Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2018.10.20. 17:24:14


ennyi

a játék akkor sem arról kell szóljon , hogy be lépek két kattintás le tudva.
Mondj egy ilyen játékot amit így tudsz játszani .

Vannak jó javaslataid ez vitán felüli de ezt biztosan nem fogják nektek meg csinálni, hogy játszani se kelljen csak be állítani egy mechanizmust és azzal kész .
Abban neked is mi lenne a játék élmény ?

Mondj egy olyan játékot ahol amúgy a játékvezetés ennyire fogékony a fizetős és néha a nem fizetős játékosok minden fajta ötletére . Én ne tudok hasonlót
Itt jön néha (évek alatt már nem egy példa volt rá) egy állítása szerint vastagon fizetős játékos és sír egy kicsit , aztán Miklósék esetleg némi finomítás mellet át formálják a játékot az ilyen játékosok igényei szerint aztán mindenki más meg alkalmazkodjon ahhoz
na ilyen sincs semelyik másik játékban legalábbis amiket ismerek .
Dátum: 2018.10.20. 17:12:01
Ha akarsz vadássz nekem verem jobban meg éri
nem gúnyolódás de komolytalan dolgot akartok de fejtsd ki , hogy szeretnéd azt pl hogy ütsz az szb be 7 et és váltóba teljesüljön mondjuk 3-4-5 küldi egyszerre ? ez már automatizálás mikor helyetted játszik a rendszer .De javíts ki ha tévedek .
amúgy nem tötymörgök kicsit sem és a térkapu pontokkal sem az a bajom lassan lehet el használni, mert adott a gyorsítás de csp-t csak az költ ilyenre akinek az nem fontos bár az tk-ni sem fog , őskővel meg 5 ösével sem olcsóbb el használni talán csak egy picivel

ha pedig szb vel 100-200-300 ütés neked órákba telik hát a hiba nálad van , örülj neki nem portyázva kell már küldiket pörgetni , ha ugyan emlékszel még az milyen kinlódás volt és most milyen szenvedés lenne mikor egy varitól kifekszik minden elérhető kari vagy kristály is

és elnézést ha gúnyos voltam de kevés időm (és sok be fizetett pénzem ) heti hat munkanap két állás mellett is meg oldom hogy játszak , ha nem is mindig sikerül , de nyolc órákat nem ülök gép előtt én sem , mégis sikerül meg csinálni amit kell
Dátum: 2018.10.20. 16:16:38
Ami fontosabb lenne az a szörny kihivas célok újra gondolása
Ektoplazmáér vehető dolgok dragulásának csökkentése illetve új dolgok amire lehet költeni
Meg szb be kellene egy mező ahova mindegy ki mennyit üt kedve szerint azt nem számitana bele a heti versenybe

Terkapu pontok át váltása csp re pl
Van 6-7000ezer tér kapu pontom még 5sével sem tudom büdös életbe el használni csak marha sok őskő árán, esetleg ha nem át váltás akkor egy relikvia vagy af ami a 4percet csökkenti végül 1masodperc re vadaszat hoz hasonlóan (nagyon hosszú távon)
Stb
Dátum: 2018.10.20. 16:08:03
Na neee!
Én meg olyat szeretnék hogy be lépek és teljesüljön minden napi rutin
Egy program figyelje templom és emelje szaki tö vegyen vari stb plusz legyen automatikusan tele a kínzó kamra és mellé legalabb napi 30 küldi teljesüljön azonnal
Ha vip vagyok akkor is teljesüljön ha nincs erő firrasom
Persze szb be a ki írt taktika kerül jön le ütés re
Aztan majd heti egyszer hátra dölve egy sör mellett elégedetten nézem át a jatekot hogy mennyit fejlődtem
Van jobb ötletem is
Havi 5-10-20 ezer ft ér esetleg legyen teljesen automata a jatek
Nem?
Vagy van sokkal egyszerűbb megoldas jatsz 2-3 oldalon és fele kattintas meg sporolod
Azért tegyünk mar valamit Amiert cserebe jobbak lehetunk masoknal nem majd minden egy kattintas lesz mert valaki lusta kattingatni egy ilyen jatekba
Hónap vicce komolyan
Dátum: 2018.10.08. 18:40:37
szerintem csak hiba , amit ha kérsz javítanak biztosan
máskülönben meg a medál gyűjtő árát kérd vissza
Dátum: 2018.09.28. 11:11:25
Ha vilagot valtasz újra meg lehet venni
Dátum: 2018.09.24. 13:00:58
két észrevétel
- nem esik szüreti kosár landi csata után ,-miért ? (xenoba szokott , meg emlékeim szerint előző landi eventeken esett az épp aktuális mini event láda )

- nem került be kufárhoz a Landragor ostora (csatlósnak több tp)

plusz egy : szerver marha lassú 7 szb csata 5 percembe telt , (dugó van a info sztrádán )
Dátum: 2018.09.24. 10:12:09
Landragórt bebörtönöztétek!

