Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2021.01.14. 19:34:06
tegnap 23 milliárdot építettem v3 on a fába

kaptunk érte 23 ezer energiatéglát a fába
de ha 3 milliárdot építünk , akkor is kapunk ennyit

ennyire inaktív a szerver kb

V1 en 40 ezer téglával gyarapszik a fa (persze néha biztos csak 30 pár ezerrel)

Az Af képesség butítással a v1 top előnye(aki lépegetett is szinteket) örökre be lesz betonozva
a sajtolgatott lé- vel szintén .
Dátum: 2021.01.14. 19:30:11
az elméleted még mindig ott bukik, hogy nem rövid időről és nem 1-2-5 szintlépésről van szó.

a te verziódban még mindig csak töredékét tudja bárki is tápolni , azokhoz képest akiknek hónapok óta maxon van a TUDÁS(és nem élet)fa AF képessége .

A képesség árát akkor le felezitek?
és ha visszakérem az 5000 AF pontot , akkor a te verziód szerinti szintenkénti tápolgatás bukta ?

másik a sajtolás

Nem vártam meg mire juttok le sajtolgattam az 5000 es állataim de siralmasan kevés LÉ-t adtak

tavaly a 4000-4300 as szintűek adtak közel ennyit (pár 10 millió eltéréssel) érezhető, hogy már bele van nyúlva nem csak az 5000 feletti sajtolásokba ..

Sajtoló medálom is sokka ltöbb van mint az előző garnitúrába sajtoltaknál, és az alapszintjük is sokkal magasabb volt
900 millió, 1 milliárd közt kellett volna jöjjön belőlük a tavaly sajtoltak átlaga alapján


megint más:
Miért nem enged áldozni a tetoválás oldalon ?

Megvan minden tetoválásom és megvan az esetleges következő tetoválás ára is már
egyet engedett áldozni aztán tovább egyet sem .
Dátum: 2021.01.11. 20:52:55
még több templomkristály
Dátum: 2021.01.11. 16:42:40
vagy inkább a kisebb vadászzsákmányt

1 vadászzsákmányért 5 kapubelépés időkorlátozás nélkül

másik verzió valamivel csökkenteni a térkapulépések közti időt , már csak itt van a játék kezdeti idejéből maradt várakozás, még akkor is ha most egyszerre tudok 5-4-1 lépést csinálni , mert ha gyorsabban akarom akkor ugyanúgy fizetni kell a gyorsításért
Dátum: 2021.01.11. 16:15:00
szerintem a szerencsekerékre ez egyszer tegyetek olyat be amit ti találtok ki:)

Elkerülve ezzel hogy fél-egy év múlva megint majd jön az, hogy a top játékosok találták ki és nekik mekkora előny ez (is)

De ha javasolni kellene valamit az csp szerzési lehetőség ( jelenleg bármiből többet lehet szerezni, mint csp-ből )

Térkapu pontok stimulátorok elhasználása is megérne egy misét .
10 ezer pont felett tartok és ha akarom ha nem jön a veremből tonnaszám
nem tudom elhasználni, mert sem 3000 csp-t sem 3000 őskövet nem akarok erre elkölteni ,Szerintem nem csak nálam gyűlik ez a cucc a végtelenbe
Dátum: 2021.01.11. 14:43:15
Pechpont: 828

A nyereményed: 37 AF pont, 440 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 440 TP
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: 37 AF pont, 440 TP
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 440 TP

tegnapi szintlépés után egy pálca sincs közte , persze lehetett volna ,

másik igen nekem egy év még a 400as szint ha heti egy szintet sikerül lépnem, ami azért nem kis teljesítmény csak a napi erőforrásokból tuti nem lépek hetente szintet

A tudás fa a v3 on soha nem lesz akkora, mint v1 en , ha figyeltél elébb is írtam, hogy plafon 24 ezer tégla jön egy nap még v1 en 40 ezer felett is .
Egy fa szint meg ott is itt is ugyannyi vagyxis ha el is érek 400 ra és elkap a gépszíj és naponta lépek szintet , akkor sem tudom utolérni a kapott vackokat ha nem nerfelitek meg ezt az AF et

