Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2020.01.12. 10:05:33
Igen majdnem minden esetbe
De egy kesőbbi fazishoz kell a gyűrű amit automatikusan viselsz majd mikor utazgatsz az asztrálsikon daxx vilagara
Dátum: 2020.01.12. 10:04:08
Ez sem nyert!

Ektoplazmaval nem lehet mit csinalni
Van 400 ezer feletti
Váltottam belole kiegettet és energiakoncentratumot is
Semmi!
Verempálcát nem tudok váltani mert 32 millio kellene hozzá majd 10 év múlva.
Másra nem váltható!
Dátum: 2020.01.12. 10:02:02
Igen már aktív volt nemrég préseltem
Dátum: 2020.01.12. 09:54:01
Nekem 239
De plazma présre sem adott
Valamint azt is nézd hogy ez az event 50 es szinttől csinálható
Bár a sisakszilank meg 80on elérhető de olyan feladat kell legyen ami max 100ae szinten mar letezik
Szerintem egyszerűen bugos
Vagy a hianyzo detektorok a hunyok
Dátum: 2020.01.12. 09:50:03
Egyébként ma éppen szubplazmából préseltem 44 sárgát és nem jött ezzel sem cucfos
Dátum: 2020.01.12. 09:48:13
Már préseltem ma, ezt nem tudom asztralis kőre tesztelni
Nem tartom valószínűnek egyébkent hogy ebből kellene préselni mert 50 db kell gyűjteni
Dátum: 2020.01.12. 09:46:03
Azzal nem tudok mit kezdeni mivel az osszes csatlos minden képessége ki van fejlesztve évek óta
Ha ez lenne hogy használj asztralkovet asztralis utazáshoz akkor ez az event véget is érne a játékosok nagyon nagy % nak
Dátum: 2020.01.12. 09:39:51
Van még olyan a játékba?
Dátum: 2020.01.12. 09:30:58
Nem arra sem adott semmit
Dátum: 2020.01.12. 09:29:13
Szörnykihívás sem nyert
Univerzum láda nyitás sem

Most következik hibajelentes az üszre
Jo a felfedezes öröme de nincs több lehetőség a játékba amit lehet csinálni vagy váltani.
Ez egyszer nyugodtan elmondhatják mi a sz@ rt kell csinalni, hogy essenek ezek a vackok
Igaz csak engem érint meg 1-2 napon belül majd még 1-2 embert, mindenki mas hetekkel el van maradva de ez igy nem valami vicces.

Kapjátok össze magatok aztán hajrá előzzön már be valaki és tesztelgessen más
Komolyan mondom szarabbnal szarabb jutalmak es megy a sok idő és energia bele egy kezdetben érdekes eventbe bele
Dátum: 2020.01.12. 09:17:56
Nem nyert
Sem az ősköves sem a sima fattyváladék nem jó sem megvételkor sem használatkor nem jön fattylé sem fertőzött plazma se

Mannakonstra sem
Magikus regenre sem
Vadaszat szöveget vegig olvastam abba sincs kattinthato rész mint első fázisba volt

Legendát átnéztem szintén semmi
Mito csomagra nem jön sem normal sem nagyibbra (nem egyeket valtottam át)

Térkapu nem ad semmit
Portya semmilyen formaba nem ad semmit
Vadászat se
Csatlós aréna se
Szörnykihivas se
Kalandra sem sima és epikusra se
Szubplazmat most nem lehet találni lévén eltünt a szubplazma detektor, még esetleg arra gondolok szubplazma helyett fertözött plazmát adhat de ez csak bu event 5 sor után derül ki leghamarabb
Marad a fatty váladek
Sajtoltam minden fajta jószagot
Idomitas nelkul, auto sajttal, idomitva, gyakorlatozásra küldve, es gradusat is
Semmi
Nekem nincs több ötletem
Dátum: 2020.01.12. 08:54:45
Jo iranyba gondolkozol az utolso az asztralkincs nyitasra jön 63/50en vagyok azzal
A masik ketto ezekre sem amit írtál

De ha megnézed az eredmények fült lathatod, hogy a9. Fazis eredmenybe azt irta amit a 8. Ba
10 re nem irt semmit
11 re be irta azt amit a kilencre kellett volna
11 fazis jutalma nem atveheto, későbbi jutalomnak írja

Ki van probalva minden letező cselekvés a játékba
Minden fajta váltás italok hasznalata stb
Első két komponens nem jön sehonann semmivel

