Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2021.02.15. 20:50:59
a három tetováláshoz 45 kell kockából
24ezer hatalomkristály és 24 ezer templomkristály
Feltéve ha csak akkor engedi ezeket ha megvan az előző hat tetoválás (ezt nem tudom mivel nekem megvolt mind a hat)

ha ez megvan jöhet a familiáris erősítő isteni relikvia

Familiáris erősítő
Familiáris erősítő
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz egy templomi pálcát, és familiáris fókuszaid hatásfoka 100%-kal megnő. Max. 20 db vásárolható belőle.
Ár: 5 isteni kocka, 40 platina, 20 Őskő

ehhez is kelleni fog 100 kocka meg 800 platina meg 400 őskő
ha a kocka részt nem nézzük , akkor 20 templompálca 400 kőért

utána van ez ,-Bár szerintem ezt a szellemspirál dolgot felesleges erőltetni (kb fél év alatt jött talán 12-14db )

Szellemfókusz
Szellemfókusz
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Ha van szellemtetoválásod, megnő 5%-kal az esély, hogy szellemspirált találsz, és megnő 200-zal az állatszint, ameddig használhatod. Max. 5 db vásárolható belőle.
Ár: 10 isteni kocka, 80 platina, 40 Őskő

ez is 50 kocka lenne , bár én személy szerint ezt végső esetben fogom csak megvenni

és van a negyedik

Templomi ellátmány
Templomi ellátmány
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz 10 templomi pálcát. Csak akkor veheted meg, ha transzdestrukció szakértelmed 1000-nél kevesebb. Max. 3 db vásárolható belőle.
Ár: 7 isteni kocka, 140 platina,

ez lenne a legjobban kelendő cucc , de aki kicsit is foglalkozott a templomokkal az azért 300-400 as szintre már megcsinált 500 templomot
aki meg töredékét sem az meg ezt a relikviát se fogja nagyon kihasználni
Dátum: 2021.02.15. 18:41:21
Megvetted a következő tárgyat: Isteni tetoválás.

Isteni tetoválás
Isteni tetoválás
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Minden isteni tetoválás megvásárlása után egy újabb tetoválás készíttetésére nyílik lehetőséged! Jelenleg max. 3 db isteni tetoválásod lehet, de ezek száma a jövőben bővülni fog.
Ár: 15 isteni kocka, 100 platina, 50 Őskő

karakterlapon lesz egy új fül a legendás tárgyak és az egyéb közt oda kerül be vásárlás után

Feláldozod félisten hatalmú állatodat! A lélekenergia gigantikus fénydetonáció során szabadul fel, amely mérföldekről is látható! A beléd áramló iszonyú mennyiségű LE (+51846360 LE) égeti a vénáidat, idegszálaidat, üvöltve rogysz a földre. Hosszú idő után térsz magadhoz. A füled még mindig cseng... Az esszenciafoszlányokat 61 smaragdszelencébe gyűjtöd össze. Ezenkívül hátramaradt még 206 hatalomkristály, ezeket is elteszed. A sajtolás eredményeképp 256 barna mytokronithoz jutottál.

Szerencse tetoválás

A szerencsekeréken az ultra-ritka nyeremények pechpont költsége 5%-kal csökken (kivéve relikviaforgács és templomi pálca), az isteni kocka pechpont költsége 20%-kal csökken.

A következő tetoválás költsége: 8000 hatalomkristály és 8000 templomkristály.
Dátum: 2021.02.15. 17:44:04
Templomi ellátmány
Templomi ellátmány
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz 10 templomi pálcát. Csak akkor veheted meg, ha transzdestrukció szakértelmed 1000-nél kevesebb. Max. 3 db vásárolható belőle.
Ár: 7 isteni kocka, 140 platina, 70 Őskő

jó lett volna de sajna ezt sem tudom már kihasználni

szükséges vajon bekorlátozni a transzdestrukció szakit 1000 nél?
Dátum: 2021.02.15. 07:40:54
És elméleted szerint az hogy lehet leprogramozni, hogy a 15 öltözékben melyikben cserélje le és melyikbe ne
mindenképp neked kell kiválasztgatni

nem tudom hányas szintű vagy de ha feljebb lépsz 270 körül kifogynak a tárgyak
ezenkívül elérhető a legendás tárgyak is egyszer megcsinálsz egy öltözetet és az marad , mert jobbat már nem fogsz tudni csinálni , max a legendás tárgyat fejlesztgetni , de ahhoz meg nem kell lecserélni

szerintem túl bonyolítod ezt az egyszerű dolgot ,hisz bármilyen gyorsan lépsz is szinteket nem kell naponta vagy hetente kicserélgetni minden öltözetet
Dátum: 2021.02.13. 14:38:08
Ezekből elég sok minden megvalósult már:)

Ami kimaradt abból lesz valami?

pl ezek

Lelekkut fokuszator:
Relikviakuponból fejlesztheto relikvia bronz fokozattol ejkristaly fokozatig.
Minden egyes szintje 5% eselyt ad, hogy lelekkut kisutesekor megduplazza a kapott LE-t. (Csak az LE-t)


A tanulas koronaja:
Relikviakuponbol fejlesztheto targy, ami fokozatonkent +5-tel megnoveli a szingularis ismeretek szakertelem maximumat, igy a kapott TP-t is.