Erre írtam, hogy szerencsére még időben vagyunk, nincs olyan hosszú ideje a dolog a játékban; és ha elfelezzük az AF pont költségét, akkor aki ebből eddig az 5-8 hónapig tápolt, a különbözetért ezzel a masszív AF pont költséggel "fizet".


viccelsz? 5000 af pont el jól csőbe húzod a v1 top karikat ettől meg az előnyük megmarad.
főként, hogy 5000 af pontot már lehet össze is forgattak ebből a keréken

ezt már nem tudod igazságosan megoldani, max úgy, hogy 400 felett max 25 szintlépésig adja a mostani bónuszt aztán meg amennyire te akarod be lőni , így aki ideér majd ugyanúgy 25 x tud belőle tápolni aztán nem.

a 25 csak egy kb szám , szerintem vissza lehet nézni ki hány szintet tápolt már maxos af mellett
Dátum: 2021.01.11. 14:31:46
A sajtolásos résszel mi a helyzet most ?

őstestvér felzabálja isteni méreglovag állatodat. 32441 TP-t kapott. 709339200 lélekenergiát kaptál.......

5000 es szintű volt pontosabban 5032 es , 352 es alapszinttel 144 sajtoló medál sajtoló eszencia és a többi ..

145 ezer/szint ennyire jön ki a sajtolt összeg minden finomsággal meg turbózva

ha egy idomítatlan állatot sajtolok az is 145 ezret ad

vagy sikerült a legkevesebb összeget sajtolnom vagy ennyire lett beállítva a sajtolható összeg?
Alap Lé x lépett szint s nem számít se szaki se medál ?

Hol van ez az összeg ahhoz , amiket a kollega sajtolgatott ? még szintarányosan is töredéke csak annak
Dátum: 2021.01.11. 14:03:45
Ma, 19:52 Gratulálok, a 352. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 70 templomkristály, 139 Relikviaforgács, 70 hűségszilánk, +70 kritikus ütés, +70 kritikus varázslat, 70 Kisebb vadászzsákmány, 70 Platina, 69 aranydukát, 69 Sorsjegy, Őskőtermő zsák: +70 őskő

ezt tegnap kaptam v3 abszolút a legmagasabb fa szint van a mi szövinknek és az a nemrég azt hiszem május amióta van ez az af (lehet tévedek)
Lehet 400 on őrült nagy táp egy extrém magas fa mellett , de v3 on ennél többet bizton nem kap senki .

Na persze átugorhatnék v1 re tápolni de az se ingyen van , meg értelmét sem látom .

10 ezer AF be került a képesség , nekem hónapokba telt összeszedni .

Vadászzsákmányra az égegyadta világon semmi szükségem egy db ra sem kivéve a bolygó ura event alatt , az is csak miattatok, mert ilyen hülye feladat tesztek bele:)

akinél megvan az 1 másodperces vadászat az mégis minek venne vadászzsákmányt bármikor őskőért?

aki meg nem érte el még az 1 másodperces vadászatot annak 10 ezer af e sincs ,pláne nem kirívóan magas tudás fája sem.

Templom kristály : Hogy 35 v 70 jön egy szintlépésnél szerintem nem ezen áll, vagy bukik valaki előnye

Relikviaforgács :Ez az egyetlen hasznos dolog a tudás fából , talán itt észszerű a nerf csak azt nem tudom, akik eddig léptek ilyen mód 10-20 v több szinteket azokat eztán hogyan hozod be a kiforgatott cuccokkal(pl sajtoló medál, kristálymytoaffinitás, templompálca) segítek ,-sehogysem

kritikusok: Egy idő után teljesen mindegy mekkora , sőt mióta szb van igazából szükségtelen is magasra emelni ( ha játékos támad játékos ellen lehet valami értelme, de ez manapság egyre kevésbé divat , pláne topkariknál)

dukát: amilyen áron mennek egyes tételek , ahhoz képest ez csak egy csepp a tengerbe

