Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2021.01.06. 13:37:59
Idézet: Miklós - 2021.01.06. 13:27:44
továbbra se tiszta sor mitől lesz Pistike állatainak a sajtolt összeg 1 milliárd még Juliska ugyanilyen állataira nem kap csak pl 600 millió lé]
Írtam fent, ekkora a random a sajtolásnál, a maximum kapható kétszerese a minimumnak.


Akkor nem kellene ezt a randomot kivenni vagy finomítani egy kicsit?

az alap sajtolásnál évekkel ez előtt nem volt érdekes , de most hogy lehet csak 5000 nél sajtol mindenki ,ebből is viták lesznek idővel.
ha mellém áll a random én sajtolok 10 állatból 10 milliárdot a másik meg ugyanolyan 10 állatból lehet csak 6 milliárdot
szerintem bőven elég különbséget generál a sajtoló medálok száma
Dátum: 2021.01.06. 09:55:00
hát lehet te kitartó lettél volna és végig kattingatod de lehet bele fáradtál volna s első körbe lesajtolod 20 ezres szint körül az állatokat
de most lényegesen többen neki estek ennek a projectnek , csak van akinek még belefért az extra lé van akinek meg már sose lesz lehetősége ennyit szerezni .

bár mondjuk az eredeti verzióban sem lenne igazságos ha te és még rajtad kívűl mindenki le tudna eredeti lé vel sajtolni 30 ezres állatokat vagy maradjunk a 23 ezresnél amire tudjuk 14 M ot kaptál
lehet nekem meg pechem lenne s csak 7 milliárdot kaptam volna egyenlő helyzetből indulva a x-2x változó miatt

a következő ami ki fog derülni lehet, hogy az építésnek is van maximuma vagy minden tö-nek
Dátum: 2021.01.06. 08:51:34
"Nem számítottunk arra, hogy valaha bárki elérheti ezeket a max szinteket "

egy végtelen játékban ...

Mondtam nem okos dolog ez a turbózott állatszint lépegetés sem ,-ha ez nincs ,akkor valószínű igen kicsi az esélye bárki mostanában eljutott volna a max állatszintig ügye , márpedig ha senkinél nem fagy be az állat szintje nem lett volna senki aki jelezze ezt .

Egyébként gyanús kellett volna legyen, hogy mindennek van max szintje , mióta kiderült a trollvér af nek pl 9999 holott elvbe nincs annak sem maximuma

A sajtolt összegekből meg ki kellene venni ezt a x -2x terjedő változót ,pláne akkor ha már 5000 es állatokat vágok le, mert akinek ekkora állatai vannak ,annak egyforma erőfeszítés volt megszerezni hozzá az erőforrásokat aztán mégis az egyik 100 milliókkal többet kap, mint a másik .

Ha lesznek pl új tetoválások , akkor megint kelleni fognak idővel 5000 nél nagyobb állatok is hisz már most 7000 hatalomkristály és templomkristály kellene ha lenne újabb tetkó
Dátum: 2021.01.06. 00:43:05
és hogy kukázod le a familiárisokat?
Nem lehet sajtolni sem elengedni , csak vannak dísznek de funkciójuk mára nulla vagy inkább mínusz ha hamarosan még a 12 szintesbe számítanak bele
Dátum: 2021.01.05. 23:11:42
a moráljukkal nem foglalkozok kb 10 perc alatt elmegy a kedvük

kicsi állat nem kell köszi van még 1900 tartalék állatembrióm

amúgy hidd el nekem itt v3 on semmilyen hasznuk nincs csak elfoglalják az értékes állathelyeket 17 helyből 4 egy évbe két héten keresztül hasznos
ha pedig elérik a max szintjüket ami ma kiderült létező szint ,akkor már a 12 szintlépős küldibe sem számítanak bele (bár ez a része sem érint engem igazán , de akinek nincs az uj relikviából 1 v 2 db És vagy esetleg már 5 fétise van , annak a kiképzésből majd kétszer kell nyomni , hogy egy küldi meglegyen
Dátum: 2021.01.05. 18:07:39
küld el privátba

én ma rákérdeztem , hogy landiba nem lehetne e betölteni max lé felett de nemleges választ kaptam , bár ebbe sem látok logikát ha már lesajtoltam van nálam egy konténernyi lé vagy így vagy úgy de elköltöm
Dátum: 2021.01.05. 17:15:33
és mire jó a familiáris? miért nem lehet lesajtolni aztán új állatokat nevelgetni ? Pl nekem semmi haszna, hogy jelenleg van 4 db 16 ezer pluszos állatom
Sehol semmi hasznukat nem veszem csak a kihívás toronyba , hogy nem halnak bele egy csatába
Dátum: 2021.01.05. 17:13:19
mennyire államtitok mennyit kaptál értük ?
Dátum: 2021.01.05. 17:02:05
az elnyeléssel kapcsolatban én V3 on nem tudok nyilatkozni számít vagy sem , mert nincs akivel ez döntené el a csata kimenetelét
De szerintem ezzel más világon is hasonlóképp vannak a top karik .
Egyedül a kihívás tornyában van haszna , ha van ...

