosra fejlesztetted
ezután ha emeltél rajta ismét kapsz elosztható pontokat a tárgyhoz, azt nullig szét kell oszd , elmented és ennyi lehet használni
Dátum: 2022.02.19. 15:05:01
szia
Nem,- de a fétis nem is a végső jutalom volt elsőre sem, hanem kutatás tokenért lehet kiváltani.ha jól emlékszek
de én templompálcákra váltottam be a tokeneket
Dátum: 2022.02.18. 00:15:11
2022-02-18 Heimdall a Felszín ura teljesítette a Kutatás eseményt!

Másodjára is kész(most gyorsabban tul lettem rajta )

Nem jelent meg az ujra kezdés opció 300 kőért, pedig neki esnék harmadjára is
hiányozni fog a napi tevékenységeim közül
Dátum: 2022.02.12. 19:28:48
Benne van a kérdésben mennyi a legtöbb... És az nem 350 hanem 1500 ami nincs a válaszok közt.
Lehet mikor indult a játék akkor 350 volt a max de már 2013 ba tuti volt 1500 as csomag
Nem vita képp csak el lehetne már felejteni ezt a kvízt a játékból végleg. Megannyi rossz kérdés rossz válaszokkal van bent s egyet se töröl senki.
Dátum: 2022.02.12. 19:25:43
Ha jól emlékszek 200-250 besorolás kell
Dátum: 2022.02.08. 12:14:01
Mennyi a legtöbb őskő, amit PayPallal lehet vásárolni?
300
250
400
350

nem szoktam kvízelni , de ennél nagyobb baromságot még nem találtam nincs is benne a jó válasz

350 et fogadta el amúgy de mióta én játszok 2012 óta tuti, hogy van 1600 köves opció
Dátum: 2022.02.06. 19:43:11
rajtad kívül hatot
tehát heten kell legyetek

vagy 14 nap várakozás után ha nem vagytok meg le lehet ütni annyian amennyien épp ott tartotok
a 14 nap onnan számolodik ahogy az első oda ér és elkezd a többire várni
Dátum: 2022.02.02. 15:36:07
szubplazmával azért lehet találni olyat aki átkozódik ,pláne magas szintről lefele ütve
Dátum: 2022.01.11. 13:21:37
100 pp-re jön 20-30 kiégett így szb vel

ha kevés a kiégetted akkor elég jó ez a szerzési lehetőség.
Dátum: 2022.01.11. 12:52:31
ha bekattan a lopás akkor egyet
Dátum: 2022.01.03. 15:34:20
mindig 3 v 7 szinttel erősebb ellenfelet kapsz (3 v 7 nem emlékszek pontosan )
éjfélkor vissza áll alap szörnyekre
első 10 egyforma szintű aztán erősödik, de lehet az első 15 egyforma , már nem emlékszem pontosan

ha erős karaktered van a napi 50 db max a "kényelmesen" legyőzhető
Dátum: 2022.01.03. 11:29:02
Állatszakértelem: lélekgyémánt:

Állatodnak mostantól lehet új szakértelme, ez a lélekgyémánt gyűjtés. A képesség minden szintje után újabb állatod sajátíthatja el ezt a szakértelmet.

Max. szint: 5

Költség: 200

Állataidnak lehet új szakértelme
ha kifejleszted legalább egyik állatnak láthatod a leírását is
szint x 0,1% al több lé gyémántot találsz kalandok végén ha az adott állatod is részt vesz a kaland csatában
Dátum: 2021.12.30. 05:02:18
Én este már nem léptem be, ma meg már meg nincs lehetőség átvenni.

Köszöntem a semmit

Nem neked címeztem Miklósnak akartam
Dátum: 2021.12.25. 12:23:54
Jelölj másik csatlóst aktívnak
Majd oldal frissítés és aztán ismét a végzetfétises csatlóst jelöld aktívnak
Csak így fog változni
Dátum: 2021.12.25. 08:12:30
Dec. 24. és 25. dél között béke honol a Végzetúrban: a játékosok nem tudják portyában egymást támadni és lélekenergiát zsákmányolni, így békében fejlődhetsz. Az állatok morálja sem csökken ezen időszak alatt. Ráadásul a lélekenergiáért megvásárolható italokra is lesz 20% kedvezmény!

hát ez megint nem sikerült
Az állatok ugyanúgy 5 perc alatt nulla morálon vannak
Dátum: 2021.12.23. 17:14:29
elírás a relikviánál

tesztelve s mint látszik így számolja ami a jobbik verzió. több így a tp talán így legalább megéri az árát