Platina: ha egy hónapba kétszer lépek szintet amihez összesen 1 milió tp kell , akkor sem kapok annyi platinát amiből csak egy vermet meg tudok oldani a vásárlós részt . nem beszélve arról a valódi tápot a verembe is őskőért adjátok
a napi ajánlatokat normál esetben csak a szellemspirál miatt veszem meg, ha akciós napi ajánlat van ,akkor sem tudok mindent megvenni platináért max egy tételt a jobbakat meg ot is csak őskőért lehet

Sorsjegy is csak akkor érdekes ha éppen szintet lépek ,meg a bolygó ura event alatt

És ami a legfontosabb, a tudás fa szintje
akinél magas a tudás fa az azért van , mert építette a szövi ,és vagy szb ben első három helyet szerzett párszor.

az sem mindegy melyik szervert nézitek, mert v1 en 40 ezer felett is jöhet energiatégla , még v3 on 24 ezer volt eddig a rekord

ha leveszitek 20% a bónuszt akkor akik eddig profitáltak belőle azokkal mi lesz?
Dátum: 2021.01.08. 19:00:29
nem is az a lényeg csinálja e valaki, hanem az, hogy van rá lehetőség

ismertem én olyat már akinek havi 100 ezer sem fájt játékra (ha nem is pont vu-ra )

Más kérdés , hogy lassan értelme sincs semmit csinálni csak annyit amit még 100-200 as szinten lehetett , mert uristen a 400 as szintközeliek elhuznak mindenbe
ésssss? miért zavar az egy 200 as szintút pl, hogy a 400 pluszos karik milyen erősek miből mennyit tudnak csinálni?

nem kerülnek lady listára? nem értem meg
Dátum: 2021.01.08. 18:44:29
Idézet: Unr34l - 2021.01.08. 18:40:35
éveken ezért építettem be napi 20-40 millió nettó LE-?

végzet medàlokat vissza lehet váltani templomkristályra ha már nagy kaszát kap az AF képesség?


persze jegybanki alapkamattal növelve min
Dátum: 2021.01.08. 18:38:38
az 1-2 vel nincs is baj
csak pont ezért a tápért nem kell csinálni az égvilágon semmit , nem kell gyűjteni semmit nem kell váltani nem kell kivárni stb egyszeruen előveszed a hitelkártyát és kattintasz párat , ha csak 5 templomot lenyomsz és lesz 12 db 5000 es állatod belőle akkor mennyi lé t vettél ft ért?
tettél érte? gondolkoztál ? játék élmény volt
nem csak pénz és táp

ennek a legnehezebb része megcsinálni 5 giga templomot de ha van egy rakat ősi pálcád meg még némi köved az sem lehet probléma
Dátum: 2021.01.08. 18:25:13
Idézet: Miklós - 2021.01.08. 17:27:56
Szerencsére, ez az AF képesség nincs régóta a játékban, és a szintlépések sebessége egy természetes korlátot jelentett, ezért itt még nem tudott senki "behozhattlan" előnyre szert tenni.


hát ..
és senki ne vegye magára de szerintem meg igen , pontosan azért fejlesztette ki aki kifejlesztette , mert relikviaforgácsot ad amiből pech pont lehet
namost aki azonnal ki tudta maxolni és még a tudás fa is magas szintű az elég sok pechpontot el tudott pörgetni azóta

lehet nincsenek sokan akinek maxos ez az af de kezd unalmas lenni hogy ha pár ember elér valamit a játékba akkor valakik elkezdenek rinyálni és rögtön megszüntetjük . persze aki használta már megmarad az előnye aki meg elkezdené használni már csak csökkentve tudja
10 ezer af -et se a tündérek hordták össze
mellesleg aki kisebb szintű többször lép szintet ugyanott van a kapott jutalmakkal mint a magas szintű játékosok ha elér 300 ra meg ugyanúgy összegyűjthet 10 ezer af et mint bárki más.

na mindegy mindig be cumizom a fejlesztési vonalam.