De már a szenny asztral sz@r se jön több asztralis kincsből, bár abból már igy is 63 van
Dátum: 2020.01.12. 02:03:36
nem egész véletlen csináltam egy napi rutin dolgot ami nem cselekvés , így lett meg a 63 cucc az 50 ből
de a másik kettő továbbra is rejtély mire jöhet ..
nem portya nem kaland nem térkapu nem vadászat ez biztos

de meghagyom a felfedezés örömét mindenkinek már így is segítettem mit nem kell csinalni ezen a szinten ami nekem kidobott erőforrás
mellesleg a 11 szint jutalma nem átvehető
Dátum: 2020.01.12. 01:53:20
működikkkk már

fattyváladék


0 / 50
fertőzött plazma


0 / 50
asztrális szennyeződés


63 / 50

de most nem mondom meg mivel jött a szennyeződés
Dátum: 2020.01.12. 01:23:05
figy el lőttem 100 térkaput kb azt gyorsítani kellett , ezt kizárhatjuk meg a kaput is ha ennyire nem esett egy ilyen akármi sem
vadásztam 40-50 kb szintén nulla
portya még csak 20 volt szintén nulla
19 szörnykihívás szintén nulla
sajtoltam idomítatlan, idomitott állatot meg olyat is amin volt gradu szintén nulla
kalandot még nem próbáltam meg a csatlós arénát
szerintem mivel nem írja h teljesítettem a 11 fázist és a jutalmát sem tudom átvenni a 12 szint csak mutatóba van meg és még nem aktív mert

nem számítottunk rá, hogy ilyen hamar ide ér valaki


na erről ennyit , meg az a gyűrű hát az aztán visz mindent komolyan majdnem jó is valamire azon kívül, hogy majd ha egyszer tovább lehet csinálni az eventet talán az asztrális utazás közbe nem halok meg de majd ott ha csatázni kell ilyyen komoly harci statokal ellátott gyűrűvel , majd ott kivérzek

tojok bele hétfőig ugysem történik javítás , mert ez nem az argum city ez csak a vu ...
Dátum: 2020.01.12. 00:49:54
9. fázis kész

Túlélés gyűrűje
Típus: gyűrű
Szint: 50
Erő: +10
Támadás: +10
Védekezés: +10
Egészség: +10
IQ: +10
Mágia: +10
Taumaturgia: +10
A specializált tulajdonságot 10%-kal kevesebb LE fejleszteni
Biztosítja a túlélést asztrális utazás közben (automatikusan viseled ilyenkor)


hááát na jó ez valami vicc :
alig találtam meg a gyűrűim közt

de
Biztosítja a túlélést asztrális utazás közben (automatikusan viseled ilyenkor)

ez a lényeg végülis , ha majd elolvassátok a 10. fázist értitek

10. fázis olvasni való nincs feladat olvasás végén tovbb gomb repít a 11 fázisra ami pedig egyy sima kaland és ennyi

12. fázis gyűjtögetés

Az utazás módja
A te és más végzeturak felfedezése alapján a hordaparancsnokok vezetésével megbeszélés zajlik arról, hogyan tovább. Megtudod, hogy amikor a székbe ültél, akkor nem utazott el a Daxxra a tudatod, hanem egyszerűen csak egy emlékképet láttál, ezért nem hoztál veszélyt a fajotokra. A távolság azonban tényleg hatalmas, nincs olyan ismert módja az utazásnak, amely során a fizikai test ezt képes lenne túlélni, de még az asztrális utazás - amit a szék rögzített - is hónapokba telhet. A leghatalmasabb mágusok szerint ez azonban lehetséges. Asztrálisan elutazni a Daxxra, és ott egy kaput létesíteni, amin keresztül a test is átléphet. Ennek előkészítéséhez azonban különleges mágikus komponensekre lesz szükség, amelyek összegyűjtésében rád is számítanak!


fattyváladék
0 / 50

fertőzött plazma
0 / 50

asztrális szennyeződés
0 / 50


semmilyen tevékenységgel nem találtam egyik komponenst sem
Semmivel !!!

ezenfelül hibajelzés!

10. fázist az eredményeknél rosszul írja ki nem a kripba jutottam be vazz hanem bele ültem egy székbe ...
11 fázist teljesítettem , mégsem írja az eredményekbe , mellesleg a jutalmat se tudom átvenni a 11. fázisra
12 et csinálnám , de sztem eddig volt leprogramozva , hihetetlen, hogy semmire nem jött semmilyen gyüjtögetni való cucc

a gyűrű meg egy bazi nagy csalódás 50 es szintű xar ilyen statokkal?
ezt az eventet egy 50 es szintű az életbe nem csinálja meg ha el is kezdheti lesz 100 as mire készen lesz vele

