Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2012.07.19. 16:39:31
Most , hogy nézem tényleg semmi sem jelenik meg a rezisztenciám is eltünt , egyre jobb
Dátum: 2012.07.19. 16:17:36
Sziasztok!

Nekem vegyes véleményem van erről az újításról van benne jó és rossz kb egyformán.

Amiért viszont írok , mert én máris találtam hibát amit ha nem javítanak akkor addig nem játszok az biztos.
Varázslat elnyelésem 410 volt 15:00 előtt , -most 293
A következő tárgyakat használom (pont mint 3 óra előtt)
Csak a varázslatelnyeléseket írom a tárgy után.
-Sárkányvért 48
-Lélegző pajzs 32
-Kentaurusz gyűrű 20
-Földistennő lánca 50
Zombitaposó csízma 12

Relikvia:
-mágianyelő (75.szinten vagyok) 131

Ez eddig 293 ,-idáig stimmel és ezután van a probléma.

Van egy állatom aminek 26 a varázslat elnyelése (állatok szakértelem) plusz ehhez van egy mágiatündér familiárisom ami ügye duplázza az elnyelést .

(Még mielőtt valaki lehurrogna , mindkét állat ki van jelölve harcra és a szövetségi épületeket is 100% ban használom )

Viszont az állatok szakértelmeit nem számolja be az uj karakter lap így sebezhetőbb vagyok

Kérem javítsátok mihamarabb.

Köszi.
Dátum: 2012.05.10. 16:27:42
Csakhogy megint morogjak!

V1-en tettem fel május 8.-án egy kérdést a következő lett az eredmény.

Május 08. 10:43 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

Melyik háziállatal tartozik egy állatrendbe a tapír?

kutya
szarvasmarha
sertés


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

És akkor ma mi a besorolós kérdés????? Na valaki kitalálja ?????? És ma nem én tettem fel de másolom :

Melyik háziállattal tartoznak egy állatrendbe a tapírok?
hörcsög
kutya

sertés

Na akkor valaki aki kvíz admin adjon már magyarázatot nekem az ilyen esetekre ,mikor a saját kérdésemmel találkozok 2 nappal később, és még be is kerül a játékba.

Akkor még mindig nem helyes a feltevésem,hogy valaki valakije bármit kérdezhet más meg semmit? De ez az eset inkább úgy néz ki ,mintha direkt el lett volna utasítva a kérdésem aztán aki elutasította az azért lemásolta és két nappal később feltette Ő vagy valamelyik ismerőse ,gondolom olyan aki magasabb szintű és ezzel megszerzett egy kis potya LE-t


Pedig megfogadtam nem foglalkozok már ezzel a kvíz marhasággal de ezt nem tudom szó nélkül hagyni
Dátum: 2012.05.09. 16:52:21
Mindegy nem fogok ezen vitatkozni a kérdésre nincs a válaszok közt helyes válasz ez biztos és ennyi a mondatban az "és" feleslegesen van benne de nem írom le megint.
Dátum: 2012.05.09. 16:45:40
Idézet: Jademaster - 2012.05.09. 16:35:11


EDIT: jó válasz miért ne lenne benne? Amit te írsz, tök ugyanaz mint az 1 válaszlehetőség


Olvasd el rendesen vagy bemásoljam újra?

Inkább másolom:

A kérdés a válaszokkal:
Kassák Lajos az író mikor és hol született és mikor halt meg?
1887 évében született és Érsekújváron 1967-ben meg halt
1905-ben született és Budapesten 1937-ben meg halt
1883-ban született és Szekszárdon 1941-ben halt meg
1879 évében született és Tiszacsécsén 1942-ben halt meg
kiemeltem az elvileg jó választ de az nem jó mert a helyes válasz a következő lenne:
Született Érsekújvár
1887. március 21.
Elhunyt Budapest
1967. július 22.
(forrás wikipédia)

azaz minimum egy és felesleges a válaszokban mert így úgy néz ki ,hogy Érsekújváron halt meg , gondolom érthető már ,mert Budapesten halt meg bár az nem volt a kérdés része ... De akkor se jó így a kérdés