mellesleg a kisebb vadászzsákmány mint jutalom csak gyűlik nem váltható semmire használni felesleges 1 másodperes vadászatnál

aranydukát 69 küldetésre is megvan , platinat nem jól írja ki, mert pont 5x annyit ad (és adott af nélkül is) de az sem elég egy veremre sem
szakértelmeknek nincs semmi jelentősége esetembe mindegy, hogy 10000 a krit ütésem vagy 10069

gyanítom nem is a v3 legmagasabb tudásfával gond , mivel nálunk nem épül gyorsan ha bele szakadunk sem, mert 21-22 ezer téglát lehet összevakarni
megint a v1 a bűnös
Dátum: 2021.01.08. 18:09:28
Gratulálok, a 350. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 70 templomkristály, 139 Relikviaforgács, 70 hűségszilánk, +69 kritikus ütés, +69 kritikus varázslat, 69 Kisebb vadászzsákmány, 69 Platina, 69 aranydukát, 69 Sorsjegy, Őskőtermő zsák: +70 őskő

v3 legmagasabb fával 10 ezer af ért maxolt af képességgel ez jön ki

mit lehet ezen váltogatni mire ? ami akkora előnyt ad?

használhattam egy szintlépésnyire , már megérte csak erre gyűjteni az AF pontokat

350 es szinten 500 ezer tp kell a szintlépéshez , ha nagyon tolom se tudok havi 3 szintet lépni

A 450 ősköves téma meg szerintem ,lesz aki rászánja , van akinek semmi sem kerül sokba , abba se vagyok biztos valaki már nem e használta egyszer egyszer
Dátum: 2021.01.08. 12:39:07
Mikortól lesz kivéve a sajtolás képletből az x-2x változó?

nem szeretném tesztelgetni 5000 es állatokkal ,hogy már működik e vagy sem
Dátum: 2021.01.07. 21:56:26
szerintem ha egy familiáris eléri a max szintjét jelenjen meg egy gomb pl hogy ezer szint csökkenésért jár egy fagyi na komolyra fordítva
legyen részben préselhető
mivel nem tud tp szerezni ezért energia halmozódik fel benne mely majd szét feszíti ...
ahhoz hogy megmentsd ebből az energiából ki kell préselj valamennyit
a préselésért választható jutalmak lennének
pl 1000 szintért 10000 kheszon törmelék
2000 szintért 2000 dinárium
5000 szintért 500 af pont

stb
és természetesen a familiáris szintje lecsökkene annyival amelyik szinted választottad
lehet a számokat meg a jutalmakat is variálni persze

vagy el sem kellene érjék a max szintet hanem 5000 szintől elérhetőek lennének ezen opciók kisebb számokkal persze és akkor lenne valami haszna a nem top kariknak is a familiárosokból
Dátum: 2021.01.07. 14:27:15
Igen arra!
Verem pálca hagyján, mert ahhoz azért csp is kell nem kevés, vagyis egy idő után csak porfogó lenne, hacsak nem lenne giga verem egyszer.
Mytoaffinitás sem akkora táp már, de a templom és vele a templomkristály az már durva előnyt jelentene annak aki rászánja végtelenszer a 450 őskövet
Mellékesen elég egyet támadni
Megveszem a cél nullázó relikviát egyet támadok, megveszem az almát, van egy templompálcám
Aztán ismét veszek egy cél nullázót ......

Ide lehetne egy féket rakni, hogy csak akkor veheted meg a célnullázót ha már mitudom én 1000 szörny után, vagy 3000 után
Dátum: 2021.01.07. 08:27:12
Mondj egy olyan játékelemet amit a topkarik javasoltak és csak nekik lett ebből behizhatatlan hasznuk, vagy csak ők használhatják.
Én két dolgot tudok itt hírtelen ami közvetlen vagy közvetve játékos ötlet alapján lett
Egyik a szövetségi bajnokság, ami nélkül azt hiszem már kb senki nem tudna játszani, mert nem lenne mire és hogyan elkölteni a pp ket
Az szb előtt meg azért ment a sírás mert azberősebbek naponta 2-3-4-5 xis agyon verték a gyengébbeket elcseszve ezzel a játékukat.
A masik a verem ami egy fél évenkénti eventbek indult és játékos kérésre lett havi verziója is,
Nem kötelező csinálni, de sokkal hasznosabb, mint vadászgatni.