5000 es állatért 100x annyi lé, mint az 500 asért , ez szép igen , de továbbra se tiszta sor mitől lesz Pistike állatainak a sajtolt összeg 1 milliárd még Juliska ugyanilyen állataira nem kap csak pl 600 millió lé-t ( most a sajtolo medálok számát ne nézzük) Elvben ugyannyi idő és erőforrás befektetéssel egyik közel dupla annyi LÉ-hez jut , mint a másik
beszélhetünk arról, hogy a nagy számok törvénye szerint majd kiegyenlítődik de azért ez nem az a kategória , mert nem egy minden napos tevékenység pl 5000 es állatokat kisajtolni, még a mostani turbózott szintléptetéssel sem .

ha le korlátozzátok , hogy 5000 felett ne adjon több lé-t akkor valahogy közelítsük két azonos állatból szerezhető lé mennyiséget


plusz egy kérdés:
-Tetoválást megcsináltam mindet , lesz még a közeljövőben új tetoválás vagy erre már ne számítsunk rövid időn belül?
ha beidomítod azután nem kellene legyen mérete csak alapszintje és lépett szintje

de ezen már ment itt a forumba eszmefutattás 2009 be és azóta sem derült ki semmi csak annyi ha teszem azt van 100 ezer templomkristályom meg neked is van
egyforma szinten vagyunk egyforma alapszintű állatokat sajtolunk mégis lehet a random úgy hozza, hogy egyikunk 80%ba az apró méretűeket fogta be a másikunk meg az óriás méretűeket s a vége az hogy 10 állatnál egyforma befektetéssel akár 1 milliárd Le külömbség is összejön 10 állatból

ha ez így rendben van mindenki szerint akkor nem nyüszögök
hogy eddig miért nem zavart ez senkit? mert nagyon kevesen vették rá magukat arra, hogy több ezres tíz ezres állatokat hízlaljanak ki de most egy kb másfél órás művelet az egész vagy annyi sem (ha megvan hozzá a kellő templomkristály ügye)

majd sajtolok 10-10 idomítatlant és idomítottat nemsoká és a sajtolós topicba bemásolom az eredményt a 2009 es képlettel számolt lé vel együtt
van hozzá képleted, vagy ez saját statisztika xxx számú vadászatból?
na igen észrevettem
kb két éve már, hogy 7 asztrális kincs jön vagy ritkán esetleg 8

tehát egyre drágábban egyre lassabban fejlesztek valamit aminek az égegyadta világon semmi hatása nincs

végülis felesleges a préselés és minden amivel sárga mytot lehet szerezni egy szint után .
elméleti maximum kincs képesség 21 csatlóssal 8400 , ha ezt eléri valaki pl , akkor már találhat 9 asztrálkincset esetleg vagy 10 et ?
kincs képességem(sárga myto) jelenleg 21 csatlóssal :2885

A vadászat során esélyt kapsz, hogy asztrális kincset találj. A kincskeresésben minden csatlós részt vesz, nemcsak az aktív - tehát a kincs képességek összege számít. A kincs találásának esélye pedig kincs képesség/2 százalék, állat elfogáskor nincs kincs.(forrás Wiki)

vagyis jelenleg 1442,5% esélyem van , hogy találok asztrális kincset
100%1 db
200% 2db stb vagyis az eredeti képlet szerint jelenleg minden vadászat 14, 425 db asztrálkincset kellene adjon vagyis 14 et ritkábban 15 db ot

De!