Már vége is. pont Aludtam most fel keltem Latom vége akkor alszok tovabb
Dátum: 2018.09.20. 17:12:44
jó az
válts 100x és aztan el használsz egyet ,
Dátum: 2018.09.20. 16:15:00
rablás agyara
hatalom kürtje
még talán a bölcsesség pajzsra érdemes tenni szinteket , a többi felesleges , szaki és tö kedvezmény relikvia mentesen is maxos tovább úgysem nő a kedvezmény
de af sem kell hosszú távon több , mert ahhoz megint ujabb af ek kellenek
Dátum: 2018.09.20. 15:50:14
egy smaragd szelence 500 harci tp ad , a leg kisebb harcoló csatlósnak

sokat nem dob a dolgon de legalább lehet mire használni, ha már hullik a veremből

..

az éjkristály fókusz ára viszont jól lett be lőve most egy darabig ismét el tudom használni a kuponokat

esetleg a mitos relikviákra is lesznek plusz szintek pakolva ?
Dátum: 2018.09.18. 20:58:01
nem kell be mutatni az ingyenes játékot
v3 sokszor még prém sincs
egy élmény komolyan , ja létezik a kari de azzal csinálni valamit át váltani ilyen olyan csomagok egyesével , át öltözni másik cuccba hogy nincs mentett ötözet .
küldizni sem egyszerű , állatok sem fejlődnek sehova



amugy rá néztem már v3 mit ír erre a váltásra
10 Őskő

(Eddig 34 alkalommal váltottál templomkristályt őskőre)

ő
az a gond összesen ez a 25. templom amit talán meg is csinálok és nem ad 300 kristályokat azért csak 24 et meg az elmult 4 templom adott transzdestrukció miatt meg plusz pár db

ez itt biztosan nem igaz a 34 x váltottam
a karakterem nem látott összesen ennyi követ de templomkristályt sem mióta létezik
gyanus ez nekem találomra van írva valami mindenkinek (nálam mivel fő kari nagy fogyasztó volt , gondolták kicsi is az lehet )
Dátum: 2018.09.18. 20:25:48
ha miattam hát sorry :)de azért azt nem hiszem , lehet más fel sem vállalja mennyinél jár lehet én állok a legtöbb váltásnál ez kb sose derül ki

amellett ez egybe jól néz(ne) ki de évek alatt le osztva napi szinten ez mennyire jön ki ? még ugyis ha csak két évet nézel , segítek nem sok mindenre volt elég apránként és azért ez kb az utolsó 60 templom ból származó kristály mennyiség , tehát 60 templom.
templom pálca nem terem minden bokorba , meg azt meg is kellett csinálni dekivel vagy nélküle az mindegy (esetmbe lé vel dekizve ami lé kiesés ügye)

amúgy az mivel jobb, hogy sokan 2-3 ezres szintű állatokkal szaladgálnak ?

én úgy döntöttem erre váltom más meg másra ez is játék elem volt

amúgy pedig :
"Ez a fantasy világban játszódó online szerepjáték böngészőből, ingyen, letöltés nélkül játszható"
Dátum: 2018.09.18. 19:40:52
10 Őskő

(Eddig 499 alkalommal váltottál templomkristályt őskőre)

így is kapok ajándék 20 követ naponta ?

a méltatlankodóknak azé hozzá tenném ez csak eg pici szeletét fedezte játéknak , ebbe a hónapba ment egy 5000 es és egy 21 ezres befizu is és még ügye meg majd egy 2000 es is , vmint két karim van két világ bár a másiknak nem nagyon van szüksége kőre
Dátum: 2018.09.18. 17:26:17
Napi ajanlat ba jöhetne 50 vadász ital az isteni ital helyett
Amúgy szuper szülinapi csomag és a többi fejlesztés
Dátum: 2018.09.09. 08:37:47
A nyereményed: fétisszilánk, 344 TP
182 pech pont mínusz a semmire
kérem legyen visszaváltható vagy 2 fétis szilánkból lehessen egy mitoaffinitást csinálni
vagy legyen következő fokozat az unobtánium után , de valami legyen , mert agyam eldobom kora reggel ekkora sz@rt forgatni és azt sem értem ezt a tételt mi a f-ér nem lehet be állítani, hogy nem akarom ezt pörgetni