Relikviák, Af képességek, új szakértelmek esetlegesen ha nem a játékosok javasoltak volna vagyvkértek volna új dolgokat, akkor ia lett volna...

Kutatás event
Hosszu évek után egy új esemény, igen 12-14 hónapja bele lendültem és toltam, mert érdekelt mert elsőként akartam felfedezni
Mellesleg nem tartottam megagamnak az infókat, aki utánam étt x szinthez már felkészülhetett ha figyelt a fórumra.
Őskövek.
Nem azt mondtam egyáltalán nem fizetek be, hanem azt, hogy idén nem erre a hobbimra költöttem a pénzt
Volt amikor a nyolc év alatt fizettem be maxot is de ez nem az idéb volt.
Nem is lenne mire költsek követ hisz a hosszú évek minden fontos dolog megvab már.
Na jó ez nem igaz lehetne mire költeni
Van egy új relikvia igen borsos áron amivel, meg egy másikkal egymás után vásárolva végtelen templompálca szerezhető.
Még ezt se használom ki.

Sok olyan fejlesztés van mindegy kinek a javaslatára aminek nem örülök, nem tetszik, de ha már van akkor alkalmazkodok hozzá és be épitem a játékomba.
Dátum: 2021.01.06. 22:54:44
Én mindig találok újabb célokat a játékban bár volt már, hogy abbahagytam sőt törölve is voltam már.

én inkább olyan top karikról tudok akik töröltek , akik nem kapták meg a pénzükért a sérthetetlenséget , vagy nem tudták elfogadni, hogy más valaki fele annyi pénzzel is okosan ellenfél marad. vagy lebuktak csalással .
egyet ismerek aki életmódot váltott és a családot választotta a játék helyett
Dátum: 2021.01.06. 22:27:10
nem nekem akartad szerintem címezni az üzeneted

Én bármily fura is ez nem költök sokat sőt igazából arra se emlékezek mikor fizettem be utoljára pl az utóbbi karácsonyi akciónál tuti nem
időt se fordítok sokat a játékra max eventeknél ,

minden fajta személyeskedés nélkül mondom neked baj van a toronyba

a szintlépést nem tudod megválasztani ha 8-10 éve játszol elérsz egy szintre kimaxolsz mindent
pok kariként kezdtem nem volt semmi értelme
őskőmentesen indultam és a 8 év alatt szerintem tudással mentem előre nem pénzzel

és igen 6-8 éve meg régebben még ezek adtak játékélményt amiket te írsz bár a te szövidben nem lettem volna a leírtak alapján

én V3 on vagyok és éppen ma reggel kértem Miklóst , hogy a később indulók vagy egyéb okból lemaradtak pl csatlósharci erőben be tudják érni a topot amolyan inspiráció formájában (ezt a top nem kapná meg csak ti kisebb szintűek ) És egyet értett velem Miklós

És még egy gondolat a végére :

Ha az álltalad a sátánnak titulált fizetős játékosok és top karik nem lettek volna a játék sem nagyon létezne már mert nem lett volna ami életben tartsa így most nem írhatnál ide hülyeségeket sem

ha velem van problémád írd meg nyugodtan , de szerintem azt se nézted kinek címzed az üzeneted
Dátum: 2021.01.06. 14:06:49
kis szintre bent maradhat , legyen ez a random kivétel pl 1000 feletti szintnél , hisz a tetoválások miatt előbb utóbb mindenkinek min 1000 es állatokat kell majd sajtolni(áldozni )

ha már tetoválás .
Jöhetnek az újak , mert nekem hónapok óta megvan mind , meg szerintem már másoknak is

jut eszembe ,- ez esetben már csak a familiárisokkal kell kezdeni valamit ha elérik a max szintjüket lehessen velük valamit kezdeni