Verem rejtett dolgok felfedése vmilyen módon.


A Kutatás bizonyos lépése ismételhető legyen.
Dátum: 2021.02.13. 14:31:56
minek az öltözet váltás ha minden öltözetbe ugyanaz a tárgy teszed?
Dátum: 2021.02.11. 18:49:44
ha meg tudod csinálni nem vesztesz vele semmit
de a tetoválásokkal nem leszel előrébb talán a smaragd tetoválás ami ér valamit

ha megvan , akkor a fehér esszenciákból 1-1 arányban tudsz váltani smaragd szelencéket
viszont ha a smaragd szelencét használod meg zöld esszenciát kapsz ,-így gyorsabban ki tudod maxolni a mega esszenciákat , plusz az összes harcoló csatlóst egy szintre tudod fejleszteni a szelencékkel

mellesleg ha végig csinálod a kutatást akkor ezer valamennyi hatalomkristályod lesz alapból és már csak egy db 1000 es szintű vagy nagyobb állat kell,meg 1000 templomkristály és ez meg is van
Dátum: 2021.02.11. 11:51:58
Semelyik szinten nem táp a tetoválások
A smaragd tetoválás is csak addig ameddig oda vissza váltogatással kimaxolod a mega eszenciákat és egy szintre hozod a harcoló csatlosókat, utána meg nem tudod semmire használni azt sem.
A plusz sebzés harcban meg csatlós harcban kb nulla, nem fogod észrevenni a meglétét a tetoválásnak vagy annak hiányának
Plusz tp kennelbe, kiképzés dömping közt éppen nem lehet nagy hasznát venni.
Szelemtetoválás meg inkább hagyjuk is
Dátum: 2021.02.10. 13:48:48
sima szürke vagy ahogy te írod fehér eszenciából lehet 1-1 arányban
Dátum: 2021.02.10. 12:23:46
Pechpont: 808

A nyereményed: 30 Relikviaforgács, 30 Relikviaforgács, Isteni kocka, 38 AF pont, 454 TP, Familiáris fókusz, Familiáris fókusz, Familiáris fókusz, Familiáris fókusz, Végzet medál, Familiáris fókusz

relikviaforgács visszaváltva
Pechpont: 414
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 454 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 30 Relikviaforgács

relikviaforgács visszaváltva
Pechpont: 148

10 forgatást próba

A nyereményed: Familiáris fókusz, 1 ősdrágakő, 7 sisakszilánk, 1 A vadászat itala, 3 diránium, 1 Sorsjegy, 10 aranydukát, 1 A vadászat itala, 1 Csatlóskristály, Végzet medál

ekkora rakás sz@rt
egy templompálca se jött
de familiáris fókusz bezzeg orrba szájba


nos eltelt 16 nap az ígéret óta miszerint 2-3 hét és használható az isteni kocka
valami hiper jó dolgot kell tudjon ha azt nézem egy szintlépésnél mennyi templompálca és sajtoló medál nem esik a szerencsekeréken .

ha a mostani tetoválásokat lehet vele upgradelni akkor kb semmit se fog érni
Dátum: 2021.01.28. 12:50:13
azt még kár volt hacsak nem tetoválást csináltál egyből

a normál templom teljesül minden feladattal egyben , a feladatok is és az aktuális küldetés legyen az bármelyik kiválasztva teljesülnek áldozáskor és tetoválás létrehozásnál is
Giga templom nem teljesül

a tetoválások pedig mindig ezerrel drágulnak
1, 1000 hatalomkristály+1000 templomkristály
2, 2000 hatalomkristály+2000 templomkristály

....
Dátum: 2021.01.28. 11:57:12
1000 szintnél nagyobb állatot kell feláldozni a kutatás oldalon a tetoválások fülre kattintva
amennyivel nagyobb, mint ezer szint annyi hatalomkristályt kapsz , de ott részletesebben is le van írva mit kapsz még

------------------------

Ami nincs a leírásban az pedig ez, ha megvan minden tetoválásod már a mostani 6 db , akkor áldozni csak abban az esetben lehet hatalomkristályért ha kevesebb , mint 7000 templomkristályod van
Dátum: 2021.01.25. 16:33:43
Nem tudom
azért ez lett kitalálva , mert itt fórumon többen jelezték kezdeni kell majd valamit a familiárisok szintjével, de szerintem nem egyre gondoltak a játékosok és a játékvezetés

amúgy ha még 1% plusz sebzést adna azt mondanám idővel lehet valami értelme de a plusz egy sebzés ... egyáltalán hogy lehet ellenőrizni, hogy valóban sebeznek e relikvia db * egyet pluszba ?
Dátum: 2021.01.25. 15:58:27
mert kérésemre be lett állítva kb 20 perce

valamint a familiáris fókusz szinttől független ad plusz egy sebzést a familiárisoknak ,- bár szerintem még így is közel nulla az értéke
Dátum: 2021.01.25. 15:03:13
Azt a választ kaptam tiltsam le, hogy ezeket nem akarom kipörgetni