esetleg van eladó fétis szilánkom mihelyt le programozzák a tárgyak cserélgetése opciót
Dátum: 2018.09.07. 11:24:01
Most meg Csinaltam egy vermet
Kivételesen adott kettő templom Pálca ingyen 15 szint alatt
Plusz vehetek négy pálca
Na most én eddig is meg Vettem a pálcakat 90%ba
Ez egy pálca esetén 56 Őskő
Aztan meg Csinaltam a templomokat volt hogy 6-7et egy nap
Ezt lé ból dekiztem és sokszor ehhez 6dekretum kellett egy templomba, volt hogy több ott az egész templomot kukaztam
Ezt azért tudtam megtenni mert be vezetetettek az ősi templom pálcát helytelenül ezzel gyorsitva a templomok teljesíthetőségét
Nerf helyett elég lett volna ki venni az ősi pálcát és úgy havi max de erősen maximum 4 templom teljesülne ez havi plusz 8transzdestrukcio lenne csak és nem szaladna el az képzeletbeli ló sehova
Én nem azért valtottam a kristalyok Őskő re hogy ti szegényebbek legyetek, ha nem mert ezt egy felől semmi sem tiltotta masfelol így amit előtte évekig templom ra koltottem pénzt részben vissza térült
Addig hogy valakinek 300 felett adjon a templom végső jutalma kristályokat bizony nem kevés idő és anyagi ra forditas kell
Szamolj Utana nyugodtan

Nekem jelenleg 270 kristály 10 Őskő
Nem ölted meg a jatekom csak MÁS valamire kell majd valtani a kristalyokat
De kiképzés re nem Latom értelmet
Esszencia anomalia már nem kell
Dukat se annyi ra
Sajtolo esszencia talan ami meg eri még
Viszont az ezer szam gyűlő kristalyok alltal Eztan vagy az allatok szintje fog el szallni vagy a sajtolt lé miatt a Tö növekedés
Akkor azt is nerf fogja súlytani?
Amúgy kis matek
Templom pálca 56 kő
Venni többet lehet mint ingyen szerezni
Az tud sok templom meg csinalni aki meg veszi a pálcakat Mindet amit lehet
Ha végén kapok 300 +24kristaly kerekitsuk 330 ra ez 110 Őskő
Mínusz 56 a pálca
Tiszta nyereség 54 kő
Tehát még nem Tudom meg venni a következő pálca belőle és még hol a premium hol a mindenre így koltok oskovet?
Akar hogy nézem inkabb az van, hogy jött egy fejlesztés és ezzel aki dolgozott annak ezért pénzt kell adni
Bevétel allando vagy csökkenő tehat fizetés re kényszeritjuk a jatekosokat
Ha ezt így mondod szerintem jobban jött volna le mint úgy hogy korlatlan kő szerezhető és az mindent fut
Dátum: 2018.09.05. 19:01:37
nézzük tételesen , hogy én mit nem tudok jelenleg el használni
nem azért mert nem akarom , vagy nem éri meg , hanem mert egyszerűen nincs mire el használni

-fétis szilánk
ez egy nagyon nagy probléma ugyais nem elég , hogy az eventek jutalmaiba kapom majd eztán is , de még szerencse keréken is esik és nem lehet tiltó listára sem tenni , és nagyon sok pech pontba kerül (pechpont = őskő a semmire vagy sorsjegy a semmire)
A nyereményed: fétisszilánk, 343 TP(182 pechpont) ez unobtánium relikviával ennyi pech pont

-relikvia kupon
csak a tö pálcák nincsenek maxolva , de mivel enélkül is megvan a 95% így ezeket sem kell fejleszteni , de ha még unobtániumra fejlesztem se lesz megoldva , mert kupon csak gyűlik . Vehetek még rajta kryxónium vagy unobtánium fókuszt , de mivel minden relikvia maxos ezek sem kellenek

-kryxónium fókusz, unobtánium fókusz:
Lásd relikvia kupon

-Smaragd szelence :
erre tettél ígéret valamire jó lesz ,-oké de jelenleg ha akarom ha nem csak gyűlik

-Horda trófea:
vagy relikvia kuponra vagy fétis szilánkra tudom váltani , semmi másra . gondolom nem kell külön magyarázni ismét hogy ez miért probléma