Az asztrális kincs találati esélye nagyon magas kincs képesség összegnél módosult. Az 5 kincs / vadászatig az esély nem változott, de efelett az esély csökkenni kezd, tehát kétszer akkora kincs összeggel már nem fogsz vadászatonként 10 kincset találni. (de plafon nincs, tehát mindig nő a talált kincsmennyiség, csak csökkenő mértékben)

a valóság az, hogy nálam leragadt ez a fejlesztés 7 nagyon ritkán 8 asztrálkincsnél/ vadászat , vagyis a növekedést nemigen érzékelem évek múltán sem


A másik ilyen rejtélyes képlet a sajtolás
10 ezres szintű állatoknál már egyforma alapszinttel több száz milliós külünbség lehet két egymás utáni állatból talán ideje lenne publikussá tenni a titkos képleteket
Dátum: 2020.12.30. 07:39:05
Engedd el
Ez sem lesz törölve
Évek óta senki se foglalkozik a kvízkérdésekkel
Dátum: 2020.12.24. 17:23:39
nem

ha rákattintasz a relikviakuponra kiadja milyen relikviákat tudsz megvenni belőle vagyis fejleszteni
ha csak két kuponod van , akkor két opció van vagy csinálsz két bronz relikviát vagy egy bronzot ezüstre fejlesztesz
ha megvagy át tudod venni a feladat jutalmát a mini eventbe és holnapra lesz 1 kuponod , ha nem szerzel kupont holnapra akkor számodra ez egy egyszeri feladat volt
Dátum: 2020.12.24. 16:16:43
bármelyik relikviát fejlesztheted relikviakuponból vagy csinálsz két új bronz relikviát
minden nap megcsinálható
Dátum: 2020.12.23. 17:05:36
politikát tartsátok már otthon , marha unalmas már akárhova kattintok neten csak ez jön szembe vagy a csuti sertés vagy a szemlövögető

ez egy játék fórum
mellesleg hiába jelzitek a hibás kérdéseket azzal évek óta a kutya nem foglalkozik meg a kérdések megválaszolásával se sokan mert fölösleges
Dátum: 2020.12.22. 15:04:53
olyan egyszer volt csak , hogy küldi nélkül beragadt az egerem s 3000 x rányomtam

annak akinek sürgős meg nem foglalkozik a küldiből kapott lé-vel nem mondom, hogy nem jó megoldás , de ha az alap esetet veszed, hogy csak minden harmadik legyen 12 szint , akkor már nem éri meg
Dátum: 2020.12.22. 14:38:46
Teljesítetted a következő küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal! (10x), a jutalmad: 378924 LE, 25 kristálypont.

sok értelmét nem látom ennek az uj opciónak
főleg hogy előtte kétszer egymás után kell 12 szintes küldi s csak akkor jelenik meg ez a lehetőség a küldetések oldalon

lehet sok kattintás megspórol de marha nagy bukó mindenhogy

egy küldire kapok 150 ezer lé-t itt meg 10 re 378 ezret meg előtte az ismétlés miatt egyik szintlépésre csak fele lé jön
kiesik 11 dukát is meg 85 kristálypont

még akkor is okosabb ha egyesével csinálom ezt a küldit egymás után váltó nélkül

azt se értem a kristálypont miért lett az eredeti 10 küldetés esetén 50 ről 25 re beállítva (nem mintha sok jelentősége lenne de ez egy eléggé deficites funkció
Dátum: 2020.12.21. 17:40:42
valaki már írta nem olyan régen de ha már ide terelődött a figyelem ,akkor megpróbálom én is

Csatlós emlékezet:

Ha egy nap egyáltalán nem harcoltál a csatlós arénában, akkor a kihagyott csatákból 2-t bepótolhatsz később, de legfeljebb 30 csatát tudsz így bepótolni. Ez a képesség ezeket a határokat tolja ki. Minden szint 1-gyel növeli a naponta, és 10-zel az összesen bepótolható csatákat. Ezenkívül lehetővé teszi a képesség, hogy ha egy nap 10-nél több csatalehetőséged van, akkor az összeset ugyanazokkal a csatlósokkal használhasd el.

ez egy AF képesség ami eddig nagyon hasznos volt ha véletlen kimaradt egy nap a csatlós csatározásból, elment egy csata lehetőség nem akkora veszteség.
viszont mostmár napi 16 ot tudunk támadni és továbbra is csak 9 csatát lehet átvinni a következő napra ha valami miatt kimarad egy nap.

javasolnám az AF képességet lehessen tovább növelni ,akár viszonylag drágán is még 5 szinttel min. így 14 csata menne át a köv napra és kettő csata menne bukóba .

Csatlós csatákkal egy ujabb javaslat még.
akik később kezdtek vagy más miatt lemaradtak csatlós fejlesztésbe soha semmilyen formában nem tudnak közelebb kerülni a top listán
a szakadék egyre jobban nyílik .lehetne egy relikvia vagy af képesség vagy valami szerezhető tárgy amivel meg lehet turbózni a csatlosokat annak függvényébe mennyire van lemaradva a legerősebbektől.
nagyon ezt nem is kellene túlárazni de jó lenne kicsit jobban össze zárni a csatlós harci erőben a játékosokat . legalább azokat akik tennének is érte