Grat
Remélem azért az tiszta , hogy nem lehet letiltani

mellesleg amiket tiltani akartam le is vannak tiltva pont az a három is olyan ami nem kell

ja és 2-3 hét mulva már majd nagyon tetszeni fog mit tud a kocka

így én sem fogok pörgetni , ezekre a vackokra nem pocséklok pechpontot
az hogy így a többi sem esik mellékes , mert ha így marad ugyis be lehet zárni a boltot
Dátum: 2021.01.25. 14:01:17
az isteni kocka még csak csak , talán fél egy év és ki lesz találva mire jó:D

De 32767 es állatai kanyarba sincs senkinek csak neked vagyis mindenki másnak jelenleg ez egy nagy büdös semmi
nem mintha neked is érne bármit is
Dátum: 2021.01.25. 13:00:17
elküldtem üsz-re is, nehogy véletlen ne olvassák

Neked meg így sose lesz 100 ezres szintű állataid
Dátum: 2021.01.25. 11:34:24
észrevétel:

A nyereményed: Familiáris fókusz (46 pechpont)

jelenleg legjobb tudomásom szerint egyetlen egy játékosnak van maximum szintű állata, tehát ez a relikvia 46 pechpontért jelenleg teljesen felesleges tárgy, bár dísznek szép a relikviák közt ,és kifejezetten jól mutat, hogy 30000 ezer őskő van ki írva az árának ,-ettől még nem ér semmit sem
még akkor sem , ha majd mindenki 32767 es familiárosakkal rendelkezik , mert a 10 szint az egy vicc , teljesen lényegtelen, hogy 4-5 db 32767 vagy 32777 es állattal harcolok

eddig 3 db ilyen fókuszt forgattam , köszönöm nekem elég is lesz ennyi ebből , akinek meg még kisebbek az állatai 10 ezer szint körül pláne nem ér semmit ez a relikvia .

és akkor a másik gyöngyszem az a bizonyos red hering ami most szerintem mindenki egymás után pörget ki egyéb értékes cuccok helyett

A nyereményed: Isteni kocka (70pechpont)
egyszer nem lehetne úgy berakni valamit a játékba, hogy lehessen is használni ? nagyon jó dolgot kell majd tudjon hisz drágább, mint egy sajtoló medál és inkább ez jön, mint a másik Sajtoló medál (63pechpont)
nekem van 9 , egyenlőre köszönöm szépen de ,ameddig nem lehet használni nem szeretnék több ilyet kiforgatni, sőt még le nem lépem a 40 szintet a tudásfa maxos bónusz mellett egyik új relikviát sem szeretném még hírből sem hallani .

Gondolom nem vagyok egyedül ezzel .
Talán másképp gondolnám ha nem fél-egy év múlva derülne ki, hogy igazából nem fog sokat érni a kocka sem , ahogy a tetoválások sem lettek olyan nagy durranások.

Én a magam nevében kérném , hogy maxos tudásfa bónusz ameddig tart ezen relikviákat ne lehessen kipörgetni, illetve a familiáris fókuszt meg csak olyan tudja kipörgetni aki elérte az állataival a maximum szintet vagy legalább a 30 ezres szintet .

abba meg bele se menjünk hány templompálca nem esik a két új relikvia miatt és ez mennyi templomkristály kiesés azokkal szemben akik eddig ezen új relikviák nélkül forgattak kereket .kevesebb templomkristály lassabb állatszintlépés , vagyis ebből is megmarad a végleges előnye pár játékosnak , a sajtoló medál adta bónuszt már ide se számoljuk
Dátum: 2021.01.23. 20:08:22
800 pechpontból sikerült kiforgatni 7 isteni kockát meg kettő familiáris fókuszt
hurrá
egy sajtoló medál egy végzetmedál és még 37 af pont
grat remek fejlesztés

lehet egy nagyon jó kérdésem? hogy a bűbánatos f..szomba lehet majd így beérni azokat akik a tudásfa miatt kapott pechpontokból templompálcákat , sajtolómedálokat és kristálymitoaffinitást szereztek zsák számra ?

jelenleg meg az isteni kocka csak red hering és gyanítom az is marad még vagy fél évig min ahogy a játékot ismerem

legalább lehessen kijelölni a szerencsekeréken, hogy nem akarok ilyen semmit forgatni
köszi
Dátum: 2021.01.19. 13:08:01
nekem ha jelenleg lenne 32767 es állatom ennyit kapnék érte

5000 szintre 738 millió afelett
(32767-5000)*301200= 8.363.420.400

összesen 738.492.200+8.363.420.400=9.101.912.600

151 sajtoló medál jelenleg

az 5000 szintre meg le egyszerűsítve annyit kapsz majdnem , mintha 5000 db idomítatlan állatot sajtolnál le
esetemben egy 356 os állat idomítás nélkül 140289 idomítva egyes szinten ugyanannyi jön sárga esszenciával meg 148706
még ha leosztod a 738492200nat 5000 el akkor 147699 re jön ki

így sacc kb be tudod határolni mennyi lét tudsz szerezni egy állatból