ui:tesztpilotákat keresünk ,én befejeztem a tesztelést a saját káromra
eddig osztottam meg az event feladatait innentől nem érdekel
Dátum: 2020.01.11. 19:16:07
nem kell, csak lehet , meg is várhatod a kedd delet ha amugy nem akarsz az élbolyban lenni , hanem csak ki akarod szedni az ingyen őskövet

de komolyra fordítva igen lehetne egy ilyen mező de nem lesz . most több áldozatot kell hozni időben és kiesett lé ben is ha toplistás akarsz lenni,. sajnos de legalább ez egyszer nem az dönt ki kattingat gyorsabban. szubplazmával macerásabb persze portyázni s a küldik sem lesznek kész sose nagyon lefelé ütve (kábítás, kritikus) de legalább lesz egy minimális verseny szaga a dolognak

nem emlékszek a portyás feladatokra van e időbünti de ha nincs pp csak 158 kell az első piramishoz
ezt plazmával 4 percenként 5-10 et ütve minimálisan tart tovább mint szb vel , csak mint írtam jóval kevesebb lé és tp
Dátum: 2020.01.11. 18:41:50
20 ütéssel benne maradhat csak menjen másra az emelt célszám , ami a gyorsan ideérőket bünteti
ebben a sorban van még a vásárolj egy stimulátort meg a két napi ajánlat vásárlás, ezeken kívül bármelyik másik feladatra mehet az epikus helyett a időbünti miatti plusz
Bár a plazmásnak nyilván nem sokan örülnének

ha kiveszitek az még jobb persze , legyen helyette egy meglepi feladat ami ugyanúgy megoldható annyi idő alatt, mint az epikus , csak ne olyan ami csak feltartja aki haladni akar napokra
Dátum: 2020.01.11. 13:37:49
az epikus feladathoz még egy teszt jelenleg csak entitással tudtam tesztelni
állatok lerakva
béke felszerelés rajtam
vari nem sebző
csatlós semmilyen bónuszt adó van kijelölve
harcoló csatlósok le cserélve egy db egyes szintű sosem harcoltra így csatlós bónuszom esett 8-900 pontot (ergó minden tö-m ennyivel kevesebb )
csíza sisak legkisebb szintű támadásra erőre nem adnak semmit
gyűrű lánc szintén zenész
semmi bónusz semmi plusz minden minuszos
íme 10 támadás eredménye

1. A csatában összesen 127401 sebzést okoztál, és 280084 sebzést kaptál.
2. A csatában összesen 144926 sebzést okoztál, és 262606 sebzést kaptál.
3. A csatában összesen 127453 sebzést okoztál, és 332288 sebzést kaptál.
4. A csatában összesen 135515 sebzést okoztál, és 243011 sebzést kaptál.
5. A csatában összesen 165079 sebzést okoztál, és 397666 sebzést kaptál.
6. A csatában összesen 154489 sebzést okoztál, és 379674 sebzést kaptál.
7. A csatában összesen 130086 sebzést okoztál, és 361205 sebzést kaptál.
8. A csatában összesen 149423 sebzést okoztál, és 305884 sebzést kaptál.
9. A csatában összesen 115117 sebzést okoztál, és 321217 sebzést kaptál.

és a 10. támadás 15% ép-ról indítva :
A csatában összesen 131528 sebzést okoztál, és 254520 sebzést kaptál.
jelenleg 430 ezer a 15% ép-om tehát nem jelent semmit

Skeletor, a gigantikus csontherceg (995. szint) 1.491.141 / 2.845.000 ÉP
11 ütéssel ennyi ment le
epikus talán egy hajszállal erősebb , mint az entitás meg 11 ütéshez kell 40 perc az alatt gyógyul egy keveset de jól látszik, hogy 20 ütést sem tudok bevinni nemhogy hatvanat

tehát ez a feladat megoldásért kiált!!!!!!!!

immár lassan két éve megy érte a könyörgés ezzel kezdjenek valamit , legalább az event idejére kapjon a szövi egy brutáál epikust aminek van legalább 10 milla ép-ja és gyorsabban gyógyul , vagy ne ez a feladat legyen 20 helyett hatvan stb célszámmal az eventbe

de ezt sem olvassa el akinek kellene tehát hiába is görcsölök itt ezen

ja még egy észrevétel ehhez. Talán az segítene ha a béke cuccok nem a taura adnának minusz 900 at hanem a támadásra , mert varit tudok olyat tenni ami semennyit nem sebez gyárilag sem ahhoz édes mindegy mekkora a taum
Dátum: 2020.01.11. 12:38:57
rajtad kívül kell 6
és akkor kaptok egy xenot amit le kell közösen csapni
ha nem ütitek eleget és keveset sebeztek vissza gyógyul
3 kőért lehet gyorsítani a támadásokat amugy ha jól emlékezek 15 percenként lehet támadni