Ja nem szoktam helyesírási hibával beküldeni kvízkérdést mégis sokszor kaptam már ilyen indokkal rossz értékelést meg olyat,hogy ez már szerepelt stb pedig rá szoktam keresni előtte és már több mint 2000 helyes kvízválaszom van ,nagyjából tudom milyen kérdésekkel találkoztam , na de mindegy inkább ezért nem is kérdezek csak felveszem a LE-t
Dátum: 2012.05.09. 15:53:52
A kérdésre nincs leírva a helyes válasz azaz ez a kérdés hibás és readásul besorolós de bizts valakinek az ismerőse tette fel azért lett elfogadva
Hogy értse mindenki wikipédia ....

Kassák Lajos
Ez a lap egy ellenőrzött változatarészletek megjelenítése/elrejtése
[bevezető szerkesztése]
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Ugrás: navigáció, keresés
Kassák Lajos
Kassak.jpg
Született Érsekújvár
1887. március 21.
Elhunyt Budapest
1967. július 22.
Házastársa Simon Jolán

Kassák Lajos (Érsekújvár, 1887. március 21. – Budapest, 1967. július 22.) író, költő, műfordító, képzőművész.

erre mondom azt ,hogy nekem egy kérdésem se megy át a rostán pedig már a "széf" című műsorból szemezgetek vagy a legyen ön is milliomosból és mindenféle indokkal rossz értékelést kapok ,erre egy ilyen meg átmegy mikor nincs is benne a jó válasz na szép

köszi minden értékelőnek
Dátum: 2012.05.05. 12:24:31
Ma találkoztam egy igen "értelmes" kérdéssel amiben még pluszba helyesírási hiba is akadt ...
Másolom

Mit jelez a kutya, ha csóválja a farkát?

El kell mosogatni az ételes edényét.
Barátdágos közeledést. (ez volt a jó válasz)
Rosszat csinált és próbálja róla elterelni a figyelmedet.
Sok a légy körülötte.

Nekem ennél sokkal jobb kérdéseim nem fogadták el,ezért már nem is teszek fel soha kérdést bezzeg ezt vki átengedte a rostán ....
aha leírtam ha úgy nézzük de mindegy nem szenvedek többet kérdésekkel a kvíz adatbázisban van hasonló kérdés kb 1000 azok jó értékelést kaptak én nem ,hogy honnan tudom hogy vannak ilyen kérdések ,hát egyszerű mert válaszolni szoktam rájuk

További szép napot
feltettem még egyszer ugyanezt a kérdést és most a következő választ kaptam rá:
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

iskolában is ejtenek szót a védett állatfajokról és aki horgászik néha meg alap,hogy tudnia kellene milyen halakat nem foghat ki de mindegy akkor inkább lemondok a kérdés feltevés jogáról mert 10-9x rossz értékelést kapok legyen az bármilyen kérdés
A kérdésem rossz értékelést kapott ,de inkább másolom a teljes kérdést
Vajon ki vagy mi lehet az a "Leánykoncér" ?

egy védett halfaj
egy női ruhadarab
nőket futtató személy
kihaló félben lévő madár fajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

A kérdésem az volna ebben hol van helyesírási hiba?
Én szívesen teszek fel kérdéseket de azért mert épp az értékelő nem tudja a helyes választ még nem kellene helyesírási hibára hivatkozva rossz kérdésként besorolni.

Egyébként a helyes választ itt is megjelöltem az félkövér betűvel van írva.
Hol volt nyomdája a neves prédikátor és meseíró Heltai Gáspárnak?
Sziasztok!

A következő kérdést írtam a kvízhez és ez az értékelés már kicsapta a biztosítékot nálam!

Bukarest
Debrecen
Budapest
Kolozsvár

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Akkor ha valaki leírná ugyan ebben hol van helyesírási hiba azt megköszönném egyébként ez már a nagyon sokadik kérdés volt ami rossz értékelést kapott ilyen olyan indokkal kezdem unni ....