-Asztrális csepp:
essen helyette kheszon mivel ebből fétis szilánk lenne , és megint itt tartunk

-Kisebb , nagyobb vadász zsákmány :
1 másodperces vadászat mellett aligha van értelme , bár bolygó ura evnten meg lehet pár mini eventen pár darabot el lehet használni vagyis el kell de ettől független csak gyűlik a végtelenbe

-Ősi arany pénz:
megvan minden tárgy amit akartam , de ha pl kihívás toronyhoz csinálnék minden fajta szettet akkor is maradna és mivel sisak , csizma és vari nem vehető legendás így ez is csak gyűlik

-Eszenciák:
kénytelen vagyok csatlós graduval sajtolni (már nem zabáltatok csak ha jön csatlós eledel , mert szürke mitoval úgysem lehet követni a csatlósok szintjét), így esik eszencia ,-persze összesen két fajta eszencia van amit használni lehet vagy érdemes meg egy pár amire ritkán rá lehet nyomni ,persze ez a két eszencia 100 ból egyszer ha esik nekem , tehát négyet kell váltogatni állandóan az egyre amire szükségem van , de az eszenciák így is csak gyűlnek

-Af pontok :
megvan a 95% spec , van még pár af ami ad némi pluszt azokat még fel húzom de aztán ez is csak lesz

és szövi épületek vicc, hogy egy olyan épületet lehet csak építeni 5000 szintje után is ami amúgy nem ad bónuszt mert nem adódik össze az eszenciák hatásával (v1 , de v5 még ez sincs nekik a kút csak dísznek lesz hamarosan )

most hirtelen ennyi ami eszembe jut ha lesz még jelzem vagy meg teszi más biztosan , mert vannak nálam régebbi meg magasabb szintű játékosok akiknek lehet még több felesleges bizbazuk van

A szubplazmás dologra pedig azt válaszolom, hogy nem azt mondtam nem használom olykor , sőt szoktam belőle sárgát is préselni ...
az a gond nem is lehet kapni a kufárnál , egy feladat legyen már teljesíthető valahogy vagy akkor legyen az a feladat áldozz fel egy dekrétumot és nincs belőle vita , és ha lehetne kapni tegyük fel ,akkor nullázzak le cca 1800 plazmát csak azért, hogy 30 nál kevesebb legyen és vehessek őskőért pár darabot . ezt te sem gondolod komolyan szerintem .
Dátum: 2018.09.05. 16:33:57
Az első 1000 őskövedet (100 átváltás) továbbra is alkalmanként 30 templomkristályért veheted meg. A második 500 őskő beváltásakor azonban már 60-at kell fizetni 10 őskőért. Az utána jövő 500-nál az ár már 90, és így tovább, a maximális 300-as árig

1000-30 100*30 3000
500-60 50*60 3000(1500)
500-90 50*90 4500(1500)
500-120 50*120 6000(1500)
500-150 50*150 7500(1500)
500-180 50*180 9000(1500)
500-210 50*210 10500(1500)
500-240 50*240 12000(1500)
500-270 vala hol itt jarok valtasba

Zaro jelbe hogy nekem még ennyibe került de aki Eztan valt annak ebből oskove a prém re is karcsú lesz
Most az egyszer örülök, hogy erre hasznaltam eddig ezt a vacak kristaly

Viszont inrnntol nem érdekel templom
Nincs miért csinalni
Se kupon nem kell
Se af
Se kristaly ilyen valtasi arány mellett
Havi egy max nagyon max kettő templom (hagyomanyos) meg lesz Aztan ennyi

Ez nem egy kicsi nerf ez enyhe tulzás Inkabb

Közel 5ev alatt valtottam be ennyi követ bar java részt iden, de emellett nem egyszer fizettem be maxot szoval nem rinya de de nincs miért be fizetni és lassan Jatszani sem
Nincs mit fejleszteni lassan csak csatlosok most a 6.harcolo aztan majd a ***ik harcolót
Dátum: 2018.09.05. 15:51:33
10 templombol egxesevel jobb cuccok veszek ki
Nekem első és utolsó hogy tíz palca ra nyomtam

Mivel el siklottál felette újra Kérdezem
1.a jelenleg használhatatlan tárgyakat mikor lehet valamire használni
2. A szubplazma vásárlós feladat mikor veszitek ki?
Mivel nincs a kufárnál, de ha lenne sem fogja senki nullázni a nála lévő plazmákat, hogy Őskőert vehessen
Tudom dekretum ez nem válasz Köszi mondj jobbat